Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap
Taşındık arkadaşlar! www.magusinvicta.com

Paylaş | 

Anarşist Ruhların İsyanı || SFL

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Eritheia Fae Hyxest
SFL
SFL

Lakap : Venus.

MesajKonu: Anarşist Ruhların İsyanı || SFL   Perş. Ocak 20, 2011 9:58 pm

Birer inci misâli karanlık silüetlerde ansızın aydınlanan gözlere temas ettiğinde, lapis lazuli maviden gözlerim; göğün feryadını üstüne geçirmiş bir matemle düştüğünü hissediyordum, bize doğru. Tek bir kelime etmedim. Antlaşmamı kanımla mühürlerken, sevgimi sükûnetle karanlık ruha verdim. Ansızın yer sarsıldı: ihtiras dolu gözleri, benimkilere temas eden platin sarısı saçlı büyücünün kudreti şaşılasıydı. Yutkundum, parmaklarım arasında Venüs'ün Kibri unufak olurken tereddüt ediyordum. Pervasızca, yakalanması imkansız bir kelebeğin peşinden koşuyor gibi değildi, hızlı kalp atışlarımdan kalan tatlı duygu. Delicesine bir baş kaldırış güneşinin gölgesine saklanmaya çalışan isyankâr ruhların engin fısıltısıydı. Bir matem dalgası yayıldı hafiften üstüme. Yere sımsıkı basan topuklarım özgüvenin dibine vurup sonsuz bir güçle titretti iliklerimi; bu adrenalindi.

Yanaklarıma değecekmişçesine uzun kirpiklerimi kırpıştırdım, başımı kaldırıp tam kuzeyine yerleştiğim çembere baktım. Kulağıma melodik bir fısıltı ulaştığında kor gibi yanan güneyden yükselen kutsal bir kükreyiş duyuverdim. Elbisemin tülden yakasını bir meltem alınca, zifiri karanlık kanatlarını üstüme açmış bir kartalın zerafet dolu selamlayışı ile ödüllendirildim. Güneşten çalınmışçasına sarı saçlarımın arasında dolaştırdım parmaklarımı, dört bir yanından yayılan altın parıltılar sardı yeri göğü. Çemberimizin tam merkezi ise zümrüt yeşili bir auranın efsanevî gölgesinde şaha kalkmıştı. Nutkumun tutuluşunu gizlemek için çaba sarf etmedim, hayran kalışlarım masumiyetimin bir göstergesiydi çünkü. Zira tahmin ettiğim gibi de oldu: biz her şey olduk. Yerdik, göktük, güçtük... Ona hizmet ediyor, benzersiz güçlerimizi huzuruna sunuyor ve onu yüceltiyorduk. Anarşi ve kaos tüm benliğimizi esir alırken iliklerimiz tahrik oluverdi. İsyan ediyorduk, herkesin üstüne gök sanılan karanlık şafağı usulca düşürüyorduk...

Eritheia Fae Hyxest

Spoiler:

Serpent Felis LeoŞaşırmış, şok geçirmiş, tatmin olmuş gözler... Serpent, Ortak Salon'daki her yüze tek tek baktığında bu ifadelerle karşılaşıyordu. Tatmin olmuş yüzlerde bile, anlık gelen küçük şaşkınlığı kaçırmamıştı, zümrüt yeşili gözler işareti taşıyan her büyücünün içini görebilirdi. Buna henüz hiçbiri alışamamıştı. Ölümün soğuk kollarının bu denli hızlı sarabilmesi şaşırtıcıydı değil miydi? Birkaç saniye önce capcanlı olan, hayatı boyunca bulunduğu mevkiye ulaşmak için çabalamış olan, İngiltere'nin sihir dünyasının tanınmış isimlerinden olan Kristen Ellenweor Frank, devasa bir yılanların midesine girmek üzereydi. Feri gitmiş gözleri hâlâ açıktı, yüzüne çoktan maske oturtmuş olanların dahi, ruhlarının gözlerindeki şaşkınlık ifadesini hâlâ koruyordu. Sadakatini kanıtlamış olan en yakınlarına göz gezdirdi. Scott heyecanlıydı, sonraki saldırıların bu denli heyecanlı ve aynı derecede tehlikeli olacağının farkındaydı. Tüm bunları beraber yaşamayı arzuladığı Freja'nın beline ellerini dolamıştı, kız ise vahşetten duyduğu hazla gülümsüyordu. Demyx derin nefesler alıyordu, içindeki duygu patlamasının düğümlediği boğazını açmak ister gibiydi. Reanna sakindi, hasta ruhlu bir suikastçi için normal olanı da buydu. Koluna dolanmış olan yılanda ise bambaşka bir şey gördü.Tutku.Çatal dilindeki tıslamasının ardından parmakları üzerinde yükselerek, soğuk dudaklara bıraktığı sıcak bir öpücükle ileri gitmişti Fia Righelli. Platin saçlı çocuk sağ elini onun karnına koyarak, sağına doğru hafifçe ittirdi. Diğerleri Serpent'ın vereceği tepkiyi merakla beklerken, genç Slytherin sadece Demyx'e bakıyordu. Başını hafifçe sallayan çocuğun ardından sonunda odayı adımladı. Kara duman, gece yarısının kör karanlığını içeri taşımış, işareti olmayan her bireyi yavaş yavaş sarmaya başlamıştı. Ayak bileklerinden yükselerek diz kapağına, beline, oradan da boynuna... Serpent Kristen'i cansız bedeninin başına geçmiş, gerçekleşeceğinden emin olduğu küçük detayı bekliyordu.Birkaç uzun saniye sonunda, beyaza kaçan bir saydamlıktaki Kristen, bedenini terkederek yükseldi. Önce Dünya üzerindeki son kalıntısına dikti gözlerini, sonra ise zümrüt yeşili gözlere odaklandı. Kararlı, meydan okumayla dolu bakışların ardından dizlerini kırarak reverans yaptı."Emrinizdeyim efendim."Şaşkınlığın son noktasını yaşayan Slytherin Ortak Salonu, ölmüş olan profesörlerin hayaletleşmesine ve katiline hizmetini sunmuş olmasına şahit olmuştu. Serpent'ın küçük bir baş hareketiyle odayı terk eden Kristen'in ardından odak noktası, yerde sürünen yılanlara çevrildi. Ceasar ve Zeus bedeni çepeçevre sarmış, altlarına giren Salazar ise onları taşıyarak dışarı çıkarmıştı. Hayvanların tıslamaları ve pullu derilerinin taş zemine sürtmesiyle yükselen ses azalarak kaybolduğunda, boğazına kadar dumanla çevrilmiş olanlara döndü platin saçlı çocuk. Gözlerinde panikten eser yoktu, saygıdeğer bir korkunun gölgesini ruhlarında, kendinden emin maskelerini bedenlerinde taşıyorlardı."Neyin içine girdiğinizin artık farkındasınız. Gözlerinize baktığımda, bunu kaldırabilecek bünyeler görüyorum. Eşsizsiniz, tarafımdan teker teker seçildiğinizi aklınızdan çıkarmayın. Her biriniz, bulunduğunuz yerden hoşnut değilsiniz. Kölesi olduğunuz otoriteye boyun eğmek, kısıtlanmış özgürlüklerin altında yaşam savaşı vermekten nefret ediyorsunuz."Adımlarının sesi duman kitlesine çarparak yankılanıyordu. Serpent volta atarak yaptığı konuşmasına devam ederken, hitap ettiği insanların gözlerine bakıyordu."Boğazınıza kadar sarıp sarmalandınız, tıpkı temsilen, sizi boğmak üzere olan, bu amaçla oluşturmuş olduğum kara duman gibi. Gözlerinizi açın ve özgür insanlara bakın."Dumanların diğerlerini sarmasının ardından yanyana gelen, işareti sol kolunda bulunduran insanlar, Serpent'ın onlara hitabının minnettarlıklarını, kalplerinin derinliklerinde hissediyordu. Scott ve Demyx gururluydu, Fia ise eşsiz bir elmas kadar kibirli. Lómadriethiel ve Freja kararlıydı, Floja ve Reanna ise hasta gülümsemelerini dudaklarına kondurmuşlardı. "Bina ayrımları, kan çatışmaları, ırk ve sihirli soyların bitmek bilmeyen mücadelesi... Her biri, yüzyıllardır sihir dünyasının başında bulunan maskeli insanların oyunudur. Birbirlerini katleden, hatalı bir inancın ardından körlemesine gidip kendilerini kullandıran küçük soysuz piyonlardan farklıyız. Bu gerçeğin fark edilmesi çok uzun sürmüş gibi gelebilir, lakin bizden bir buçuk asır önce atamız Salazar Slytherin, bu realitenin farkına vardı. Bu eşsiz büyücünün tek hatası ise, kişisel çıkarları doğrultusunda hareket etmesi oldu. Oyunu devam ettirdi, paravan takıntılar çıkararak ayrımcılık yarattı, yaşamı boyunca birileri tarafından başı okşandı ve emeklerinin karşılığını aldı. Bencildi. Tıpkı yaratmış olduğu binanın her bir üyesi gibi."Aydınlanma sürecinin küçük sükuneti her birine çökmüşken derin ve sessiz bir nefes alan Serpent, buz kesilmiş bir lodos misali karbon dioksidi, mühürlenmeyi reddeden dudaklarının arasından üfledi."Atamızı suçluyorum, buna kendimde hak görüyorum. Peki nasıl? Salazar Slytherin'in oyununu benden önce fark edip, bencilliğinin doruk noktasındaki karanlık lordun, lanetlenmiş ruhunu bedeninde taşıyan bir yılan tarafından öldürülen adam sayesinde bunu yapıyorum. Yoldaşlarım, Severus Snape'in adını unutmayın."Hızlıca çekilen nefesin sahibi, ardındaki Fia Righelli'den başkası değildi. Zehir zemberek zekası sayesinde, Serpent'ın birazdan dile getirecek olduğu sözcüklerin manasını kavramış ve realitenin kırbacını sırtında hissetmişti. Freja ve Reanna soluksuzdu, Scott tepkisizdi, Demyx hiddet ve coşkudan titriyordu."Kendi bencilliğimizden feragat edecek ve sihir dünyasında keyfince at koşturanların kabusu olacağız. Damarlarınıza zerk edilmiş olan tabuları yıkın. Bırakın anarşi ve kaos, tüm benliğinizi ele geçirsin. İsyanın kavurucu gücü gözlerinizi karartsın."Sözlerini bitirmesinin ardından, Ortak Salon'un kara dumanla mühürlenmiş kapısından kar beyazı cisimler içeri girmiş, göz alıcı bir parlaklık yayarak ellerin gözlere siper edilmesini sağlamıştı. Ağır ağır ardını dönen Serpent ise, patronusların sahibini çok iyi tanıyordu.Şeytani kötülükle bezenmiş deniz kızı dudaklarını araladı ve her daim kulak okşayan ipeksi ses ile, gizlenmiş olan tutkunun harmanlanmış mahsülü tüm ortak salonu kapladı."Eritheia Fae Hyxest, Hufflepuff emrinizdedir efendim..."Güzel gözlü ceylanın dudakları aralandığında ise, zekanın bilediği nefret kılıcı konuşmaya başlamıştı."Melodie Riley, Ravenclaw emrinizdedir efendim."En son, devasa boyutlardaki çatalboynuzlu geyik söze girmişti. Tanıdık tok ses, kurtvari hırıltılarla bileşik oluşturmuş ve noktayı koymuştu."Jacob Liam Winchester, Gryffindor emrinizdedir efendim."Boyunlarını eğip reverans yapan yaratıklar sönerek yok olduğunda, tutulmuş nefeslerin bıraktığı kulak tırmalayıcı sessizlik odaya hakim oldu. Platin saçlarını savurarak, kara dumandan yarı yarıya kurtulmuş olan insanlara dönen Serpent, kesin bir ses tonuyla emretmişti."Sol kollarınızı kaldırın."Tereddütsüz itaat ettiler. İhanetin Gözleri keskin bir hareketle savruldu ve alev alev yanan işaretler, kara dumandan tamamen kurtulmuş olanların kollarında belirdi."SFL'e hoşgeldiniz."Büyük bir hızla çekilen duman, sürgülenmiş pencereden içeriye dolan ay ışığını gözler önüne serdi. Nefessiz kalmış insanların bakışlarının arasında, Serpent Felis Leo, ortak salonu terk etmişti.

Küçük Bir Liste:1 - Serpent Felis Leo2 - Eritheia Fae Hyxest3 - Claudius Darciel Dieudonné4 - Freja Feodora5 - Melodie Riley6 - Pierretta Qixina7 - Aizen Nemeth8 - Sunset Miranda Walker9 - Garlyn E. Lloyd10 - Demyx Pearl11 - Jacob Liam Winchester12 - Tatja Fahrõna13 - Floja Feodora14 - Spring Righelli15 - Afrodille Mya Hyxest16 - Aimee Llynn Ruthvell17 - Jesus Adrian Vargas18 - Euterpe Rouvas19 - Quillathe Dieudonné20 - Gaspard John Feodora21 - Ämelié Änaxarēte22 - Demyx Pearl23 - Arthur Ike Elsworth24 - Lydia Killingsworth25 - Jason Tyler Lloyd26 - Malcolm Mourier27 - Emerald Jean Dratsheva28 - Crystal Holly Walker29 - Sonja SorensenNot: Listeye eklenenler bozulmaz yemin etmiş sayılırlar. Yemine ve örgüte aykırı hareket etmeye tenezzül ettikleri takdirde girişimleri başarısız olacak, rol oyunu yarıda kesilecek ve karakter ölü sayılacaktır.Not2: Daha önce grup içinde aktif olmamış ve örgütün adını kullanmamış karakterler gruptan ayrılabilir, şayet kullanmışlar ya da herhangi bir toplu kurguda yer almışlarsa ayrılmaları mümkün değildir.

Listede adı geçen müritler bu başlık altından ulaşıp kurgudaki yerlerini öğrenmek ve taraf kısımlarına SFL'i temsilen bir şeyleri çiziktirmek mecburiyetindedirler.

Spoiler:

Aytül'e bu jesti için sonsuz teşekkürlerimi yolluyorum.

“I love the ground under his feet, and the air over his head, and everything he touches,
and every word he says. I love all his looks, and his actions, and him entirely and altogether.”

₰ my love, my Christ:

Serpent Felis Leo
SFL Lideri
SFL Lideri

Lakap : Kaos'un Lordu

MesajKonu: Geri: Anarşist Ruhların İsyanı || SFL   Perş. Ocak 20, 2011 10:06 pm

Kurguya katılmak isteyenler buraya yazabilirler. Zaten katılmış olanların da yazmalarını rica ediyorum. Yazan her karakterin, kurgudaki yerini belirteceğiz.

It's all about Littleflair:

En son Serpent Felis Leo tarafından Perş. Ocak 20, 2011 10:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Amaranthe Feodora
Slytherin VII. Sınıf
Slytherin VII. Sınıf

Lakap : Eira.

MesajKonu: Geri: Anarşist Ruhların İsyanı || SFL   Perş. Ocak 20, 2011 10:07 pm

Klaus Vinzent.
Muhteşem tasvir ve betimlemeler. Platin saçlı Serpent'a teşekkürler. Ve onun grubuna katılarak onu onurlandırdığımız için katılanlara ve kendime de teşekkür ediyorum. Yihu. ^^
Gabriella Dratsheva
Cadı
Cadı

Lakap : Gab.

MesajKonu: Geri: Anarşist Ruhların İsyanı || SFL   Perş. Ocak 20, 2011 10:08 pm

Öhöm...
Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL

Lakap : Buz Kraliçesi.

MesajKonu: Geri: Anarşist Ruhların İsyanı || SFL   Perş. Ocak 20, 2011 10:15 pm

Freja Feodora & Sasha Schwartz adına.
Zaten yorumum belli düşüncelerim belli; Serpent'a taparız. XOXO.
Katılmak içinse benim şu Huff kızı da alabiliriz ablamda ordan hem lalalala.

En son Freja Feodora tarafından Perş. Ocak 20, 2011 10:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Pierretta Qixinâ
Hufflepuff VII. Sınıf
Hufflepuff VII. Sınıf

Lakap : Nemesis, goddess of revenge.

MesajKonu: Geri: Anarşist Ruhların İsyanı || SFL   Perş. Ocak 20, 2011 10:17 pm

Pierretta Qixinâ & Nicholas Jeremy DeFer ^^

Crystal Dieudonné
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.

Lakap : Crys

MesajKonu: Geri: Anarşist Ruhların İsyanı || SFL   Perş. Ocak 20, 2011 10:20 pm

Crystal Dieudonné
Her zaman yanında olacağımı bilmeni isterim. Bu gruba katılacağım için mutluyum^^. Serpent'e selamlar olsun ^^
Reanna Prurient Krghia
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Anarşist Ruhların İsyanı || SFL   Perş. Ocak 20, 2011 10:35 pm

Onur duydum efenim. ^^
Reanna Prurient D'Elisiis.
Vanessa Vera Dieudonné
Slytherin V.Sınıf
Slytherin V.Sınıf

Lakap : LN. Ness.

MesajKonu: Geri: Anarşist Ruhların İsyanı || SFL   Perş. Ocak 20, 2011 10:52 pm

Tatja Fahrõna
Tamamen bağlılık duyacağım tek canlısın Serpent. Tek ailem var. SFL.
Ölene kadar.
Harley McMannon

MesajKonu: Geri: Anarşist Ruhların İsyanı || SFL   Perş. Ocak 20, 2011 10:57 pm

Serpent'a en içten dilekleri ile teşekkür eder ve onur duyar.
Anna Maria Benson
Lydia Killingsworth
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Anarşist Ruhların İsyanı || SFL   Perş. Ocak 20, 2011 11:06 pm

Killingsworth de var tabii.
Aimée Guerlain
Slytherin V.Sınıf
Slytherin V.Sınıf

MesajKonu: Geri: Anarşist Ruhların İsyanı || SFL   Cuma Ocak 21, 2011 12:41 am

Forever SFL.
Claudius D. Dieudonné
SFL
SFL

Lakap : Darcy.

MesajKonu: Geri: Anarşist Ruhların İsyanı || SFL   Cuma Ocak 21, 2011 1:11 am

Claudius D. Dieudonné
Hadi Serpent'e tapalım *-*

You find the head dozens of times a night, let me means.
In Chains :

Adrasteia Quiwen
Slytherin IV.Sınıf
Slytherin IV.Sınıf

Lakap : Teia.

MesajKonu: Geri: Anarşist Ruhların İsyanı || SFL   Cuma Ocak 21, 2011 7:48 am

Aquilano Llythia Romolius olarak seninleyim, Serpent.
Crystal Holly Walker
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Anarşist Ruhların İsyanı || SFL   Cuma Ocak 21, 2011 12:38 pm

Serpent'a taparım, her zaman yanında olurum. +.+
Crystal Holly Walker
Scott Curtis Lloyd
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Anarşist Ruhların İsyanı || SFL   Cuma Ocak 21, 2011 2:05 pm

Ne mal bir adamsın sen Serpent ya. Tam mongolsun ama Doğukan aşktır tabi.

Scott Curtis Lloyd - Kévin Schwartz.

kabeşkabeş
Kristen Ellenweor Frank

Lakap : Lili, Ellen, Kris, Kre.. vs

MesajKonu: Geri: Anarşist Ruhların İsyanı || SFL   Cuma Ocak 21, 2011 2:19 pm

Şeytan'ın Çatalağız konuşabilen versiyonu.. Büyüksün.!

Kristen Ellenweor Frank
Floja Feodora
SFL
SFL

Lakap : Kötü Kurt.

MesajKonu: Geri: Anarşist Ruhların İsyanı || SFL   Cuma Ocak 21, 2011 2:45 pm

Floja Feodora
Katılmamak imkansız, Serpent'i severiz. o.O.o
Lómadriethiel Righelli
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Anarşist Ruhların İsyanı || SFL   Cuma Ocak 21, 2011 3:19 pm

Hell kızları olmadan olmaz.
Beatrice Quarel
Slytherin IV.Sınıf
Slytherin IV.Sınıf

MesajKonu: Geri: Anarşist Ruhların İsyanı || SFL   Cuma Ocak 21, 2011 3:30 pm

Androméda Ophélia Ryan.
Cristinel N. Laurentiue
Gryffindor IV.Sınıf
Gryffindor IV.Sınıf

Lakap : Chris.

MesajKonu: Geri: Anarşist Ruhların İsyanı || SFL   Cuma Ocak 21, 2011 3:58 pm

Cristinel N. Laurentieu

Artur Lkomre
Vampir Konsey Üyesi
Vampir Konsey Üyesi

Lakap : alx işte.

MesajKonu: Geri: Anarşist Ruhların İsyanı || SFL   Cuma Ocak 21, 2011 4:35 pm

Alx.

Platin saçlı çocuğun uğruna kalbimin üzerine kazık yemeye hazırım.Emrinizdeyim efendim.
Melodie Riley
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Anarşist Ruhların İsyanı || SFL   Cuma Ocak 21, 2011 8:46 pm

Melodie'siz mi? Asla.

I knew that you would scream 'THANK YOU' from the bottom of your heart until the
very end. Holding back your tears & smiles while saying goodbye is kind of lonely, isn't it?

why so cute, rouvas:

Skylar Webster
Gryffindor V.Sınıf
Gryffindor V.Sınıf

MesajKonu: Geri: Anarşist Ruhların İsyanı || SFL   Cuma Ocak 21, 2011 9:17 pm

SFL üyesi olmak istiyorum.
Fia Righelli
SFL
SFL

Lakap : Hell.

MesajKonu: Geri: Anarşist Ruhların İsyanı || SFL   Cuma Ocak 21, 2011 10:23 pm

Serpent'siz bir Fia ve Fia'sız bir Serpent, kabul edelim bu imkansız. Emelimize ulaştıktan sonra, her nefesinde, her saniyende, ölene kadar seninleyim.
- Fia Righelli.

Yok böyle bir şey gaza geldim, repe yapcam rahat bırakın beni. o.o
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Anarşist Ruhların İsyanı || SFL   

Anarşist Ruhların İsyanı || SFL
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki