Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap
Taşındık arkadaşlar! www.magusinvicta.com

Paylaş | 

... ice queen

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Sonraki
YazarMesaj
Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

Lakap : Buz Kraliçesi.

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Cuma Ağus. 26, 2011 2:16 am

Ne hissettiğimden hala emin değilim biliyor musun? İçimdeki aşk mı, nefret mi, kin mi... Bilmiyorum, daha doğrusu çözemiyorum. Bir yanım öyle nefret ediyor ki senden, asla tahmin edemezsin. Çünkü senin için çırpınan yanıma öylesine alışmıştın ki, bunu görmen imkansız şimdi. Aslında varlığım senin için hiçbir şey ifade etmemiş bile. Aslında ben sadece hayatında bir fazlalık olarak yer almışım. Aslında düşündüğüm yerde değilmişim senin için. Ve aslında, sen beni hiç sevmemişsin.
Evet, senden nefret ediyorum. Ama nefret ettiğim kadar da hala aşığım sana, farkındayım. Bunu kabul etmek istemesem de, nefretimin arkasına sığınmaya devam etsem de, olmaz, yapamam. Sadece korkaklık olur bu, sadece kendimi kandırırım. Ve ben artık, kendimi kandırmak istemiyorum. Hayatımdaki bunca zaman diliminde kendimi bir hiç uğruna yeterince kandırmışım zaten. Bundan sonrada kandırmaya ya da kaçmaya hiç gerek yok. Ne de olsa bir gün nefretim sevgini bertaraf edecek, öyle değil mi? Peki ya, ne zaman? Ne zaman, içimde bir yerlerde yaşayan aşkın defolup gidecek ve beni eski halime kavuşturacak? Söylesene! Söyleyemezsin ki... Sen onun için her gün batımında ağlarken, ben senin için ağlıyordum, biliyor musun? Bilemezsin ki... Hiçbir zaman bilmedin, ya da bilmek istemedin, kaçtın. Çünkü sen bir korkaksın.
Seni öyle çok özlüyorum ki... Nasıl oluyor bilmiyorum ama özlüyorum işte. Sesini, gülüşünü, hatta bana bağırıp çağırmanı bile. Hayallerimizi... Hepsini, hepsini öyle çok özlüyorum ki... Ama kalkıp ellerimin arasına resmini alamıyorum bile artık. O kadar acı veriyorsun ki bana ya da nefretin öyle bir köreliyor ki içimde, bakamıyorum bile yüzüne. Çok zor artık, çok zor... Şimdi karşıma geçip bana bir şans ver desen, ne yaparım bilmiyorum ama sanırım, reddederim. Bu kadar gurursuz olamam çünkü. Seni ne kadar özlesem de, seni ne kadar sevsem de içimdeki acıyı asla unutamam. Neden mi? Çünkü bu sefer gerçekten acıttın. Bir başkasıyla olduğunda yaşadığım acının daha da beterini yaşattın bana ya da karşılığını alamayacağımı bana hissettirdiğin her dakikada daha da kötüsünü. Zamansızdı çünkü her şey. Ya da... Söylediğin her bir kelime adiliğini deşifre etmişti. Tiksinmiş miydim? Belki de. Buna rağmen aşık mı olmalıyım sana? Kesinlikle, hayır. Bu yüzden çok geç. Artık bitti, en azından bitecek. Sen nasıl devam ediyorsan, ben de öyle devam edeceğim. En azından kendimden çok düşünmeyeceğim artık seni, yaptığım ikinci en büyük aptallıktı çünkü bu. Ve en azından bir aptalı sevmeyeceğim. Çok güzel bir plan dışarıdan bakıldığında öyle değil mi? Bi' de içimdeki fırtınaların cevaplarını duysanız...
Yıllar sonra karşılaşacağız belki de. Sen havalimanının birinde tam karşımda olacaksın, bense istediğim gibi biri olmuş, kendimden emin ifademle senin kusursuz yüz hatlarına bakacağım usulca. Sen beni tanımayacaksın ama ben seni tanıyacağım. Çünkü yıllar beni değiştirecek, daha güçlü ve olgun kılacak ve belki de güzelleştirecek. Sen... Hala değişken ruh hallerine ev sahipliği edip, dengesizliğini koruyacaksın ama belki de çok başarılı olacaksın. Ve hala yakışıklı. Evet, seni tanıyacağım. Çünkü yıllar seni değiştirse bile, ne sesini ne yüzünü ne de başka bir şeyi unutturabilir bana. Senin zihninden her şeyim gitmiş olsa da, seninkiler hep zihnimdeki o eski rafta saklanacak, biliyorum. Ah, belki evli olursun kim bilir. Ya da sevgilin olur... Belki benim de. Sonunda onun azabını dindirmiş olursun ve ben de seninkini. Ama sen beni gördüğünde sadece bakıp gideceksin, bense sen olduğunu anlayıp, anılarımızın sadece en güzel olanlarını hatırlayacağım. Sonra da en kötülerini ve nefretimi... Yüzüne bakmaktan vazgeçeceğim ve ilerleyip, uçağıma bineceğim. Ya da hayır, tam tersi olacak belki de. Çarpışacağız ya da sadece bakacağız birbirimize ama sen beni şok edecek bir davranışta bulunup, hatırlayacaksın. Beni, anılarımızı, hayallerimizi, her şeyi... Sonra 'Ecem' diyeceksin, bense gözlerine bakacağım. Sadece dudaklarımdan adın dökülecek. 'Nasılsın?' diyeceksin, kısa bir cevapla yetineceğim. Sonrası o klasik muhabbete dönecek ama en son... 'Ben...' diyeceksin, dudaklarından dökülmeyecek kelimeler. 'Sus...' diyeceğim sana. 'Bir şey söyleme, her şey bitti. Mutlusun, mutluyum. Bensiz, sensiz.' ve arkamı döneceğim, gitmek için. Ama elimden tutup, kendine bakmaya zorlayacaksın beni. Belki sarılacağız, belki öpüşeceğiz belki de son kez birbirimize bakıp, vaktimizi öldüreceğiz ve ikimizde çekip gideceğiz. Gözlerim dolacak, biraz da olsa. Sen allak bullak olacaksın. Ama yine unutacaksın beni. Ve ben de seni. Çünkü o zaman her şey farklı olacak. Yazgım şekillenecek... Ama seninle değil.
Çünkü sen hiç benim olmadın ki...

Hiç benim olmayan sevgilime...

Umarım, elbet bir gün bu satırları okursun. Benim yüzümde oluşan o buruk ama tatlı tebessüm oluşur güzel yüzünde.
Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   C.tesi Eyl. 03, 2011 7:20 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Today I saw my hero fall apart. The one who taught me to be strong.
On the outside I look fine, but on the inside I am dying.
My strength is overcome by pain. My love for you remains the same.
The loneliness is setting in. I have no one to free my sins.
It's never too late to live your life. The time is now, it's do or die.
It's never too late to live your life. The time is now, it's yours and mine.

'bana güçlü olmayı öğretenin'
Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Cuma Eyl. 09, 2011 6:34 pm

Dedim ki, ben o kişiyim ki,
Sevda esiverince kaleme sarılırım,
Onun yüreğime yazdıklarını aktarırım.
Dante / İlahi Komedya - Araf. (52)
Iva Bonheur
Cadı
Cadı

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Paz Eyl. 11, 2011 10:17 pm

Hiç unutmam o günü. Gerçi bana ilk defa şarkı söyleyişin değildi ama yine de bambaşka bi yeri vardı. İlk şarkının ne olduğunu hatırlamıyorum bak, bu öküzlük. Ne zaman konuşsak kısa kısa da olsa durmadan şarkı mırıldanırdın zaten. Ya da sarhoşken... Ahahaha çok tatlıydın o halinle, hatırlıyorum. Neyse, neyse. Semra'da kaldığım geceydi işte. On bir civarı mıydı neydi konuşmaya başladığımızda. Evde tektin, her zamanki gibi açtın. Semra'nın zoruyla şarkı söylemeni istemiştik senden. Gerçi o da benim için istemişti. Sesin her zaman beni bambaşka bi yere götürürdü çünkü. Ne zaman şarkı söylesen mest olurdum. Hatta kimi zaman gözlerim dolardı tabi sana çaktırmamak için elimden geleni yapardım, o derece. Her neyse, yemek yapmaya başlamıştın bi yandan. Diğer bi yandan da her zamanki sohbetimizi sürdürüyoduk. - Bu arada ayrı bi eve çıkacaktık da beraber yemekler senden, temizlik benden olacaktı güya, bu da bi hayalimizdi - Sonra şarkı istedik falan derken Teoman olsun dedik. Ne olsun dediğinde de, istanbul da sohbahar'ı istemiştik. Bi bakmışız ki söylemeye başlamışsın. Hatta 'nasıldı o mevsim rüzgarlarıyla başlayan mı?' demiştin. Sonra ben bi kaç dakika kendime gelmeye çalışmıştım sen yeter bu kadar tamam diyince. Ama müzik aşkın tutunca arkadan bi de ben öldüm'ü patlatmıştın. Anca kırk dakika konuşabilmiştik, hatırlıyorum da. Suratına kapatır gibi olmuştum hatta haha. Gerçi sonra dayanabildiğimiz kadar mesajlaşmıştık. O gece ve sabah full ben öldüm'ü dinlemiştim bi de. Ne gündü... Hala dün gibiymiş gibi gezinen onca hatıra var zihnimde. Hiçbirini de hala söküp atamadım ya, en çok bu üzüyor beni. Amaan amaan neyse, yine içimi döktüm böyle. Gidiyorum ben. Şarkı veresim de gelmedi, sadece yazdım. Öyle yani.
Rebecca Wildbite
St. Mungo Baş Şifacısı & Kurtkadın

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Perş. Eyl. 15, 2011 12:44 am

I'll be the first to say, that now I'm okay.
And for the first time, I've opened up my eyes.
This was my worst love. You'll be the first to go.
And when she leaves you for dead, you'll be the last to know.

Bu sefer kesinlikle, bitti.
Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   C.tesi Eyl. 17, 2011 5:40 pm

Bir gün gelir, biter bu hikaye.
Rüyaların seni terk ettiğinde...
Gömülürsün kalbindeki,
Cennete ya da cehenneme.
Almora - Tılsım.
Aimée Lynn Ruthvell
SFL
SFL

Lakap : Daisy.

MesajKonu: Geri: ... ice queen   C.tesi Eyl. 17, 2011 10:08 pm

İyi ki doğdun bebeeeek!

Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   C.tesi Eyl. 17, 2011 10:34 pm

Amaranthe Blanchett demiş ki:
İyi ki doğdun bebeeeek!

Bitanem beniiiim!
Zaten msnde yeterince böyle sevgi sözcüklerini yağdım serpiştirdim ahahaha.
Ne kadar teşekkür etsem zaten sana az, yerim yerim.
Nice böyle beraber senelere o zaman muck!
Chuck Carswell
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.

Lakap : Chuck.

MesajKonu: Geri: ... ice queen   C.tesi Eyl. 17, 2011 10:48 pm

Suprize:

Esmeralda Krghia
Wigtown Wanderer & Yakı Mahzeni Sahibesi
Wigtown Wanderer & Yakı Mahzeni Sahibesi

Lakap : Esme.

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Perş. Eyl. 29, 2011 7:10 pm

O kadar çok yordun ki kalbimi,
O kadar çok yordun ki ruhumu...
Seni bitireli çok olmuş, farkında bile değilim.
İnan bana, özlemiyorum seni. Nefret etmiyorum.
Sadece, hatıralar kovalıyor peşimi.
Sadece seni hatırlatan herhangi bir şey yüzünden boşluğumdan kurtuluyorum bir an.
Yoksa artık, sana dair hiçbir şey hissedemiyorum.
Çok garip ama terk ediyorum seni,
Sonunda.
Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Cuma Ekim 07, 2011 10:41 pm

Bazı insanlarla yollarımızı ayırdıktan sonra tanıştım.
Bunu asıl ben söylemeliyim hayatım, sen değil.

En son Freja Feodora tarafından Salı Ekim 11, 2011 7:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Paz Ekim 09, 2011 8:56 pm

Cevap bekleyen tek bir sorum var sadece, kaçma.

Where love is lost, your ghost is found,
I braved a hundred storms to leave you,

As hard as you try, no, I will never be knocked down,
I can't keep up with your turning tables,
Under your thumb, I can't breathe,
So I won't let you close enough to hurt me,
No, I won't rescue you, you to just desert me,
I cant give you the heart you think you gave me,
It's time to say goodbye to turning tables,
To turning tables
,
Next time I'll be braver,
I'll be my own savior,

Sadece bunu dinlemeni istiyorum. Neden mi?
Çünkü seni anlatıyor.
Değişken ruh hallerini, pervasız hareketlerini ve aptallığını.
Kafamı kurcalamaktan başka hiçbir işe yaramıyorsun hala ama...
Seni özlüyorum. Ve bir o kadar da nefret ediyorum.
Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   C.tesi Ekim 15, 2011 7:34 pm

Run away, run away...
One day we won’t feel this pain anymore.
Take it all away!
Shadows of you!

Cause they won't let me go...
Til I have nothing left,
And all I feel is this cruel wanting...
We've been falling for all this time.
And now I'm lost in paradise...
Alone, lost in paradise...
Afrodille Mya Hyxest
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Cuma Ekim 21, 2011 3:51 pm

Geçen onca süreden sonra huzurluyum, sayende. Ve eğer cesaretimle yüzleşmeseydim içimden geçen onca şeyi sana söyleyemeyecektim belkide. Bu yüzden iyi ki yapmışım diyorum. Çünkü öyle allak bullaktım ki, gerçekten de ruhum kaybolmuştu sanki. İçine girdiğim bu durumdan kurtulamıyordum. Ama şimdi, içimden geçen her şeyi amansız bir şekilde deşifre ettikten sonra aradığım huzurla kuşandım. Yaptığının adilik değilde en azından benim için bir fedakarlık olduğunu öğrenmem, bende kusursuz bir panzehir etkisi yarattı. Evet, her şey iyi, hoş. Bunun için teşekkür ederim. Yaptıkların için, yanımda olduğun için, bana gerçekten de değer vermiş olduğun için. Ama sadece bir tek şeyi yanlış düşünmüşsün; bir iki gün üzülüp, illa birgün unutamam seni. En azından, şimdi değil. Çünkü bu, tahmin edemeyeceğin kadar zor benim için. Yinede zaman, her şeyin ilacı diye boşuna dememişler. Üstelik artık huzurluyken, bunun daha kolay olacağına inanıyorum.

Rebecca Wildbite

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Paz Ekim 23, 2011 7:08 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Çarş. Ekim 26, 2011 8:29 pm

Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Paz Ekim 30, 2011 10:47 pm

Neden bir türlü seni yenemiyorum?
Hani bir iki gün üzülüp elbet bir gün unuturdum seni?
Bir kez daha yalan söyledin işte.

Çok seviyormuşsun bak... Bizim olsun o zaman.
Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Salı Kas. 01, 2011 10:34 pm

Oturup, Romeo ve Juliet izleyesim geldi.
Ne de çok severim...
Rebecca Wildbite

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Cuma Kas. 04, 2011 5:44 pm

Bazen aslında olay bundan ibaret, arkadaş.
Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Paz Kas. 06, 2011 7:11 pm

I wish that we could go back,
To what we were before...
But I don't think that I love you anymore,
anymore.
Wonder why it is that you don't see?
What you've changed since we first met...
And how much that is killing me...
I know that I will always miss...

The butterflies of our first kiss...
And how you use to smile so easily...
I wish that we could go back,
To what we were before...
But I don't think that I love you anymore,
anymore.

Hoobastank, i don't think that, i love you.
Desdemona
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.

Lakap : Dess.

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Paz Kas. 06, 2011 10:57 pm

Bazen diyorum da, keşke gitmeseydin Charles. Keşke sana olan hislerimi hiç açmasaydım da, yanımda kalsaydın yine de. Yokluğun canımı bu kadar yakmazdı belki de. Sana körü körüne aşıkken bu kadar canımı yakmazdı, kesinlikle. Varlığın hayata tutunmamda en büyük etkenken, şimdi yokluğun beni süründürüyor. Keşkeler doldu tüm yıllarım sen gideli… Şimdi dönsen, zamanı geri alabilsem… Her şey o kadar farklı olurdu ki. Sen yanımda ama yine en yakın dostum. Güvendiğim tek adam, her zaman yanımda olacağına inandığım iyi kötü tek adam. Belki bir gün bırakacaktın beni ama, yine de ani değil. Yine de çaresiz değil. Hayatıma girdiğinden beri her anımda benimleydin sen. Ağladığımda beni güldüren, acılarımı silmeye çalışan, koruyan kollayan, seven, gereğinde üzen… Ama yine de benimle olan. Yanımda olmana, bu şekilde olmana bile o kadar muhtacım ki…

Dess'in.

Şu hale bak... Sen, bunları okumadın bile. Bilmiyorum işte, dertlendim. Sanırım yine bir özlem dalgasına kapıldım.
Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Çarş. Kas. 09, 2011 9:44 pm

Aslında sizler oldukça içimde boşluğu rahat rahat yok edebilirim.
İyi ki varsınız, iyi ki.

Günün şarkısına gelirsek, benim şarkım tabi ki.
Hypnogoja, here comes the rain again.
Bi de GNR veririm, öyle yani...
Anabelle Feodora
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer

Lakap : Bells

MesajKonu: Geri: ... ice queen   C.tesi Kas. 12, 2011 1:27 am

Katlanmaktan sıkıldığım çok şey var. Tıpkı görmezden geldiğim gibi. Aldırış etmediğim halde bunların beni yormasından bıktım usandım artık. Eskiden söz verirdim, savaşacağıma dair. Çünkü biliyordum, en azından umut vardı içimde. Şimdi söz verecek kimsem olmadığına göre, rahat rahat yorulmaya devam edebilirim. Ne de olsa artık aşinayım...
Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ... ice queen   C.tesi Kas. 12, 2011 8:13 pm

Sadece dostum olmana ihtiyacım var.
Anabelle Feodora
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer

Lakap : Bells

MesajKonu: Geri: ... ice queen   Paz Kas. 13, 2011 2:19 pm

Dünyanın en başarılı oyuncusu benim.
Neden biliyor musunuz? Çünkü gerçekten çok iyi oynuyorum ve bazen buna ben bile şaşıyorum. Anlayışla karşıladığım şeylerden aslında ne kadar rahatsız olduğum halde, yine de direniyorum, onlar mutlu olsun diye. Ne de olsa hayatında ilk defa ve belki de tek olacak bir duyguyu tatmışsın, neden engel olayım ki buna. Sonuçta ben neyim, ya da kimim? Sırf yaralarımı gereğinde iyileştirebiliyorsun diye, buna bir hükmüm yok yine de. Şey var bi de; Herkesi kendimden daha çok düşünüyorum. Ve belki de birçok kişiyi bu yüzden kaybettim. Yere göğe sığdıramamakla, kendimden daha çok değer biçmekle… Sonra, neler yaşasam da dışa vurmuyorum tam aksine yine de şebeklik yapıyorum. Neden mi? İnsanlar bir şeyler sezip de öğrenmek istemesin diye. Çünkü gerçekler canımı yakıyor. Tokat misali yüzüme çarparken canım, çok yanıyor. Söyleyecek kimsem yok, artık. Anlatacak ve haykıracak kimsem de. Feryadımı dışarı vuramıyorum artık. Gülmeye çalışıyorum, eğlenmeye. Her ne olursa olsun. Sorsunlar istemiyorum çünkü neden böylesin diye. Kaldıramayacak gibi hissediyorum kendimi. Taşıyamadığım bir yük bu. Görmezden geldiğim halde, katlanmakla hüküm kılınmış bir ceza bu bana. Detaylandıramadım bunu bir türlü. Bilen üç beş kişiydi topu topu. Ama detaylarıyla değil. Sadece tek bir kişi bunu bu kadar yoğun biliyordu ve artık o da olmadığına göre detaylandırmadığım insanlarla mı paylaşacağım bunu? Güveniyorum ama yine de yapmak istemiyorum. Çünkü feryadım saçma olabilecek bir konumdadır belki de dışarıdan bakıldığında, kim bilir. Sorgusuz sualsizdi senin yanımda oluşun bu konuda. Ama şimdi, yoksun. Yine de bunu yansıtmamakta kararlıyım. İçimde dönen bu kahpe fırtınayı kimseye anlatmayacağım. O üç beş kişiye bile. Görmezden gelmeye devam edeceğim. Nasıl olsa artık buna aşinayım. Bıkıp, usandığım halde… Eskiden sözüm vardı. En azından birkaç kişiye. Ama bazıları daha özeldi. Merak etmeyin, hala güçlüyüm. Güçlü olduğumu biliyorum. Her ne kadar canım yansa da güçlüyüm. Dışarıdan öyle duruyor muyum bilmiyorum ama elimden geldiği kadar öyleyim. Muhtaç olduklarımı bile silmeyi öğreniyorum. Mesela seni, sonra seni… Hiç biri bana aitti, hiçbir zamanda olmadığı gibi. Bu yüzden çabalamama gerek yok. Tıpkı söz vermeme gerek olmadığı gibi. Artık tek başımayım. Ne yaparsam kendime. Ve nasıl olduğumun bir önemi yok. İyiyim dediğimin ertesi gün yine deliriyorum ama yine de rolümü oynuyorum. Eskiden sizlerdiniz baş rol oyuncuları ama, artık değil. Sıçılmış hayatımın ortasında yine de başrol oynayan benim. Ve ben, dünyanın en başarılı oyuncusuyum.

- Böylede güzel yardırırım.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: ... ice queen   

... ice queen
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
4 sayfadaki 14 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Sonraki