Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap
Taşındık arkadaşlar! www.magusinvicta.com

Paylaş | 

Koalafication

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
Pamelia Cauas
Simyager
Simyager

MesajKonu: Geri: Koalafication   Ptsi Tem. 11, 2011 4:27 pm

Kutsal

Ne denli kuvvetli bir kelimedir bu? Senin için bir mutluluktur dudaklarından dökülürken belki, fakat ne denli can yakar bir diğerinin kulağında yankılandığında. Benim de karar vermem lazım, nedir kutsal? Kimdir? Düşünmelisin Pamelia, PW'a yenilmemelisin, düşünmelisin. Belki gözlerin yanar onun düşüncesiyle ağlamaktan, belki canın yanar. Ama sinirlenemezsin her daim olduğu gibi, kendi canını yakan sensindir çünkü. İçindeki diğer parçayı savurup atamayacağın gibi kalbindekini de atamazsın. Ziyan edemezsin onlarca gözyaşını. Bununla beraber vazgeçemezsin de Kutsalından. Anısı hala içinde, sen de biliyorsun en az benim kadar.

-Bazen hangimizin konuştuğunu ayırt edemiyorum PW. Git gide birbirimize mi benziyoruz yoksa?
-Sanırım LPC, fakat bu yanlış, çok yanlış.
-Vay canına, benim gibi konuştun.
-Farkındayım.

Pamelia Cauas
Simyager
Simyager

MesajKonu: Geri: Koalafication   Salı Tem. 12, 2011 10:19 am

Yerler siziiiiiiiii!

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

GoingAwayToCollege:

Pamelia Cauas
Simyager
Simyager

MesajKonu: Geri: Koalafication   Ptsi Tem. 18, 2011 10:49 am

Yukarıdaki videoyu bir seyredin yaa! 'But you're so beautiful...' deyip eğilişiiii.

Pamelia Cauas
Simyager
Simyager

MesajKonu: Geri: Koalafication   Ptsi Tem. 18, 2011 11:03 am

Touching&Kissing:

Lassie Paula Ciffoni
Hufflepuff VI.Sınıf
Hufflepuff VI.Sınıf

Lakap : Pessie

MesajKonu: Geri: Koalafication   C.tesi Tem. 23, 2011 12:54 am

Ne yapıyoruz biz?

Söylemesi çok zor sana, hayır diyemem çünkü. Üstesinden gelemem sanırım bu yersiz can sıkıntılarımın sen olmasan, senin o tatlı dilin olmasa. Ama küçük bir çocuk gibisin aynı karşımda. Bense tam bir aptalım sana karşı. Neden? Söyleyemiyorum çünkü, aslında zamanında söylemiş olmam gerekeni, sen sorduğunda söylemiş olmam gerekeni; söyleyemiyorum. Ha bir de, sanırım kapalı bir sandık gibisin sen, evet. Açıl istiyorum, anlat içindekileri - sonra duraksıyorum, ya tehlikeliysen? Sus Püren, hiç kurcalama. Ama sen, sen bu sefer başlıyorsun sorgulamaya. Haddinden fazla soru soruyor, haddinden fazla konuşuyorsun. Bense susturamıyorum seni, susmanı istemediğimden midir nedir? Söylediklerine rağmen neden... Neyse sus.
Lawrence Pablo Cornruth
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: Koalafication   Salı Tem. 26, 2011 8:27 am

Ve tanrının, dünyanın uçsuz bucaksız her noktasını; her şehrin yıkık dökük evlerindeki hayat mücadelesi veren her canlıyı görme yetisine sahip olduğu yalanı insanlara yutturulmuş sıradan gözleri; dünya düzeninin erkeği temsil edecek cismi Adem'in üzerine kibirli ifadesini düşürmeden önce; adeta bayan cismi Havva'yı göz yaşlarını yanaklarından eksik ettiğim gün, bil ki hayatına bir erkek göndereceğim dermişçesine acımasızca süzdü. Lord Voldemort'un korkunç Türkçe dublajlı Deathly Hallows Part 2'da da dediği gibi; şerefsizliği bahşetti erkeklere.
Garlyn Edmund Lloyd
Kurtadam
Kurtadam

MesajKonu: Geri: Koalafication   Salı Tem. 26, 2011 3:53 pm

O kısımı uyuyarak mı geçirmişim ben? Hiç hatırlayamadım bak
Pamelia Cauas
Simyager
Simyager

MesajKonu: Geri: Koalafication   Salı Tem. 26, 2011 4:33 pm

Tanrı; uykuculuk, doymak bilmez midelere sahip olmak gibi özellikleri de esirgemedi erkeklerin yaratılışından. Şekil A, yukarıdaki varlık. Evet Afşincim, sen o sırada uyuyordun demek ki. "Harry Potter, dostlarının senin için ölmelerine izin verdin; bundan büyük şerefsizlik olamaz."

Luciana Pietra Concetto
Gryffindor VI.Sınıf
Gryffindor VI.Sınıf

Lakap : Lucy

MesajKonu: Geri: Koalafication   Perş. Tem. 28, 2011 1:30 pm

Pamelia Cauas
Simyager
Simyager

MesajKonu: Geri: Koalafication   C.tesi Tem. 30, 2011 11:58 am

PuttingHolesInHappiness:

Pamelia Cauas
Simyager
Simyager

MesajKonu: Geri: Koalafication   Ptsi Ağus. 01, 2011 3:31 am

AES: Püğren!
    LPC: Efe!
    AES: Nasılsın?
    LPC: İyiyim, sen nasılsın?
    AES: Ben de iyiyim... Püğren!
    LPC: Efendim!
    AES: asdfsghjdkhgj
    LPC: dfgdhjghd
    LPC: Ne var!
    AES: dgfhjtdhydjdk
    LPC: dfghjdhfkgh (evet bu kısımdaki saçma dialogları ben bile hatırlamıyorum)
    LPC: Hııı Efe!
    AES: Çok sıkıldım.
    LPC: Farkındayım.
    LPC: Efendim!
    AES: Soruyu dinle. Gece midir insanı hüzünlendiren, yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? ... İyi geceler. Öf bu ne ya, ne biçim mesaj.
    LPC: Gece; 3 dakikada bir 'Püüğren' diyip sonra da saçmalamaya başlayan bir arkadaşa sahip olmaktır.
    AES: Evet, bu da Püren'e göre oldu.
    LPC: Evet.
    LPC: Efendiiim!
    AES: Peki bahar geldiğinde mi ben böyle olurum? Yoksa böyle olduğumda mı gelir bahar?
    LPC: Aslında yaz mevsimindeyiz Efe.

Ne evrensel ne kişisel hayal kırıklıklarımı ve acılırımı savuşturup yorgun zihnim ve hayli karışmış hayatımdan atabilmiş monoton bir çizginin, beni boğacak kadar daraldığı bir noktada; tanrı bir defa olsun gözlerini üzerime odakladı. Gördükleri onu memnun etmemiş olacak ki, bana yaptıklarından/yapacaklarından bir akşam olsun geri durup bu adamı gönderdi bana. Bu bir şans değil de nedir?
Hayatımı belki de yaşadığım her ayrı gün, konuştuğumuz her ayrı dakika kurtarıyor; kim bilir.
Ayrıca adam çok popi, sabaha kadar salak salak oyun oynayıp ağzımızı bozduk, takdir ettiğimi söyleyemem. Ama iyi oldu mu? Evet oldu. Çok iyi oldu hatta. Çok güldüm hoho. Ve artık uyuyorum, hava aydınlandı. Efe'nin aksine ben hava aydınlandığında daha kolay uyuyorum günlük. Neyse, "İyi geceler, seni seviyorum, öptüm, başbaş."

Pamelia Cauas
Simyager
Simyager

MesajKonu: Geri: Koalafication   Çarş. Ağus. 03, 2011 9:39 am

Nobody likes you...
    Everyone left you...
    They're all out without you...
    Having fun.

Dear J,

Where have all the bastards gone? The underbelly stacks up ten high. The dummy failed the crash test, now collecting unemployment checks like a flunkie along for the ride.
    Where have all the riots gone as the city's motto gets pulverized?
    "What's in love is now in debt" on your birth certificate. So strike the fucking match to light this fuse! The town bishop is an extortionist and he don't even know that you exist. Standing still when it's do or die, you better run for your fucking life. It's not over 'till you're underground. It's not over before it's too late. This city's burning "It's not my burden". It's not over before it's too late, there is nothing left to analyze. Where will all the martyrs go when the virus cures itself? And where will we all go when it's too late?

You're not the Jesus of Suburbia
    The St. Jimmy is a figment of your father's rage and your mother's love.
    -W

Made me the Idiot America. It's not over 'til you're underground. It's not over before it's too late. This city's burning. "It's not my burden". It's not over before it's too late. She said "I can't take this place, I'm leaving it behind." She said "I can't take this town, I'm leaving you tonight"

Pamelia Cauas
Simyager
Simyager

MesajKonu: Geri: Koalafication   Cuma Ağus. 05, 2011 1:38 am

Zübeyde Seçilmiş:
Her zaman demek istedim değerlisin, özelsin. Daha da bekleyemeyecektim. Sen zaten biliyorsun fazlasıyla sabırsızım. Nereden başlamalıyım ki, değerli olduğundan mı, anlamından mı, adını çok sevdiğimden mi? Benim biricik meleğim iyi ki doğdun iyiki, seni çok seviyorum♥

Eleadora Cauas:
Doğum gününü ilk önce ben kutlamak istiyordum. Ah Zübeyde -.- Ne yazacağımı bilemiyorum, belki de fotoğrafta yeterince saçmalamadım, daha fazla saçmalamama gerek olmayabilir. Ya da şuan saçmalama sınırlarımı aşmış olabilirim. Neyse, ben susmalıyım. Doğum günün kutlu olsun aşkooom. Seni çooooooo...k seviyorum. Her zaman yanında olacağım değerli ikizim.♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥​♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥​♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥​♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥​♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥​♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥​♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
İnternet sürekli gidicek günü buldu. Nasıl küfür ediyorum bi' bilsen. Sırf o yüzden resmi erken yüklemek zorunda kaldım. *-* Oysa ben doğum gününde senin yanında olmayı hayal etmiştim. Hayır, msnde değil, Ankara'da olmayı... Bizimkileri ağustosun başında gitmeye ikna edemedim ama yakında orda olacağımı biliyorsun. Çok yakında. k5k5k5 ♥
Düşüncelerimin, fikirlerimin, davranışlarımın biriyle aynı olması benim için o kadar mutluluk verici ki... Bazen fikir ayrılıklarına düştüğümüz oluyor tabii ki ama bu işin tuzu biberi. Sen benim gerçekten İKİZİMSİN, hep öyle kalacaksın. Her zaman yanımda olduğunu hissedeceğim ve yanında olacağım. ♥
Sein çoks eviyorum Püren Erdoğan. Kimseye armağan edemeyeceğimiz, bizim şarkımızla bitiriyorum. ♥
I text a postcard sent to you, did it go through? Sending all my love to you. You are the moonlight of my life every night, giving all my love to you. My beating heart belongs to you, I walked for miles till I found you. I'm here to honor you. If I lose everything in the fire, I'm sending all my love to you. With every breath that I am worth, here on earth, I'm sending all my love to you. So if you dare to second guess, you can rest. Assured that all my love's for you. My beating heart belongs to you, I walked for miles 'till I found you, I'm here to honor you. If I lose everything in the fire, I'm sending all my love to you. ♥

Sevcan Öztürk:
Bu gün benim varlığıyla güç bulduğum, mucizemin doğum günüymüşşşş ♥♥♥♥
her şeye olan inancımın zedelendiğini düşündüğümde yazdığın tek kelimeyle tekrar eskiye döndüm. Hala sevgimizin değişmediğini anladım. Çocukluğuma ait her şeyim seninle güzeldi. Bunca senedir her ağladığım da güldüğümde yanımda oldun. Hiçbir zaman üzülmeme izin vermedin. Hani derler ya sen olmadan asla diye. Benim için sen öyle birisin sen olmadan asla ♥ Senin varlığını bilmek her zaman güç verdi bana. Dostluk, kardeşlik nedir seninle öğrendim ben. O kadar başkasın ki bende seni anlatamıyorum işte.. neyse ya bunları anlatarak bitiremem ki zaten. esas konumuza dönelim ♥

Seni çoooooooook çooooook çoooookkk başka seviyorum aşkııııııımm ♥
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN. İYİ Kİ DOĞDUN, İYİKİ VARSIN HER ŞEYİM. ♥♥♥

Ahmet Efe Sarıdaş:
Tam 00.00'ı bekleyip saniye saniye kronometre tutmak ne demek bilir misin seen? Kocacığın seni çok seviyo. Eğer olur da sıkılmazsak tüm yılı sabahlayana dek Bombom oynayarak , küfür edip yaratıcı şeyler bularak ( Horace ) geçiririz.Ihm iyiki doğduun iyiki burdasıın .a Mutlu yıllaraaa. Bugünün tarihini atıyorum. Çocuklarımıza gösteririz sonra asfghjk ♥ ♥

Bade Başkan:
Doğum günün kutlu olsun Püriiiş ♥ seni çokçokçokçokçokçok seviyorum. -Hep beraber nice senelere diycem de biz ne kadar berabersek :/- neyse sevdiklerinle beraber nice nice senelere. Ne kadar büyürsek büyüyelim, ne kadar değişirsek değişelim ve zevklerimiz hayatlarımız birbirinden ne kadar farklı olursa olsun her şeyden çok değer vermeyi başardık biz ♥ çooook büyüyünce de en yakın arkadaşım sen ol yine.

Cornelia Gold:
Bugün hayatıma giren en zeki gerizekalının doğum günüüü. İyi ki doğmuş o salah çünkü ben onu çok seviyorum. Ama öyle böyle bi çokluk değil yani ama çok seviyorum yani baya seviyorum ben onu. O benim Almanca konuşan popom, salağım, malım, bitanem o benim. :'( O hayatıma iyi ki girmiş dediğim nadir salahlardan. Pardon saşah. Ben onu aşırı çok seviyorum ve bugün o doğmuuş. Çıkmış yani annesinden. İyi ki de doğmuş salah. Ben onu cidden çok seviyorum. Eğer bir gün birlikte sürünme şansımız olursa doğum gününü kutlama şansımız olmayacak onun için şimdiden hakkımı tüketmek istedim. İyi ki doğdun popom. İyi ki varsın. Saşahsın falan ama cidden iyi ki varsın. ♥♥ MY BABY!!!! ♥♥♥

Ebru Yılmaz:
Laaaan, şimdi senin kafanı kopartmak istiyorum. İstanbul'da olsaydın da beraber kutlasaydık doğum gününü kötü mü olurdu. Annene sevgiler yani. Sonra, doğum günün kutlu olsun aşkım. İyi ki, varsın. İyi ki doğmuşsun. Sen olmasan napardım ben. Sonra, aşkım yarın senin için bir pasta alıcam -pasta dediğim bildiğin pekilerden. - üzerine mum dikicez, sonra kameradan beraber üflicez. Kutlicaz yani doğum gününü pastalı bir şekilde. Neyse, ben gidiyorum. Daha fazla profilini işgal etmiyim. ♥

Andrea Tessa:
4Ağustos'un önemini biliyordum tabi ama bugün anın ambiyansı bir başka oldu.Yanında değilim bu üzücü ama duygularımı sanırım burdan da ifade edebilirim; yazı yazmakta her ne kadar başarılı olamasamda..
Öncelikle hala Uğur Hoca'nın Tamaaay! diye bağırması kulaklarımda,ee tabi korkuyor insan iyi bilirsin ve seen sınıfımız için gelen bir mucizeden bahsetmiyorum bile,bu harikaydı. Olamaz ,heey ! Büyüyoruz ve o taşra mektebinden ayrılma günü yaklaşıyor. Ee tabi sen medeniyet gördün Kırkkonaklar falan,hatırlıyorum da Temizlik kokuyordu. Her neyse..
Bana hören fiilini çekimini öğreten,Aşgilopuum,minnoşuum,t​osuncuk yanaklıım,oraaam,bitaneeem,mel​eğiiim,Stef'mm,kediciiik falan filan. Doğum günün kutlu olsuuun, heeep mutluu ool,adam ol kafanı yerim. Dünyanda üzüntüye yer verme sakın çünkü hepsi uçup giden kanatlı Fredlerden başka bir şey olmayacak. Ben heep yanındayım. Hüseyiiiin Döv! Büyülüü yıllar,korkusuuz günler. Seni çok seviyorum.♥
Zor zamanlar yaşadık ve atlattık tüm desteklerin için teşekkür ederim.

Oğulcan Başpınar:
Binlerce çiçek var ama gül başka
Milyonlarca insan var ama dost başka
Binlerce gün var ama bugün başka
Bugün bayram bayramınız kutlu olsun
Pardon karıştı herhalde doğum günüydü değil mi kutlayacağım
Dün yıldızlara senden bahsettim, seni anlattıkça daha çok parladılar. Ama o Bill'i seviyor dedim, birer birer kaymaya başladılar,sırf seni dilemem için.
Sen uyurken tanrıçadan mutlu olmanı diledim. Bütün güzellikleri, sevdaları, sevgileri. Bir deli buluta yükledim yolladım sana.
Dün gece sen uyurken bir melek gönderdim seni izlemesi için, umduğumdan da çabuk geldi. Sordum neden döndün diye bir melek başka bir meleği izleyemez ki dedi.
Geceleri isyan edip haykırdıginda benim dilek dolu yildizlarima, uzanıp tutamadığında hayallerini, bu anlamsız dünyaya derdini anlatamadığında beni daima yanında bulacaksın unutma. Çünkü sen dostumsun benim, ancak hayallerimle var edebileceğim o değil de iyiki varsın ve iyiki benimlesin senin gibi bir dost bulacağımı birisi seninle tanışmadan beş gün önce söyleseler ancak gülerdim, iyi ki doğdun canım arkadaşım ve yine iyi ki benimlesin

Pamelia Cauas
Simyager
Simyager

MesajKonu: Geri: Koalafication   C.tesi Ağus. 06, 2011 1:28 am

En sevdiğin insanlardan biriyle, en güzel anlarından birini paylaşmak deniyor buna.
Günümü Sevcan Öztürk'le geçirdim. İlk CDyi Ahmet Efe Sarıdaş'la bitirdim. İkinci CDyi de beyni kaldırırsa Ebru Yılmaz'la bitirmeyi düşünüyorum. Ve bu pastanın son dilimini de Godric'le halledeceğiz.

Beni birinden soğutmak için geçerli sebeplere ihtiyaçları var. Er ya da geç çıkıyor ortaya herkesin yüzü nasıl olsa, erkenden görmek için zorlamaya gerek yok her zaman. Bir de mutluluğunuzun, uygun tabirse; içine s.çtıktan sonra tavır koymaya çalışan insanlar sizi yormayıp kendi kulaklarını çekmeyi öğrenmeliler.

03:29
06.08.2011

Denise C. Stark
Gryffindor VI.Sınıf
Gryffindor VI.Sınıf

MesajKonu: Geri: Koalafication   C.tesi Ağus. 06, 2011 2:12 am

Benim devreler kolay kolay yanmaz aşkım. ^^
Lassie Paula Ciffoni
Hufflepuff VI.Sınıf
Hufflepuff VI.Sınıf

MesajKonu: Geri: Koalafication   C.tesi Ağus. 06, 2011 2:35 am

Evet benim zihnimden sağlam seninki. =D
Ama müzik konusunda benden dayanıklısı zor bulunur. :N
Paris Walkeer
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.

MesajKonu: Geri: Koalafication   Salı Ağus. 09, 2011 10:19 am

O zaman bu şarkı Efe için.
    CommercialForLevi:

Paris Walkeer

MesajKonu: Geri: Koalafication   Salı Ağus. 09, 2011 9:21 pm

Aşkım, ikizi ve muhteşem İngilizceleri.

Big clotheses don't are:

Really demeye çalışıyor:

Faaaak:

Und emm, ja:

Tomglesh:

Burada ne dediğini bilmiyorum asdfh:

Paris Walkeer

MesajKonu: Geri: Koalafication   Çarş. Ağus. 10, 2011 9:51 pm

Best Group > Tokio Hotel
    Best Fashion > Bill Kaulitz from Tokio Hotel

Pamelia Cauas
Simyager
Simyager

MesajKonu: Geri: Koalafication   C.tesi Ağus. 13, 2011 3:34 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Paris Walkeer

MesajKonu: Geri: Koalafication   Ptsi Ağus. 15, 2011 2:43 am

Güzel bir gündü.
    Hayatımın en güzel günleri arasına girdi.
    SandraAlva:

Sandra Alva beni mentionladı, sonra Ekinin doğum gününü kutladı.
    Kendimizi yırttık Andy ve Ashley de kutlasınlar diye, ama adamlar gayet cooldular, bizi iplemediler. Jinxx bile iplemedi.
    Sonra peşimize takılanlar, Ekin'in kaçışı ve benim tüm olaylar karşısında hayli ruhsuz kalışım var.
    "Püren nasıl bşy ya, kız çok rahat." Bugün öyle oldu, onu ben de anlamadım.
    Sonra aşk hayatım ve arkadaşlarım hakkında hayli ümit verici ancak bir nebze dahi inandırıcı olmayacak şekilde konuşan tarot kartları. Taşınma işlerimi bilen kahve falı.
    Ekin'in burnuna sıvadığım pasta.
    Döktüğüm limonata.
    Umgu'yu fotoğraf makinesinden ayırma çabaları.
    Sonra ben Ashley fucking Purdy oldum... Purdy Porn!
    Sonra o Nirvana albümünden çıkan imzalar muhteşemdi.
    Ayın 14'ü Ekin'in doğum günü, 15'i Durch den Monsun'un yıl dönümü.
    #6YearsTokioHotel. TT oldu.
    Sonra Umgunun Zeynepten nefret ediş tarzı çokhoştu. "O karakter biraz kaşar ya..." "Zeynep o!"
    Sonra Debbie Eminem'in annesiymiş, küfürleri şeyapınca hayli kaldık öyle.
    Hı peçetelere ojeyle yazı yazmak muhteşemdi.
    Ekini o köprüye çıkardığımız anı unutmayacağım. Yükseklik korkusu başa bela.
    Şakiirt var bir deeeeeee! Şakirt topluluk - Çağdaş topluluk.
    Ve Toprak Ablayı görüşümüz.

AshtrayHeart:

Şimdi baktım da jujudas diye saçma sapan bir TT çıkmış.

You are a cheap and nasty fake and I am the bones you couldn’t break.

Got no friends, got no lover.

For all of the songs I hope to write someday, looks like the devil's here to stay.

Because a heart that hurts is a heart that works.

So we both can speak in tongues.

And there's a body in the lake.

Julien, you're a slow-motion suicide.

But it's the last time, I swear.

Stupid me, to believe that I could depend on stupid you.

jujudas kalkmış.

Paris Walkeer

MesajKonu: Geri: Koalafication   Ptsi Ağus. 15, 2011 3:19 pm

HoldOn:

Pamelia Cauas
Simyager
Simyager

MesajKonu: Geri: Koalafication   Salı Ağus. 16, 2011 7:23 pm

Ve Cornelia Gold bir defa daha hayatımı kurtarır.
    Bugün beni dışarı çıkartmasaydı ve her durgunlaştığımda 'Olm somurtuyorsuuuun.' demeseydi çok farklı bir ruh hali içinde olacaktım. İyi ki evde kalmamışım dedirtti adam. Boşuna söylemiyorum;
    She's the headbitch of all my fucking amazing memories.
    Sonunda Efe de geliyor. O da var, dün gece de kötü olduğumu söyler söylemez aramasaydı her şey bir adım geriden giderdi.
    Öyle işte iyi ki varlar.

Mmm, bizim güzel listemiz:
    Whataya want from me.
    Waking up in Vegas.
    Wake me up when september ends.
    Umberella.
    The Mortician's daughter.
    Telephone.
    Te amo.
    Strange.
    Secret.
    Russian roulette.
    Pain of love.
    Never give in.
    I kissed a girl.
    Final day.
    A devil for me.
    21 guns.
    Geh.
    Imaginary.

Bu resme olanlara gelirsek... Çektik ama kendimizi beğenmedik. Günün teması da Black Veil Brides, bilhassa Ashley Purdy-Andy Biersack ikilisi olunca böyle bir şey çıkartayım dedim. Fazla özenmedim, hani ortadaki saçmalık ön planda olsun maksat. Andy'nin kafasının kalitesinden söz etmiyorum bile.
    Bir resim bu kadar iğrenç shoplanabilirdi, kendimle gurur duyuyorum:

Günün Şarkısı:

Pamelia Cauas
Simyager
Simyager

MesajKonu: Geri: Koalafication   Perş. Ağus. 18, 2011 3:42 am

LadyPameliaCauas:
*hayır ama evde olunca tek başımayım ama çıktığım insanların hepsi 10 dakikada moralimi 100% çıkaran insanlar .u
Ebru :
*ben yeterim sana msnde :n
*bi kere bile yetersizliğim olmadı :n
*dur konu başka yerlere gidiyor hahah.
LadyPameliaCauas:
*:F:F
*aşkım
*biz lez olup sanal ilişkiye girmeden önce çek git :F
Ebru :
*ben lez olmam, olamam
*musa var
*musa da lez olursa olurum hahah.
LadyPameliaCauas:
*:F:F:F:F dgjndfghdsplfşdk
*aşkım s.ktir harikasın :F:F:F

Bir insan uyuycam deyip uyumaz, kalıp konuşmaya devam ederse ortaya bunlar çıkar işte, ve hala da gitmedi, bşyler yazıyor turuncu turuncu ışık yanıyor orada. Bu kadar konuşmak iyi gelmiyor bize, ipler kopuyor yani bir noktadan sonra sdfgdhj. (L)

Lassie Paula Ciffoni
Hufflepuff VI.Sınıf
Hufflepuff VI.Sınıf

MesajKonu: Geri: Koalafication   Ptsi Ağus. 22, 2011 10:23 am

Watch the soul dive cümlesini dinlerken Watched us all die şeklinde anlayabiliyorum.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Koalafication   

Koalafication
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sonraki