Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun. 
AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap
Taşındık arkadaşlar! www.magusinvicta.com

Paylaş | 
 

 Daria&Winter

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Daria Poulainé
Ravenclaw V.Sınıf
Ravenclaw V.Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 46
Kayıt tarihi : 07/02/12
Yaş : 21
Lakap : Pixie.

MesajKonu: Daria&Winter   Perş. Şub. 09, 2012 6:56 pm


D A R I A
~Ravenclaw V.Sınıf
~Babası emekli, zengin bir seherbaz. Daria'nın annesi ölünce işini bırakıyor. Hayvanat Bahçesi satın alıyor ve küçük kızı Daria ile hayvanat bahçesinin içindeki küçük evde yaşamaya başlıyor.
~Daria bu durumdan dolayı doğa ile iç içe. Ve hiç şikayet etmiyor. Her türlü hayvanla iletişim kurabiliyor. Hatta ileride büyülü bir meslek yerine jokey olmak istiyor.
~Ne kadar çıtkırıldım, narin görünse de fiziksel olarak olmamasına karşın güçlü biri. Tüm o küçük kızın içinde bir cadı var. İnatçı ve meraklı. İnsanları çabuk ikna edebiliyor ve hiçbir zaman pes etmiyor. Dediği her şey olsun istiyor. Hiçbir eleştiriyi kaldıramıyor. Bu konuda çok alıngan. Lafını asla esirgemiyor. Cesur yürekli de.
~Üçüncü sınıfa kadar bir görücü olduğunu sanıyor. Ancak gördüğü tuhaf rüyaların bununla hiçbir alakası olmadığını öğrenince hayal kırıklığı yaşıyor. Uyku problemi var. Gece ve karanlıktan korkuyor.
~Neşeli ve gülmeyi seven biri kısaca Daria. Fakat her insan gibi o da acı çekiyor. Neşeli yüzünün arkasında ölen annesini özlüyor. Bu yüzden hep bir burukluk var gözlerinde.W I N T E R
~Ravenclaw V.Sınıf
~Winter'ın annesi İrlandalı. Babası ise Amerikan. Fakat doğduğundan beri İngiltere'de yaşıyor.
~Hafif ilginç bir aksanı var. İrlandalıların sertliği ve Amerikanların gevşekleri. Hızlı konuştuğu zaman kimse onu anlamıyor.
~Aşırı kibar bir cadı. Bu kendini beğenmişliğe kadar gidiyor. Herkes babası ve annesinin nereli olduğunu bilse de kraliyetten olduğunu iddia edenler bile var.
~Her şeyi zor beğenir. Aşırı kaprisli ve birazcık da şımarık. Ama terbiyesini asla bozmuyor.
~Mücevherlere ve diğer tüm parlayan şeylere bayılıyor. Her zaman uyumlu giyiniyor.
~Genelde herkes onun hoş ama boş biri olduğunu düşünse de aslında öyle değil. İçten derin biri olduğunu düşünüyor. Çevresindeki herkesin mutsuz bir olay yaşamış olması onu üzüyor. Kendi başından böyle acı olaylar geçmediği için suçlu hissediyor. Çoğu insanı, çoğu şeyi anlamaya ve kavramaya çalışıyor.


Daria Arananlar;
*Daria'nın yakınları ~dost,arkadaş~
*Daria'nın düşmanları ~nefret~
[DOLDU]*Daria ile düşman bir erkek. ~Aslında birbirlerinden gerçek anlamda hoşlansalar da hiçbir zaman birlikte olmayacaklar. Düşmanken yakınlaşıp, kimsenin bilmediği iki sırdaş olacaklar. Fakat günün birinde Daria çocuğa duygularını belli edince, çocuk Daria ile ilişkisini kesecek. Pişman olsa da eski günlerinden daha kötü düşman olacaklar.~
[DOLDU]*Ruh benzerliği ~Bu sefer kız. Daria ile aralarında güçlü bir bağ olacak. Ruh ikizi gibi olacaklar. Birbirlerinin korkularını, acılarını hissedecekler. Ancak bu iki şahıs gerçek hayatta kanlı bıçaklı olacak. Bu durumu öğrendiklerinde çok şaşıracaklar, kavga edecekler falan ama sonra çok iyi dost olacaklar.~


Winter Arananlar;
*Winter'ın yakınları ~dost,arkadaş~
*Winter'ın düşmanları ~nefret~
*Winter'ın unutamadığı bir eski sevgili.
*İleride yani altıncı sınıfta, Winter'ın rütbesini değiştirip vampir yapacağım. Onu dönüştüren bir vampir arıyorum. Vahşi ruhlu falan olsun şöyle.
*Winter'ın çocukluk arkadaşı ~Erkek. Winter ile bezlerini tokuşturuyorlarmış böyle. Sonra büyümüşler, adam olmuşlar. Hala dostlarmış.


Not:Ek kurgu da olsun. Benden bu kadar çünkü hööööm.


En son Daria Poulainé tarafından Cuma Şub. 10, 2012 4:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Daria Poulainé
Ravenclaw V.Sınıf
Ravenclaw V.Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 46
Kayıt tarihi : 07/02/12
Yaş : 21
Lakap : Pixie.

MesajKonu: Geri: Daria&Winter   Perş. Şub. 09, 2012 6:58 pm

(DARIA) K U R G U L A R
&Belinda...
Her şey değişiveriyor bir anda. Kiminle düşman olduğumu hatırlayamaz hale geliyorum. Kiminle dost olduğumu da. Acılarını, korkularını hissediyorum. Her an ve her günüm seninle. Hiçbir sırrımı saklayamayacağım tek insan sensin. Daha önceleri senden nefret ediyor olmam ne hoştu. Şimdi ise kardeşimden de ötesin. Ruh ikizim gibisin. Ve çok değerlisin.
&Marcel...
Duygularımı açıklamakla büyük hata ettim. Ve şimdi bunu iyi ödüyorum. Malum, Belinda dışında bir sırdaş veya bir yol arkadaşı beni rahatlatıyordu. Ancak şimdi hayatımda kimseden nefret etmediğim kadar nefret ediyorum senden. Seninle yaşadığımız tüm kötü veya iyi şeyler uçup gitmiş gibi duygularımı bir hiçe sayıp gittin. Ve hala suçlu benmişim gibi davranıyorsun. En azından nazik olup beni kibarca geri çevire bilirdin. Pekala, olan oldu. Artık eskisinden de tehlikeli bir düşmansın gözümde.
&Jaiden...
Ah Jaiden. Yemin ederim ki seni böyle sinir etmek istemezdim. Ama elimde değil ki. Sözlerini esirgememen ve bildiğim kötü yönlerimi yüzüme vurman sonucunda ben de en iyi bildiğim şeyi yaptım. Seni olabildiğince rahatsız ettim. Oysa senden hoşlanmıştım da. Fakat artık çok geç. Kendimi bildim bileli asla sözümden dönmem. Sabrının taştığını hissediyorum ve sabır taşının daha ne kadar dayanacağı konusunda bir fikrim yok. Sinir bozan sözlerime karşılık verdiğinde beni nasıl bir kavganın beklediğini merak ediyorum doğrusu.
&Auden...
Böyle çocuklara karşı bir kusurum var benim. Evet, deliriyorum. Seni sinir etmek hoşuma gidiyordu. Ta ki sen de edebini bozup karşılık verene dek. Oysa ne kadar eğleniyordum; yalan yanlış hakaretlerime huysuzca burun kıvırıp cevap vermeme gayretine girdiğinde. İş işten geçince de daha farklı davranmaya başladım. Artık sana hakaret etmiyorum. Sadece arada sırada takılıyorum. Bilmiş tavırlarımdan bunalmış olabilirsin fakat arkadaş olmamıza seviniyorum.
&Pamelia...
Merhaba gece komşusu! Kavgasız, gürültüsüz geçinebildiğim tek cadı senmişsin gibi. O kadar çok ortak noktamız var ki. İkimizin de karanlıktan korkusu yüzünden gece geç saatlerde oturup dert yandığım bir cadıdan, en iyi dostlarımdan biri oluverdin. Bunun için mutluyum.
&Cade...
Bir anda hayatımda olup biten o kadar çok şey oldu ki. Yepyeni bir sayfaya başlamış gibi hissediyorum. Seninle birlikte. Her ne kadar hafızanı kaybetmen kötü bir şey olsa da ben kendi halimden oldukça memnunum. Öyle ki hiçbir şey hatırlamamanı o kadar çok istiyorum ki. Senden hep hoşlandım. Bu büyük ve çarpıcı bir aşk olmasada ve ben de aptal aşık kızı oynamasam da hep hoşlandım. Fakat asla duygularımı belli etmedim. Lakin yanında o salak kız varken buna dayanamıyordum. Senden uzaklaşınca hayatımda birçok şey de değişti. Bir parçam eksikmiş gibi hissediyordum artık. Şimdi o kızı hatırlamıyorsun. Eski halinden de bir o kadar farklısın. Ama sen aynı sensin. Aynı yüz, aynı gözler. Buna katlanabilirim. Yanından herkesi uzaklaştırmaya çalışsan da beni uzaklaştıramayacağını biliyorsun. Bu asla olmayacak. Ve iyi bir arkadaş olarak, hep senin yanında olacağım. Seni gerçekten özlemişim...


(WINTER) K U R G U L A R
&Marcel...
Beni anlayabilmen gerçekten çok hoşuma gidiyor. Aksanımla, kibarlığımla, mücevhere olan zaafımla beni ben olarak kabul eden nadir kişilerdensin. Çoğu insana görünüşüm, kişiğim yapmacık gelse de sana yapmacık görünmemek beni sevindiriyor. Fakat her ne kadar kendinden emin ve güçlü görünsen de bazı durumlarda ilgisiz ve kendini düşünmen arkadaş kısmını sadece orada bırakıyor. Dost gibi bir düşünce oluşmuyor kafamda. Belki de ben de bencil olduğum içindir. Çünkü kötü yönlerimi başkasında gördüğümde hiçbir şeye katlanamıyorum. Bu rahatsızlığımı da dile getirme gereğinde hissetmedim kendimi. Malum ağzından çok fazla kötü söz dökülen biri değilimdir. Ayrıca, hayat tarzın, görünüşün ve asilliğin beni kendine hayran bırakıyor. Arkadaş olduğumuz için mutluyum.
&Pamelia...
Pek fazla ortak yönümüz olmasa da sana karşı farklı duygular besliyorum. Görünüşün, hayalimdeki ben olduğu içindir belki de. Hayran kaldığım birçok insandan birisin. Hayatını, yaşam tarzını çok fazla bilmiyorum. Aslında merak ediyorum; fakat bunları sormak için yeterince yakınlaştığımızı düşünmüyorum. Belki bir gün, seni daha iyi tanıma fırsatım olur. Ve o merak ettiğim tüm soruları sorabilirim. Yani, umarım.

En son Daria Poulainé tarafından Cuma Şub. 10, 2012 4:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Belinda Vàrkony
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.
avatar

Mesaj Sayısı : 124
Kayıt tarihi : 07/12/11
Lakap : linda

MesajKonu: Geri: Daria&Winter   Perş. Şub. 09, 2012 7:01 pm

*Ruh benzerliği ~Bu sefer kız. Daria ile aralarında güçlü bir bağ olacak. Ruh ikizi gibi olacaklar. Birbirlerinin korkularını, acılarını hissedecekler. Ancak bu iki şahıs gerçek hayatta kanlı bıçaklı olacak. Bu durumu öğrendiklerinde çok şaşıracaklar, kavga edecekler falan ama sonra çok iyi dost olacaklar.~

Sanırım daria ve belinda uyar buna hıhım
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Marcel Rieux
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 141
Kayıt tarihi : 08/02/12
Lakap : Marc.

MesajKonu: Geri: Daria&Winter   Perş. Şub. 09, 2012 7:05 pm

Daria ile düşman bir erkek. Bu olabilir, senin için de uygunsa. Winter ile de arkadaş olabiliriz sanırım.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Jaiden Anders
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.


Mesaj Sayısı : 279
Kayıt tarihi : 07/02/12

MesajKonu: Geri: Daria&Winter   Perş. Şub. 09, 2012 7:37 pm

Bir kurgumuz vardı (:
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Winter Wanjacks
Ravenclaw V.Sınıf
Ravenclaw V.Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 79
Kayıt tarihi : 02/01/11
Yaş : 21
Lakap : Wiwa

MesajKonu: Geri: Daria&Winter   Perş. Şub. 09, 2012 7:47 pm

Ekliyorum simdi.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Auden Noach
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.
avatar

Mesaj Sayısı : 40
Kayıt tarihi : 07/02/12
Lakap : Aud.

MesajKonu: Geri: Daria&Winter   Perş. Şub. 09, 2012 11:21 pm

Vardı bizim kurgumuz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Pamelia Cauas
Simyager
Simyager
avatar

Mesaj Sayısı : 3168
Kayıt tarihi : 14/05/11

MesajKonu: Geri: Daria&Winter   Cuma Şub. 10, 2012 3:36 am

Pamelia ikisiyle de yakın arkadaş olabilir, zira kendisi Ravenclaw'a çok bağlıdır. Binasındaki herkesi sever. Winter için kurgu bulamadım ancak Daria'yla karanlık korkuları uyuşuyor, şöyle bir kurguları olabilir;
Daria da, Pamelia da küçük yaşlarından beri uyuyamadıklarında gece yarısı kendilerini Ravenclaw Ortak Salonuna atıyor, burada birbirleriyle karşılaşıp konuştukça, henüz birinci sınıftayken yakın arkadaş oluyorlar. Arkadaşlıkları beş sene boyunca devam ediyor.

Bir de Lewis Parker Cade'in, Daria ile kurgusu vardı, onu da ekle sen. *-*

_________________

No one ever said it would be this hard.
yo:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Winter Wanjacks
Ravenclaw V.Sınıf
Ravenclaw V.Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 79
Kayıt tarihi : 02/01/11
Yaş : 21
Lakap : Wiwa

MesajKonu: Geri: Daria&Winter   Cuma Şub. 10, 2012 4:16 pm

Aaaaa Zeynep'in taş çocuğu gelmiiiş.
Ekledim herkesi. Püren, vallah Cade ile olan kurguyu öyle bir aşkla yazmışım ki. Rp yapalım biz ya.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Luciana Pietra Concetto
Gryffindor VI.Sınıf
Gryffindor VI.Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 243
Kayıt tarihi : 12/07/11
Lakap : Lucy

MesajKonu: Geri: Daria&Winter   Cuma Şub. 10, 2012 5:37 pm

Yapalım efendim, hemen ^^
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Winter Wanjacks
Ravenclaw V.Sınıf
Ravenclaw V.Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 79
Kayıt tarihi : 02/01/11
Yaş : 21
Lakap : Wiwa

MesajKonu: Geri: Daria&Winter   Cuma Şub. 10, 2012 5:45 pm

ahaha temam o zaman. hangi karaktere pm atıyım ben konuyu şeetmek için?
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Dianne Dieudonné
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 217
Kayıt tarihi : 16/10/10
Yaş : 23

MesajKonu: Geri: Daria&Winter   Cuma Şub. 10, 2012 6:51 pm

ben de bir yer istiyorum ama.

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Winter Wanjacks
Ravenclaw V.Sınıf
Ravenclaw V.Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 79
Kayıt tarihi : 02/01/11
Yaş : 21
Lakap : Wiwa

MesajKonu: Geri: Daria&Winter   Cuma Şub. 10, 2012 6:57 pm

msn'e gel cenım. n.n
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Daria&Winter
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz... :: Genel Olarak Wigtown :: Kurgu Geçmişi-
Buraya geçin: