Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap
Taşındık arkadaşlar! www.magusinvicta.com

Paylaş | 

Musemay

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Sunset Miranda Allison
SFL
SFL

Lakap : Mirana Nightshade.

MesajKonu: Geri: Musemay   Çarş. Şub. 06, 2013 9:05 pm

Ebru ve Püren'in tanışmasından bu yana Püren'in gösterdiği değişiklikler vol1

1,5 senede değişen düşünce:
İlk: çok tatlıı çok severim ben böyle sevgilileri dinlemeyi *-*
Şimdi: musayı s.kiyim sen iyi misin?

5 Haziran 2011'de Püren:

bugünki püren:

Sunset Miranda Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Musemay   Çarş. Şub. 06, 2013 9:13 pm

Ebru ve Püren'in tanışmasından bu yana Püren'in gösterdiği değişiklikler vol2

PÜREN ARTIK LAPTOPUNUN FAN SESİNDEN KORKMUYOR.

Pamelia Cauas
Simyager
Simyager

MesajKonu: Geri: Musemay   Çarş. Şub. 06, 2013 9:18 pm

Ebru ve Püren'in tanışmasından bu yana Püren'in gösterdiği değişiklikler vol3

Püren artık muse'un ne demek olduğunu biliyor sdbfhjksdlüfş

Sunset Miranda Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Musemay   Çarş. Şub. 06, 2013 9:21 pm

Ebru ve Püren'in tanışmasından bu yana Püren'in gösterdiği değişiklikler vol4

SENİ SEVİYORUM DİYİNCE TEPKİ VERİYOR. asıdhaısdıashdaısd

Sunset Miranda Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Musemay   Cuma Şub. 08, 2013 6:16 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Monako'ya bakınca şunu gördüm. Afşinimi özlediğimi fark ettim sonra da. Birbirimizle şu iddialaşmalarımız, arada sırada konuşsak da tam konuşmalarımızı, şapşalım dota oynarken onu kameradan izlemeyi, hele ki ağzıma sıçıyor olsa da bir şeyler kafama sokmaya çalışmalarını özledim. Ne güzel yendiydim Collesius'u yea... Ama canım canım ikizimin kendini bulduğu karakteri rezil olmasın diye biz oraya berabere yazdıydık. Dur şimdi açık etmiş oldum. Ahahahaha... Saçma sapan muhabbetlerimizi özledim onunla ya aslında. Geri dönse de artık şuralara onun okumaya doymadığım rplerini okusam yine, sabahlara kadar konuşsak ve her şeyimizi anlatsak birbirimize yeniden. Ömer Afşin Can, aşşırı özlendin ve aşşırı ihtiyaç duyulası bir insan oldun. Bilgine...

Laurent Landers
Kurtadam
Kurtadam

MesajKonu: Geri: Musemay   Cuma Mart 22, 2013 7:22 pm

Dürüstlük özel hayatta olur. Politikanın tek kuralı iktidarın menfaatidir. Politika ahlâk dışıdır, çünkü namussuzlar arasında yüzde yüz namuslu kalmak isteyen er geç mahvolur; tarihî eylem içinde iyi kalplilik felakete götürür insanı; zulüm, yufka yüreklilikten daha az zalimdir.
Dora
Gezgin
Gezgin

Lakap : Dora.

MesajKonu: Geri: Musemay   Ptsi Mart 25, 2013 8:07 pm

- Püren ve Ebru ingilizce çalışırken, Püren Ebru'ya örnek cümle yazar. -

Püren: Kapıyı açtığımda büyük renkli bir kuş aniden içeri girdi. - tam bu muydu unuttum -
Ebru: MİKO KUŞ KUŞTUR NİYE BÜYÜK DİYORSUN Kİ
Püren: Önemli bir şey olması için abartı gerek bu dershane öğretmenlerinin kafasısdıohfsdf
Ebru: Baani yea, ben demem öyleler...
Püren: Herkes bizim gibi her boku anlatmaya meraklı değilsdıofhısodf O sadece biziz...
Ebru: o zaman, seni seviyorum diyince cevap vermeyen kuş aniden içeri girdi...
Püren: x: seni seviyorum... - beş saat sonra - kuş: cik.
Sunset Miranda Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Musemay   C.tesi Nis. 13, 2013 5:14 pm

Bölüm altlarındaki yorumları okuyunca bir atara geldim yazasım geldi. Spoiler falan olabilir okumayın kitabı okumayanlar sonra tırabıl tırabıl olmasın. Kendimce atarlanıcam şurdaasdasd

Neden Targaryenlere bilhassa Dany'ye kılım.
1. Mk malları ensestçiler ki bu ilk ifrit olma sebebim. Zorla saf targaryen yapma kafasındalar.
2. Aerys nam-ı diğer Deli Kral, - Starklara aşıkım ehehehe - Brandon ve Lyanna'ya yani Ned Stark'ın kardeşlerine işkence ederek öldürdü. Sözde birbirlerini kurtaracaklardı ama onlara birbirinizin kurtarmak için bunu yapmalısınız dediği şey ölümlerine sebep oldu.
3. Rhaenys, - Dany'nin ağabeyi - Lyanna'ya aşıktı - hoş ona bişşi demiyorum- ama zaten evlenemicekti kendisini bekleyen iki kız kardeşi olmasına rağmen Baratheon & Stark arasındaki evliliğe engel oldu bi nevi. Aerys'in Lyanna'yı öldürme sebebi de budur.
4. Viserys, - dany'yi dragoya satan şerefsiz - ilk olarak kardeşini tecavüzcü herifin tekine sattı ordu için, kıza yapmadığı şey kalmadı ve Robert'a işgalci diyerek Dany'nin aklını yalanlarla doldurdu.
5. Dany malı ona anlatılan her halta körü körüne inanıp yok benim tahtıma oturdular, yok işgalci Robertı da onun işgalci arkadaşı Ned Stark'ı da öldürücem. Tahtı alıcam ateş ve kanla bla bla bla. S*ktir git miko. Sen kimsin lan 13 yaşında ergensin.
6. Kendilerini bi bok sanıyor hepsi, ejderhalar olmasa hiçbir şey değillerdi. Keza dany de öyle.

Baratheon Rulez! usta
1. Taht zaten Stannis'in hakkı. Robert'ı Cercei öldürttükten sonra yaş itibariyle taht ona geçiyor.
2. Robert aşkıyla gaza gelmiş olsa da çekicimsi şeyiyle zamanının en iyi dövüşçülerindendi. Arryn ve Starklar da adamın arkasındaydı zaten, bu iki aile de gayet güçlü aileler yeani. Baratheonlar'ın kökü her ne kadar Targaryenlere dayansa da onlarla hiç alakaları yok ve Rhaenys'i öldürdükten sonra haliyle taht onun ve meşru varislerinin.
3. Sura gidip yabanılları esir alarak Stannis gözümde top1 oldu, her ne kadar ordusuna güç katmış istemiş olsa da mantıklı bir hareketti. Hoş Davos olmasaydı onu da yapacak değildi ancak, her ne kadar el olsa da eskiden bi korsandı Davos. Dinlemeyebilirdi, Melisandre'ye kulak asabilirdi. Yaptığı hatalar olsa da daima Ateş Rahibesini dinlemedi, önce tarttı, aklına yatarsa uyguladı.
4. Renly sevsem de o da kral olmaya uygun değildi bence, zaten o da Tyreller'den Loras'ın işiydi.

Jaime kalpmalp.
Her ne kadar twincest olsa da adam aşık abi. Kimi seveceğimizi ne zaman seçebildik ki bu herifi yargılayabiliyoruz? Aerys'i öldürdüğü için kingslayer dense de iyi yaptı. Yoksa o rahatsız kendisine ejderha yapmaya çalışırken falan zaten geberirdi. Yapacağa mallıklardan kurtuldu Westeros bir nevi. Starklara yapılanlar adamın canına tak etmiş yeaanni. Lannisterlar'dan Kevan Lannister ve Tyrion Lannister da sevilir. Cercei gerzek olabilir, Tywin de kötü gözükse de yaşadıkları onu bu hale getirdi. Onun savaş tecrübelerinden, ordusundan ve tabii ki sıçtığı söylenen paralardan faydalanılır. - Olm şu cümleyi yazınca aklıma Tyrion'ın lafı geldi hahahaha niys o spoiler'ı vermiciiimasdasd-

Robb niye mal?
Her ne kadar sevsem de yaptığı mallıklar bini aştı. Catelyn onu defalarca uyardı. Freylere kazık atarak hayatının hatasını yaptı ki sonunda kafasını kaybetti. Karstark'ı öldürerek hayatının en büyük ikinci hatasını yaptı. Bolton ittifakını kaybetti böylece. Dericileri kaybetmemeliydi ki çok önemli bir müttefikti. Kendisi Kuzey Kralı olmayı istemedi belki de ama koskoca orduyu toplayıp gitmenin bi manası yoktu. O beden ve kılıç alınırdı bi şekilde, yolda karşılacağın şeyleri biliyorsun ki 9 yaşındaki kırık kardeşine Winterfell'in idaresini bırakması da yanlıştı. Onun yanı sıra Cate yine uyardı onu ama Theon'u babasının topraklarına yollamak da hataydı. Bu adam her ne kadar 9 sene seninle birlikte büyüse de onun damarında demir adaların kanı akıyor, şerefsizlik dolaşıyor o vücutta. Kendi sancak beylerinden birini yollamalıydı. Daha kârlı çıkardı en azından kuzeyi kaybetmezdi. Zaten karabalık olmasaydı, kazandığı mücadeleler pek az olurdu. Her şeyi amcasına borçlu diyebiliriz. Edmure Tully de her ne kadar girdiği mücadeleyi kazanmış olsa da, onunla da paylaşmalıydı planını yoksa o mallık yapıp o mücadeleye girmezdi ve belki bir şekilde Tywin'i madara edebilirdi.

Tyrelller zaten, doğunun Lannister'ı usta. Onlara güven olmaz. Her ne kadar Olenna'yı sevsem de hareketleri ve iğnelemelerinden ötürü kocasını bile kendisinin öldürmüş olabileceği söyleniyor. Hoş cofriyi öldürerek en iyisini yaptı ama Tyrell'ler takmış durumda o taht alınacak ustaaağğğ!!

Andrew Jesse Fliegel
Lex'in Kocası, Nolan'ın Babası, Lea'nın Damadı
Lex'in Kocası, Nolan'ın Babası, Lea'nın Damadı

Lakap : Maxie.

MesajKonu: Geri: Musemay   Paz Tem. 21, 2013 12:25 am

Bunun burda durması lazımasdasdasd
Sunset Miranda Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Musemay   Paz Tem. 21, 2013 3:22 am

Bu da burada olması gereken bişşşii.

Jaiden A. Mustang
Simyager
Simyager

Lakap : Jam.

MesajKonu: Geri: Musemay   Perş. Ağus. 01, 2013 6:39 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

AHAHAHHA BU BURDA DURSUN ABİ ÇOK İYİ BU.
Felicia L. O'Sheila
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer

MesajKonu: Geri: Musemay   C.tesi Ağus. 03, 2013 3:54 am

You can’t fight the fall
    so you can call it off.
    But it might be for the best.
    You can´t walk away anyway,
    because you’ve nowhere else to go.

Is he worth all this?
    Is it a simple yes?
    'Cause if you have to think
    it’s fucked,
    feels like you’ve loved him more
    than he loved you
    and you wish you´d never met

Don’t keel over now,
    Don’t keel over.
    Don’t keel over now,
    Don’t keel over.

You´ve been up all night
    and the night before
    and you’ve lost count of drinks and time.
    And your friends keep calling worried sick
    and there’s strangers everywhere.

Don’t keel over now,
    Don’t keel over.
    Don’t keel over now,
    Don’t keel over.

And in one little moment
    it all implodes.
    This isn’t everything you are!
    Breath deeply in the silence,
    no sudden moves.
    Just take the hand that´s offered
    and hold on tight.
    There’s joy not far from here, right?
    I know there is.

When you took the call,
    how could you know,
    that he’d slipped away last night?
    Then you wish you’d went
    home days ago,
    to say goodbye
    or just hello.

Don’t keel over now,
    Don’t keel over.
    Don’t keel over now,
    Don’t keel over.

And in one little moment
    it all implodes.
    Breath deeply in the silence,
    no sudden moves.
    Just take the hand that´s offered
    and hold on tight.
    There’s joy not far from here, right?
    I know there is.

This isn't everything you are!
Crowley Landers
Hufflepuff V.Sınıf
Hufflepuff V.Sınıf

MesajKonu: Geri: Musemay   C.tesi Ağus. 03, 2013 4:07 am

3. kitap sonrası yaptığım şu yukardaki yardırmadan sonra 4. kitap için de yazmaya karar verdim. Hani Kargaların Ziyafeti okumayan varsa ya da dizi takip eden okumasın SPOILER ABİ. SONRA ADIMIZ SPOILERCIYI ÇIKIYOR.

Cercei... Aptalın malın teki yemin ediyorum hayatımda ben böyle gerizekalı bir insan tanımadım. Yaptığı tek zekice şey Margeary'nin bakire olmadığını ortaya çıkarmaktı, onun dışında yaptığı her şey güç arzusunun onu kör ettiğini kanıtıydı.

Jaime, ağzını yüzünü yerim. Şu kitapta daha bi ısındım sana. Hani cidden adammış dedim. Gerek Cercei'ye rest çekişlerin, gerek davranışlarındaki değişimler... O ilk kitapta okuduğum yavşak Jaime nerdeyse tamamen yok oldu. Olay kılıç elindeymiş galiba. ahahahahha Her ne kadar herkes sana kral katili, yeminbozan o bu şu dese de Cat'e verdiğin sözü tuttun, teknik olarak. Adamsın.

Brienne, çok başkalı bir şey... Çok da mühim bir pov karakter değil aslında ama kitaptaki son bölümle beni şoka soktu. Aslında Brienne okurken başta sıkıcı başlayan sona doğru heyecan kazanan bölümlerdi ama bilemedim. Lady Stoneheart seni asarken son söylediğin söz üzerine milyon tane fikrim var... Abi bilmiyorum ya, umarım tahmin ettiğim gibidir. Jaime'yi alıp kaçarsın. : ((((

Sam, hayatımda okuduğum en sıkıcı bölümlerin sahibisin resmen. Son kitapta böyle bi olaylar senin açından heyecan verir oldu. Bul olm şu Dany'yi! Şebboy'u da yolla ananın yanına canısı, ol bir üstat.

LORAS VE MARGEARY! ABİ SİZDEN NEFRET EDİYORUM, JAIME VE CERCEI BİLE ENSEST OLSA BİLE BU KADAR İĞRENMEDİM YEMİNLE. İĞRENÇSİNİZ LAAAN!! AHAHAHAHA

Jon, senden bu kitapta nefret ettim. Senin ben mk! Lord Kumandan oldun da bir bok mu oldu yavşak. Götün başın ayrı oynadı bi...

EN MÜHİM KARAKTER ARYA! Okurken her kelimede ayrı bir heyecan yaşadım resmen. Yüzsüz adamlara katılışının her bir cümlesini ezberledim gibi. Hani böyle bir heyecan yaşadığım çok az. Ama son bölümde okuduğum o son kelime çok fenaydı. Krize girdim. O KÖRDÜ NE DEMEK? "GRRM ARE YOU FUCKING KIDDING ME? WHAT THE HELL ARE YOU DOING?" Oldum direk.

Bir an önce 5'i bitirmem gerek ama 6 ve 7 daha bitirilmedi bile. Tahmini en az 1 sene beklicem diye tahmin ediyorum o yüzden bir okuyasım da gelmiyor. Korkuyorum bitirmeye. *-*

Bu kadar. *-*
Sunset Miranda Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Musemay   Ptsi Ağus. 19, 2013 6:21 pm

Pamelia Cauas demiş ki:
Adın: Koala
Yaşın: 19 dicem :>
Burcun: Aslan
Nerede yaşıyorsun?: EBRU BEN NERDEYİM KUTUPLARDA MIYIM SOĞUK BURASI
Ne düşünüyorsun?: Bizimkileri yarın çağırsam sabah uyanabilir miyim
Ne dinliyorsun?: Placebo, Blind
Ne giyiyorsun? Hala Ebruyla aynı aldığımız Iron Man tişörtünü, kokucaz yakında :c
Kiminle yazışıyorsun?: Tamay, Oğulcan
Günün en sağlam RPsi?: -
Günün karakteri?: Sanset olsun mu
Bugünü özetleyen kelime hangisi?: Uykum var
Bugün neye karnına ağrılar girinceye dek güldün?: ponponu dinledim, ona dsafjdskfl
Bugün kimin kalbini kırdın?: Kimse
En son kendine ne aldın?: Çizgi roman
En son başkasına ne aldın?: Tişört :>>>>>>
Bugün günlerden ne?: Bugün günlerden annem daha kaliyim desem izin verecekmiş, boşu boşuna Ankaraya geldim
Keşke...: Ebru
... çok isterdim: Ebru
Fantastikli bi yere düşsen siteden yanına alacağın üç kişi?: İmge, Ebru, Ecem
Aklına gelen ilk kişi?: Ebru
En çok düşündüğün şey?: Ben Brian'ın oğlunu gördüm :>>>
Aklına gelen ilk cümle hangisi?: We're all Gou
Buraya nasıl bir soru eklenmeli?: -
Sunset Miranda Allison demiş ki:
Ebrukot, 19, Oğlak.
Nerede yaşıyorsun?: Püren'i deli terleten nemli yerde : >>
Ne düşünüyorsun?: Püren. :c
Ne dinliyorsun?: snow patrol, you could be happy
Ne giyiyorsun?: pürenin giydiği kırmızı askılı badim : >>
Kiminle yazışıyorsun?: imge : >
Günün en sağlam RPsi?: -
Günün karakteri?: pürenin kullandığı holly & sunset : >>
Bugünü özetleyen kelime hangisi?: püreni özlemeli gün :c
Bugün neye karnına ağrılar girinceye dek güldün?: pürenle ses kayıtlarımız en hit olay halasojdasd
Bugün kimin kalbini kırdın?: nooobody
En son kendine ne aldın?: t-shirt
En son başkasına ne aldın?: koalamın karnını doyurdum : >
Bugün günlerden ne?: koalasız ilk gün : ((
Keşke...: pürenyan
... çok isterdim: pürenyan
Fantastikli bi yere düşsen siteden yanına alacağın üç kişi?: püren püren püren
Aklına gelen ilk kişi?: püren
En çok düşündüğün şey?: püren : >>
Aklına gelen ilk cümle hangisi?: negzel her yere püren yazdım buna da yazayım : >>
Bunlar mühim, burada kalmalı.

Sunset Miranda Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Musemay   Ptsi Ağus. 19, 2013 6:48 pm

Şu dört günü anlatayım istedim, hani ama anlatabilecek kelime yok cidden. Tam anlamıyla özetleyebilmek çok zor. 2, 2.5 sene boyunca sadece skypetan ya da telefondan konuştuğunuz bir insanla 4 gün aynı evde aynı yerde uyuyup her anı dolu dolu, her saniyeye bir hatıra bırakarak geçirdikten sonra insan o an anlamıyor ama geriye dönüp baktığında ne kadar kıymetli olduğunu görüyor. Evde pc başında kalarak hamlamanın dibine vurduğumuz için yürümekten yakındığımız anlar da çok ama o anlarda bile bir şey var hani, otobüse bindiği anda bi' özlem başlıyor. Ağlicak gibi oldum gerçekten. Ama ağlarken kahkaha atıcaktım, öyle karmaşık bir şey. Aramızda bir pencere vardı ve sesimizi duyuramıyorduk ama karnımıza ağrılar girinceye dek güldüğümüz parodileri aynı anda söylememize engel olmadı, aramızda bi telekinezi oluşmuş, galiba. Daha bir iki saat önce ayrılalı tam 24 saat oldu görmeyeli falan ama hakkaten özledim, koalamı. Ranzanın altından çıkıp korkutucam derken pati yemeyi, sabah "JAEGEEEER!!" diye uyandırılmayı ve elini yıkadıktan sonra suratıma attığı su damlalarını, inanmaz ama ingilizce bir şey söylerken eksik ya da yanlış cümle kurduğumda düzeltmesini hatta bunu Türkçede de yaptı bi kere ağzına geçiricektimasoıdhasd, beraber böğürerek anime izlemeyi, "HARU... OHA... MAKOYU ÖPÜCEK..." ya da "REI'DE KENDİMİ-SENİ- GÖRDÜM. +REST HOWSE REST HOWSE! - IT'S REST HOUSE!" ya da SnK'nin her anında omg! modunda olmayı özledim yeani. Yaptığımız saçmalıklar da çok başka hani... Ses kayıtlarını falan daima saklicam, çocuklarıma torunlarıma falan dinleticemaospıjdaspojd. Ya buraya aslında çok fazla şey yazasım var ama ÜŞENİYORUMASIODAOSIDHASD Beni en iyi yine koala anlar üşenme konusunda, niys şey o biliyor her şeyi. Üşenmediğimde devam edicem buraya. -etmedi ahahaha-

Crowley Landers
Hufflepuff V.Sınıf
Hufflepuff V.Sınıf

MesajKonu: Geri: Musemay   Ptsi Ağus. 26, 2013 9:33 pm

Ağzını yedimin : <<< AMA ÇOK İYİ ABİ AHAHAHHA
Crowley Landers
Hufflepuff V.Sınıf
Hufflepuff V.Sınıf

MesajKonu: Geri: Musemay   C.tesi Ağus. 31, 2013 1:34 am

Working from seven to eleven every night,
It really makes life a drag, I don't think that's right.
I've really, really been the best of fools, I did what I could.
'Cause I love you, baby, How I love you, darling, How I love you, baby,
How I love you, girl, little girl.
But baby, Since I've Been Loving You. I'm about to lose my worried mind, oh, yeah.

Everybody trying to tell me that you didn't mean me no good.
I've been trying, Lord, let me tell you, Let me tell you I really did the best I could.
I've been working from seven to eleven every night, I said It kinda makes my life a drag.
Lord, that ain't right...
Since I've Been Loving You, I'm about to lose my worried mind.

Said I've been crying, my tears they fell like rain,
Don't you hear, Don't you hear them falling,
Don't you hear, Don't you hear them falling.

Do you remember mama, when I knocked upon your door?
I said you had the nerve to tell me you didn't want me no more, yeah
I open my front door, hear my back door slam,
You must have one of them new fangled back door man.

I've been working from seven, seven, seven, to eleven every night, It kinda makes my life a drag...
Baby, Since I've Been Loving You, I'm about to lose, I'm about lose to my worried mind.

Güneş ağzıma etti arkaaşlar, öyleli işte.
Jimmy Kenzie Fliegel
Hufflepuff V.Sınıf
Hufflepuff V.Sınıf

Lakap : Jim

MesajKonu: Geri: Musemay   C.tesi Ağus. 31, 2013 2:28 am

Measuring a summer's day, i only finds it slips away to grey,
The hours, they bring me pain.

Tangerine, tangerine, living reflection from a dream,
I was her love, she was my queen, and now a thousand years between.

Thinking how it used to be, does she still remember times like these?
To think of us again? and i do.

Yandı buralar yandıııı ahskdl
Crowley Landers
Hufflepuff V.Sınıf
Hufflepuff V.Sınıf

MesajKonu: Geri: Musemay   C.tesi Ağus. 31, 2013 2:37 am

fenalardayız hoçaaam hahahahah
Sunset Miranda Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Musemay   Perş. Eyl. 12, 2013 9:55 pm

Bir buçuk hafta oldu başlayalı, hala daha 6. bölümdeyim Durarara!!!da kendimi kesicem en sonunda. Bir türlü fırsat bulup da bitiremedim şu 25 bölümü... Melikşah iyi ki demiş izle diye canını yediim. Kida-kun kalp ben ayrıca. Her ne kadar Püren beni bu yüzden vurucak olsa da o karakteri yerim : >>> Sesine kurban diyemiyorum korkumdan hahahahhaa Izaya'nın kuulluğu kalp : >>> Shizou'ya aşığım bir de : >>> Bitirince bu postu editlicem : >>>

Bir de Ao no Exorcist ile ilgili de şuraya bir şey yazıcam, üşenmediğimde. : >>>

Denise C. Stark
Gryffindor VI.Sınıf
Gryffindor VI.Sınıf

MesajKonu: Geri: Musemay   Ptsi Ekim 21, 2013 9:20 pm

Pamelia Cauas demiş ki:

Deadman Wonderland

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Slit the throat of reason and reality, cut myself and scream for their insanity.
    Wake up to this nightmare that will never end, the main attraction of this twisted master plan.
    Trust nothing but pain to get me through the daze, sleep with one eye open not to be their prey.
    Fist against my face they bring me to my knees.
    The pressure's crushing down so hard, I can't break free.
    When I can feel my skin crawl, when I'm about to crack,
    The hunger for revenge gives me strength to stand.

I will be your
    deadman with nothing but this blood on my hands.
    Stuck in your
    wonderland, I just want to make you bleed like me.

Everyday goes by without a second thought. Living in a perfect and controlled project.
    A puppet of their sick perversion's appetite. Will I be trapped inside this hell until I die?
    So what if no one cares enough to make a change?
    I give my bleeding heart out for one reason.

I will be your
    deadman with nothing but this blood on my hands.
    Stuck in your
    wonderland. I want to make you bleed just like me.

So make me your
    deadman with only poison in my veins.
    Stuck in your
    wonderland.
    Stagnated by the passivity, I'm gonna make you bleed like me!

Fade, One Reason
    Şimdiye kadar dinlediğim en güzel anime introlarından birinci sıraya yerleşen şarkı.

Deadman Wonderland için yorum yapamıyorum. Ağzımdan çıkan yegane kelimeler: Çizimi muhteşem, neredeyse hiç hata yok, renklendirmeler harika, çok canlı oluyor. Öyle ki seyrederken ben neden böyle çizemiyorum diye gözlerim doluyor. Animeyi hayran bir biçimde gözlerim parlayarak falan seyrediyorum. Sonra bir gün kendi karakterimin çizimi üzerinde uğraşırken kafama dank ediyor ve Mockingbird'ü çizmeye karar veriyorum... bkz:

Animeden Sakigami Toto ve Püren'in çizdiği Sakigami Toto:

Sonra konusunu da beğeniyorum. İlgi çekici. Arada milletin orasını burasını kesiyorlar falan ama alıştık. Herhalde serinin sevmediğim tek yanı Ganta'dır. Yok abi alışamadım çocuğa. Salağın teki. Korkak. Sürekli ağlıyor falan. Sadece Shiro'yu korumaya çalıştığı şu son bölümde iyiydi. Gerçi 15 yaşında çocuktan böyle bir yere düşüp ne yapmasını bekliyorsam... fasgdhjk Ama hala sevmiyorum. Tipini de sevmiyorum onun. Neredeyse tüm karakterlerin çizimleri onunkinden daha güzel. O çirkin... bkz:
    Igarashi Ganta, haklısın:

Ganta'yı bir kenara bırakıp sevdiğim karakterlere gelelim... Neredeyse tüm karakterlere bayılıyorum ama özellikle ön planda görmek istediklerim: Shiro, Toto, Senji, Yoh ve Rokuro. Şimdi bu karakterleri biraz daha açalım...
    Shiro:

Toto:

Senji:

Yoh:

Rokuro:

Ayrıca...
    Nagi öldüğünde:

Nagi & Azuma:

Lullaby var tabii bir de:

Mangayı okumaya da bir an önce başlamalıyım, çünkü görünüşe göre mangada Toto'nun da bolca içinde bulunduğu apayrı bir dünya var!
Dora
Gezgin
Gezgin

Lakap : Dora.

MesajKonu: Geri: Musemay   C.tesi Ocak 25, 2014 6:31 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Daisuke ölürken... Salağım ya.
Sunset Miranda Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Musemay   Ptsi Şub. 10, 2014 4:28 pm

Soğuk geceler insanı kendine düşman eder, sesini duyamazsın özlersin sadece özlemektir yaptığın ve  izlemek aslında öğrenilen bir şeydir. Bazıları çok iyi özler, sen belki onlar kadar iyi olamazsın. Özlediğin şeye kavuşma ihtimalin biraz sana biraz hayata bağlıdır aslında. Hayatın senden aldığı bir şeye; dünyanın en iyi özleyen insanı olsan da kavuşamazsın ama senin kaybettiğin bir şeyse bu özlemek çare olabilir. İnsanlar bazen birbirlerini öldürürler ve ''benim için öldün'' dese bile giderken, ölülerde özler o bilmez. Özlerken bir kere daha ölür hem de ve sevmek bir kere ölünce geçmiyor. Her gün ölsen de geçmiyor. Özlüyorsun işte kaçısın yok.

Ahmet BATMAN

Pamelia Cauas
Simyager
Simyager

MesajKonu: Geri: Musemay   Cuma Şub. 14, 2014 11:37 am

Erolcum <3 Sevgililer günün kutlu olsun hayatım, cik <3 sdfksdfsdffsds
Spoiler:

Sunset Miranda Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Musemay   Cuma Şub. 14, 2014 1:51 pm