Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap
Taşındık arkadaşlar! www.magusinvicta.com

Paylaş | 

badwolf

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sonraki
YazarMesaj
Floja Feodora
SFL
SFL

Lakap : Kötü Kurt.

MesajKonu: badwolf   Salı Eyl. 06, 2011 2:29 pm

Merhaba günlük.
Aslında günlük tutmasını hiç sevmem. Sadece laf olsun torba dolsun diye işte. Kullanıcı adım ve şifremle sisteme giremiyorum. Çok deli oldum şu an. Yarınki ders programı için mutlaka girebilmem lazım. Ne yapacağım la of.

En son Floja Feodora tarafından Salı Mart 20, 2012 10:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Floja Feodora
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: badwolf   Salı Eyl. 06, 2011 9:46 pm

Bir haller oldu, değişik davrandı. Garip.
Floja Feodora
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: badwolf   Çarş. Eyl. 07, 2011 7:39 pm

İki balkonu yıkamaktan, ovmaktan bacaklarım koptu, parmaklarım tutuldu. Ve daha bitmedi. Öleyim o zaman ben.
Floja Feodora
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: badwolf   Cuma Eyl. 09, 2011 3:01 pm

Nihayet cumartesi! Tatil günlerini seviyorum. Öğlene kadar uyuyacağım için de mutluyum hani. asdfgh. Daha rpler yazılacak falan filan sdfgh.
Floja Feodora
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: badwolf   C.tesi Eyl. 10, 2011 7:32 am

Bakıyorum da millet döktürmüş vallaha. sdfghj. İşte günlük tutmam demiştim zaten ben başlığın altında da. Bir kere denemeye kalktım, üç ay sonra yazmışım ikinci şeyi. Garip değil mi. Böyle benim yazdıklarım da mini mini oluyor hep. Okuması kolay olsun. sdfghj. Temizlik işi yine bana düştü. Hiç canım da istemiyor ama yapmam lazım. Yapmazsam rp lerimi yazamam o.O. Neyse, gidiyorum. sdfgh
Floja Feodora
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: badwolf   C.tesi Eyl. 10, 2011 7:36 am

Aşk duyarlı bir şey mi ki?
Öyle kaba,öyle hoyrattır ki,acıtır diken gibi.
Aşk sana hoyrat davranırsa,sen de hoyrat davran ona.
Acıtırsa diken gibi,dikeninle sokup
Yeni ver aşkı sende.
W.Shakespeare
Nathan Depardieu
Vampir
Vampir

Lakap : Deşici

MesajKonu: Geri: badwolf   Paz Eyl. 11, 2011 10:08 pm

Pazar günlerini sevmiyorum nedense. Hep cuma gününde kalsak ne kadar da iyi olurdu öyle. Yarın yine erken kalkacağım falan. Anca bu sabah gözümüzü on iki de açabildik. Uyku güzel şey.
Nathan Depardieu
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: badwolf   Ptsi Eyl. 12, 2011 1:55 pm

Ne demiş Adele'miz.

However far away I will always love you
However long I stay I will always love you
Whatever words I say I will always love you
I will always love you
Floja Feodora
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: badwolf   Çarş. Eyl. 14, 2011 9:30 pm

Eşyalarımı yavaş yavaş kolilemeye başladım. Kitaplarımın zarar görmesini istemediğim için, itinayla yerleştirdim. kutulara. Kar küremi de elimde taşıyacağım. Ona zarar gelmesini falan istemiyorum. Değerlidir benim için çok. Sonra bir sürü ıvır zıvır çıktı. Müsvetteleri görünce şöyle gözlerim bir büyüdü falan. Sonra kaybettiğim dokuzuncu sınıf karnemide buldum. Meğersem kaybetmemişim, fıydırmışım kenara. sdfghj. Daha işime yarayan o kadar çok şey buldum ki sddfghj. Odamda da adım atacak yer kalmadı. Her şey eşya. Daha kendi eşyalarımı toplamadım. sdfgfh. Zaten bilmem kaç zaman internete de giremeyeceğim. İyicene fosladım. Telefonda tlm de yok. asdfg. Fakir kaldım. Eksilere falan düştüm. Sonracığıma yarın dershaneye de gidemeyeceğim ya... Pöf. Ama yine erken kalkacağım ve kendi evimize taşınacağız. Evet, iki ders geometri kaçıracağım için ölüyorum. Kaçırmamam gerekirken, kaçırıyorum ya, ben en çok ona yanıyorum işte. Zaten daha toparlamam gereken bir sürü şey var. Bunaldım öyle. Ayakkabıcıya da gideceğim ayakkabılarımı almak için. sdfg. Sıcağın alnında yürü birde meydana kadar asdfgh. Öf aman. Dershanede de hiç arkadaş bulamadım zaten. Yarısının g*tü kalkık. qw qw. Kendimi bir garip hissettim sınıfa girince. Herkes defileye çıkar gibi gelmiş, bense bi kot bi t-shirt falan. Öyle ilk gün de paspal paspal dolandım falan. sdfgfh. Sonra sarışın gördüm bizim katta, o sandım. sdfgh. Değilmiş meğersem. Ama benziyordu be. Sonracığıma öğrendim ki aynı koç öğretmendeymişiz. asdfgh. Aman öf. Gidiyorum çok yazdım bu sefer. sdfg.

ondörteylülçarşamba - yirmiüçyirmidokuz.
Floja Feodora
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: badwolf   Paz Ekim 30, 2011 11:05 pm

Yarın yazılı var ve ben bir bok bilmiyorum. Çokoş bir durum Surprised Yine üçün birini alacağım sdfgh.
Floja Feodora
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: badwolf   Salı Kas. 01, 2011 11:10 pm

Sabahtan beri ne diyeceğimi düşündüm, kafamda tarttım. Tam cesaretimi toplamaya başlamıştım, ya da ben öyle hissediyordum işte bilmiyorum. Ama söylemeye de niyetim vardı hani. Az daha bekle dedim kendi kendime. Sonra bir baktım yazdığı yazıya. Beynimden vurulmuşa döndüm. Eğer onları yazmasaydı, ya da ben beklemeseydim farklı da olabilirdi. Ama şimdi, iyi ki söylememişim diyorum kendi kendime. Belki gülerdi bana, belki de aşağılardı kim bilir? Belki de dalga geçerdi. Ama yine de severdi biliyorum...

00.10
2 Kasım Çarşamba
Floja Feodora
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: badwolf   Cuma Kas. 11, 2011 10:48 pm

Gecenin bir yarısı yine ağlamak niye? Yine ağladım işte. Ota boka duygulanınca böyle oluyor. Kafam karışık. Bu huyumdan vazgeçmem lazım, yoksa daha çok ağlarım...
Nathan Depardieu
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: badwolf   Çarş. Ara. 28, 2011 5:00 pm

Size bu şarkıyı armağan etmek istiyorum.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

You're just too good to be true
Can' t take my eyes off you
You'd be like heaven to touch
I wanna hold you so much

At long last love has arrived
And I thank God I'm alive
Can't take my eyes off you

Pardon the way that I stare
There's nothing else to compare
The sight of you leaves me weak
There are no words left to speak

But if you feel like I feel
Please let me know that it's real
Can't take my eyes off you

I love you baby, and if it's quite alright
I need you baby to warm the lonely night
I love you baby
Trust in me when I say

Oh pretty baby, don't bring me down I pray
Oh pretty baby, now that I've found you stay
And let me love you baby
Let me love you

Can' t take my eyes off you
You'd be like heaven to touch
I wanna hold you so much

I love you baby, and if it's quite alright
I need you baby to warm the lonely night
I love you baby
Trust in me when I say

Oh pretty baby, don't bring me down I pray
Oh pretty baby, now that I've found you stay
And let me love you baby
Let me love you
Floja Feodora
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: badwolf   Çarş. Ara. 28, 2011 7:42 pm

Aslında haklı. O'na haksız diyemem. Hiç demedim de zaten. Öyle bir düşünce dahi geçmedi fikrimden. Ama yine de... Böyle olması gerekiyormuş, böyle de olmuş demek ki. Ne yapalım. Nasip, kısmet. Her neyse, 4 Ocak'ta basketbol maçımız var. Ben çok heyecanlandım. Umarım guard olarak oynarım. Özellikle adam adama oynarsak, o kızı benim kapmam lazım. O kızla anca ben kapışırım. Dişe diş hesabı. Aman neyse.
Umarım her şey bir an önce yoluna girer...

yirmisekizaralıkikibinonbir
yirmikırkiki
Floja Feodora
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: badwolf   Çarş. Ocak 04, 2012 7:41 am

Günaydın, günaydın, günaydııın. Bugün büyük gün. 4 Ocak 2012. Ve saat 10.30 da basketbol maçımız var. Çantamı hazırladım, içinde bir ben yokum hani. Ne kadar eşya bulsuysam attım içine. Ehe. Umarım annemler gelmez ya. Acaba o da gelir mi? Aman, ister gelsin ister gelmesin. Çokta tırt yani. -Böyle yazdığıma da bakmayın. Tırt mırt değil de, öyle göstermek amaçlı işte. - Amanıın. Ben birazdan çıkıp, durağa gideceğim. Bizimkiler de yavaş yavaş toplaşmıştır. Utku insanı davul getirecek. Bizim tirübün çoşacak vallaha. Artık sahada topu bırakıp, roman havası falan oynarız. sdfghjh. Neysem. Ben anca çıkarım durağa.

dörtocakikibinoniki
çarşamba

sekiz:kırkbir
Floja Feodora
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: badwolf   Çarş. Ocak 04, 2012 3:37 pm

Moralim çok bozuk. Yenildik. Ama olsun, iki gün sonra tekrar maç var. Hoca da getirdi pota altına koydu beni ya. Sanki boyum çok uzunmuş gibi. Blok koyamam bir bok yapamam. Çok sinirlerim bozuldu. İnsan guarda falan alır. Zaten 11 numaralalı kız -adını bilmiyorum- hiç top alamadı. Habire koydular bize. sdfghh. Neyse, önümüzdeki maçlara bakacağız artık. Bugün antreman varmış. Gitmedim. Yarın sınav var *-* Matematik. Çalışsam da bir şey anlamıyorum zaten. Bir özürlülük var o konuda. İnternette salondan çekiyor, camın kıyısından. Aldım iki sandalye, birine kendim oturdum diğerine ayaklarımı uzattım. Oh, mis. Geleni geçeni dikizliyorum. Acaba o geçer mi? Geçse bile görebilir miyim ki? Görürsem eğer, o beni göremez ne güzeel. Dördüncü kat zaten sdfghh.

dörtocakikibinonbir

onaltı:otuzyedi
Floja Feodora
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: badwolf   Çarş. Ocak 04, 2012 3:40 pm

Tüm şarkılar o. O da tüm şarkılarda...

Senden önce senden sonra

Daha kaç vücut gerek bana
Benim seni unutmama

onaltı:kırk
Floja Feodora
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: badwolf   Cuma Ocak 06, 2012 11:23 pm

Sadece izliyorum...
Olan biteni karşıdan izlemek gibi bir şey sanırım yaptığım. Sürekli takipteyim. Bir araştırsa, kabak gibi çıkacak her şey ortaya. Ahaaa. Mesaj attı ya. Birde hiç bir şey olmamış gibi nasılsın dedi. Ulan, ulan! Trip yapıyormuşum, hadi ordan! Beni kendisi gibi sandı zaar. Of. O'nun mevzusunu kapatıyorum. Öyle işte. İyi geceler.

yediocakikibinoniki
sıfırsıfır:yirmiüç
Floja Feodora
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: badwolf   C.tesi Ocak 07, 2012 8:29 pm

Kaçırdığım dizilere başlama olanağını daha yeni buldum. Ne kadar çok şey kaçırmışım ben. Anca birini bitirip diğerine başladım. Bugünü özetlersek, öyle sap gibi annem ve teyzemle takıldım falan. Kuzenin diploma törenine gittik. -ingilizce kuru ilk yarısını bitirdi de. sdfg. - Ordan öyle çay varmış, oraya gittik. Resmen kadınlar matinasıydı. Göbek falan attılar. Yemekler berbattı. Çayların tadı yoktu. Yani şu son zamanlarda dersler ve maçlar dışında hayatımda çok bir atraksiyon da yok. Bazen öyle ruh gibi oluyorum, öyle odaklanıyorum bir yere, saatlerde bakıyorum. Geceleri uykudan uyandığım zaman da aynısını yapıyorum. Ne oluyor lan? Kendimi soyutluyorum hayattan. Yavaş yavaş düzeliyorum. Öyle işte.

yediocakikibinonbir
yirmibir:yirmidokuz
Floja Feodora
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: badwolf   Paz Ocak 15, 2012 11:20 am

Ne zamandır yazmaya fırsatım olmadı. Sanırım hiç ekşınlı bir şeyler de olmadı o zaman diliminde. Ha bu arada, maçta ikinci olduğumuzu söylememiş olabilirim, ya da söylemişimdir belki, bilmiyorum. Ne heyecanlıydı o maç ama! Son dakikalara doğru öldüm öldüm dirildim yemin ediyorum. Her serbest atışta kıza bıyıklı, hey çirkin, vitaminsiz ve benzeri gibi laflarla tahrik edince, ortamdaki sessizlikle beraber söylediklerim tam da kız atarken kulağına ulaşmış olmalı ki, tam konsantre olamadı. Ve bu bizim işimize geldi. Diğer okul da gelmişşş bizi izlemeye, destek olmayaa. Onlar birinci oldu tabi. *-* Ama hepsi kulüp oyuncusu olduğu için, hepsi fişek gibiydi *-* Neyse yahu. Buçukta evden çıkıp dershaneye doğru yol alacağım. Öpüldünüz.

onbeşocakikibinoniki
oniki:yirmi
Nathan Depardieu
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: badwolf   Salı Ocak 17, 2012 8:07 pm

İzlediğim filmlerin yarıda kesilmesinden ve alt yazılarının geç çıkmasından nefret ediyorum!
Nathan Depardieu
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: badwolf   Perş. Ocak 19, 2012 3:43 pm

Bu şarkı çok hoşmuş yahu. Kızla yiyişen çocukta gözüm kaldı ama.
Nathan Depardieu
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: badwolf   Perş. Ocak 26, 2012 11:26 am

Şu gurubun solisti ne kadar tatlı, ne kadar minnoş.

Floja Feodora
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: badwolf   C.tesi Ocak 28, 2012 11:56 am

Dün öyle oturuyorduk falan. Arkadaşın sevgilisi ve onun kankası geldi. Böyle soracağım soramıyorum falan. Dedim en sonunda bir şey sorayım ben sana. Kanka atladı hemen kesin onunla ilgilidir falan diye. Ben kaldım öyle. Evet yani başkasıyla ilgili soramam değil mi? Sonra sordum falan, anlattı anlattı. Öyle işte. Umarım onunla konuşmamıştır. Kankanın dediğine göre, unutmuştur çoktan. Umarım unutmuştur. Sonra hani çok gülen çok ağlar diyorlar ya, heh işte çok doğru bir tespit. Dün akşam durup durup ağladım. Anneme sarıldım ağladım falan. Ablamdan yakındım. Öyle karışık duygular içinde zırladım tüm akşam. Uyumaya çalıştım. Ağlaya ağlaya uyudum sanırım tam hatırlamıyorum. Aman neyse. Bugün mutluyum. Öyle işte.

yirmisekizocakcumartesi
oniki:ellialtı
Floja Feodora
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: badwolf   Paz Ocak 29, 2012 12:19 am

..
Göremedikçe bağlanır, uzaklaştıkça yakınlaşırsınız. Anlarsınız ki bir çaresiz aşktır bu, ne onunla olur, ne onsuz… Hem kollarında ölmek, kucağına gömülmek arzusu, hem “Ne olacak sonunda” kuşkusu… Böyle sevemezsiniz, terk de edemezsiniz. Sürünür gidersiniz… CAN DÜNDAR
Sponsored content

MesajKonu: Geri: badwolf   

badwolf
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 11 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sonraki