Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap
Taşındık arkadaşlar! www.magusinvicta.com

Paylaş | 

SoloSeñoras

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Calypso Delapore
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer

Lakap : Hell

MesajKonu: SoloSeñoras   Cuma Nis. 29, 2011 10:16 pm

3o/o4/2o11

• Tamam biliyorum sınavlarda çok heyecanlanıp bazen hatalar yapabilirim. Hatta kayıt olduğunun ikinci günü uyarı alacak kadar yetenekliyim. Kitabına göre okuma sürem 2 günü geçmeyebilir. Resimde doğal bir soyut çizim yeteneğimde olabilir. Batuhan Şef'i sevip Murat Şef'e acıyadabilirim. Çikolata yemekten kendimi alamayıp diyet yapma isteğim sadece düşüncede de kalabilir. Ama şu photoshopta şu avatar boyutunu doğru yazıp şöyle küçücük çıkması ve onu düzeltmeyi başaramamak var ya... Yok böyle bir yenilgi duygusu...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Calypso Delapore
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer

MesajKonu: Geri: SoloSeñoras   Ptsi Mayıs 02, 2011 6:41 pm

Evet sonunda yavaş yavaş bir kurgu elde ediyorum yaratıyorum falan filan... Ama yeni olmanın verdiği o çömlük duygusunuda üstümden attığımı hissediyorum. Teşke sitede şöyle bir chatbox olsaydı da herkesle konuşma imkanım olsaydı o zaman daha çabuk kaynaşırdım... Neyse sitedeki durumum yemekhanemde çıkan yemeklerinin durumundan daha iyi neyseki. Very Happy *Bir ara o yeşil şeyin oynadığına yemin ederim.* Adımıda değiştirdim ortak kurgu yapacağım hadi hayırlısı.

XoXo
    Calypso Delapore
    (solo'yken kafiyeli oluyordu. xD)
Calypso Delapore
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer

MesajKonu: Geri: SoloSeñoras   Salı Mayıs 03, 2011 6:45 pm

* Allahım kendim için bir şey istiyorsam namerdim sadece şu anneme yakışıklı bir damat istiyorum o kadar.

Bunu geçtim bir daha 19 Mayıs, Tarkan, Rengarenk gibi terimler duymak istemiyorum. Ya bir insan bu kadar mı akılsız olur. Yemin ediyorum başımızdaki hocanın kafasına taş atsan içten yankı yapar bomboş!! Birde bir koordinat hastalığı ya kardeşim ortasını bulursun bizi el ele tutuşturup daire yaprırı sonra ona göre döndürürsün olmuyor işte öyle tek tek yerleştirmek!!

Birde güneşin altında çalıştırıyor bizi. Eve geldim saat 1 di. Biraz uyuyayım ders çalışırım dedim. Uyandığımda saat 4'tü. Ama ama ben ders çalışıcaktım. Sad

o3/o5/2o11
Calypso Delapore
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer

MesajKonu: Geri: SoloSeñoras   Çarş. Mayıs 04, 2011 2:30 pm

Allahım allahım SPN'ye bayılıyorum ve dizimax sağolsun en baştan başladım izlemeye. Ama saat 11'de başlıyor ve maalesef o saatten sonrada bölümün konusunu evde yaşıyorum bazen ama yinede izlemeye engel olamıyorum. Geçen bölümde Dean ve Sam telefonun kamerası ve shotgun ile ruhları avlıyorlardı. Güzel bölümdü ama televizyonu kapatır kapatmaz etraf bir garip görünmeye başladı filan. Very Happy

Neyse bugün en azından yanıma şmsiye almışımda akşam yağmura yakalanmadan gelebildim eve.
o4/o5/2o11
Calypso Delapore
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer

MesajKonu: Geri: SoloSeñoras   Cuma Mayıs 06, 2011 5:29 pm

Saat 12:15

Öğle tatilinden önce sınav verilir öğle tatilinde yağmura aldırmadan sevinçle eve gidilir oradanda İzmir'e gitmek için yola çıkılır.

16:35

Güzel bir manzara yakalanır ve çekilmek istenir ama maalefes kadraja arabalar, asfalt ve reklam direkleri girdiği ve resmi mahfettiği için küçük bir küfür savurulup makine yerine konur uyunur.

18:34

"Aaa Kordon'a gelmişizde haber vermiyorsunuz!" diye bir sitem duyulup uyanılır ve deniz kenarının, eski ve yeni binaların, heykellerin kısaca İzmir'in tadı çıkarılır. O sırada yanınızdan bir chopper ile geçen tombul, sarışın ve mavi kasklı kadına garip bir şekilde bakılıp "Helal olsun be!" denir.

19:17

Ordu evine yerleşilir ama bakılır kablosuz internet çok az çekiyor ve siteye girilemiyor. Hemen parayı kapıp internet kafe için aşağı inilir ve bir bakılır ki kapıda "02.05.2011 tarihinden itibaran internet kafe hizmeti durdurulmuştur. Konuklarımıza arz ederiz." şeklindeki yazı görülür ve içinizden bu sefer daha esaslı bir küfür edilerek tekrar 6. kata çıkılır. Kattaki en iyi alıcı nokta için laptop ele alınır ve herkesin garipser bakışları altında tüm kat kesilir en sonunda kapınızın önündeki servis bölümünde en yüksek bağ bulunur ve oradaki görevli askerin sandalyesi işkal edilmek suratiyle site adresi yazılır.

19:26

Her seferinde "Internet Explorer görüntülenemiyor." yazısını okudukça bilgisayarı kırasınız gelir ve en sonunda "Madem ön kapıdan giremiyorum bende bacadan girerim." şeklinde başınızda bir ampul yanar ki sensörlü lamba vardı tepemde cidden yandı. En sonunda sitedesinizdir bunun mutluluğu ile gezinmeye başlarsınız.

o6/o5/2o11
Calypso Delapore
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer

MesajKonu: Geri: SoloSeñoras   Cuma Mayıs 06, 2011 5:55 pm

*Yemin ediyorum asansörün yanında oturmamalıymışım. Demin bir kadın geçti saç desen bir acayip giyim desen laf yok. Ya kadının gözler bukalemun gibiydi ikiside farklı yere bakıyordu. Selam verdi bir an kaldım acaba benden başka bir yerdekine mi selam veriyor diye çünkü yüzü bana dönük gözler Moody'nin gibi fıldır fıldır. Gitti neyse ben halen şoktayım.

o6/o5/2o11
Sponsored content

MesajKonu: Geri: SoloSeñoras   

SoloSeñoras
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası