Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap
Taşındık arkadaşlar! www.magusinvicta.com

Paylaş | 

Su | Lemonist

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Tatja Fahrõna
SFL
SFL

Lakap : I-Lem

MesajKonu: Su | Lemonist   C.tesi Tem. 30, 2011 1:02 am

Günlük işinde hiçbir zaman iyi olmadım, olacağımı da düşünmüyorum sayın sanal günlüğüm. Ben bir çocuğum -yaşça büyük insanlara göre-.

Tasvir edilen cümlelerin gerçekte hissedebileceğine inanmazdım eskiden. İnancım olmamıştı ve yitirdiğim inanılacak şeylerin affına sığınıyorum. Karanlığın huzurunda beni affederler umarım. Kızıl ve turuncu saçlarımın bana verdiği yetkiye dayanarak birini sevdim. Kim olduğunu sorma günlük söylemem ama buralarda onu görmüş olabilirsin. Bir ara tılsım dersliğinde sigara içmişliğim oldu, diyor Tatja. Evet evet tanımışsındır tabii ki. Ne? Ben mi? Tamam henüz sıyrılamamış olsam da tılsım dersliğinde içmiyorum korkma. Rahatça gezinebileceğim son altı günüm kaldı sanırım ve ben hala seviyorum. Hiç 24 saat birlikte durduğun biri gittikten yarım saat sonra, aylar geçmiş gibi hissettin mi? Hissetmedin. Hissedemezsin. Tom Riddle'ın güncesi mi sandın kendini? Aman aman, tamam küsme. Ben hissettim ve kendini şanslı sayman konusunda ısrar etmek durumundayım çünkü binlerce küçük kesik açılıyor önce kalbine ve beynine. Mantığının korkma dediği anlarda o kesiklerin içine soğuk nüfuz esiyor ve üşüyorsun. Üşüdüğünde gözlerin doluyor fakat akacak kadar güçlü olamıyorlar. Sonucunda gözüne kolonya dökmüşsün gibi bir sızlamayla bayk-telefonuna bakıyorsun ve kara tren gecikir belki hiç gelmez derken gelen mesajla bir anda aydınlanıyorsun. Şu an da üşüyorum günlük. Foça cehennem gibi sıcak olsa da üşüyorum. Sayfalarını uzaklaştırma yeter ki. Gerçekleştireceğim bir miktar planım var ve evet. Öpüyorum.
Tatja Fahrõna
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Su | Lemonist   Salı Mayıs 07, 2013 6:07 pm

Eşeleyip bulursun ya hani başlık açmış mıyım diye bildin mi günlük? Böyle dayak yemişsin gibi hissettirir. Öyle bir şeyler işte. Millet Skype'dan konuşur ben *Rpyi yazdı mı ki acaba* diye overly attached roleplayer modunda dururum. gelirken 5 paket tütün almıştım son pakedindeyim. REVA MI BU PAHALI ZATEN SEVDİĞİMİN MALTA'SINDA TÜTÜN. Kore'de 2 euro olan şey burada 6 euro. Fak dı sistım beybi. Üç gündür büyük su almayı unuttum. Bitki gibi hissediyorum kendimi.
Tatja Fahrõna
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Su | Lemonist   Salı Mayıs 07, 2013 6:19 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Tatja Fahrõna
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: Su | Lemonist   Salı Mayıs 07, 2013 6:32 pm

Makarna bir öğrenci için ulus tanımayan bir gıdadır. Bunu bilir bunu söylerim.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Su | Lemonist   

Su | Lemonist
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası