Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap
Taşındık arkadaşlar! www.magusinvicta.com

Paylaş | 

Musemay

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Sunset Miranda Allison
SFL
SFL

Lakap : Mirana Nightshade.

MesajKonu: Musemay   Paz Tem. 03, 2011 12:52 am

Adam benim için uyuşturucu gibi bir şey olmuş. Onsuz bir şey yapamıyorum. Yoksunluk çekiyorum.

En son Sunset Miranda Walker tarafından C.tesi Kas. 19, 2011 11:04 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Pamelia Cauas
Simyager
Simyager

MesajKonu: Geri: Musemay   Paz Tem. 03, 2011 12:54 am

Ebru sabret, iki-üç güne bulacağız malı. Adalar'dan getirtiyoruz senin için.

Sunset Miranda Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Musemay   Paz Tem. 03, 2011 1:01 am

Hafta için Finansbank Ümraniye'deki merkez şubesinin organizasyon ekibinden gelsin. <3

Pamelia Cauas
Simyager
Simyager

MesajKonu: Geri: Musemay   Paz Tem. 03, 2011 1:12 am

Tamam yea Ümraniyenin biyerindeki merkezin bir şeysinden de getirtiriz. Ama pahalıya mal olabilir haberin olsun.

Valeria Nerissa Hyxest
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü

MesajKonu: Geri: Musemay   Paz Tem. 03, 2011 4:07 am

Sevginin bedeli ölmekse bir bak gözlerime ölmez mi bu deli
Aşıkmışım geçermiş yalan bir bak gözlerime geçecek gibi mi?

Sunset Miranda Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Musemay   Paz Tem. 03, 2011 7:21 pm

Nedenini bilmiyorum içimde garip bir mutluluk var. Enerjim yerine geldi sanırım. *-*

Sunset Miranda Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Musemay   Salı Tem. 05, 2011 11:50 pm

Yalnız bir şey fark ettim. Herkesin derdi SFL olmuş. Adının baş harflerinden bir şeyler uydurma çabaları falan. Çocukça şeyler bunlar. Yapmayın, küçük düşürmeyin kendinizi.

Jason Tyler Lloyd
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Musemay   Salı Tem. 05, 2011 11:53 pm

Dur bu günlüklere pat diye dalmak da yeni moda oldu ve çok saçma ama yazmadan edemeyeceğim.

YAPMA VOLKAN!! YAPMA!! YAPMAYIN ÇOCUKLAR!!

Ahahaha.
Sunset Miranda Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Musemay   Çarş. Tem. 06, 2011 1:00 am

Ahaha, sende eksik kalma Emre bundan. Arada yap yani. Very Happy

Valeria Nerissa Hyxest

MesajKonu: Geri: Musemay   Salı Tem. 19, 2011 2:52 am

Sude    christinaperri ♥    :
*Protean büyüsü ne lan
*dur tahmin ediyim
*ya protein salgılıyo

| Ebru |      SFL!        :
*hahah

- Sude    christinaperri ♥    :
*ya da protestanlık mıydı neydi bi hastalık vardı
*onunla ilgili
*puhapuha
*Protean büyüsü, cansız bir varlığı bir başka cansız varlığa dönüştürmek için kullanılan büyüdür.
*OHAAA
*puha

| Ebru |      SFL!        :
*protestanlık hristiyanlarda mezhep be. hahah
*prostat senin dediğin büyük ihtimalle. hahah

- Sude    christinaperri ♥    :
puhapuhapuhapuhapuhapuhapuhapuhapuha
*diyorum protestanlık diye dinle alakalı bi şey vardı
*puhapuhapuhapuha
*prostat evet puhapuhapuha

Sude öl! Ahahahaha

Denise C. Stark
Gryffindor VI.Sınıf
Gryffindor VI.Sınıf

MesajKonu: Geri: Musemay   C.tesi Ağus. 06, 2011 2:08 am

Doğduğum günün üzerinden 17 yıl, 8 ay, 6 gün geçti ancak ben bir kez bile babamın normal olduğuna inanmadım. Adam inatla ben normal değilim dedi. İlk başlarda ne kadar katı bir babam var falan demiştim. Tabii o zamanlar dört, beş yaşlarındaydım. Yavaş, yavaş benim kafadan problemli oluşumun sebebinin katı birisi olarak değerlendirdiğim babam olduğunu fark ettim. Bunu ilk fark ettiğimde babam, bana aldığı iki tekerlekli bisikletle deneme turu atıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Birde 'Ebru iyiymiş bu ya, arada ben senden bunu araklarım' demiş olması epey bir yardımcı olmuştu. Sonuç olarak 42 yaşında bir adamın, 9 yaşındaki kızının 12 vites bisikletini arada sırada araklayıp binecek olması alışılagelmiş bir durum değildi. Hele benim için hiç değildi. Herkesin babası akşam 8de evde olurken, benim babam ekmek teknesi olan dükkanını boş bırakıp benim bisikletime binecekti. Hayali bile insanı garip hissettiriyordu. Neyse ki, böyle bir şeyi yapmadı. Sonraları, sevinince yaba daba du dediğinin farkındalığını yaşadım. Babamın normal olmadığı fikri, düşüncelerimi ele geçirmişken birde bununla karşılaşmak benim için atlatması kolay bir durum olmuştu. Sonuçta ondan bekliyordum bu tip gariplikler. Bunu yapmayı hala daha bırakmış değil. Arada sırada rastlarım kendisine bu şekilde sevinirken. Eğlenceli bir babaya sahip olmak güzel bir gibi görünebilir ama asla kolay değildir. Telefonunda numaram Ebru olarak değilde sonuna eklenen bir -li eki ile kayıtlı oluşum beni şaşırtmıştı. 'Babam ne içti acaba?' diye düşünüyordum arada. Birde ablam ve beni sabahları uyandırmak için kullandığı yöntem var ki, bu tüm aile olarak garipsediğimiz bir durum. Uykunuzun en güzel yerinde burnunuza gelen ufak darbelerle uyanmak cidden hoş değil. Bundan beş ya da altı ay önce bana bunu yaptığında aramızda geçen diyalog şöyledir:

- Baba napıyorsun ya?
+ Gıcıklık...
- Tamam, eğlendin. Git şimdi uyu baba.

O lafı söylediğime pişman olmuştum, sebebiyse kendisinin benimle akşama kadar konuşmamış olmasıydı. Onu başımdan savdığım için trip yedim. Neyse ki çocuk gibi uzun sürdürmemişti bunu. Sonra... Babamın annemle olan uğraşları da biz çocukları olarak sevdiğimiz anlardan biridir. Oturup onları izlerken bayağı eğleniriz. Oturup bir paket çekirdeği bitirebilirsiniz. Babamın yine telefon rehberinde annem, tekrarlıyorum annem 'Virüs' diye kayıtlıdır ki annem buna inanmamakta kaç senedir. Aralarında geçen diyaloglardan en hoşuma gidenini yazasım geldi. Televizyon izlerken annem etkisinde fazla kalmış olmalı ki, babama yönelttiği sorunun farkında değildi.

-Mustafa, millet arabasının plakasını sevgilisinin baş harflerini yazıyor. 35 senelik eşinim benim adımı görmedim aldığın hiçbir arabanın plakasında. Neden?
+Bizim arabanın plakasında VA yazmıyor mu? Yazıyor... Onun açılımı da Virüs Ayşe işte. Neyin derdindesin daha?

Bunları yazarken babamı bir kez daha ne kadar sevdiğimi fark ettim. Gidip bir sarılasım geldi. Neyse, adam uyuyor. Uyandırmaya gerek yok. Bu yazıyı yazmamdaki sebep babamın gecenin köründe yemeğini yerken diğer erkeklerin yaptığı gibi askerde yaptığı kahramanlıkları anlatmak yerine yaptığı çapkınlıkları anlatması. Birde arkadaşına 'Takıl bana, hayatını yaşa.' demişti. O lafın hatırlatılması. Ehm, neyse... İyi geceler... ^^
Sunset Miranda Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Musemay   C.tesi Ağus. 06, 2011 2:32 am

Evrim geçirdi resmen adam 11 yılda. *-*

Tık:

Lassie Paula Ciffoni
Hufflepuff VI.Sınıf
Hufflepuff VI.Sınıf

Lakap : Pessie

MesajKonu: Geri: Musemay   C.tesi Ağus. 06, 2011 3:28 am

MustafaYılmazBaşgan!

Merakla okudum, eh, manevi babamdır dedim aşkım. İyi tanımak lazım. Ve hayatımda bu kadar kafa dengi bir baba daha görmedim ben. 'VA' Virüs Ayşe ha? Adam pratik zeka. Aşkım en kısa zamanda oraya geliyorum, babana takılıp hayatımızı yaşıyoruz. Severmiş de babasını, yerim ya. Ama bir yere kadar tabii, sakın gidip uyandırayım deme ne denli agresif oluyor, ay cık gerek yok. Hı bu arada annelerimizin isimleri de aynıymış, öğrenmiş olduuk ehe. Bir gün Mustafa Yılmaz'la tanışmak dileğiyle. Uyandığında 'Püren günaydın diyor baba' deyiver len.

-Hı bir de Neville Longbottom. Olm o çok fena bşy len. Ufakken ayrıydı, büyüdü ayrı oldu. Yerler.
Sunset Miranda Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Musemay   C.tesi Ağus. 06, 2011 3:48 am

Babam uyandığında benim kaba etimde pireler uçuşuyor olucak. O yüzden ben uyandıktan sonra söyleyebilirim anca. Birde ya çok kafa dengidir. Bütün arkadaşlarım bayılır kendisine. Benim için değil babam için geliyorlar. Öyle bir duruma geldi artık. Ben onun arkadaşlarıyla takılıyorum, o benim arkadaşlarımla takılıyor. *-* Hele bir gel de sen, babamla tanışma kısma hallolur. Zaten oda ne zaman gelicek Püren diye sorup duruyor. Geldiğinde görmeden bırakmaz. Hatta seni bizim eve kapatır falan.

Neville'e gelirsek; Ne oldum dememeli, ne olucam demeli diye boşuna dememiş atalarımız.

Sunset Miranda Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Musemay   C.tesi Ağus. 06, 2011 10:45 pm

Bu kadını izlemekten de, dinlemekten de bıkmayacağım sanırım.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Alysia Le'Franc
Cadı
Cadı

MesajKonu: Geri: Musemay   Perş. Ağus. 11, 2011 8:28 pm

İncir Reçeli dediler, dediler merak ettim bayağı. Hatta bilgisayara da indirdim. 2 ay boyunca izlemedim hiçbir şekilde. Kaldı öyle. Geçen gece sıkıntıdan izliyim dedim. İyi, güzel film ama yani söylendiği kadar da değil yani. Müzikler falan hoş, sahne geçişleri iyiydi. Kurgu da iyiydi. Ama abartmaya da gerek yoktu hani. Neyse jenerik müziği de dolandı dilime zaten.

Gelsem de, görsem seni bir kere yar.
    Görsem de, öpsem seni bir kere yar.
    Kaçsan da, kaçmasan da severim.
    Sararıp soldum sebebi çok güzelim.

Sebebim çok
    Sebebim çok
    Sevenim yok!

Gelsem de, görsem de, öpsem seni bir kere sevsem de

Ahh sebebi çok,
    Bir sebebi yok
    Acımadı bana.
    Yandım alevinle gel
    Beni teninde söndür be yar!

Ahh sebebi çok
    Bir sebebi yok
    Acımadı bana
    Yandım alevinle gel
    Beni teninde söndür be yar!

Derdim çok yalvartma dön de gel.
    Parayla pul derken öldük be yar!
    Bitmez mi bu talan çağı güzelim?
    Psikopat olmama ramak kaldı benim.

Sebebim çok
    Sebebim çok
    Sevenim yok!

Ahh sebebi çok
    Bir sebebi yok
    Acımadı bana
    Yandım alevinle gel
    Beni teninde söndür be yar

Ahh sebebi çok
    Bir sebebi yok
    Acımadı bana
    Yandım alevinle gel

Beni teninde söndür be yar
    Sebebim çok
    sebebim çok
    Sebebim çok
    sebebim çok
Sunset Miranda Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Musemay   Perş. Ağus. 18, 2011 3:40 am

LadyPameliaCauas:
*hayır ama evde olunca tek başımayım ama çıktığım insanların hepsi 10 dakikada moralimi 100% çıkaran insanlar .u
Ebru :
*ben yeterim sana msnde :n
*bi kere bile yetersizliğim olmadı :n
*dur konu başka yerlere gidiyor hahah.
LadyPameliaCauas:
*:F:F
*aşkım
*biz lez olup sanal ilişkiye girmeden önce çek git :F
Ebru :
*ben lez olmam, olamam
*musa var
*musa da lez olursa olurum hahah.
LadyPameliaCauas:
*:F:F:F:F dgjndfghdsplfşdk
*aşkım s.ktir harikasın :F:F:F

Sabahın köründe ikimizinde kafa gidiyor. Ben zaten iyice sersemleştim, Püren'de benimle bir oluyor. Ortaya saçma sapan bir muhabbet çıkartıyoruz. Very Happy

Sunset Miranda Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Musemay   Ptsi Kas. 07, 2011 6:41 pm

1000. mesajım hayırlı olsun efenim. İbrahim'e yazdığım rpye kısmet oldu.

lalala:

Zepour Nerdenian
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.

MesajKonu: Geri: Musemay   C.tesi Kas. 19, 2011 11:12 am

Onun sana ait olduğunu bilsen de, başkasıyla aynı kare içinde onu gördüğünde buruklaşırsın. Hiç ihtimal vermesen de 'Acaba?' dersin. Korkmaya başlarsın. Sonra insanların onun için söylediklerini hatırlar, 'Onlara rağmen güvendim sana haklı mı çıkaracaksın şimdi onları?' demeden edemezsin. En azından aklından geçer bir şekilde. İstemesen bile, inanmayı reddetsen de. Bir süre düşündükten sonra saçmaladığına inanmayı denersin. Birlikte olan resimlerinize bakar, birlikte geçirdiğiniz zamanları düşünür az önceki düşüncelerinden uzaklaşmaya çalışırsın. Neyse, evet saçmalıyorum. Boş yere üzüyorum kendimi. Araya giren mesafeler paranoyaklığımın seviyesini yükseltti sanırım.
Sunset Miranda Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Musemay   Ptsi Kas. 21, 2011 9:17 pm

Şu güne kadar kopya istendiğinde söylememezlik yapmışlığım yoktur. Kimisinin kolu kırıktı geometrisi kötüydü hocaya cevabı o söyler ben yazarım diyerek izin alıp tüm kağıdı doldurmuşluğum var. Kimisinin ingilizce kağıdını alıp doğruları yapmışlığım var. Kimisine dil anlatım ve edebiyat kağıdımı verip doldurmasını sağlayıp yüksek not aldırmışlığım var. O kadar kafa yorup yazdığım program kodlarını bile sınavda usbye atıp hocaya fark ettirmeden adama vermişliğim var. Ancak bunları bilmediklerinden dolayı kötü not almamaları için yaptım. Sene başından beri dershaneye gidiyorum matematiğim bu sene iyi diye geçinen adamın sınavda gelip de benden bakmaya çalışması nedir çözemedim. Ve ben kağıdımın üzerine gömüldüğüm halde işlemleri görüp geçirmek de ayrı bir yetenek ister sanırım. Bir de ben bunu sınavın sonuna doğru fark ettim. İnsan önce bir söyler yani abicim bakıcam der. İzzet Hoca bu salağın yüzünden benim kopya çektiğimi düşünücek belki de ya da kopya verdiğim için azar işiticem. Akşam akşam sinirimi bozdu gerzek ya. Neyse efenim iyi akşamlar...

Sunset Miranda Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Musemay   Ptsi Kas. 21, 2011 9:44 pm

I let it fall, my heart, and as it fell, you rose to claim it, it was dark and I was over until you kissed my lips and you saved me. My hands, they're strong, but my knees were far too weak to stand in your arms without falling to your feet. But there's a side to you that I never knew, never knew. All the things you'd say, they were never true, never true. And the games you play, you would always win, always win. But I set fire to the rain, watched it pour as I touched your face, let it burn while I cry. 'Cause I heard it screaming out your name, your name. When laying with you, i could stay there, close my eyes, feel you here, forever you and me together, nothing is better. 'Cause there's a side to you that I never knew, never knew. All the things you'd say, they were never true, never true. And the games you'd play, you would always win, always win. But I set fire to the rain, watched it pour as I touched your face. Let it burn while I cried. 'Cause I heard it screaming out your name, your name. I set fire to the rain, and I threw us into the flames. Where I felt somethin' die, 'cause i knew that that was the last time, the last time. Sometimes I wake up by the door now that you've gone, must be waiting for you even now when it's already over i can't help myself from looking for you. I set fire to the rain, watched it pour as I touched your face, let it burn while I cried, 'Cause I heard it screaming out your name, your name. Oh, no. Let it burn, oh... Let it burn... Let it burn..

Sunset Miranda Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Musemay   Ptsi Kas. 21, 2011 10:12 pm

Bazen 'Artık rpyi bırakmalıyım. Kardeşim yaşında insanlar roleplayer olmaya başladı. Onlarla mı konuşucam? Bugüne kadar değerli insanlar tanıdım, yeter.' diyorum. Sonra rpnin artık hayatımda büyük bir yeri olduğunu fark ediyorum. Olmaması gerekiyordu belki ama olmuştu artık. Onun dışında elimde pek bir şey yok. Severek yapabildiğim şeyler sınırlı. Photoshop, rp, fotoğraf... Başka? Çok kasarsam çıkar belki. Ama iki elin parmaklarını geçmesi zor. Voleybolu dersler ve dizimdeki sakatlık yüzünden bırakmak zorunda kalmıştım. Bırakmasaydım keşke demediğim an yok. O ağrıya katlanmak zor olmuyor. Her bastığım smaçta Neslihan'a benzetilmek güzel oluyordu. Özlüyorum o zamanları. Hentbolu da babamın deplasman maçlarına gittiğinde napıcan demesiyle bırakmıştım. Evet, spor hayatımın içine sıçan birkaç ders ve abartılan bir sakatlık oldu. Ne mutlu bana. Rpye dönecek olursak aklıma bunu yaparsam Ozan'ın söyleyecekleri geliyor. Sunset ve Xavi kurgusu bozulacak sonuçta. Ve daha nice kurgumuz... Onu sorun etmeyecek, biliyorum ancak benim için bir sebep bu. Sunset'de benden çok şey var. Onu yazarken kendimden çok şey katmışım. Bu gibi pek çok şey geliyor aklıma. Vazgeçiyorum. Neyse, bugün çok kafa ütüledim sanırım. Gidip kimya çalışiyim ben.

Collesius A. Allison
SFL
SFL

Lakap : Aydişi

MesajKonu: Geri: Musemay   Salı Kas. 22, 2011 4:02 pm

özet: ebru rpyi ben bırakmadan bırakamaz.
Sunset Miranda Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Musemay   Perş. Kas. 24, 2011 6:27 pm

Ohaha yeni gördüm ikiz. dşlfkgpsokf Tabii ki korkarım senden, vurursun ağzıma ağzıma sonra. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

*\Artık yoruldum uğraş vermekten, tek taraflı olmamalı bazı şeyler. İki tarafı da kapsar, ama hep tek kaldım. Yeter artık diyecek raddeye geldim./*

-Açıklama satırı diyoruz efendim biz bu yıldız ve slaş arasındaki yazıya programlamada. Tamam, ben iyi değilim.-

Sunset Miranda Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Musemay   Perş. Kas. 24, 2011 9:51 pm

Time, is going by, so much faster than I,
And I'm starting to regret not spending all of here with you.
Now I'm, wondering why, I've kept this bottled inside,
So I'm starting to regret not selling all of it to you.
So if I haven't yet, I've gotta let you know...

Never gonna be alone!
From this moment on, if you ever feel like letting go,
I won't let you fall...
Never gonna be alone!
I'll hold you 'til the hurt is gone.

And now, as long as I can, I'm holding on with both hands,
'Coz forever I believe that there's nothing I could need but you,

Never gonna be alone!
I won't let you fall.
When all hope is gone, I know that you can carry on.
We're gonna see the world out,

Ooh!
You've gotta live every single day,
Like it's the only one, what if tomorrow never comes?
Don't let it slip away,
Could be our only one, you know it's only just begun.
Every single day,
Maybe our only one, what if tomorrow never comes?
Tomorrow never comes...

Time, is going by, so much faster than I,
And I'm starting to regret not telling all of this to you.

Never gonna be alone!
I won't let you fall.
When all hope is gone, I know that you can carry on.
We're gonna see the world out,

I'm gonna be there always,
I won't be missing a word all day,
I'm gonna be there always,
I won't be missing a word all day.

Sponsored content

MesajKonu: Geri: Musemay   

Musemay
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki