Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun. 
AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap
Taşındık arkadaşlar! www.magusinvicta.com

Paylaş | 
 

 Clary~

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Clarissa Bernstein
Gryffindor IV.Sınıf
Gryffindor IV.Sınıf


Mesaj Sayısı : 28
Kayıt tarihi : 29/01/12
Yaş : 22
Lakap : Clary

MesajKonu: Clary~   Paz Şub. 26, 2012 6:43 pm
   ÖZGEÇMİŞ:

   Ailesinin yaptığı her seçim Clary'nin geleceğinde çizeceği yolu etkiliyordu. Clary, ihanet, karmaşa, öfke, ihtiraz, tutku ve sevgi dolu, yağmurlu bir sonbahar gecesinde dünyaya gözlerini açtı. Daha o zamandan belliydi onun normal bir hayat süremeyeceği. Slytherin'den gelen annesi ve Gryffindor'dan gelen babasının en başından beri birlikte olmamaları gerektiği belliydi ancak onlar inatla kadere ve tüm herkese karşı gelmişlerdi. Sonuçlarına ise sadece kendileri değil Clary'de katlanmak zorunda kalmıştı. Sürekli kavga eden anne ve baba ile bir hayat sürmek ne kadar kolay olabilirse, Clary'nin hayatı da o kadar kolaydı. Üstelik bunlar zamanla sıradan kavgalar olmaktan çıkmıştı. Clary'nin annesi Victoria ve onun ailesi her zaman Karanlık taraf için çalışmışlardı. Ta ki Victoria, Clary'nin babası Leonardo ile tanışana kadar. Ona öyle büyük bir aşkla tutulmuştu ki ailesine karşı çıkmıştı. Yine de huylu huyundan vazgeçmez diye boşuna dememiş Mugglelar. Victoria, Leonardo'ya tüm bu Karanlık olaylardan vazgeçeceğine dair yeminler etti ve güzel bir hayat sürmek için evlendiler. Ancak beklenildiği üzere Victoria zaman geçtikçe değişti. Eve geç gelmeler, sürekli anlamsız kıskançlıklar gelen değişimin sadece basit bir habercisiydi. Leonardo'nun ailesi ise böyle olacağını biliyor ve zamanında hep Leonardo'yu vazgeçirmeye çalışıyorlardı. Tabii tüm çabaları boşa çıkmakla beraber çok sevdikleri oğullarından da oldular.

   Bir gün çok büyük bir tartışmaya tutuştular ve Victoria evi terk etti. Uzun bir süre ortalarda görünmedi. Leonardo ise bir yandan ona lanetler okurken diğer yandan da onu çok özlüyordu. Aradan geçen bir yıldan sonra Victoria geri döndü ve Leonardo'dan af diledi. Leonardo çok direndi fakat en sonunda onu affetti. Nereye gittiği neler yaptığı konusunda hiçbir şey söylemeyen Victoria çok geçmeden Clary'e hamile kaldı. Clary'nin doğumundan sonra her şey yeniden değişmeye başladı. Bu sefer Victoria sürekli huzursuzdu ve bu huzursuzluğu Leonardo ve Clary'e yansıtıyordu. Ve sonunda o lanet gün geldi. Clary'i 8 yaşındaydı ve babası elinde bir mektup tutuyordu. Victoria ölmüştü. Clary ne olduğunu anlayamamıştı. Çünkü geçmişte neler yaşandığını bilmiyordu. Annesinin ne kadar kötü bir insan olduğunu, ne kadar kötü şeyler yaptığını. Sonunda bir gün her şeyi öğrendi.

   Victoria, evi terk ettiğinde babasının yanına gitmişti ve yine Karanlık tarafa geçmişti. Aslında Leonardo ile birlikteyken bile onlarla iletişim içerisindeydi. Hatta onlara bilgi bile götürüyordu. Tabii Leonardo'nun bunlardan haberi yoktu. Karanlık taraf için çalışmaya başlamakla kalmayıp, Leonardo'yu aldatıp başka bir adamla birlikte olmuştu. Hatta bu birliktelikten bir çocuk olduğu da söylentiler arasındaydı. Daha sonra Victoria korkmaya başlamış ve tekrardan eve geri gelmişti. Tüm bu öğrendikleri, Clary'e çok ağır geliyordu. Annesinin Karanlık için çalıştığını öğrenmesi yetmiyor gibi bir de iğrenç f*hişenin teki olması onun için her şeyi daha da zorlaştırıyordu. O gün Clary kendisine söz verdi; asla annesi gibi olmayacaktı. Babası tüm bu olanları kaldıramayıp ortadan kayboldu. Nereye gittiğini kimse bilmiyordu. Daha sonraları Clary, İtalya'ya büyükannesinin, yani Leonardo'nun annesinin, yanına yerleşti. Hogwarts tatile girdiğinde oraya gidiyordu ve büyükannesinin yanında olmaktan ötürü mutluydu.


   KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ:

   Clary, her zaman cesur ve güçlü birisi olmuştur ve annesi gibi olmamak için elinden geleni yapıyordur. Yine de öfkelendiği zaman sanki içinde bir yerlerde katil ruhlu bir sadist yatıyormuş gibi çıldırıyordu. Ama özünde tam Gryffindorlu ve iyi bir insandı. Birisi arkadaşlarına bir şey yapacak olursa Clary'i karşılarında bulurlardı. Asla ihanet etmezdi ve asla kötü birisi değildi. Öfkesini kontrol altına almayı da zamanla öğrenmişti. Çoğu kişi onun annesini geçmişini bildiği için ona karşı ön yargılı davranırlardı. Onun kanında Slytherin kanı olduğunu iddia edip, Gryffindor da olmayı hak etmediğini söyleyenlerde olmuştu. Tabii bu sefillerin söylediklerini kafasına takmıyordu. Onu gerçekten tanıyanlar sevecen, arkadaş canlısı ve gözü pek biri olduğunu biliyorlardı ve Clary için diğerlerinin ne düşündüğü önemli değildi.

   ARADIKLARIM:

   ~ Öncelikle Clary'nin annesinin gayrimeşru çocuğu yani Clary'den büyük bir abla veya ağabey gerekiyor. Bu kötü birisi olursa daha iyi olabilir. Buradan değişik bir kurgu çıkarmaya amaçlıyordum ama sapıttım galiba biraz:D

   ~ Yakın arkadaşlar. Clary'nin her şeyini bilen ve daima yanında olan kişiler. Yani harbi dostlar. 2 veya 3 tana olacak ve Clary'nin kafadan olması lazım. Çünkü Clary herkese kolay kolay güvenmez. Surprised

   ~Partner olmazsa olmaz zaten:D Yani bu konu hakkında aklıma değişik bir şeyler gelmedi.

   ~ Arkadaşlar. Clary'nin de bir çevresi olsun yani:D Asosyal olmasın kızcağız. İşte onu sevenler, muhabbet edip, dertleşenler.

   Fredic V. Lauwens: Clary'nin kötü gün dostu. Clary, onun her zaman yanında olduğunu bilir.

   Gabriella Leah Allison: Gabriella ile Clary oldukça iyi anlaşırlar. Clary, onunla sohbet edip dertleşmeyi her zaman sevmiştir.

   ~ Clary'i Karanlık tarafa çekmeye çalışan birileri. Yani Clary'nin annesi ne kadar ihanet suçundan öldürülmüş olsa da Clary'i kendi taraflarına çekmek istiyor olabilirler. Clary, zaten istemeden de olsa içinde bir yerlerde Karanlık düşünceler olduğunu biliyor ama yine de Aydınlık'ta kalmak için büyük bir çaba harcıyor. İşte annesi gibi olmak istemiyor falan filan.

