Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap
Taşındık arkadaşlar! www.magusinvicta.com

Paylaş | 

Gizem.. *

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Roxanne D'arcy
Vampir
Vampir

Lakap : Rox.

MesajKonu: Gizem.. *   Cuma Ekim 07, 2011 11:49 am

Oy, üniversite hayatı zor vallahi.. Bir hafta oldu ama şimdiden derslik aramaktan bıktım. Ne diye Temel İngilizce ve Türk Dili dersini fakültenin başka bir bölümüne koyarsın ki? Ha, tamam madem canın çekti koydun ama niye sınıfı tam belirtmiyorsun? Ben bu karışıklıklar yüzünden derslerime giremiyorum! Salı günü girmedim uyuyakaldığım için tamam o benim sorumsuzluğumdu. Eh çarşamba günü ilk saate koymuşsun Temel İngilizceyi Edebiyat Fakültesi içinde -çok büyük bir yer gerçekten ve karışık- 1 saat dersliği aradım zaten ders 1 saat 45 dakika. Buldum ve derslik bodrum katındaydı! Sinirim bozuldu girmedim, neyin kafasını yaşıyorsam? Bugünde bir 15 dakika geç kalktığım için dersliğe vardığımda saat 11.30'du ama o da ne? Derslik bomboş! İçimden ettiğim küfürleri bir duysanız sanırım şaşırırdınız.. Yeni yeni küfürler ürettim. Eh, bir derse toplam 3 hafta girmeme hakkım var bir tanesi gitti. Eğer 2 defa daha girmemezlik yaparsam dersten kalıyorum. Ne hoş değil mi? Yok, arkadaş ben liseyi özledim.. En azından bütün dersler aynı sınıftaydı..
Roxanne D'arcy
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: Gizem.. *   Ptsi Ekim 17, 2011 11:45 pm

Hayat öyle bir şaka yapıyor ki insan neresinden anlayacağını şaşırıyor. Bu aralar fala merak sardım. Kızılay'da bulduğum bir falcıya resmen abone oldum.. Cuma günü gittim ve ne bekliyorsam bugünde gittim. Farklı kadınlara baktırdım ki aynı şeyleri tekrarlamasın diye.. İyi, hoş her şeyi biliyorlar ama ikiside birbirinin tam tersi şeyleri söylediler aşk hayatımla ilgili. Hangisine inanacağımı şaşırdım. Hoş, ikiside imkansız ama.. Bir söz duydum şimdiler de 'Zoru yaparım, imkansız biraz zaman alır' bilmiyorum böyle bir söz var mıydı ama ben yeni duydum. Bende bu sözün doğruluğuna inandım. Umarım imkansızı başaracağım ama hangisinde? Eski de mi yeni de mi? Fakat şöyle bir şey var ki ikiside beni sevmiyor. Evet, ben hani şu kendi kendine gelin güvey olan tiplerdenim. Ne haddimeyse hep gider imkansızları bulurum. Sanki benim olacaklarmış gibi de kendimi kaptırırım.

Falcı kadınların ortak söyledikleri bir şey vardı, hem de daha tarot kartlarını keserken. Özsezi duygum çok gelişikmiş.! Evet bende bir ara fal bakıyordum ama tamamen eğlencesine, yine de bazen doğru çıkardı. Bugün Neşe abla yeni bir şey daha söyledi. Benim gördüğüm rüyalar haberci rüyalarmış ve bir şekilde rüyalarım gerçek oluyormuş.. Tabi bunlar rüyanın tamamen gerçek olacağı anlamına gelmiyor, yanlış anlaşılmasın. Geleceği görmüyorum, sadece gerçekten önsezi yeteneğim çok gelişmiştir. İnsanları çabuk çözebiliyorum, olacakları sezebiliyorum ya da insanların benim hakkımda neler düşündüğünü tahmin edebiliyorum. Ay, bir an kendimi çok önemli hissettim. Acaba bende mi şu falcıların yanına katılsam? Baya da iş yapıyorlar hani...
Roxanne D'arcy
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: Gizem.. *   Salı Ekim 18, 2011 11:53 pm

Tenin sinmiş yastığıma dün gece terk etmeden önce. İçimde bıraktığın acıyla, kokunla uyudum bu gece. Pembe bir mezarlık gördüm rüyamda. Aşık cesetler şekerden tabutta, gezinirken ciğerim doldu bir anda, çürük çilek kokusuyla. Kalbi atan ölü bedenlerdi hepsi, hepsinin başında birer ölüm perisi soluk birer pembe gül kokluyorlar, karanıkta.. Affet bu gece ölmek istedim.. Pembe bir mezarlık olmak istedim, karanlığı elimle bölmek istedim, seni çok özledim. Çok istedim bu gece kendimi asmak.. Ellerimle kendi mezarımı kazmak, elimden gelen oturup evimde, sana şarkılar yazmak..

Bu şarkıya bu aralar hastayım belki de onu çok özlediğimdendir, bilmiyorum.. Ama sözler bana o kadar çok onu hatırlatıyor ki.. Bu şarkıyı onun gözlerine bakarak söylemek istiyorum.. Onu ne kadar çok özlediğimi böyle itiraf etmek istiyorum, cesaret edemiyorum işte..Tekrar cesaret etmem için bir son olması lazım.. Her zaman öyle olmuştur ona dokunaklı mesajlar atışım, anlamlı şeyler soruşum.. Benim cesaretim ancak sonlara yetebiliyor.. Elimden ancak bu kadarı geliyor.. Çok acıklı ve aciz bir durumdayım...
Roxanne D'arcy
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: Gizem.. *   Çarş. Ekim 19, 2011 11:29 pm

- Hani bazen bir şarkı nedensiz de olsa canını yakar ya, hani böyle içini sızlatır... Bilinçaltın en güzel ve en acı anıyı çıkarır su yüzüne... Gerçekleri bir kez daha yüzüne çarpar, artık senin, onun olmadığını onunda senin olmadığını... Çırılçıplak hissettirir kendini bir kalabalığın ortasında... Ama o anda düşündüğün kalabalığın karşısında çırılçıplak olduğun değil, onsuz ne kadar üşüdüğündür.. İçinin nasıl dolu olduğunu ve kimseye anlatamadığındadır..

- Bazı şarkılar vardır, 'Aha! İşte beni anlatıyor, ben bunların hepsini yaşadım, aynen böyle oldu.' dersin.. O ana kadar sadece senin öyle şeyler yaşadığını düşünmüşsündür, ama seninle aynı şeyleri yaşayan o kadar çok insan var ki bilsen şaşar, üzülürsün..

Bu aralar Zakkum ve Model hastasıyım, özellikle de bilmediğim şarkılarını dinliyorum.. Sanki bana özellermiş gibi geliyor. Herkesin dinlediği şarkıları dinlemeyi sevmiyorum.. Mesela Model - Değmesin Ellerimiz, Zakkum - Anason falan... Bıktım şarkılardan daha doğrusu her yerde duymaktan sıkıldım.. Daha bilinmeyen şarkılarına yöneldim.. Evet biraz garip biriyimdir ama dediğim gibi, kendimi özel hissediyorum o anda..

Bugün iş arkadaşımla Kızılay'dan Sıhhıye'ye gitmek için metroya doğru yürüyorduk. Gül satan küçük kızlar etrafımızı sardı, abi güzel ablaya bir gül al tarzı konuşuyorlar.. Kızları göndermek için baya çaba sarf ettim, her iki adımda bir kızlar peşimize takılıyorlar, öyle böyle değiller vallahi.. İş arkadaşımla da tanışalı daha 1-2 hafta olmadı, nasıl davranacağını bilemediğinden bir bakış attı, böyle istersen alabilirim sana gül tarzı bir bakıştı tabii biraz tebessümde vardı yüzünde.. Ben ona baktım ve gülümseyip kızlara döndüm ve başımızdan savdım güzel bir dille.. O kısacık bakış o kadar kendimi özel hissettirdi ki anlatamam. Hani sormadan onu bakışlarıyla anlatması falan... Normalde hep birbirimizle dalga geçeriz, takılırız falan ama ne bileyim.. Gece beni bırakırken daha farklı oluyor, daha sıkılgan falan... Daha önce de demiştim ya falcı Neşe abladan tescilli özsezi yeteneğim var diye, eğer hislerimi g*tümden algılamıyorsam bu çocuk benden hoşlanıyor.. Ama emin değilim, sonuçta bunlar sadece önsezilerim, kesin değiller.. Ama benim erkeklerimin arasına birini daha katıp 3lemek değil, hoş annem hep 3lemeye inanırdı. Bizim ailede takıntıdır 3 rakamı.. Birçok şeyde karşımıza çıkar.. Mesela, annem de babamda ailenin 3. çocukları, 3 kardeşiz, 3. evimizde oturuyoruz, 3. katta oturuyoruz vs vs... O yüzden annemi dinleyip 3lesem mi acaba diye düşünüyorum ama daha fazla kafa karışıklığına ne gerek var ki? Zaten ikisi arasında karar veremiyorum bir de 3.yü düşünmeyeyim. Ne kadar güzeldir ki ikisi de benden hoşlanmıyor, en azından bildiğim kadarıyla.. Ama birinin benden etkilendiğine karar verdim. O apayrı bir konu bu yüzden hiç açmayacağım.. Bir ara PuCCa gibi bende şunlara bir lakap takayım, anlatırken sorun olacak karışacaklar falan...

Her neyse bu gecelikte benden bu kadar, sorunlarımın ve derslerimin denizinde boğulup ölmemeliyi ya da boğulursam beni suni teneffüsle hayata geçirecek olan kişinin ikisinden birisi olmasını diliyorum.

#Aha, aklıma bir tanesi için bir lakap geldi. Eski olana 11 diyeceğim.. Yeni için ise Müzisyen diyeceğim.. İş arkadaşım içinde Eleman iyi olur sanırım.. Evet, evet bu lakaplar onlara uydu. Tekrar yazdığım bir zaman bu lakapları hatırlasam iyi olur..
Roxanne D'arcy
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: Gizem.. *   Perş. Ekim 20, 2011 10:21 pm

Oy, 11'den gelmeyen haber beni çileden çıkartıp şarkılar onu hatırlatırken Müzisyen'i görmek için ve onunla konuşmak için can atarken Elemanla baya iyiyiz.. Biliyorum, aklıma onu sokmak istemediğimi söylemiştim ama iş yerinde onu görmek için can atıyorum.. Gözlerim hep onu arıyor, bugünde mesajlaşmaya başladık. Öyle bir şey ki yurda geldiğimde onu arayıp haber vermemi istiyor.. Ankara'da geceleri hava baya soğuk oluyor ama Eleman ben egoya binmeden gitmiyor, ben alışkın değilim böyle şeylere, garipsiyorum haliyle ama o gitmiyor.. Hoşuma da gitmiyor değil böylesi.. Ayrıca bugün bana karanfil aldı, istemedim ama o aldı.. 3. gelen kızdan aldı ama olsun. Surprised Artık bir karanfilim vaaar. Surprised Bu kadar büyütecek ne var diyebilirsiniz ama ben uzun zamandır çiçek almadım kimseden.. Sevmem de öyle şeyleri ama, ne bileyim işte Very Happy Saklıyacağım bu çiçeği de, aynı başkalarına ait olan şeyler gibi.. Biliyorum, bir süre sonra atacağım ama olsun.. Biraz daha benimle kalacak bu karanfil..

İşte hiç eğlenemeyeceğimi düşünürdüm ama o kadar çok eğleniyorum ki anlatamam. Her dakika bir kahkahaya neden olacak bir şey oluyor.. Ayrıca benden de pek memnunlar.. Bizim kız şöyle iyi, bizim kız çok çalışkan, bizim kız pek artist... Sürekli ayakta olsam da geç gelsem de hiçbir şikayetim yok.. Orada o kadar rahatım ki.. Babam, abim ve elemanla sürekli gülüyoruz.. Bu dörtlü hiç değişmiyor, bazen araya başkaları da katılsa da biz hiç kopmuyoruz.. Burada bu kadar çok sevebileceğim büyüklerim olacağını düşünmemiştim..

Sanırım bugünlük aktaracaklarım bu kadar.. Haa, ben şeyi söylemeyi unuttum.. Oda arkadaşımda Elemandan hoşlanıyor gibi.. Evet, biliyorum çok hoş bir durum...
Roxanne D'arcy
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: Gizem.. *   Cuma Ekim 21, 2011 11:14 pm

O kadar çok sarhoş olmak istiyorum ki yaptığım hiçbir şeyi hatırlamayayım.. 11'i arayıp onu özlediğimi ve son bir kez görmek istediğimi, son bir kez bir günümü onunla geçirmek istediğimi söylemek istiyorum.. Biliyorum, ondan cevap gelmeyecek ama yine de yapmak istiyorum.. Kendimi ne kadar küçültürsem benimle olabilecek diye düşünüyorum? Daha onun karşısında ne kadar küçülmeliyim? Ne kadar ezilmeliyim? Bilmiyorum... Ne zaman benim olacak? Ben ne zaman onun olacağım? Çok saçma biliyorum, ama elimde değil... 11'i bir türlü aklımdan çıkaramıyorum.. Öte yandan Müzisyenle bugün görüştüm, evet adamdan etkileniyorum ama biraz da 11'e benzediği için.. Onun dışında gerçekten muhteşem biri.. Yurda 12de girmek zorunda olmasam sabaha kadar onu dinlerim ve onunla konuşurum ama yapacak bir şeyim yok.. Müzisyen eve çık diyor güzel bir çözüm ama ailem izin vermez ki.. Yani anlayacağınız ben uzuuuuun bir süre daha gönlümce Müzisyen'i dinleyemeyeceğim..

Elemanla ilgili yeni bir gelişme yok.. Bugün çok çok az gördüm ve onu özledim gibi bir şey.. Mesajlarıma da cevap vermiyor.. Acaba önsezilerimde yanılıyor muyum? G*tümden mi anlıyorum her şeyi? Bunlar zor sorular.. Genelde özeleştiri konusunda çok iyi ve acımsızımdır ama bu tarz şeylere gelince hep kendimi çok önemliymişim gibi görüp yanlış değerlendirmeler yapıyorum. Farklı birinin beni eleştirmesi gerekli...

Bu gecelik benden bu kadar.. Bir de benden size tavsiye Model - Makyaj'ı mutlaka dinleyin. ;)
Roxanne D'arcy
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: Gizem.. *   Paz Ekim 23, 2011 12:20 am

Bir şey yazasım gelmedi bugün. Sadece ne hissettiğimi bilmiyorum.. Tek istediğim sarhoş olmak hem de hiçbir şey hatırlamayacak kadar..
Roxanne D'arcy
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: Gizem.. *   Ptsi Ekim 24, 2011 11:25 pm

Hayatım o kadar saçma salak ki bırakıp gidesim var. Niye vazgeçemiyorum ya da bir şeyleri değiştiremiyorum? Oyi ben sıkıldım böyle olmaktan.. 11'i tamamen unutup Elemanla olmak istiyorum ama o da bu aralar çok dertli.. İyi olmasını istiyorum, söylüyorum da bunu ama çok renk vermekten korkuyorum. Sonuçta ortada g*t olmak var. Müzisyene karşı hala bir çekim hissediyorum o çok ayrı ama ne bileyim yine de umutsuzum..
Roxanne D'arcy
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: Gizem.. *   C.tesi Ekim 29, 2011 3:20 pm

Oy, uzuuun zamandır yazamadım kusura bakmayınız efendim.. Pek bir mutluyum bu aralar. Evet, evet mutluyum. Doğru duydunuz. Elemanla sevgiliyiz artık.. Adam benden hoşlanıyormuş yahu, karşılıklıymış her şey.. Bugün 4. gün birlikteliğimizin. İkimizde mutluyuz, yani öyle görünüyor.. İş yerinde bizi bir görseniz sevgiliyi bırakın birbiriyle alakası olamayan insanlarız sanki.. O derece ilgisizsiz, tabii bakışmalarımızı saymazsak.. Öyle böyle derken oldu valla. Siz mi uğurlu geldiniz bilemedim artık.. Razz

Yalnız yalan söylemek istemiyorum sizlere 11 hala aklımda, onun hakkında konuşurken bile gülümsüyorum elimde olmadan.. Onunla yaşadıklarıma hiçbir zaman pişman olmadım, olmayacağımda.. Onun yeri ayrı zaten Kalbimde, zihnimde..

Müzisyen ise şey onunla hala bir şeyler istiyorum en azından konuşmak.. Ama Eleman bırakın onunla konuşmamı o sahne alırken oraya dahi gitmemi istemiyor.. Fazla kıskanç.. Oynamama bile izin vermiyor, halbuki ona oynuyorum arkadaş, beni izleyenler umrumda bile değil. Adam ben oynarken başka yere bakıyor, oturmam için yaptığını biliyorum ama yine de inciniyorum fakat o bunu bilmiyor. Şimdilik söylemeye de niyetim yok.. Evet Ankara'da hayat güzel, İzmir'de de güzeldi ama burada daha çok eğleniyorum.
Roxanne D'arcy
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: Gizem.. *   Çarş. Kas. 02, 2011 11:02 am

Pazartesi gecesi bir sarhoş olmuşum dillere destan. Eleman bana Telwe'ye gitmeyeceksin dedi ama ben dinlemedim Adaşım oradaydı bir de Pazartesi ya Müzisyen orada sahne alacak.. Asla kaçırmam bayadır görmedim dedim ve gittim. Tabii dolayısıyla Elemanla kavga ettik. Ben önce 2 tekilayla başladım ardından bir 70lik bir de 33lük bira içtim.. Eh, Müzisyen gelip yanımıza oturunca bir de rakı içince bende rakı söyledim.. Adaş yavaş yavaş giderken ben 2. dublemi içiyordum. Sonra şaftım bir kaydı ki sormayın. Müzisyene aşık olduğumu söyledim, bunu toparladım biraz hayranım falan diyerek ama elini tutmakta nedir abi? Elimi uzattım sürekli adama, o da napsın tuttu. Baktım bu Adaşımın yanına oturuyor ama ben yanıma gelsin istiyorum. "Müzisyeeen, yanıma geeel." dedim. O da "Yanına gelirsem kötü olur canım." dedi ve gelmedi. Israr etmedim bende çünkü o ara kusmam gerekiyordu. Neyse kustum, geldim ama Müzisyeni çok zor durumda bıraktım. Adam, "Ben eve gideyim karım bekler." deyince tamam dedim el mahkum.. Giderken bir sarılmışım ama o da sarıldı.. Gerçekten güzeldi, sarhoş olsam da hatırlıyorum yanii.. Neyse sonra Adaşım suratıma bir sıçtı, bir sıçtı ki sormayın. "Sen Elemanı nasıl aldatırsın! Aldatmak sadece bedensel olmaz. Resmen adama yavşadın. Kızım topla kendini falan.." Ama bana 2 fincan çay, bir fincan sade kahve kar etmedi, ayılamadım bir türlü.. En son gece 3 gibi falan soda-limonla ayıldım. Ayıldım ayılmasına ama yurda gidemeyiz o saatte.. Telwe'de sabahladık.. Sonra da Elemanın yanına gittik, bana tavırlı tabii.. Bir süre ortalık kalabalık olduğundan konuşamadık. Sonra beni ve adaşımı kenara çekti, ama nasıl bağırıyor nasıl sinirli.. Adaşm da haklısın, haklısın demez mi.. Ben sustum bazen de susmaya çalıştım ama sonunda olayı tatlıya bağladık.. Gerçekten bu Eleman'ı seviyorum ama Müzisyen'in de yeri farklı be arkadaş... Adamdan çok etkileniyorum.. Neyse egodayken face'ten mesaj attım Müzisyen'e ve özür diledim.. Bir daha böyle bir şeyin tekrarlanmayacağına emin olabilirsin falan yazdım.. Hala cevap bekliyorum ama sanırım yazmayacak.. Kendimi suçlu hissetmiyor değilim ama pişman da değilim.. Eğer böyle şartlar altında olmasaydık kesinlikle Müzisyenle şu anda sevgiliydik..

Biz yanlış zamanlarda tanıştık seninle.. Ben senin için geç kaldım, sen beni erken kaybettin. Belki böyle olmamalıydı ama yapacak bir şey yok.. İkimizin kalbinde de birbirimize yer verdiğimizden çok başkalarına yer var. Üzgünüm, geç kalmışlık hissi ağır bassa da tek yapabileceğimiz uzaktan bakabilmek...
Roxanne D'arcy
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: Gizem.. *   Salı Ocak 24, 2012 6:40 pm

Bugün oturdum, üşenmedim size yazdıklarımı okudum. Şu anki hayatımla karşılaştırdım da hayatım ne kadar çok değişmiş. Size bunları anlatayım da biraz geceniz renklensin, gülün falan.. Very Happy
-Tabii takip edeniniz varsa... Very Happy
*Olayları kişi adlarına göre bölümlere ayırıp öyle anlatacağım ki karışıklık olmasın. Very Happy

11

Bu adamı unuttum artık. Yani sevmiyorum, arzulamıyorum, her gün aklımda bir yer işgal etmiyor. Yine de aklıma geliyor onunlaykende gülüyordum. 11 eski sevgilisine döndü, gayet mutlular facebook'taki fotoğraflarına baktım da.(Düşümüyoruz dedikte merak etmiyoruz da demedik) Onun adına mutlu oldum. Kız onu çok seviyordu, iyi olmuş tekrardan bir araya gelmeleri. 11'le her Bergama'ya geldiğimde görüşüyoruz arkadaşlarla toplandığımızda bakalım bu sefer görüşecek miyiz? Falcı Gülcan Abla öyle dedi ama bakalım.. Ben pek ihtmal vermiyorum.

Eleman
Eveeet, elemanla ayrıldık!! Aslında düzgün bir başlangıcımızın olmadığı gibi belirgin bir ayrılığımızda olmadı. Ben 2 Aralık'ta Adaş'ımın yanına Bursa'ya gittim, adam beni arayıp sormaz oldu. 6'sında döndüm dönmesine ama benimle konuşmadı. Ben neredeyse her gün yanına gittim ama en fazla 5 dakika konuştu. Bende soksopayı, koyg*terahvangitsin, kgg gibi laflar kullandım ve çabalamayı kestim. Bu beni yaklaşık 3-4 hafta hiç aramadı. Bende ayrıldık diye düşündüm ve başka erkeklere bakmaya başladım. Eh, buldum da haliyle(onları birazdan anlatıcam, sabır). Sonra beyimiz yılbaşında beni telefon yağmuruna tuttu. 9 gibi aradı baya uzun konuştuk ve sonra kavga ettik. Sonra 1-2 civarı aradı, en sonda 6 gibi aradı size gelicem falan diye.. Yalnız kaldı heralde diye düşündüm. Neyse son durum eski iş yerime gittiğimde gördüğüm zaman selam verir halini hatrını sorarım. Öyle düşman kalmadık.

Roxanne D'arcy
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: Gizem.. *   Salı Ocak 24, 2012 7:50 pm

Müzisyen
Müzisyenle bir ara hiç konuşmadık. Nedeni de ne biliyor musunuz? Birgün masamızda otururken elemanın gelmesi! Bana bir trip attı. Bir yüzü
düştü, sevgilim olduğunu öğrendiğinde.. Konuşmadı benimle 1 ay falan.. Bana nasıl koydu bu durum anlatamam. Adamı hep dinlemeye gidiyorum hiç yüzüme bile bakmıyor. Son zamanları bana bakarak 'Benim küçük sevgilim'i söylemişti tabii ben iyice küçülüyorum. En sonunda bende onu takmamaya başladım. Bir baktım Müzisyen etrafımda geziniyor ama yine de benimle konuşmuyor. Hani Fenerbahçe - Galatasaray maçı olmuştu da Fenerbahçe 3-1 yenilmişti ya işte o gün ben yine Telwe'deydim. Sahnede Müzisyen ve arkadaşları var. Dayı ve çok sevdiğim bir personel arkadaşım Galatasaray ipleri ve atkılarıyla dans ediyorlar önümde. Gözlerim o anda her yeri sarı-lacivert görmeye başladı ve şakayla personel arkadaşımın kolundaki ip çektim çıkarttım. Dayı bunu bir gördü ve benim Fenerbahçeli olduğumu anlayınca... Olanlar oldu. O Galatasaray iplerini atkılarını boynuma, başıma geçirmeye çalışıyorlar. Ben ise ayağa kalktım hem gülüyorum, hem itiraz ediyorum, hem de kaçıyorum. Bildiğiniz Telwe'nin içinde Dayı'dan ve arkadaşımdan kaçtım. Müzisyen'de sahneden
"Hadi Dayı, hadi Dayı, tak şunu!" diye bağırıyor. Bizi de gülerek izliyor. O günün çıkışında Dayı benden özür dilerken Müzisyen'de oradaydı. Hemen yanımızda sigara içiyor sanki başka yer yokmuş gibi(!) Bende dedim ki "Valla Dayı seni ateşleyen de Müzisyen oldu. Sahneden deli gibi bağırıyordu." dedim. Müzisyen çok ciddi bir şekilde döndü. "Ben senin olduğunu bile görmemiştim." dedi. Ona cevap vermemi beklerken "Hıı" dedim ve diğerleriyle gülmeye devam ettim. Müzisyen'i g*t edince bir anlık rahatlama hissettim ama çok uzun sürmedi. Bir gece Adaşımla evsiz yurtsuz kaldık. Müzisyen'in grubunda çalan biri var. Memleketlim. Adamla aynı yerde oturuyoruz, babasını falan tanıyorum yani. Hani evsiz yurtsuz sokakta kaldık dedim ya Toprağım'ı aradık. Canım sana gelebilir miyiz?, diye O da Tamam ama Müzisyen'de burada sorun olur mu? dedi. Yok, bizim açımızdan ama sen yine de bir Müzisyen'e sor dedik Onun açısından da bir sorun yok dedi ve biz gittik. Ama ne gitmek.. Evde kedi varmış. Siyah yavru çok tatlı.. Adaşım kedilerden nefret eder bense çok severim neyse ki kedinin de beni sevdiğini düşünüyorum çünkü yanımdan ayrılmadı. Kolumdaki kelebek dövmemini tırmalayıp kanattı ve parmağımdaki siyah yüzüğü çıkartmak için parmağımı ısırsa da beni hala sevdiğini düşünüyorum. Kedi Müzisyen'i de çok seviyor olmalı ki onun yanından da ayrılmadı. Neyse, sabah olup uyuma vakti geldiğinde Adaşım Toprağamla yattı bende Müzisyen'in sızmış olduğu yerin yanına yattım. Çok fena horluyor, Allah karısına sabır versin. İşte biz o günden sonra tekrar Müzisyenle konuşmaya başladık. Şu sıralar burnundan ameliyat olduğu için sahne alamıyor.

Fık Fık
Bir hafta takıldığım Telwe elemanlarından biri.. Beni terk etmesi çok koymuştu, hoş tam bir ilişkimizde var sayılmazdı. Onun bir sevgilisi vardı bir dargın bir barışık olduğu.. Neyse işte günlerden bir gün yine bir Telwe çıkışı bana mesaj attı. 'Bir daha bana selam verme.' gibi bir şeydi. Ben nedenini sordum sordum öğrendim. Bir Or*spu Çocuğu var orada çalışan onun yüzündenmiş. O doldurmuş Fık Fık'ı. Öyle böyle derken o da s*ktir oldu gitti. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

*Ve şimdiii ona geldi sıraaa.. O biiiiir ressam, o biiiiir sporcu, o biiiiiir ikiii üüüüç! O benim Her şeyiiiiiiiim!

Herşeyim
28 Aralık saat sabahın 8'i dışarıdan gelmiş ve çok üşümüştü. Bizde Adaşımla bir arkadaşın evinde kalıyoruz. Herşeyim geldiğinde yorgun argın ve soğuktan donmuş haldeydi. Yanıma yattı. Oy, annem ne kadar üşümüüüşsün dedim ve elini tutup ısıtmaya başladım. Bütün bir gece öyle uyumuşuz. Daha sonra öğlen alnımı öptü 3 kez bende yanağını öptüm baktım tepki vermedi. 1 saat sonra falan tekrar yanağını öptüm, o da öptü böyle böyle derkeeen.. İşte siz anladınız onu. Biz zaten Herşeyimle arkadaştık, konuşurduk falan. Ona karşı bir şeyler hissettiğimi Ressam bir abimizin evine gittiğimizde bana ilk kez 'birtanem' dediğinde anladım. Bunu ona söylediğimde ne tesadüftür ki O da bana her şeyin o gün değiştiğini söylemişti. Herşeyimle yaklaşık bir aydır birlikteyiz(aslında 28inde tam bir ay olacak). Gerçekten mutluyum, onunla uyumak, daha doğrusu ona sarılarak uyumak, gözlerinin içine bakmak, barda sabaha kadar onu beklemek, soğukta onu beklemek, el ele Ankara'da yürümek... Daha onunla yaptığım ve sayamayacağım her şeyi çok seviyorum. Tabii küçük, ufacık, mini minnacık, önemsiz birkaç ayrıntı var. Sevgilimin 6 yıllık bir ilişkisi var.. Bana hep söylediği şey 'Keşke seni daha önce tanısaydım, 6 yıl önce.. Seninle nişanlanıp senin evlenebilseydim.' O kızdan kopamıyor nedense.. Ve biz her geleceğimizi konuştuğumuzda ben ağlıyorum. Bana hayatında seveceği son kadın olduğumu, ömrünün sonuna kadar sadece beni sevmek istediğini söylüyor. Benden 10 yaş büyük olması nedeniyle de benim başka birini bulacağımı ve onu bırakacağımı düşünüyor oysa ben başka birini değil, onu istiyorum. Sadece onu...
Roxanne D'arcy
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: Gizem.. *   Cuma Şub. 10, 2012 7:57 pm

Canlarıııım, geri döndüm. Biliyorum beni çok özlediniz(!), takipçilerim yazmayınca kafayı yediler(!) sabırsızlıkla herkes yazmamı bekledi(!) falan falan.. Başlangıç faslını geçtiğimize göre şimdi anlatmaya başlayabilirim.

Adaş'ımla evsiz kaldık yine yinee ve yineee! Annem eve çıkacağız ama para yok, para yok ama biz hala kıyafetimizden, saçımızdan, fönümüzden ve boğazımızdan geri kalmıyoruz, kalamıyoruz. Dün gittik saçımızı boyattık. Röfleli saçlarımı bakır kızılı yaptım. Herkes Hürrem demeye başladı. Zaten g*t göbek aldı başını gidiyor. Bir de yeşil lens alıp "Oğlumu geri verin bana", "Benim adımı Sülüman koydu.", "Sultan Sülüman." diye basbas bağarıcam. Adaş'ım da saçını çilek kızılı yaptı. Zaten saç şekli Jessie J'ye benziyordu şimdi tam benzedi. Bir de saçları siyahtan kızıla döndürdü. 8 saat uğraştı valla kuaför..

Şimdilik Adaş'ımın sevgilisinin kuzeninin evinde kalıyoruz ama arkadaşında ailesi gelecek. Pılımızı pırtımızı toplayıp başka bir yere geçmemiz lazım. Haftaya okul açılıyor bir de. Sanırım okulu dondurup Bursa'ya gidicez, tabii gezmeye gitmiyoruz önceden gittiğimiz gibi, iş bulup çalışıcaz ve para biriktirip Ankara'da ev tutucaz. Ah ah bir eve çıksakta her şey bir düzene girse.. Daha sevilime yemek yapıcaaam, beraber uyucaz, ders çalışıcaz. Evet, sevgilim üniversite sınavına hazırlanıyor. Benimle aynı bölümde okuyacak Very Happy Daha o kadar çok istediğim şey var ki... Bursa dönüşünde elimizde umarım iyi miktar bir para olur da eve çıkarız. Yavrularım aranızda inananlar varsa ha bu zavallı yazan arkadaşınız için iki rekat dua ediversin.. Aman beddua etmeyin zaten tepetaklak bir hayatımız var daha da berbat hale gelmeyelim.. Sizin manevi desteğinizi bekliyorum..
Roxanne D'arcy
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: Gizem.. *   C.tesi Şub. 25, 2012 8:11 pm

Eveeet, Bursa macerası buraya kadarmış.. Hani demiştim ya ilk mesajımda burada bir baba edindim diye, o adam tam bir pezevenk çıktı. Dün gece 2'de alkollü beni aradı Ankara'ya gel diyor. Ne işim var orada diyorum, yanımda ol diyor. Bana ev açacakmış! Bak sen!! Annemi aramış sonra da, annem suratıma sıçtı. Babam haftaya Ankara'ya gelicem diyor. Benim o gelmeden yurdu da, okulu da ayarlamam lazım. Başım çok büyük belada.. Ailem gerçekleri öğrenirse ben biterim. Gerçek anlamda hem de.
Roxanne D'arcy
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: Gizem.. *   Salı Şub. 28, 2012 6:08 pm

Hani bir tabir vardır, g*te giren şemsiye açılmaz diye. Evet, tam da o durumdayım. Yine, yine ve yinee.. Ne acıklı! Danışmanımdan mail geldi, kaydım dondurulmuş ve yapılacak bir şey yokmuş. Okula devam etmediğim için Beytepe Yurdu'na da giremiyorum. Ne hoş! Annemler gelince çok çok çok hoş şeyler olacak gibi.. Heyecala ve endişeyle bekliyorum.
Roxanne D'arcy
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: Gizem.. *   Salı Mart 13, 2012 11:50 pm

Baba ocağına dönüş yaptım, tabii ki temelli değil. Bizimkilere bir 'sürpriz' yapayım dedim. Onlar gelmeden ben geldim. Cuma gününden beri evdeyim, gerçekten özlemişim ailemi.. Sevgi dolu günler geçiriyorum bizimkilerle, şaşırıyorum bu kadar iyi geçinmemize. Aman! Şeytan kulağına kurşun. Tahtaya vurayım da nazar değmesin. Hayatımdaki karmaşıklıklara birçözüm bulmuş değilim. Düzene sokamadım hala... Resmen çingeneler gibi yaşıyorum.. Yani sadece bugünümü yaşıyorum.. Bu nereye kadar böyle devam edecek bilmiyorum ama ben kararlıyım gittiği yere kadar devam diyorum..
Ne yapacağımı bilmeden oradan oraya sürüklüyorum kendimi, eşyalarım Bursa'da, ben Bergama'da, aklım ve kalbim Ankara'da... Resmen parçalara bölündüm.. Aklıma Candan Erçetin'in Parçalandım şarkısı geldi.. Şu anda bana baya uyan bir şarkı.. Bugün de kötü bir haber aldım.. Sevgilimden... Daha önce söylemiştim ya mini minnacık bir ayrıntı var diye. O minicik ayrıntı dev kadarmış.. Ben önemsememişim. Bu ay sonunda kızı istemeye gidecekler! Çok berbat bir haldeyim.. Ama ona söylediğim bir şey vardı. "Sen 'Bitti.' diyene kadar ben seninleyim." Evet, ikinci kadın olmayı göze alıyorum onun için. Zaten o durumdayım ya neyse... Sizin gözünüzde kötü bir profil çizmiş olabilirim ama bu benim 'özel' hayatım.. İşte bu konuda çok hassasım ve kimseye söz hakkı vermiyorum. Benim ve onun dışında...
Roxanne D'arcy
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: Gizem.. *   Çarş. Mart 14, 2012 2:39 am

Aklımda bir sürü düşünce var. Kaçış yolu arıyorum çözümler yerine. Böylesi daha kolay...

Bazen durup diyorum kendi kendime. "Napıyorum ben?", "Nereye gidiyorum?", "Dostlarım nerde?", "Dostum var mı?", "Peki sevgilim? Çok aşık olduğum sevgilim nerde?", "Kimin kollarında?", "Gerçekten sevgilim mi?" Bütün bu soruların cevapları o kadar ağır ki, boşveriyorum ve işte tam da o -bu- zamanlar da deli, bu tabir yanlış mı oldu? şöyle düzelteyim, akıl hastanesine yatmak istiyorum. Kimseyle konuşmak, sorun dinlemek, güneşi görmek, yıldızları seyretmek, yemek yemek aklınıza gelen ne varsa hiçbir şey istemiyorum. Hiçbir şey demek yanlış. İstediğim bir kaç şey var tabii ki..

Boş bir oda, penceresiz... Tükenmeyecek kadar çok sigara ve bir de çakmak... Ben odanın ortasına oturup sadece duvara bakıp hiçbir şey düşünmeden, belki de sadece sigaramın dumanının belirsiz şekillerini düşünerek, doyasıya sigara içmek istiyorum.

Sizce bunalımda mıyım? Yoksa çoktan mı bir akıl hastanesinde olmalıyım?
Roxanne D'arcy
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: Gizem.. *   Çarş. Mart 14, 2012 8:17 pm

Hayatta hiçbir şey kalıcı değildir ki, sözler ve sevgiler kalıcı olsun!

Sana söyledim. Bana umut verme, beni sevdiğini söyleme. Çünkü ben inanırım. Kaç kere söyledim sana bunu, ağlaya ağlaya söyledim. Neden bana sözler verdin? Neden tutamayacağın sözler verdin?
Roxanne D'arcy
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: Gizem.. *   Perş. Nis. 26, 2012 5:40 am

Uzuuuuuun bir aradan sonra karşınızdayım!

Artık Biga'da yaşıyorum, arkadaşlarımın yanına yerleştim. Dönem sonuna kadar oradayım. Haziran'ın 3ü - 4ü gibi Ankara'ya gidicem. Eh, babam benim biletimi alacak ve beni Ankara arabasında inerken görmek zorunda. Yarım saat önceden terminalde beni bekliyor olur zaten. Bavullarımı taşıyacak ya!

Herşeyim dediğim insanla ayrıldık. Tam bir ayrılık olmadı, Bitti kelimesi ya da bir son konuşma geçmedi aramızda. Sadece o aramayı ve telefonlarımı açmayı kesti. Bende tam 1 ay sonra artık bittiğimizi anladım ama onu hala seviyorum. Ve onu unutmam imkansız olacak.. Sonsuza kadar onu beklemek, onu sevmek zor ve imkansız.. Daha gerçekçi olup seveceğim biri olmasa da mutlu ve tek sevgilisi olacağım biri olacak elbette hayatımda. Ama uzun bir süre kimseyi istemiyorum. Fark ettim ki ben hayatımda 2 kez sevmiş, 1 kez aşık olmuşum. Diğerleri fasa fiso.

Lisedeki dostumla barıştık. 1,5 yıl sonra sanki hiç küsmemiş gibiyiz, sanki evlerine daha geçen hafta gitmiş gibiyim. Şu anda da onun evinde Ayvalık'tayım. Hayat her şeye rağmen güzel ve yaşanılası... Ama Dostum'a da söylediğim gibi bembeyaz, penceresiz bir akıl hastanesi hücresine kapatılmak istemiyor değilim. Bu fikir bana çok çekici geliyor. İşte sonunda gerçekten her şeyimi paylaşabildiğim insanı geri kazandım. Belki de aynı şeyleri yaşadığımızdan birbirimizi herkesten daha iyi anlıyoruz. Ve bu yüzden ayrı geçen 1,5 yılda yerimize koymaya çalıştıklarımız orayı dolduramadılar. Gerçek dostunuz yanınızdaysa inanın hayat daha kolay ve güzel. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Roxanne D'arcy
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: Gizem.. *   Çarş. Mayıs 02, 2012 3:36 pm

Bir insanı hayatınızın merkezine koyup onun çevresinde hayatınızı şekillendirmek zor ve saçma. Tabii merkezdeki insan sizin için aynı şeyleri yapmıyor ve kendi hayatını yaşamaya devam ediyorsa...
Roxanne D'arcy
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: Gizem.. *   C.tesi Mayıs 19, 2012 2:06 am

İnsanların kaprislerini çekmek şu Dünya'daki en zor şey. Ne gerek var ki saçma sapan olaylara takılmanın. Hayat kaprisler ve bir olaya takılmak için çok kısa. Ölümün soğuk nefesi her zaman ensemizin arkasında. Küçük bir hatamızı bekliyor. Bazen alkollüyken kullanılan bir araba, bazen şerefsizin elinden çıkan bir kurşun, bazen boynuna ilmiği geçirilmiş bir ip, bazen ise üzerinden atlanılacak olan bir köprü. Ne fark eder ki bu hatalardan birinin olması? Sonucu aynı bilinmezlik, soğuk ölüm değil mi?
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Gizem.. *   

Gizem.. *
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası