Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap
Taşındık arkadaşlar! www.magusinvicta.com

Paylaş | 

~ Serena.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Euterpe Rouvas
SFL
SFL

Lakap : Persephone.

MesajKonu: Geri: ~ Serena.   Salı Nis. 03, 2012 9:46 pm

Sen benim çocukluğum
Son umudumsun
Sen benim temiz kalan yarım

Şarkı seçimleri, ödül töreni, yarışma, şan-keman, dersler, sınavlar, etkinlikler, bilim gezileri ve zart zurt derken kendime zaman ayırmayı unuttum. Bir de günlük almayı... Neyse ki GECE albümlerim geldi. O konuda fazla bir rahatım. Ne desem bilemedim zaten? İki albüm birbirinden güzel, bunu yıllardır biliyorum ancak ikinci albümün tasarımı dillere desten! Yasemin Abla zaten böyle bir grubu kaçırmazdı onu biliyorum. Kadın akıllı tabii. Bizi de kaçırmasa iyi olacak da her neyse... Albüm Arkası programını her izlediğim de içim bir cız atıyor. Gökçe'nin şebeklikleri, Erdem'in sakin ve olgun tavırları, Eren'in şirin görüntüsü ve Canımın muzur ifadeleri. Hayır onu geçtim albümdeki şarkılar dehşet zaten, hepsi Canıma ait. (Ben Öldüm'de Efe'yi unutmuyorum. Efe'nin de pek katkısı oldu.) Kapak tasarım beni benden aldı ama. Yani Dilan Bozyel'i o kadar çok kıskandım ki... Hatun fotoğrafçı olmayı geçmiş resmen tasarım yapmış ya! Acaba şimdiden okusam bu bölümü bende GECE'nin bir daha ki albümüne yetişir miyim ki? Tamam saçmalıyorum. Yine hayallere başladık.

En iyisi ben bir kutu yapıp içine GECE'yle ilgili herşeyi doldurayım. Bir daha ki görüşme de gösteririm Canıma. Öyle fan, hayran demekle olmuyor tabii. Faaliyet gerek arkadaş, faaliyet gerek! Bir senem geçsin, hemen çalışmalara da başlayacağım zaten. O değil de yarışma için Esmer Günleri söylesem hoş olur. Böylelikle Yasemin Abla'ya ve GECE'ye kayıt göndermem daha da kolaylaşır. Tabii her ne kadar okul başkanı katıl katıl diğerleri rezil dese de benim pek harika olduğum söylenemez. Elim ayağıma dolaşır, sözleri unutur, hata falan yaparım. Uzun süredir de sahneye çıkmıyorum ki! Ama Canım için değer. Ben görmesi için değer abi değer! Hem bi umut belki bizim şenliklerime gelirler. Onların şarkılarından birini söylersem ve yarışma da başarılı olursam şenlikte düet yaparım belki? Yani neden olmasın ki? NEDEN? Bunu düşünmemiştim bak. Hem o görüşürüz'ün de bi anlamı vardı bence evet evet. Gökçe iyi ki okulumu sordu. Tamam sakinim. En iyisi tüm albümü dinleyip yatayım. Nasılsa yarın Kimya diye kafayı yiyeceğim. İyi geceler WW, iyi geceler güzel günlük! (mutluluktan cansız ya da var olmayan şeye sıfat takan ben ehe)

O değil de Blue Jean yüreğimi hoplatıyor...:

3nisan2012salı
Gece - İçtik Bitirdik
Euterpe Rouvas
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ~ Serena.   Paz Nis. 08, 2012 5:49 pm

Ben ona resmen aşığım...

&sekiznisanikibinonikipazar
Euterpe Rouvas
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ~ Serena.   Cuma Nis. 13, 2012 9:41 pm

Ama yerim ben sizi... Aşkımın, o gitarı tutan elleri var ya o ipek elleri. İşte o eller belimi tuttu benim sıkı sıkı. Ölürüm ama yaniii. Düşündükçe beynime kan gitmiyor. Hastanedeyken bayılsam yeridir haniii.

&onüçnisanikibinonikicuma

♪ Gece - Yarım (Akustik)
Euterpe Rouvas
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ~ Serena.   Paz Nis. 15, 2012 3:49 pm

Bu gece uzun bir yazı yazacağım. Yoksa rahatlayamam. Bir de defter-kalem takımı olarak günlüğüme yazmaya başlasam fazla sevimli olacak. Bu akşam hepsini halledelim. İki günlük hastane hayatımın, evle bitmesinin tadını çıkartalım!

&onbeşnisanikibinonikipazar
Euterpe Rouvas
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ~ Serena.   Ptsi Nis. 23, 2012 5:13 pm

Rpg Aleminde Can'ı da model yaptınız ya. Sahipleniyorum arkadaşım, sahipleniyorum! Model benim modelim, rpg aleminde ilk ben model yaptım onu. İşe bak ya... Yürüyün gidin yemin ediyorum. Kaşıntınız var sizin. Neyse sakinim, kim ne derse desin. İsterlerse çok seviyorum diye geçinsinler beni ilgilendiren benim ve istediğimi de eninde sonunda alırım. Sakinim.

Bir de şu SFL rpsi beni korkuttu. Yazmam ama ben tırsarım ya iyi yazamam falan diye. Öf...

&yirmiüçnisanikibinonikipazartesi
Euterpe Rouvas
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ~ Serena.   Salı Mayıs 15, 2012 7:18 pm

Yasemin ablamın on dördüncü yılını kutluyoruz! İyi ki var, iyi ki sony müzikte çalışıyor, iyi ki onu tanımışım! Eğer o olmasaydı benim dörtlümün sevimli menajeri kim olurdu ki? Az kaldı ama Sıla Antep’e geldiği zaman gidip kendisi ile yüz yüze tanışacağım oley! O zaman her şeyden bahsederim, umarım uzun sohbet edebiliriz onunla. O değil de twitter’daki tebrik mesajımdan sonra Gökçe’nin mesajına cevap vermiş. Gökçe beni kesin görmüştür hehe.

&onbeşmayısikibinonikisalı

♪ Fettah Can - Boş Bardak
Euterpe Rouvas
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ~ Serena.   C.tesi Mayıs 19, 2012 2:24 pm

Ne geceydi ama ya... Serserisi, iti kopuğu bir sürüydü ancak erken dönmem iyi oldu gibi. Hayır onu geçtim adeta melektim şeytan oldum. Bir melek vardı yerine bir şeytan vardı diye bir şarkı istiyorum. Eveeeet! Ayrıca seksendört bitanesin. Bu arada resimdeki fazla uzun, normal de bende uzunum. Çok uzunum hatta döverim asdfgh.

Bu da kanıııtım yipyip!:

&ondokuzmayısikibinonikicumartesi

En son Euterpe Rouvas tarafından Çarş. Haz. 13, 2012 12:23 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Euterpe Rouvas
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ~ Serena.   Cuma Haz. 08, 2012 10:27 pm

Ne güzel şeysin sen öyle!:

Yeni kemanımla açılışı yaptığıma göre mutlulukta devam edebilirim günlüğe. Özlemişim bir de yazmayı. Yalnız o değil de GECE bugün bana fazla bir zararlıymış. Ağlayacaktım artık, nasıl aşık ettiler beni kendilerine bilmiyorum. Yok yok kendisine direk. Nasıl anlatsam duygularımı, nasıl anlatsam bilmiyorum işte! Ayrıca fazla gülmek zararlıymış bana... Ünlü oldum diye birazcık mutlu olduk olana bak. Ağlayacağım ya resmen ağlayacağım. Herkesle bağlantımı kesesim var o derece. Sonra Serena niye sinirli? Aşık işte, bunu anlamak bu kadar mı zor? Ah ah... Bir yıl. Sadece bir yıl! Ardından her günüm onlarla geçecek. Az kaldı. O kadar az kaldı ki, su gibi akıp geçecek o kadar!

&dokuzhaziranikibinonikicumartesi
Euterpe Rouvas
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ~ Serena.   Çarş. Haz. 13, 2012 12:15 am

Arayıp sormasan da unuttum seni sanma
Dünya bir yana sen bir yana
Aşık ettin beni kendine sonra da terkettin gizlice
Aradım seni her yerde hiç kimselere soramadım

Bekledim dön diye dönmedin bile bile
Bile bile sevdiğimi korkundan gelmedin
Arayıp sormasan da unuttum seni sanma sakın
Dünya bir yana sen bir yana

Ele güne karşı yapayalnız böyle de olmaz ki
Nasıl da gittin insafsız böyle bırakılmaz ki
Unuturum sanmıştın güzelim
Gözüm yollarda kaldı

Haberin gelir bana duyarım nasıl olsa
Bilirim kimlerlesin ne yaptın neler ettin
Aklım fikrim hep sende sevsen de sevmesen de
Seni hiç aldatmadım aldatmayı hiç sevmem

Dilimden düşmez günlerdir. Sözler fazla mı anlatıyor duygularımı? Boşuna müzik diye zırlamıyoruz burada. Bir de ‘yarım aklım bir sana erdi, yardım kaldı sende olsun değerdi’ diye zırlıyorum. Konser takvimini bekliyoruz bi de. Hadi az kaldı. O değil de Efe’yi Cudi sanmışlar ya ne güldüm ya! İyi dalga geçti Efe’de, hak ettiler. Sıla görse kim bilir neler derdi. Yarında testlerimi okula götürüp göz attıralım, sonra yine rp-ps devam ederiz. Yoksa linç edileceğim hı-hım.

&onüçhaziranikibinonikiçarşamba
(bi de şu tarihi güncellemeyi unutmasam)

♪ MFÖ - Ele Güne Karşı
Euterpe Rouvas
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ~ Serena.   Perş. Haz. 14, 2012 8:44 pm

Yüzüme gülmese mesela kimse?

&14haziran2012perşembe

gece, aşık mıyız?
Elameria Dieudonné
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer

MesajKonu: Geri: ~ Serena.   Cuma Haz. 15, 2012 2:02 am

Bu kadar muzur olma sen, emo memo anadolu. Hatırladıkça gülüyorum hala çatlak insan.
cansın hani seeen:

&15haziran2012cuma

sıla&gökhan keser, hadi ordan
Euterpe Rouvas
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ~ Serena.   Ptsi Haz. 18, 2012 7:40 pm

İyi ki doğdun,
    İyi ki varsın;
    'Erdem Başer!'

Soğuk tavırlarıyla, karizmatik bakışlarıyla, gitarının sesiyle hatta gözlüklü halleriyle bizi mest eden Erdem… Senden nasıl bahsetsem bilmiyorum aslında. Tanıştığımızda belki de en az seninle konuştuk ve senin garip bakışlarına maruz kaldım. Neden öyle baktığını bilmiyordum ama fazla eğlenceli olduğun aşikârdı. Etrafı izlemen, gülüşmelere eşlik etmen. Başlarda yargılamış olabilirim ama eminim bu sevimli olduğun içindi. Video izlediğimde de bu sessizliğin gözüme çarpmıyor değildi. En az konuşan bile sendin. Ama sen ne yaparsan yap, ne dersen de benim hep bitanem olarak kalacaksın. Hayatımı değiştiren mükemmel dörtlümden biri de sensin.

Bar şarkısında kırmızı gözlüğünle yaptığın sevimli hareketler, Bana Bir Şarkı Söyle klibinde karizmatik hareketlerin ve Ben Öldüm de ki çapkın bakışların… GECE olmasaydı sende olamazdın. Ayrıca klipten tutunda her türlü fikir senden çıkıyormuş. Duymadım değil. Bu yazıyı bile okuyamayacak olsan da iyi doğdun yakışıklı! İyi ki doğdun her daim güneş gözlüğü takan çocuk. İyi ki doğdun yaratıcı ancak sessiz olan yetenekli insan. Sen her daim bizim canımız olacaksın. Nice güzel, biz’li ve elbette ki GECE’li yıllar. Gitarından ve kendinden bizi mahrum bırakmaman dileği ile. İyi ki varsın!

Hiçbir şey yapamadığım için affet beni. Belki şu sıralar küçücük bir şey hazırlamaktan bile acizim (ki pastanı hazırladım ve yedim, hem de browni yaptım!) ama emin ol bir sene sonra hayatında karşılaşabileceğin en güzel hediyelerle karşında olacağım. Hem bakarsın karşılaşır tekrar fotoğraf çektirip, minik bir sohbete hayır demezsin. Seviliyorsun Erdem Başer ve biz bundan asla vazgeçmeyeceğiz!

♥:

&18haziran2012pazartesi

gece, ben öldüm
Elameria Dieudonné
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer

MesajKonu: Geri: ~ Serena.   Perş. Haz. 21, 2012 8:27 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Birazcık aşıktık birazcıkta sarhoş,
Birazcık yalnızdık hepsi bu.
Birazcık kaybetmiş birazcık yenilmiş,
Birazcık hırpalanmış hepsi bu.

Çünkü; sana kafayı takmış hasta bir balığım ben.
Sen ise; benden haberi olmayan adam.

Onlardan tek farkım; daha fazla sevgi, daha fazla üzüntü ve birazcık umut.

&21haziran2012perşembe

gece, hepsi bu.
Euterpe Rouvas
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ~ Serena.   C.tesi Haz. 23, 2012 11:13 pm

Ben bi yokuşum sende inişim
Yok ki bir derdin nerden bilesin

Hiç düşmemişsin yere
Yok yara izi dizlerinde
Hiç sızmamışsın
Kendi özünden yeryüzüne
Benim derdim kendime

Ben bi nefesim sende sesimsin
Belli belirsiz buruk içimsin

Hiç düşmemişsin yere
Yok yara izi dizlerinde
Hiç sızmamışsın
Kendi özünden yeryüzüne
Benim derdim kendime

&24haziran2012pazar

gece, yokuş
Euterpe Rouvas
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ~ Serena.   Salı Haz. 26, 2012 1:56 pm

Ben Öldüm dinlerken hiç bir şey hissetmiyorsam, bitmiştir demek ki. O kadar da abartılacak bir şey değilmiş, değersizmiş. Tabii, bu etkiyi Can sayesinde görmek daha bi hoş. Artık direk aklıma o geliyor, çocuğu yine görürsem ben sarılacağım bu sefer yanaklarını sıkacağım bide. Teşekkürler olarak yahu. Bi de kaç gündür kafayı taktım ben kedi diye. Luna sağ olsun.

Ay suratlı, anlında ay işareti olan bi kedim olsun kırk milyar borcum olsun!:

&26haziran2012salı

gece, yarım
Euterpe Rouvas
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ~ Serena.   Perş. Haz. 28, 2012 4:22 am

Bu çocuklar beni gül gül öldürür yahu. Hele Efe’nin Can’ın taklidini yapması falan. Ne kadar fenasını siz çocuklar ya valla! Iskender Abi, Melodi, Kemal Doğulu ve elbette ki ayrılmaz ikili Sıla-Efe beni krize soktular. Ne şeker, ne sevimli insanlarsınız. Bir de Ankara konserin de Gökçe’min ayakkabısının ayağından çıkıp fırlaması ayrı bir olay hani… Akşamı bol bol rp yazarak geçirmenin verdiği yorgunluğu GECE böyle hüp diye alıyormuş. Hayır bu çocukların tavırları da bir o kadar şirin. Popçu kafalı rockçı Can, sosyal kelebek Eren, sessiz Erdem ve atılgan Gökçe… Kemal Doğulu iyi isimlendirmiş her ne kadar konuşmalarında biraz ezicilik sezsem de bana öyle geliyordu herhalde. Ah sizi o kadar seviyorum ki dünyalara değişmem! Bir de bay pozitif var; bizim Can Efendimiz. Onu önceden anlamıştık. Ben orada gözler dolmuş, geçmiş konserlerden bahsediyorum çocuk bana dönüp ‘boş ver geçmişi, şimdi buradasın ya önemli olan o’ dedi yani. Çocuk bildiğimiz pozitif melek. Yerim ben seni ya şapşal kafa… Ayrıca Efe’ye kucak dolusu öpücükler. ‘Sen ne yaptığını zannediyorsun?’ Dişlerinin arasından yayık konuşan Can mode. Diyorum ben çocuk konuşamıyor diye ahah. Benimle bile bir garip konuşuyordu. Git o yanakları dudakları sık falan yani! Neyse bitaneciğimle de dalga geçtiler öyle… Ruh ikiziyiz, ne yaparsınız?

&28haziran2012perşembe

gece, gamsız
Euterpe Rouvas
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ~ Serena.   Ptsi Tem. 09, 2012 11:25 pm

Özlemişim burayı ya.

&10temmuz2012salı

sıla, bana biraz renk ver
Euterpe Rouvas
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ~ Serena.   Salı Tem. 24, 2012 11:57 pm

Hayat mı beni gerdiği için bu kadar berbat,
      Yoksa ben hayatı gerdiğim için mi bu kadar berbat?

Dün gece başka dudaklar öptüm ben
    Dudaklarım kanadı kalbim acıdı
    Dün gece başka birinin tenine dokundu ellerim
    Ellerim acıdı
    Dün gece başka renkte bir çift göz
    Baktı gözlerime gözlerim ağladı
    Ellerim yanarken
    Dudaklarım kanarken
    Bir tek sendin aklımdan çıkmayan mutluluk
    İçim kan ağlarken
    Ruhum seni arıyorken kollarımda başkasıyla
    Seni unutmak için

Gidenlerin ardından hep ağlanır mı derler

Oysa senin ardından kalan bu güzel sözler
    Seni çok sevmiştim

... çünkü ben seni gerçekten her şeyden çok sevmiştim.

&25temmuz2012çarşamba

dörtxdört, dün gece
Euterpe Rouvas
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ~ Serena.   C.tesi Tem. 28, 2012 11:42 am

Hani Sinop'a gidiyorduk? Ben ne zaman bikini alıp denize gireceğim? Ya bırakın bu işleri, öf. İlk defa hevesim vardı, onu da yediniz bitirdiniz.

&28temmuz2012cumartesi

seksendört & hande yener, rüya.
Euterpe Rouvas
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ~ Serena.   Ptsi Tem. 30, 2012 10:54 pm

Bugün benim şirin mi şirin içten mi içten biricik ablamın doğum günü! Günlerdir geri sayıyorum resmen. Gönül isterdi ablama küçük bir hediye hazırlayıp İstanbul'a göndermek ama tatilde olduğum için çok zor olurdu. Her neyse ne olursa olsun onu çok çok seviyorum. Diliyorum, sabah yine onun mesajlarından biriyle uyanmayı. Her ne kadar bazen çok tepkisiz bile kalsa herkes onun ne kadar sevimli ve içten olduğunu biliyor. En kısa zamanda tanışmak tek dileğim. Doğum günün kutlu olsun, Yasemin Kağa! Seni çok seviyoruz, iyi ki varsın, iyi ki hayatımızdasın!

&31temmuz2012salı

göksel, uzaktan
Euterpe Rouvas
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: ~ Serena.   Perş. Ağus. 02, 2012 10:36 pm

Ağlamaktan başka bir şey yapmıyorum. Halbuki bugün söz vermiştim ikizime, mutlu olacağım diye. Şimdi halime bak. O her ne kadar 'başkalarını takma' dese bile ben katlanamıyorum. Takıyorum ve takıyorum. Engel olamıyorum işte. Unutulmak ya da insanların dürtüklemesi bana koyuyor. Tek ihtiyacım olan ikizim. Başka kimse umrumda değil. Olmayacakta.

&03ağustos2012cuma
Olympe Lea Hyxest
Ravenclaw V.Sınıf
Ravenclaw V.Sınıf

MesajKonu: Geri: ~ Serena.   Salı Ağus. 07, 2012 12:36 am

Carolie Hyxest demiş ki:
    Merhaba, ben şöyle bir tane Skandar alabilir miyim? Filmde ağabeyim olabilir ama nolcak yani hani dimi?

çünkü.........

Küçük Chuck ve Küçük Blair.
    Manyak kurgu yaparım ben buradan oy...........

&07ağustos2012salı

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Olympe Lea Hyxest
Ravenclaw V.Sınıf
Ravenclaw V.Sınıf

MesajKonu: Geri: ~ Serena.   Salı Ağus. 07, 2012 11:42 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son Carolie Hyxest tarafından Çarş. Ağus. 08, 2012 7:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Olympe Lea Hyxest
Ravenclaw V.Sınıf
Ravenclaw V.Sınıf

MesajKonu: Geri: ~ Serena.   Salı Ağus. 07, 2012 2:13 pm

Bi Georgie&Skandar gidiyorum ama haydi bakalım.
    Ama harbi harbi gözümdeki mini Blair&Chuck oldu bunlar.
    Filmde kardeş olacaklarına, birbirinden hoşlanan iki kişi yapsalarmış ya.
    Çok kızıyorum bu senaristlere çok.

&07ağustos2012salı

En son Carolie Hyxest tarafından Çarş. Ağus. 08, 2012 7:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Olympe Lea Hyxest
Ravenclaw V.Sınıf
Ravenclaw V.Sınıf

MesajKonu: Geri: ~ Serena.   Çarş. Ağus. 08, 2012 7:19 pm

Çünkü GECE benim için 'her şey' demektir.

&08ağustos2012çarşamba

Sponsored content

MesajKonu: Geri: ~ Serena.   

~ Serena.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki