Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap
Taşındık arkadaşlar! www.magusinvicta.com

Paylaş | 

Özge*

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Josette Leroy
Hufflepuff III.Sınıf
Hufflepuff III.Sınıf

Lakap : Joss

MesajKonu: Özge*   Paz Ağus. 14, 2011 1:45 pm

Bak bu sanal günlük çok iyi olmuş. Annem çalışmayı bıraktığından beri evden çıkmıyor ve günlüğümü kıyafetlerimin altına sıkıştırmaktan bıktım. Belki içimdeki şeyleri ne kadar buraya anlatmak doğru bilemem ama bir şeyler yazdığım zaman rahatlıyorum. Daha önce tumblr'ı denedim. Orada da böyle yazmayı. Siteye üye oldum ama bir şeyler yazmayı beceremedim. Aynı şey Twitter için de geçerli. Facebook'a bir şey yazma ihtimalin yok zaten. Neyse -.-
Ben bugün çok kötüyüm. Aslında son 1 haftadır kötüyüm. Evime dönmek istiyorum biiir. İkincisi bu tatilden gerçekten sıkıldım. Üüüçç sevgilim mesajlarını siliyo benden bir şeyler saklıyor ve bu beni gerçekten rahatsız etmeye başladı. Dööörrtt ben böyle deli gibi özlerken onun beni özlemediğini hissettikçe daha doğrusu beni özlemediği belli oldukça kendimi aptal gibi hissediyorum ve bu his gittikçe artmaya başladı. Beeeşş sürekli aynı şeylere yaşamama rağmen bunların hiçbirinden vazgeçemiyorum aynen yola devam. Altııı ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum.
Josette Leroy
Hufflepuff III.Sınıf
Hufflepuff III.Sınıf

MesajKonu: Geri: Özge*   Çarş. Ağus. 17, 2011 9:25 am

Evet bir son daha. Yine bitti. Ya ben çok salağım neden hala neden ? Her kız gibi sevgilinin peşinden ağla,onun resimlerine bak,face profilinden çıkma. İşte şimdi değişiklik yaptım. Onu gerçekten sevmiştim evet. Yalvardım geri dönmesi için. Her lütfen dediğimde ya telefonunu kapattı ya da oturumunu. Sanaldan bir aşk yaşıyoruz ne hoş değil mi ? Tatilimin böyle berbat olacağını düşünmemiştim. Ah evet,tekrar ağlamaya başladım.
Şimdiii yalvarmayıda bıraktım. Zaten bunu nasıl yapabildim bilmiyorum,bu kadar düşmüş olamam.
Neyse berbat hissediyorum tek anlatmak istediğim buydu. Bir daha görüşmek üzere.
Josette Leroy
Hufflepuff III.Sınıf
Hufflepuff III.Sınıf

MesajKonu: Geri: Özge*   Perş. Ağus. 18, 2011 10:35 am

Hahaha. Çok iyiyim çok. Hayır sevgilimle barışmadım, ama insan gerçekten mantıklı düşünmeye başlayınca her şey kendiliğinden çözülüyor. Her neyse bu konulardan bahsetmek artık yok.
Bugün dişçiye gittim. 6 tane dişim çekildi. O lanet olası pratisyene de çok sinirliyim bi işi beceremedi.
Çekilen yer ağrıyor ve tek derdim iki hafta çorbadan başka bir şey yiyemeyecek olmam. Sanırım gitgide dişlerimin değerini anlıyorum.
Bugün çok erken kalktım,gün yine geçmeyeceğe benziyor en iyisi gidip bir uyku çekmek. Çok yorgunum. *-*
Veee 11 Eylül'e kadar yokum 11 Eylül'de görüşmek üzere saygılar,sevgiler. -.-
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Özge*   

Özge*
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası