Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap
Taşındık arkadaşlar! www.magusinvicta.com

Paylaş | 

Here comes the sun

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Damir Rajković
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.

MesajKonu: Here comes the sun   Çarş. Mart 27, 2013 11:19 pm

Hoşçakal Dedem.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son Damir Rajković tarafından Cuma Nis. 05, 2013 12:32 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Damir Rajković

MesajKonu: Geri: Here comes the sun   Ptsi Nis. 01, 2013 11:07 pm

-

En son Damir Rajković tarafından Ptsi Mayıs 13, 2013 12:15 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Damir Rajković

MesajKonu: Geri: Here comes the sun   Çarş. Nis. 03, 2013 1:52 am

Aslında çok şey istemiyorum ya. Sıla, Maria Sharapova ve Barbara Palvin ile 1 saat geçirsem, hadi onu da geçtim 1 dakika yüz yüze konuşabilsem mesela tamamdır yani hayat biter benim için. Çok mu ulan ya bence değil:(
Damir Rajković

MesajKonu: Geri: Here comes the sun   Perş. Nis. 04, 2013 8:48 am

Maçı bile izlemeden 2 gıdım futbol bilgisiyle yorum yapanlar var ya feci tav oluyorum gerçekten. Real Madrid'in ne düzeyde futbol oynadığını biliyoruz ama dün koydu diyebilenler varsa futbol hakkında konuşmasınlar. Bizi oynatmadılar belki ama hakemin vermediği 2 penaltı ve saçma sapan verdiği faul sonrası gelen golü sayarsanız Real Madrid'in koymaktan çok başka yerlerde olduğunu da görebilmeniz lazım. Sırf Galatasaray karşıtlığı yapıcaksınız diye kendi kendinizi küçük düşürüyorsunuz yazıktır, sonra yarın Lazio karşısında Fenerbahçeyi desteklememizi beklersiniz tabii. Hayatında Real Madrid görmemiş kuşlar burada boğa kesiliyor, siz Madrid Schalke bayrağı açmaya devam edin, sonra Galatasaray fransız dersiniz. Nedense yıllardır Galatasaray maçlarından sonra bizden çok diğer takımların taraftarları laf yapıyor, bu da herhalde çok kötü takım olduğumuzdandır. Gidin azıcık futbol öğrenin, kirli geçmişinize bakın da sonra gelin konuşun.

Son olarak Fenerbahçe en azından Avrupa'da başarılı bir takım ama Avrupa'da en büyük başarısı 8-0 olan Beşiktaşlıların bu ağlaması neyedir biri de bana onu açıklasın.
Damir Rajković

MesajKonu: Geri: Here comes the sun   Çarş. Nis. 17, 2013 4:41 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Damir Rajković

MesajKonu: Geri: Here comes the sun   Perş. Mayıs 02, 2013 11:53 pm

Polemik yaratmak huyum olmadığından, şuursuz yakıştırmalara da göz yummak zorunda kalıyoruz ama napalım alıştık. Uzun uzun yazardım aslında ama lafı tek taraflı süzgeçten geçirenlere ne yazsak boş zaten en iyisi kısa kesmek. Benfica gibi müthiş bir takımı, futbol takibi 0 olan, 2 aylık futbol bilgileriyle konuşan insanların küçümsemesinin sonucunu ve büyük konuşmanın zararlarını gördük en azından. Son olarak da Gökhan Gönül Fenerbahçe'de sevdiğim nadir futbolculardandır. Ciddi bir sorunu olmadığına sevindiğim için bu rahatlıkla yazabiliyorum, her ne kadar içten üzülmüş olsam da zamanında ne faullere düdük çalınmadığını hatırlatmak isterim. En sevdiğim örneği de budur,

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sponsored content

MesajKonu: Geri: Here comes the sun   

Here comes the sun
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası