Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap
Taşındık arkadaşlar! www.magusinvicta.com

Paylaş | 

Ne Diyordum?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Cassie Chesnokov
Hufflepuff III.Sınıf
Hufflepuff III.Sınıf

Lakap : Cass

MesajKonu: Ne Diyordum?   Paz Mayıs 08, 2011 10:19 pm

Bugün meleğimin günü idi! 'Bir tek annem olsun bana bir şey olmaz.'
Dondurmayla mağazaya girince ''Dondurma yasak.'' dediler ya, dışarıya atıldım resmen. Hızlı hızlı yemek durumunda kaldım. Neyse sonuç olarak hızla dondurmayı yedim, geri girdim arkadaşın yanına gitmek için. Ha birde sokağın ortasında öylece dikilmek çok rahatsız ediciydi.
Vee millet nasıl yazıyor roman kadar rp. İmreniyorum cidden.

090520110019
Cassie Chesnokov
Hufflepuff III.Sınıf
Hufflepuff III.Sınıf

Lakap : Cass

MesajKonu: Geri: Ne Diyordum?   Paz Ara. 25, 2011 11:17 pm

Geri döndüm siteye, şekli, şemaili çok hoş buranın. Gerçi beni tanıyan, benim tanıdığım yok tabii yine. Büyük ihtimalle bir süre sonra yine boşlayacağım. O zamana kadar dolanacağım buralarda işte. Uyku sersemiyim, artık uyumam gerektiğini hissediyorum. Boğazım kurudu, su içmeye gideceğim. Bu yazıyı bitirip, belki gönderip, su içmeye gidip, uyuyacağım.

Bugün Pazar idi ve tamamen boş geçti diyebilirim. Tüm gün bilgisayara baktım, uzun süredir bu kadar bilgisayar bakmamıştım. Sadece iki belki de üç saat kitap okudum. Şikayetçi değilim, keşke hafta içi sınav olmasa da bilgisayara rahat rahat baksam.

Takip ettiğim tüm diziler araya girdi, çok boş hissediyorum diyebilirim şu aralar. Özellikle de SPN'yi çok özledim.

Hafta içi, yarın hariç her gün sınav var. Sonra dört günlük bir boşluk ve yeni yıl Matematik sınavıyla başlamak üzere her gün sınav. Ne çok sınav var ya, hiç rahat edemeyeceğim.

Şu anki durumum, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bu da sabah yaşayacağım, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bir de ilginç bir şekilde tek parça olan bu resmi şu saatte kesmekle bir daha yüklemekle uğraştım. Bu yazıyı göndermezsem yazık olur. Artık yatsam iyi olur.

00.17 | 26 Aralık Pazar | 2011

Ne Diyordum?
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası