Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap
Taşındık arkadaşlar! www.magusinvicta.com

Paylaş | 

umut.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
George Crownie
İksir Profesörü
İksir Profesörü

Lakap : corç.

MesajKonu: umut.   Paz Ağus. 07, 2011 5:34 am

hah. yine ben. ve yine bu sitede. garip bir dejavu yaşıyor insan. uzun süredir görünmediğim bir sitede yeniden beliriverince. belki de uzun süredir hayalet olarak dolaşıyordum buralarda. internet aleminde. her neyse. geri geldim ve umuyorum ki kalıcı olacağım bu seferde. tabi aynı koşullar tekrarlanmadığı sürece. her neyse. birilerinin başlığıma dalmasını beklerken böyle saçmalamak hoşuma gidiyor işte. aslında kısa kesmek en iyisi bu dönemde. uyku sersemi iken saçmaladığım yetmiyormuş gibi, başlık da açıyorum niye ise.
George Crownie
İksir Profesörü
İksir Profesörü

MesajKonu: Geri: umut.   Paz Ağus. 07, 2011 7:10 am

070811 0910

uyku sersemi halim sayesinde açmaya üşeneceğim o başlığı açtım. tanışma başlığı denilen şeyi. ve bu konuda gerçekten abarttım. bu kadar uzun süren bir yazı yazdığımı hatırlamıyorum. normalde bu tarz şeylere önem veren biri değilimdir çünkü. yeniden açıp baktım başlığıma. resmen döktürmüşüm. ve sonra anasayfaya geldim. alt kısımlar hep benim mesajlarımla dolmuş. iyi ki yeni geldim, ama her yere elimi uzattım. sonra bu başlığı açtım. ve ilk mesajıma yeniden göz gezdirme gereği duymadan ikinci mesajı okumaya çalıştım. çünkü o saçma yazıları acaba hangi kafada yazdığıma kafa yormaktansa, devam etmeyi tercih ettim. üsttekinin yazısını okuduğumda hafif bir tebessüm belirdi suratımda. "evet sözlüktenim" deme isteği duydum bir an. dotayı gördüğüm an aklıma arkadaşlar geldi. bir ara ko dan sonra bayağı sarmıştı bu oyun. ve nasıl bıraktığımı hatırlayarak yeniden uzaklaştım bu anıdan. etrafıma bakındım. her yer o kadar aydınlıktı ki, gözlerim acıyordu ışıktan. sabah olalı yaklaşık 2.5 saat oluyordu. -yani güneş doğalı- ve gözlerim hala alışamamıştı gece boyu durmaktan bu güneşe. buraya da daha fazla saçmalamamak için son vermeyi düşündüm. ve bunu yapmaya karar verdim. evet saati ve tarihi yazarak son vermeyi düşünerek bunu gerçekleştirdim. ve belki birazdan uyurum. bunu ben bile bilmiyorum açıkçası.
George Crownie
İksir Profesörü
İksir Profesörü

MesajKonu: Geri: umut.   Ptsi Ağus. 08, 2011 4:09 pm

uyandım. saat üç, dört, beş bana hiç farketmez. ne zaman çalınsa kalbim. derler ki, bir arkadaşa bakıp da çıkacaktım. kalan umutlarımdan. birini seçip hepsini, hepsini, hep kaybettim.

üç gün uykusuzluğun ardından on iki buçuk saat uyumak yeterli geldi sanırım. dört buçukta kalkmanın verdiği enerjiklikle direk bilgisayarı açtım. ve şu town denen filmi kaldığım yerden izlemeye başladım. tam beş dakika sürdü izlemem. ve yine kapatıp rol sitelerine baktım. bir iki rol okudum. deviantartımı açıp cosplaylerimi ve takımlarımı favorilerine ekleyenlere teşekkür tarzı bir mesaj yolladım. internet bağlantım gitti. bir süre bunu yazamamakla birlikte komşuya sövdüm içimden. ve üzerine yeniden geldiğinde hemen bu sayfaya girerek bu mesajı yollama isteği duydum kendimde.

080811 1809
Samuél B. Proulx
Kurtadam
Kurtadam

Lakap : sam.

MesajKonu: Geri: umut.   Çarş. Ağus. 10, 2011 3:46 am

hah. bir de kurt adamlığa sardık bakalım. sonumuz hayrolacak mı bilinmez fakat iyiyim böyle. ünlü arıyorum. ama daha bulamadım. şöyle vahşi bir şey kurt adamlığa yakışır bir şey olsa iyi olur diye düşünüyorum. arayışlar sürüyor. ebruya da arattıracağım bakalım. belki bir şeyler buluruz. o da belki. emin değilim. bulamazsam yine chris pine yolu gözüküyor sanırım bana. her neyse sıkıntıdan yazdım bunu. e gideyim artık madem. ve gittim.

10.08.11
0546
Augustin Barnabé
Slytherin V.Sınıf
Slytherin V.Sınıf

MesajKonu: Geri: umut.   C.tesi Ağus. 13, 2011 4:34 am

hastayım. saat iki üç suları apar topar hastaneye gidiyorum. ve bir serum yiyorum sonuna kadar. arkasından bizimkiler eve gidiyor ve yanıma refakatçi olarak yakın arkadaşımı bırakıyorlar. güven her durumda yanımda olmuştur. fakat bayağı takılırım ben ona hep. çünkü çift karakterli bir insandır. yani eğilimleri farklı. açık olarak belirtmek istemiyorum. fakat benden fena korkar. ki yaklaştığı anda komaya sokabilme ihtimalim var. serum bittikten sonra hemşire iğneyi çıkarmak için yanıma gelir. "bayağı ateşliymişsin." der. ve o sırada bombayı patlatarak "sen bir de ayağa kalkınca gör." şeklinde mırıldanırım o an ki ruh hali ile. etraftaki herkes gülmeye başlar. yine saat beş suları. güven uyuyor ve hastanedeyiz. fakat ben uyuyamıyorum. belki uyurum diye oraya dönüyorum, buraya dönüyorum olmuyor. hastaneleri severim. eskiden hep doktor olmak istemişimdir. fakat bu sefer bana oldukça korkutucu gelmişti hastane. ve kalkıp sağ tarafımda bulunan butona basıp hemşireyi çağırdım. ateşimin geçtiğini ve halsizliğimi attığımı söyleyip eve gitmek istediğimi belirttim. kadın bana inanmamış tavırlar atıp yanıma doğru yaklaştı. ve ateşimi ölçmeye başladı. eğer hemşire güzel olsaydı, yabancı dizilerdeki gibi ateş ölçme fantazisi geçirebilirdim aklımdan. fakat hiç de tipim değildi kadın. ateşimi ölçtükten sonra ikna olmuş gibi görünse de, izin vermemişti çıkmama. yataktan doğrularak ayağa kalktım. ve iyi olduğumu göstermeye çalıştım. zar zor ikna ederek ayrılmayı sağladım oradan. güven'i uyandırarak odadan dışarı çıktım. güven uyku sersemi peşimden gelmekteydi. ve merdivenlerden inerken bir ses duymamla yere bakmam bir olmuştu. güven uyku sersemi merdivenden düşmüştü. ayağa kalkarak gülmeye başladı. ve orada dayanamayıp kahkahayı kopardım. millet bize bakmaktayken, daha fazla dikkat çekmemek için en alt kata doğru inip hastaneden ayrıldık. hastanenin önündeki taksi durağına doğru ilerleyerek bir taksiye bindik ve evin yolunu tuttuk. bu da böyle bir geceydi. bakalım yarın nasıl olacak.

0633 13082011
Sponsored content

MesajKonu: Geri: umut.   

umut.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası