Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap
Taşındık arkadaşlar! www.magusinvicta.com

Paylaş | 

Earwen Lissesul

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Andreanne Belle O'Dowd
Slytherin V.Sınıf
Slytherin V.Sınıf

MesajKonu: Earwen Lissesul   Salı Ağus. 30, 2011 8:34 pm

İlk aşklar hiç unutulmaz..

Her an onu unuttuğunu, atlattığını düşünüp bir anda karşına çıktığında kalbinin acıması kaldırılacak cinsten bir şey değil.
O mavi gözlerinin derinliklerinde ne hissettiğini, ne düşündüğünü görebilmek isterdim; onlara uzaktan bakmak değil..

3oo82o11
Andreanne Belle O'Dowd
Slytherin V.Sınıf
Slytherin V.Sınıf

MesajKonu: Geri: Earwen Lissesul   Çarş. Ağus. 31, 2011 11:17 am

Aynı anda başka insanlara 'Seni seviyorum' demişizdir.
Mutlak güven duygusuyla başımızı başka omuzlara dayamışızdır.

Biliyorum bunu yaptık. Ben de oradaydım. Yanımızdakilere o iki kelimeyi söylerken karşı karşıyaydık. Bakamıyorduk belki birbirimize, baksak da görmek istemiyorduk. Konuşmanın fikri dahi geçmiyordu. Sahi konuşsaydık orada ne olurdu.? Tam 3 ay 12 gün öncesi o konserde konuşsaydık, her şey bambaşka olacaktı bunu artık biliyoruz. Şu an kendimi suçlu hissetmemin nedeni de bu. Senden sonra asla olamayacağını bilmiyordum. Hem kendimi hem de başkalarını kandırmışım. Bunlara sebebiyet veren sensin. Pişmanlığım, kendime kızmam senin yüzünden. En önemlisi de hayatımın kontrolünü kaybetmeye başlamam senin yüzünden.. Bunu anlayamazsın. Hiçbir zaman anlamayacaksın. Tek bir şey isterdim senden; normal olabilmek. Tam olarak bitmesini veya bitmemesini. 3 senedir kendime bu soruyu sormuş olmamak isterdim. Elinde zaman varken bazı şeyleri değiştirmeye çabalamanı isterdim. Seni isterdim sevgilim..

31o82o11
Andreanne Belle O'Dowd
Slytherin V.Sınıf
Slytherin V.Sınıf

MesajKonu: Geri: Earwen Lissesul   Salı Eyl. 06, 2011 1:18 pm

Senden tekrar gitme vakti şimdi çünkü asla eskisi gibi olmayacak. Asla o kadar masum olmayacak hiçbir şey. Senin tenine başkalarının elleri değmişken, başkaları öpmüşken asla o kadar masum olmayacak. Ve benim ellerimi tutarken başkalarını göreceksin belki gözlerimde bu defa. Masumiyetini kaybetmiş aşkımız bizi de kaybediyor bu defa. Hep keşke eskisi gibi olsa dememek için şimdi gitmek zamanı senden sevgilim..

o6o9.2o11
Andreanne Belle O'Dowd
Slytherin V.Sınıf
Slytherin V.Sınıf

MesajKonu: Geri: Earwen Lissesul   Paz Eyl. 18, 2011 11:02 am

Bazen kalbin susar, kelimelerin konuşur. Öyle bir zamandır ki yaşadığın bahsetmek istemez kalbin ama susamaz kelimelerin. Bırak aksınlar kaleminden..

18.o9.2o11
Andreanne Belle O'Dowd
Slytherin V.Sınıf
Slytherin V.Sınıf

MesajKonu: Geri: Earwen Lissesul   Ptsi Eyl. 19, 2011 6:27 pm

Hani böyle insanlar gözünün içine baka baka ihanet eder ya sana. Sen o an sadece gülüp geçersin buna. Belki sağlam durmak için ayakta belki de aldığının darbenin hasarlarını daha anlamadığından..
3 ay öncesine kadar hatta 1 ay öncesine kadar can ciğer olduğunun birisinin herkese karşı koruduğun birisinin, uğruna herkesi karşına aldığın birisinin böyle davranması gülünç. Demek ki neymiş kimseye güvenmiyormuşuz artık. Demek ki neymiş kendimizden başka kimseye önem vermiyormuşuz artık Hilal. Değmez insanlar için kendimizi üzmüyormuşuz. Sadece vakit doldurup sonrasında geçip gülüyormuşuz.

19 Eylül 2011 Pazartesi.
Andreanne Belle O'Dowd
Slytherin V.Sınıf
Slytherin V.Sınıf

MesajKonu: Geri: Earwen Lissesul   Paz Ekim 23, 2011 8:05 pm

İnsan böyle patlamaya getirilir galiba. Bir seçim yapmak mı? Sevgili ve en yakın arkadaş arasında mı? Başka istenecek şey kalmadı da bunu mu istiyorsunuz benden? İnsanın arkadaşıyla iplerini koparmanın ne kadar zor olduğunu bilen ben ama bir yandan da sevgilisini seven ben yine. Herkesi sevmek herkesle iyi olmak kötüdür tamam ama 2 kişi de mi çoktur ya? İnsan vazgeçebilir mi kolayca en değerlilerinden? Basit midir bu kadar? İki kelimeye mi bağlıdır her şey? Git, kal. Bu kadar zor mu olmak zorunda her şey? Bu kadar üst üste mi gelmeli? Tamam biliyoruz bir bozuldu mu dengesi hayatın arkasından çok şey gelir ama bu 3-4 ay da sürmemeli. Tahammül sınır denen bir şey var yani.
23.10.2011 Pazar.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Earwen Lissesul   

Earwen Lissesul
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası