Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap
Taşındık arkadaşlar! www.magusinvicta.com

Paylaş | 

... ice queen

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Sonraki
YazarMesaj
Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

Lakap : Buz Kraliçesi.

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Çarş. Ocak 26, 2011 12:53 am

I D O N T C A R E -

I try to make it through my life,
    In my way... there's you.
    I try to make it through these lies,
    That's all... I do.
    Just don't deny it,
    Just don't deny it.
    Deal with it,
    Yeah, deal with it.
    You try to break me,
    You wanna break me,
    Bit by bit.
    That's just part of it.
    If you are dead or still alive
    I don't care!
    I don't care!
    And all the things you left behind
    I don't care!
    I don't care!
    I tried to make you see my side,
    Always trying to stay alive.
    But you're eyes see right through,
    That's all they do.
    I'm getting tired of this shit,
    I've got no room when its like this,
    But you wanna me just deal with it.
    So,
    I don't care!
    I don't care!
    I don't care!
    I don't care!
    I don't care!
    I don't care!
    I don't care!
    I don't care!
    I don't care!
    I don't care!
    I don't care!
    I don't care!

Asla eskimeyen, eskimeyecek bir şarkı veriyorum size.
    Adam’ın sesiyle, Apocalyptica’nın kusursuzluğuyla bütünleşen mükemmel bir parça; I don’t care. Evet… Günü böyle kapatalım. Aksiyonum yok çünkü. Aslında oldu ya bi dakika.
    Beni nargileye çağırdılar? Bildiğin çağırdılar evet, zayıf noktam ya evden kaçar gelirim sanıyorlar. Yok canım. Aslında çağıran kişiye bağlı bir şey o. Çağıran kişi de beni kendinden soğutmayı başaran bir y.vşak olduğu için. Tamam, bir daha küfür yok. Uyarı verirler sonra. Öyle işte. Yok dediğim halde ısrar eden bir yüzsüzdür kendisi. Servisten soğucam sayesinde o olucak zaten. Gerçi düz onların hepsi aynı halt olduğu için, anlıyorum. Neyse ya, gitmem ben öyle. Ha bir de en yakın arkadaşımın ‘ sadece bir gün çıktığı eski sevgilisi ’ olur bu aptal. Zaten umursamıyorum ben. Kimi sevdiğim, işte kaldığım takıldığım cart curt belli. Ben de her önüme gelenle bir haltlar yiyecek değilim zaten, ki aklımdan dahi geçmiyor. İstemiyorum yani bilmiyorum. Soğudum mu ne? Olabilir. Soğudum bu işlerden sanırım. Neyse ya girmiyim bu konulara ben. Sonra duygusala bağlıcam, okucaksınız yine mi diceksiniz ben biliyorum kendimi. Sonra… Berkay malı okuldan kaçmıştı bugün ki Çanakkale’de kar yağıyordu bir tarafı donmuştur artık. Oh olsun onaaaa. Bana dönmeyen herife ahım tuttu abi. Yarın olsun da bir güzel esir alırız onu. İntikamım acı olacak Crestor. Uuu bekle Dess’i falan. Neyse be, bak yine uzattım her boku birbirine kattım görüyor musun? Neyse tamam, gidiyorum ben. Eğer olursa şu rpyi yetiştiricem. Yarında kesinlikle o Romana rpsi bitecek. İnat etcem yazıcam. Hala yazmadım ayıp olucak benim biricik partnerime. Ereeen, seni çok seviyorum az daha bekle.

Ah bir de siz şunu görüyor musunuz?
    Bu var ya bu bitanedir. Şeker mi şekerdir. Ölünesi bir şeydir. Abisi gibi özel, bitane, yakışıklı, tatlı… Ah ben bunu mıncırırım abisi gibi. Aylardır görmedim ikisini de. Biri eşeklerin bitanelerinden canım kardeşim her şeyim, diğeri de bu canımdan parçanın ufak versiyonu. Furkan & Semih.
    Tamam ben sizi öyle bir özledim ki, sömestr tatilinde gelebilirsem karşıya gelicem. Böyle bir süpermanimi bir de fıstığımı mıncırcam. Doya doya öpücem. Ne çok özledim sizi. Hele bunun abisini. Kardeşim benim ya… Of.
    Seni ayrı yerim zaten ben. Ecem abla diyip sarılışını, öpüşünü. Bir tek bana gelirdi. Ne çok severdi beni, bende bunu. Furkan zaten… Ona diyecek laf yok, kardeş. Öyle yakındık ki sevgili sanırlardı bizi. Çokta yakıştırırlardı ehehe. Tabi asla bakmadık o gözle birbirimize bakmayız da. Kardeşiiiiiim. Öf, tamam depreştim gidiyorum artık. Mıncırcam seni Semiiih! Aynı abisi beee. Oy yerim yerim.

İyi geceler WW.
    XOXO.
    Bu da Berkay’dan kalma bir alışkanlık oldu be.
    Neyse.

Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Perş. Ocak 27, 2011 12:57 am

Too late, I’m in hell.

Bu söz yeterli sanırım, evet.
Hala aynıyım, geceleri daha bir kötü oluyorum sanırım. Gündüzleri eğlenebiliyorum ama geceleri aynı keder geri çöküyor gibi üstüme. Bu da geçecek biliyorum ama daha değil, erken. Ne zaman geçecek bunu da kestiremiyorum gerçi. Ama geçecek, biliyorum.

Sabahın köründe - ki o kör saat on iki buçuk suları oluyo benim için – bu dün bahsettiğim çocuğun beni aramasıyla başladı her şey.
    ‘‘ Ecem hanımla mı görüşüyorum? ’’
    ‘‘ Sen kimsin yaa? ’’
    ‘‘ Tahmin etmeye çalışsan? ’’
    ‘‘ Tahmin edecek halim yok, söylesen? ’’
    ‘‘ B ile başlıyo bak adım? ’’
    ‘‘ Berkay Abi! ’’
    ‘‘ Ne Berkay’ı be ben Berkay’ın sesini tanımaz mıyım? Sus bi Kaan. ’’
    ‘‘ Neyse ya, Ben Bayram da Berkay kim? ’’
    ‘‘ Benim bi arkadaşım. Naber Bayram? ’’
    ‘‘ İyidir, napıyosun bakim tatlı cadı? ’’
    ‘‘ Yeni uyandım ya. Sen? ’’
    ‘‘ Yeni mi? ’’
    ‘‘ Evet, sayende. ’’
    ‘‘ Hadi ya o zaman günaydııın. ’’
    ‘‘ Sana da. ’’
    ‘‘ Gelicek misin peki bugün benimle? ’’
    ‘‘ Gelemem, ümitlenme demiştim sana Bayram. ’’
    ‘‘ Peki o zaman Cuma görüşürüz. ’’
    ‘‘ Görüşürüz. ’’

Al işte. Sabahımı y.vşaklarla geçirmiş bulundum. Hayır, Semra duysa keser bunu. Direk söver, ben de ne sabrı varsa artık duruyorum. Sen napmaya çalışıyosun diye sorasım var yine susuyorum. Neyse.
    Sonra kardeşim denen eşek sıpasını okula götürürken Berkay beyle birbirimize laf soktuk. İki eşek de birbirlerini tutup beni dışlıyolar. Ahahah, çok komik bi durum aslında. Eşekler falan ama seviyorum. Kaan kopyasıdır onun. O bittikten sonra ses çıkmadı bu pislikten bende elleşmedim. Sonra normal takıldım, rplerimi yazdım ki şimdi yine yazmam lazım. Olursa yazıcam bilmiyorum. İşte, gece oldu keder çöktü yine. Uykumda var hafiften. Bilmiyorum ya, neyse. Şimdilik İyi geceler WW.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Şimdi böyle bi şey olsa, bunun bağımlısı olurdum daha beter. Eroin gibi. Enjekte et dur. Oh mis, keşke lan.
Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Ptsi Ocak 31, 2011 7:30 pm

Ama fiziksel olarak yanında olan o.
    Fedakarlık…
    Belki de, bu cümleyle bağdaşan en iyi kelimedir bu. Ama hayır, işte buna izin vermem, veremem. Fiziksel açı hiçbir şeyi değiştirmiyor bence. Varlık ve yokluk, yani manevi değer mi ne derler ya, o yeter işte. Bir ses, bir mesaj, bir kelime, bir diyalog, bir çift söz işte… Yanında olmanın kanıtıdır bu. İlla fiziksele bağlamaya gerek yok bence. O yüzden; bu cümleyi kabul etmiyorum. Hele ki konuşulan açıya bağlarsak. Hayır, olmadı olmayacakta. Bu böyle kalacak.

Ve bundan sonrada her şey eskisi gibi olacak. Yaşananlar yaşanmamış gibi temiz, saf ve eğlenceli. Böyle daha güzel olacağını da biliyorum. Ama hayır canım bundan bir sene öncesine falan dönecek değilim, o kısımdan memnunum. Yani en azından öyleyim, kafam rahat bir müddet. Sadece, bu cümleyi kabul etmediğim gibi konuşulanları da etmiyorum. Öyle ya da böyle, ne kadar devam ettiysek o kadar edeceğiz çünkü biliyorum. Ama, anlamı çok büyü oldu bu cümlenin benim için. En azından, biraz mutlu oldum desem yeri. Bir de şey var; Zayıflık yapma. Sana söylemiştim elimde değil diye ve yine kızmıştın bana. En sonunda da dayanamayıp böyle dedin işte, biliyorum yapmamalıyım. Öğreniyorum, yapmayacağımda. Hiçbir zaman güçlü olamadım ben değil mi? En iyi sen bilirsin bunu. Ama sırf senin sözünle değil, herkesin sözüyle yapacağım bunu. Güçlü olacağım, söz veriyorum sana da herkese de. Neyse… Böyle böyle falan. Özüme de döndüm artık, rahat rahat şarkı da dinlerim. Ama bugünün bir şarkısı yok. Aslında olursa yine just tonight olabilir gibi gibi, sözlerini seviyorum falan.

Dediğim gibi işte, aslında fazla bir şey yazmanın lüzumu yok. Her şey değişecek artık, eskisi gibi ya da yeni yeni bir hal olacak. Öyle yani.
    Bir de şey var;
    Corey Taylor, Hayden Christensen, Ville Valo, Andy Whitfield var ya şimdi?
    Bunlara böyle ölüp bitiyorum ya ben, hepsinin ayrı bir yeri var ya kalbimde işte şöyle açıklayalım dedik;
    Çünkü onlar varlığından haberdar olmasalar bile, belki de varlığından haberdar olanlar kadar yakmıyorlar canını ve sevgini sonsuza dek, safça hak ediyorlar.
    Hıhı, güzel oldu bu.

Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   C.tesi Şub. 05, 2011 12:51 pm

Kendimi inandırmaya çalışıyorum.
    Her şey güzel olacak…
    Olacak mı?
    Bilmiyorum… İnanmak istiyorum ama içimdekiler buna engel oluyor gibi hissediyorum bazen. Ama, olabilirde. Ne kadar saçma değil mi? Önümde koskoca yıllar var. Ama şu üç günlük dünya kendini hiçbir şey için üzmeye değmez derler ya sanırım aynen de öyle. Bundan böyle öyle yapmak lazım… Üstelik birçok şeyi görüp, tadını aldıktan sonra bunu yapmak en iyisi… Çok geç olmadan, belki de fazla erkenken görüyorsun bunları, güzel. Kendini hazırlamış oluyorsun önündeki yıllara. İyiyim, iyi olacağım. Hem de çok iyi. Söz veriyorum.

Freja için verdiğim sözü bozdum ama kendim için verdiğim sözü bozmaya niyetim yok. Peki, nasıl olurda yaparsın bunu diyeceksiniz. Freja sendin n’oldu diye? Benim. Benim iki ruhum var burada. Desdemona ve Freja. Hayır, buna saçma diye bakmayın. Kabul etseniz de etmeseniz de yarattığınız tüm karakterlerde sizden bir parça var. Kimisi de sizin kopyanız. Yaşadığınız acıları kimi zaman onlara yansıtıyorsunuz. Yalan değil, değil. Ben onca karakter yaratsam da bu ikisiyim sadece. Desdemona yıllardır acı çekip, devam eden bir kadınken, Freja tüm umudunu kaybetmiş bir kız… O güçlü olamayacak gibime gelse de, olmasını sağlayacak çok insan var tıpkı benim gibi. Güçlü olmamı sağlayan ayakta olmamı sağlayan birçok insan var şimdi. Yapabiliyor muyum? Evet. Ardında birçok sır saklı bir evet belki de bu ama yapıyorum bir şekilde. Desdemona, hayata küsmüş bir kadın mı? Ah, bunu ben bile bilmiyorum. Zaman onu nereye götürecek, yıllarının aşkı karşısına dikildiğinde ne yapacak ben bile kestiremiyorum bunu. Üstelik onu yine istemeyecek, biliyorum. Ama kırılacak mı? Hayır, alıştı artık çünkü. Aslında bende alıştım. Desdemona ve Freja kalpleri kırık yaralı kadınlar mı desem? O zaman tıpkı benim gibi. Ama gelecek, zaman… Belki yaralarını iyileştirecek, benim gibi. Desdemona iyileşebilir gibi, ama Freja hiçbir zaman tamamen iyileşecek gibi durmuyor gözümde. Ama işte, şu var… Yanında olan ve onu gerçekten anlayanlar. Hani şu anlıyorum seni diyip geçenler değil, harbiden anlayanlar. İnanmaya başladım biliyor musunuz? Ben iyileşeceksem, benim hatunlarımda iyileşecek ve belki de her şey güzel olacak.
    Sadece zaman, biraz zaman…

Sadece yazmak geldi içimden, ihtmal ettim burayı çünkü. Akşamsa şuan dinlediğim o muhteşem şarkıyı vereceğim size;
    Eylül Akşamı...

En son Freja Feodora tarafından C.tesi Tem. 02, 2011 4:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   C.tesi Şub. 05, 2011 6:26 pm

Aylaaaar aylar öncesinde eşek paylaşmıştı bu şarkıyı, hoştu falan. Bülent Ortaçgil severim aslında az biraz. Ama Mehmet'le Caner'im ayrı bi güzel söyleyince çok taktım buna. Ee Eylül akşamı.
    O zaman Gizem'le bana gelsin bu;

Hiçbir neden yokken,
    Ya da biz bilmezken tepemiz atmış
    Ve konuşmuşuzdur...
    Onca neden varken
    Ve tam sırası gelmişken
    Hiçbir şey yapmamış
    Ve susmuşuzdur...
    Aynı anda aynı sessiz geceye doğru
    İçim sıkılıyor demişizdir
    Aynı sabaha uyanırken
    Kim bilir
    Aynı düşü görmüşüzdür
    Olamaz mı?
    Olabilir.

Onca yıl sen burada
    Onca yıl ben burada
    Yollarımız hiç kesişmemiş
    Şu eylül akşamı dışında
    Belki benim kağıt param,
    Bir şekilde, döne dolaşa
    Senin cebine girmiştir
    Belki aynı posta kutusuna,
    Değişik zamanlarda da olsa,
    Birkaç mektup atmışızdır
    Ayın karpuz dilimi gibi
    Batışını izlemişizdir deniz kıyısında
    Aynı köşeye oturmuşuzdur köhnede
    Belki de birkaç gün arayla
    Olamaz mı?
    Olabilir.
    Onca yıl sen burada
    Onca yıl ben burada
    Şu eylül akşamı dışında.
    Bostancı dolmuş kuyruğunda
    Sen başta ben en sonda
    Öylece beklemişizdir...
    Sabah 7:30 vapuruna
    Sen koşa koşa yetişirken,
    Ben yürüdüğümden kaçırmışımdır
    Aynı anda başka insanlara,
    Seni seviyorum demişizdir...

Mutlak güven duygusuyla,
    Başımızı başka omuzlara dayamışızdır

Olamaz mı?
    Olabilir.
    Onca yıl sen burada
    Onca yıl ben burada
    Şu eylül akşamı dışında

Desdemona
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.

Lakap : Dess.

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Paz Şub. 06, 2011 2:17 pm

Kendime acı çektirmekten zevk alıyorum herhalde. Ya da bilmiyorum, yaptığım hiçbir şeyden emin değilim artık. Kimim, neyim? Kimde ne kadar değerim var? Hiçbir şeyi bilmiyorum aslında. Bomboş hissediyorum desem de hissetmiyorum. Acıyı hala hissediyorum, hissettiriyorum çünkü kendime…
    Pişmanım, üzgünüm. Ama zamanı geriye alamıyorum, yaşadıklarımı yaşamamak istediğim halde olmuyor işte. Bugün neden böyleyim ki? Dün gece mi dokundu anlamadım. Ama… Hayır ya, ben artık hiçbir şeyi bilmiyorum eminde değilim. Ne olacaksa olsun, bitsin artık. Güçlü olmam lazım çünkü. Bu sefer bunu deneyip başarmam lazım. Birkaç saate de toparlamam lazım kendimi. Nerde o eski Ecem? Nerde…
    Üzgünüm Dess, üzgünüm Freja. Sizde benim gibisiniz artık…

Evanescence, iyi ki var.
Desdemona

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Cuma Şub. 11, 2011 10:33 pm

1. Tamda aramaya ihtiyacım falan vardı hani, üstüne geldin. İyi de oldu. Ağladıktan sonra sen mi beni yardıra yardıra güldüreceksin her seferinde? İyi ki varsın…
    O kendini bilir.

2. Güçlü olacak mısın? Bilmiyorum.
    Güçlü müsün? Henüz değil.
    Peki, olmalı mısın? Kesinlikle.
    Neden?
    Çünkü; En ufak bi şey de kaçıp, köşeye sıkışan, güçsüz, çelimsiz bi kız olarak duramazsın bütün hayatın boyunca demiş bir melek ona…
    Yapacak mısın peki? Yapacağım, onun için ve diğer herkes için.

Bugünlük bu kadar o zaman.
    Seether Fine Again gelsin bir de.
Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Perş. Şub. 17, 2011 9:21 pm

Sadece bunu veriyorum. Sadece… Çünkü… Sözleri beni çok etkiliyor falan. Bilmiyorum işte…

Ne başlayabildik doğru dürüst ne de bitirebildik
Ne vazgeçebildim, bilirsin beni, ne de anlatabildim
Ah bu aşk iflah etmez beni
Onunsa umrunda değil, biliyorum
Zaman, sen diyorlar çaresi
Geç de nasıl geçersen, geç bildiğin gibi
Ah şu gönlüm hiç kimseyi böyle sevmedi
Hiç kimseye böylesine yenilmedi
Ne yapsam ne söylesem de değişmedi
Ama al dedim, vur demedim ki
Ayakta hislerim, dilimde düğümler
Söz geçmiyor ki kendime
Mecalim yok anlat diyorsun ya
Bendeki usul kıyameti
Hani birisi daha çok sever ya
Bizimkisi o misal
Meğer o vefasız çoktan gitmiş
Gel de anlat kendine, gel de anlat ellere
Ah şu gönlüm hiç kimseyi böyle sevmedi
Hiç kimseye böylesine yenilmedi
Ne yapsam ne söylesem de değişmedi
Ama al dedim, vur demedim ki
Kırılmış gururum hiç aman vermiyor ne söylese haklı
İşin aslı bende saklı

Öyle işte.

Olechka Dratsheva
Bakanlık Yüksek Eğitim Müsteşarı

MesajKonu: Geri: ... ice queen   C.tesi Şub. 19, 2011 1:22 am

BİR FOTOĞRAFA.

Karşımdasın işte...
    Bana bakmasan da oradasın, görüyorum seni.
    Ah benim sevdasında bencil, yüreğinde sağlam sevdiğim.
    Kalbime gömdüm sözlerimi, ceset torbası oldu yüreğim.
    Tıkandığım o an,
    Elimi nereye koyacağımı şaşırdığım o an işte,
    Aklımdan o kadar çok şey geçti ki takip edemedim.

Ellerim boşlukta, ben darda kaldım.
    Ellerim buz gibi, ben harda kaldım.

Bir senfoni vardı kulağımda çalınan,
    Bitti artık hepsi...
    Köşeme çekildim, hani hep kaldığım köşeme.
    Bakış açım belli oldu yine.
    Geride kalan, ardından bakar gidenlerin.
    Bir meltem olacak rüzgârım dahi kalmadı benim.
    Dağlara çarptım her esişimde.
    Yollara küfrettim her gidişinde.

Demiştim sana hatırlarsan:
    "Önemli olan
    'zamana bırakmak' değil,
    'zamanla bırakmamak'tır..."
    Şimdi bana, geçen o zamanın
    Unutulmaz sancısı kalır.

Gittiğim eğer bensem, söyle bana kimden gittim?
    Sende yoktum zaten ben, ben yine bende bittim...

N a z ı m H i k m e t R a n .

Geceyi bunla kapıyorum.
    Çok severim bu şiirini. Özeldir ben de çok.
    Yatmalıyım artık.
    İyi geceler...

Olechka Dratsheva

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Çarş. Şub. 23, 2011 11:36 pm

Çok boşladım ben burayı, farkındayım. Birkaç gün sonra, tamamen her gece yazmaya çalışacağım buraya. Çok doluyum ama kafamı toparlayamıyorum. Anca bu kadar yazabiliyorum işte. Daha çok vakit ayıracağım sana, söz.

Ne yapsam…
    Hiç bilmiyorum. Şu sıralar ne hissettiğimi, ne yaşadığımı ya da ne istediğimi hiç bilmiyorum. İkilemler, çelişkiler… Kafamda dönüp duruyor acımasızca. Ne istiyorum ben? Neyi, kimi, neden? Hayır, hiçbir soruya cevap veremiyorum ben. Belki de bu canımı daha çok yakıyor. Cevap verememek… Oysa ne çok istiyorum onların her birine cevap vermeyi. Ne çok istiyorum onlara aradığı yanıtları vermeyi. Kurtulacağım çünkü biliyorum. En azından rahatlayacağım artık. Bunlar kafamı kemirirken, kurtulamıyorum. Her birine cevap vermeliyim artık. Kurtulmalıyım. Ne istediğimi, hissettiğimi bilmem lazım. Karar vermeliyim. Ama neden? Neden… Bunu yapacak kadar güçlü olmalıyım. Sonunda ne istediğimi bulmalıyım. Ve… Bunu yapacağım artık. Kimi, neyi ve neden istediğimi… Her biri iki heceden oluşan, bu üç kelimenin kime hitap ettiğini bulmalıyım.

What i've felt what i've known
    Turn the pages turn the Stone
    Behind the door should i open it for you?
    Yeah, what i've felt what i've known
    Sick and tired i stand alone
    Could you be there 'cause i'm the one who waits for you
    Or are you unforgiven too?
    Come lay beside me
    This won't hurt, i swear
    She loves me not, she loves me stil
    But she'll never love again

Unforgiven 2’dan bu kesiti verip, gidiyorum.
    İyi geceler WW.

Rebecca Wildbite
St. Mungo Baş Şifacısı & Kurtkadın
St. Mungo Baş Şifacısı & Kurtkadın

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Perş. Mart 03, 2011 12:29 am

Şimdi sessizce uzaklaşmalıyım. Çünkü beni anlamadığını, anlamak için uğraşmadığını, hatta bunu önemsemediğini biliyorum. Aynı otobandaydık ve birimiz birimizin yanından geçip gitti. Hafızasızlığı, gurur saymanın adil yanı! Hangimiz süratliydik; önemi kalmadı. Hangimiz daha özveriliydik; bunun da… Umarım mutlu olursun. Bunu bir çöküntü anında da söylemiyorum. Hiç kimse aldatmadı ötekini; yalnızca böyleydik işte! Yüzüme öyle bakma nefretle, Bir nedeni yok. Yalnızca öptüm.

Benden uzaklaştıkça, bana ait olandan yakanı sıyırdıkça rahatlayacağını, her şeye yeniden başlayabileceğini sanıyorsun. Kim bilir, doğrudur belki de! Adımın yaşamadığı, adımın özlemle anılmadığı yerlerde kime umut verebilirim ki zaten? Romantizmin tehlikesi büyük! Romantizmin tehlikesi büyük! Romantizmin esrarı büyüleyici! Romantizmin kanına girdiği insanlar bencil ve hırslı!
    Ben seninle birlikte yaşlanabilecek kadar erken yola çıkmayı istemiştim; maceramız uzundu çünkü. Maceramızın tahakküm altına alınamayacak kadar mükemmel olması, donanımımızla ilişkiliydi. Yani, sen ne kadar sevecensen, ben ne kadar yıpratıcıysam... O da o kadar mükemmeldi. Özveri denebilir buna. Evet, buna özveri demek beni mutlu ediyor. İnsan, özverinin çocuklara ad olarak verilebileceği bir dünyada tanımını kaybediyor. Bu kaybedişteki kaosun ritmiyle çekiliyorum sana. Sen bir mıknatıssın şeffaf ve ben, çekilirken sana içimdeki alelade metal parçalarıyla, kan şekerim düşüyor, ağzım düşüyor, ellerim… En çok da ellerim düşüyor! Sakın ha üstüne alınma, Bir nedeni yok. Yalnızca öptüm.

Ben seni kırmak için yaratılmadım. Uzun zamandır seni planlıyorum haksızca; cezalandırılacak kadar mı yabancı, tanınmaz ve suç yüklüydüm?! Belki; seni çok yıprattığımın, bıraktığımın elbette farkına vardım, ama her şey mi benim aleyhte varoluşumla açıklanabilir?! Beni, başta sana olmak üzere kimliklere karşı saldırganlaştıran koşulları tek başıma ben mi oluşturdum? Seni kaybettim. Bunu biliyorum. Seni kaybettiğimi sen çekip gitmeden önce de biliyordum. Ortadaydı. Bedel ve kefalet ortadaydı… Senin hakkında bir satır yazmamaya çalışmamın nedenini hiç düşündün mü?! Sana ait olanları içten içe koruma uğraşı mıydı sanki bu: kuşkusuz. Hala da saygıyla ağlıyorum. Büyük bir tesadüfe yenildim, büyük bir eksen kaymasıyla, sihirbazın şapkasında sıkışıp kalan tavşan gibi, Bir nedeni yok. Yalnızca öptüm.

Elbette kızıyorsun bana; belki en çok da bu zayıflığıma kızıyorsun: Tedirginliğime, seni kaybetme endişeme, telaşıma, şaşkınlığıma, titreyişime, ürpermeme, anlamlarını anlamamış kelimelerle yetinmeme, müzakerelerde bulunmama, buhranların yorduğu bir gençlik yaşamama, bilincimi sana yönlendirmeme, sürekli sürekli içmeme, kelimelerin kifayetsiz olma durumuna, vesaire vesaire… İnadıma öfkeleniyorsun. Seni bırakmama, seni özgürlüğüne salmama hiddetleniyorsun. Bu da aşk işte! Bu da entrika! Bu da soysuzlaşmanın, aşkın getirdiği dalaveralarla kendine kilitlenmenin başka bir çeşidi! Peki anahtar nerede sevgilim?! Peki anahtarın üzerindeki yivler kimin eseri?! Dur, dur, bağırma, Bir nedeni yok. Yalnızca öptüm.

Bunlar da geçecek şüphesiz. Seni unutmama kaç yüzyıl kaldı ki.. Bir küsme, bir burulma biçimiyle gidişinin ardından şehrin gri cephelerine fevkalade ağır bir el bombası gibi düşen bunaltının bıraktığı korkunç acının unutulmasına kaç yüzyıl kaldı ki... Yaralandım. Bütün noktalarımdaki nöbetçiler de yaralandı. Çığrından çıkmış bir ayaklanma gibi ağlamakta yalnızlığım. Bir gerçek aramıyorum felakete. Bir bahane göremiyorum arkadaşlarımın beni teselli etmek için söyledikleri kelimelerin hanesinde. Ama yokluğunu doldurmuyor sevda siyasetinin hançerleri. Ama bilemiyorum yağmurun ardından artık hangimiz suçlanacak... Eğer hissediyorsan, Bir nedeni yok. Yalnızca öptüm.

Ben sende ardı arkası kesilmeyen bir korku sevdim. Ben bir cüce çocuk sevdim sende sıska. Şiddetli ve hayret uyandıran manevralarla kendi kanına olan saplantılı aşkını sevdim. O rutubet kokan loş yüzündeki kanalizasyonları, az kelimeyle kurduğun cümlelerdeki gizli soru işaretlerini, barlardan çatlak bardak gibi atılmayı beklemeni, serserice patlamalarını, yuttuğun toplu iğneleri ve bir film hilesi hissi uyandıran utangaç hasret pozlarını sevdim. Dokunamadım sana. Parmak uçlarım neşterdi çünkü. Kırılan bir kemiğin sesiyle veda ederken, Bir nedeni yok. Yalnızca öptüm.
    KÜÇÜK İSKENDER.

Koskoca şiir'den şu kesiti verelim bir.
    Hepsini koysam okumazdınız belki. Ama okumak isterseniz; '' Bir nedeni yok, yalnızca öptüm. '' Evet...
    Çok güzeldir, beni ağlatabilecek kadar.
    Okumanız tavsiye edilir yani.
    İyi geceleeeer.
Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Salı Mart 08, 2011 9:30 pm

Aslında…
    Ben güçlüyüm. Hem de, hiç olmadığım kadar. Öyleymişim zaten. Güçlüymüşüm. Güçlü değilim dediğim durduğum onca günde de güçlüymüşüm ben. Bakıyorum da son bir senedir kendime çektirdiklerime, gerçekten güçlüymüşüm. Onca yaşadığım acıya dayanmışken, artık dayanamıyorum demek… Saçmalıkmış meğerse. Yeni yeni farkında varıyorum… Ve biliyorum, artık hissediyorum bunu. Ne yaşarsam yaşayayım, hiçbir şeyin beni kolay kolay yıkmasına da izin vermeyeceğim. Çünkü… Öyle saçma şeylerle mahvettim ki kendimi… Ya da… Saçma demek ağır olur. Değildiler. Kimi zaman, beni en çok mutlu eden ve belki de hayata döndürendi o nedenler. Saçmalık değildi, evet. Sadece… Beni derinden yaralayan daha az can yakıcı olaylardı. Önüme daha niceleri çıkacak çünkü. Ama tek emin olduğum, şimdi istemediğim. Şimdi, hiçbir şey istemediğim. Sadece kendi halimde olmayı, her şeyden… Uzak olmayı.

Peki ya, kafamdaki ikilemler?
    Onların cevabını hiçbir zaman bulamayacakmışım gibi geliyor hâlâ. Pazar günü. Yağmurun soğukluğunu bedenimde kusursuzca hissederken, yüzüme çarpan onca damlacığın eşliğinde yürüdüm saatlerce. Nedensiz değildi bu yürüyüş, onların cevabını bulmak içindi oysa. Kulaklarımda yükselen müziğin sesiyle beraber, kafamda dönen onlarca soru…
    Hangisi? Neden? Yapabilir misin? Bekler misin? Nasıl? Dayanacak mısın?
    Daha niceleri…

Korkuyor muydum? Hayır, korkmuyorum. Sadece… Kafam karışıktı. Hem de çok. Ama beni mutlu ederdi, hep. Her ne olursa olsun… Karar verme aşamasına gelince ise, mühürlenirdi dudaklarım. Acı, mutluluk, heyecan aynı dozda mıydı? Bunu da bilmiyorum ki. Ben neyi biliyorum peki? Neden bu kadar karışık benim kafam? Neden bulamıyorum cevaplarını? Beni bu kadar yıldıracak kadar mı ağır basıyorlar hislerime, kalbime, zihnime? İnanamıyorum. Hiç böyle olacağım aklımın ucundan geçmezdi. Oysa… Hemen cevap verirdim eskiden olsa. Ama şimdi… Bir şey ifade etmeyeceğini bildiğim halde, yine de zorluyorum kendimi. Ne denir buna? Kendine acı çektirmeye bayılan sadist biri mi oldum ben ne? Hayır, hayır… En azından canım yanmıyor artık eskisi gibi. Onca şeye katlanmayı öğrendim çünkü. İyiyim. Ben gerçekten iyiyim artık. Belki o kadar mutlu değilim ama, iyiyim işte. Sadece kafam karışık. Sonunun ne olduğunu bildiğim halde zorluyorum kendimi. Kıyasıya rekabete girdi ruhumla aklım. Hangisi kazanacak bilmiyorum. Hangisi beni sürükleyecek… Onu da. Ama ruhumun ağır basmasını istiyorum nedense… Bu zamana kadar ona güvenip zararlı çıkmadım mı peki? Sanırım… Aynı hataları üst üste denemeye ne gerek vardı o zaman? Ben zoru seviyordum, imkânsızı. Onunla oynamayı, canımı yakacağını bile bile mücadele etmeye bayılıyordum. Ateşle oynuyordum ben. Başıma daha neler açacaktı kim bilir. Bir bağımlı gibi oynamayı seviyordum onunla. Canımı yaktığını, kimi zaman beni mahvettiğini bildiğim hâlde…

Soğuk.
    Hala hissediyorum seni iliklerime kadar. Ama üşümüyorum bugün ilk defa. Yanından geçtiğim o yaşlı ağaca bakıyorum yine. Yorgun düşmüş, kırık onca dallarıyla hala yaşamak için ayakta duran, o koca ağaca. Ne kadarda güçlüydü oysa. İşte bende öyle olacağım. Onun kadar güçlü olmaya çalışan bir kız. Ve belki de öyle olan. Üşümüyorum işte, bedenim nedense sıcacık bugün. Neye bağlandım da ısınıyorum… Bilmiyorum. Belki de varlığa. İmkânsız olan varlığa. İçimde dolanan bir ruhu öldürmenin vakti de geldi. Aslında bu, neyi seçtiğimi gösteriyor gibime geliyor. Yinede hâlâ kararsızım. Onu öldürmeye hazır mıyım? Diğeriyle devam etmeye, yalnız onunla kalmaya hazır mıyım? Hangisine? İkisi de yıkacak beni. Bir sürede olsa… İkisi de bağlayacak, her zaman olduğu gibi. Birinden vazgeçsem bile, ona daha çok bağlanacağım. Çelişkiye bak. Oysa… Ateşle oynamaya devam ediyorum, evet. Vazgeçemediğim hâlde. Sanırım, sonumun ne olacağını zaman gösterecek. Sadece, biraz daha zaman…
    Keşke’lerimin en büyüğünü de itiraf ediyorum kendime; ne olursa olsun keşke geri dönse. Ya da eskisi gibi olsa…

No… I can’t breathe easy…
    Günü ve belki de içimdekileri böyle sonlandıralım bugünlük.

Desdemona

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Cuma Mart 11, 2011 1:18 am

B I T T E R T A S T E

Just let me say one thing
    I`ve had enough
    You`re selfish and sorry
    You`ll never learn how to love

As your world disassembles
    Better keep your head up
    Your name your face
    Is all you have left now
    Betrayed disgraced
    You`ve been erased
    So long so long
    I have erased you
    So long so long
    I`ve wanted to waste you
    So long so long
    I have erased you
    I have escaped
    The bitter taste of you
    Just let me clear my head
    I think i`ve had too much
    You`re so disappointing
    But you make good use of it
    As your world disassembles
    Better keep your head up
    Your name your face
    Is all you have left now
    Betrayed disgraced
    You`ve been erased
    So long so long
    I have erased you

So long so long
    I`ve wanted to waste you
    So long so long
    I have erased you
    I have escaped
    The bitter taste of you
    Your name your face
    Is all you have left now
    Disgraced betrayed
    You`ve been erased
    So long so long
    I have erased you

So long so long
    I`ve wanted to waste you
    So long so long
    I have erased you
    I have escaped
    The bitter taste
    I have escaped
    The bitter taste of you

Evet...
    Özetleyici bir parça daha.
    İyi geceler WW.
Afrodille Mya Hyxest
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   C.tesi Mart 12, 2011 2:15 am

İnsan ünlüsüne aşık olunca işte, sıkıntıdan kendini tutamayıp böyle bir şey çıkarıyor. Sonra da o var yine de güzel diye avutuyo kendini. Hey allahım.
Ama gelde ölme şu güzelliğe?

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Paz Mart 13, 2011 3:53 am

If death is the answer to love’s mysteries;
Then bleed on my darling to the sound of a dream
Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Salı Mart 15, 2011 12:49 am

İyi geceler WW.
Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Perş. Mart 17, 2011 1:20 am

Aslında benim kızım...
İşte bu kadar seksi;

Ve işte bu kadar tatlı;

Aman da aman VS'lere hazırlanırmış. Aman da aman karlar yağarmış. Yerim yerim yerim.

Eheee.
4x4 & 2x2.
Sevgilerle.
İyi geceler WW.

Günün şarkısı; NEVER LEAVE!

Vee umarım yarın, kabusa dönmez...
Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Cuma Mart 18, 2011 12:01 am

Kimseye benzemiyor gibisin. Yokluğun hepsinden ağır, hiç birine benzemedi ayrılığın… Niye benzesin ki? Hepsinden çok sevilmedin mi?

Yaşasın Berkay’ın eski durumlarını çalmak!
    Napalım be, kenarda çıktı bende çok sevdim. Suç mu? Cık.
    Hem her şeyini çalıntı yapabilirim bu hırsla. Çünkü bugün bana şarkı söylemedi. Duman söyle dedim, okullarda söylersin bana gelince ergen. Oldu canım. HIM dedim kaçtın. Yaaa. Neyse, alırım ben senden intikamımı bir iki güne. Zaten sms’i de bitti. Geberme emi.

Neyse. Nasıl bi gün geçirdim bende bilmiyorum aslında. Ne çok berbat, ne çok güzeldi dicem. Eh işte. Bi telefon sapığımız eksikti o dadandı. Sonra o bitti, mal mal durumlar sardı başımı öyle işte. Aman her neyse, geçip gidici zaten hepsi. Yormuyorum öyle kafamı. Aksiyonunda bi dozu var sonuçta. Şimdi benim, güya ödev yapmam lazım. Hala kalan bi sayfayı yapmadım. Coğrafya notlarını geçirmedim. Fizik notlarını almayı unuttum. Derste uyudum tabi, geçirmeyince de… Çok tembel oldum ben, çok. Bu hiç iyiye işaret değil. Böyle yapa yapa beni dövücek adam sayısını arttırıyorum ben. Hafifte uyku bastırınca farkındayım saçmaladığımın. O yüzden böyle günlük anılarımı anlatıp kirletmiyorum güzelim konumu. Ve şey, gece gece HIM kliplerini izlemeyin bence. Benim gibi bi insansanız, dokunuyo çok. I’m killing lonelineeeeeeeees.

Afrodille Mya Hyxest
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   C.tesi Mart 19, 2011 3:16 am

Mya'dan öpücüklerle.
Afrodille Mya Hyxest
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Paz Mart 20, 2011 1:18 am

Gelmiyorsa artık yardıma, bir zamanlar ağladığın omuzlar… Soğumuyorsa kalbine akan kaynar sular… Tanıyamıyorsa artık gözlerin, aynadaki şu sessiz ve yorgun adamı… Kurumuyorsa yanağından akan tuzlu sular… Nefes alamıyorsan… Açıklayamıyorsan… Tutunamıyorsan… Kanatlanamıyorsan… Ve artık başaramıyorsan…
    Olsun… Olsun varsın… Şimdi uyu. Biraz uyu… Kurşuna dizilmiş yalnızlığın yanına uzan ve biraz uyu….
    Durduramıyorsan artık adımlarını, hep aynı ıslak kaldırımlarda… Sayamıyorsa parmakların geçen yılları… Unutuyorsa artık ellerin, eskiden tuttuğu elleri… Kayboluyorsa aklından tek tek isimleri… Nefes alamıyorsan… Açıklayamıyorsan… Tutunamıyorsan… Kanatlanamıyorsan… Ve artık başaramıyorsan…
    Olsun… Olsun varsın… Şimdi uyu. Biraz uyu… Kurşuna dizilmiş yalnızlığın yanına uzan ve biraz uyu….

Sadece çocukken uyanıksındır bunu bil. Her şeyin farkındasındır, her sese dönüp bakarsın. Büyümek; uyumak ve unutmak gibidir… Ve büyüklerin dediği gibi: uyuman gerekli büyümen için... Sağır ediyorsa sessizlik ve kör ediyorsa aydınlık, sadece sana görünen ve kimseleri inandıramadığın bir hayalet gibi yanı başında oturuyorsa yalnızlık, bu gece… Hep aynı saatte kapını çalan bir düşman gibi bekliyorsa seni ve canına kastedecek bir kılıç gibi sallanıyorsa tepende, unutabilmek için hepsini biraz uyu...

Zakkum & Cem Adrian – Biraz Uyu.
Afrodille Mya Hyxest
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Ptsi Mart 21, 2011 1:45 am

ÇOK ŞEKER Dİ Mİ AMA YA?
Ölebilirim.
Veee yatmalıyım. Ama bu kız beni yatırmaya pek niyetli değil. Eh be Jess.
Sasha Favio
Mortem Odium Çalışanı & Dolandırıcı
Mortem Odium Çalışanı & Dolandırıcı

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Perş. Mart 24, 2011 2:00 am

Come and hold my hand
I wanna contact the living
Not sure I understand
This role I've been given
I sit and talk to God
And he just laughs at my plans
My head speaks a language
I don't understand
I just wanna feel
Real love fill the home that I live in
Cos I got too much life
Running thru my veins
Going to waste
I don't wanna die
But I ain't keen on living either
Before I fall in love
I'm preparing to leave her
Scare myself to dead
That's why I keep on running
Before I roll eye
I can see myself coming
And I need to feel
Real love and the love ever after
I can not get enough
I just wanna feel
Real love and the love ever after

There's a hole in my soul
You can see it in my face
It's a real big place
Come and hold my hand
I wanna contact the living

Not sure I understand
This role I've been given
Not sure I understand

Robbie akar.

Olm noldu bana ya?
Uyku sersemiyim, gittim.
Öyle işte.
Afrodille Mya Hyxest
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   C.tesi Mart 26, 2011 1:22 am

Aslında bu sarışın listesi bu kadardı ama Emre Bradley ekliyo, pis.
Öyle işte.
İyi geceler.
Desdemona

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Paz Mart 27, 2011 1:40 am

I'm so tired of being here
Suppressed by all my childish fears
And if you have to leave
I wish that you would just leave
'Cause your presence still lingers here
And it won't leave me alone

These wounds won't seem to heal
This pain is just too real
There's just too much that time cannot erase

When you cried I'd wipe away all of your tears
When you'd scream I'd fight away all of your fears
And I held your hand through all of these years
But you still have
All of me

You used to captivate me
By your resonating light
Now I'm bound by the life you left behind
Your face it haunts
My once pleasant dreams
Your voice it chased away
All the sanity in me

These wounds won't seem to heal
This pain is just too real
There's just too much that time cannot erase

I've tried so hard to tell myself that you're gone
But though you're still with me
I've been alone all along

Bir klasikle kapıyorum geceyi. Resimden anlaşılır herhalde...
Saatler sonraki sınavda herkese başarılar dileyelim bi kez daha. Eşeğime, Doğu'ya, Pelin'e, Emre'ye, Ozan'a...
Ve iyi geceler WW.

Ah bi de şey;
Aynı havayı soluyacağım seninle meleğim. Yüzünü göremediğim halde. Geçen sene bu olay Corey'le başıma gelmişti. Sırada Simone var.
Ve... Öyle işte.

Spoiler:

Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Ptsi Nis. 04, 2011 9:53 pm

Aslında ben, aradığım cevapları buldum yavaş yavaş. Belki hepsini değil ama, yine de beni rahatlatacak çoğu cevabı buldum. Artık onca ikilemin arasında değil gibi hissediyorum kendimi. Ya da gel git dalgasının ortasında bulmuyorum kendimi. Eskiye mi döndüm ondan emin değilim ama… Yoo yoo, hayır. İyiyim. Kararımı vermiş gibi hissediyorum bir nevi kendimi. Biraz olsun huzurluyum. Eskisi kadar hırçın değilim. Eskisi kadar kafamı kurcalamıyor düşüncelerim. Hislerim, bedenime eskisi kadar hakim olamıyor bir nevi. Ne istediğimi çözüyorum yavaş yavaş. Ama sadece içimde bir yerlerde kor ateşler tutuşuyor bazen. Onları bastırdığım zaman, belki de her şey rayına oturacak ve ben sadece öbür patikaya doğru yol alacağım. Biliyorum.
    ATEŞ.
    ACI.
    İMKANSIZ.

Patikanın sonu bu üç kavrama çıkacağı halde yürüyorum. Yine ateşle oynuyorum sonunun acı ve imkansız olacağını bile bile. Ve… Huzurluyum. Çünkü, zoru seviyorum galiba.

Günün sözünü vereyim bir de;
    Kırılacak 206 tane kemiğiniz varken, aptalın biri gelir kalbinizi kırar.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: ... ice queen   

... ice queen
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 14 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Sonraki