   ~ Clary'i sevmeyenler. İşte bunlar Clary'nin Gryffindor'da olmayı hak ettmediğini düşünen kişiler olabilir ya da başka bir şeyler. İşte Slytherin, Gryffindor düşmanlığı gibisinden.

   ~ Nötr ilişkiler.

   Louella Matthew: Clary ve Louella ilk başlarda iyi anlaşıyorlardı. Hatta Clary bazen ona yardım ediyordu. Sonrasında onun SFL'den olduğu ortaya çıkınca araları açıldı. Açıkçası Clary bunu ondan beklemiyordu ve bu durum onu şaşırtmakla kalmayıp üzdü de.

   Aklıma başka bir şey gelmedi ama tüm fikirlere açığım. Yani değişik şeyler ortaya çıkabilir diye düşünüyorum. Artık benimde bir kurgum falan olsun yani. Rp yapayım istiyorum:D Öyle işte:)


En son Clarissa Bernstein tarafından Çarş. Mart 07, 2012 7:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Louella Matthew
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.
avatar

Mesaj Sayısı : 22
Kayıt tarihi : 25/01/12
Yaş : 21
Lakap : Lou.

MesajKonu: Geri: Clary~   Paz Şub. 26, 2012 6:58 pm

Yakın arkadaşlar. Clary'nin her şeyini bilen ve daima yanında olan kişiler. Yani harbi dostlar.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Clarissa Bernstein
Gryffindor IV.Sınıf
Gryffindor IV.Sınıf


Mesaj Sayısı : 28
Kayıt tarihi : 29/01/12
Yaş : 22
Lakap : Clary

MesajKonu: Geri: Clary~   Paz Şub. 26, 2012 7:00 pm

Aynı yaşta olsalar daha iyi olur diye düşünüyordum yakın arkadaşlarıSurprised Ayrıca SFL'sin yanii:D Başka bir kurgu mu düşünsek:)Surprised
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Quentin Spencer Rodney
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.
avatar

Mesaj Sayısı : 1067
Kayıt tarihi : 05/03/11

MesajKonu: Geri: Clary~   Ptsi Şub. 27, 2012 12:34 pm

Fredic V. Lauwens, ile kötü gün dostu olabilirler.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Clarissa Bernstein
Gryffindor IV.Sınıf
Gryffindor IV.Sınıf


Mesaj Sayısı : 28
Kayıt tarihi : 29/01/12
Yaş : 22
Lakap : Clary

MesajKonu: Geri: Clary~   Salı Şub. 28, 2012 7:07 pm

tamamdır:) Burada bırakmayıp Rp de yapalım yalnız:) P.m den kurguyu detaylıca konuşuruz:)
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Viva Chantelle de Medici
Vampir
Vampir
avatar

Mesaj Sayısı : 32
Kayıt tarihi : 16/01/12
Lakap : Yeni tanıştıklarım Chanty (Ch-ann-tea), çok samimi olduklarım Viva der.

MesajKonu: Geri: Clary~   Çarş. Şub. 29, 2012 7:44 am

Şeeey, benim karakterim de italyan kökenli de, belki kuzenim ya da kız kardeşim olabilirsin. Anne tarafından bir kuzenim var, Aquamarine Britannia. Eğer soyadını değiştirmeyi düşünürsen, Clarissa de Medici olursan, hoş kurgular çıkabilir. Benim kurgumda da annemle babam farklı taraftalar, ama babam karanlık. Birbirine İngiltere'de destek çıkacak aile üyeleri güzel olur diye düşündüm Surprised

Ya daaa, ailem taraflara ayrıldıktan sonra babam annenle birlikte olabilir, ben de meşru bi çocuk olmama rağmen seni öğrenip, kardeşim gibi görebilirim, belki de görmem. Zaten kötüye eğilimli olduğum için, sanırım ihtiyacını karşılar. Zaten annem de İngiliz olduğundan, babamın ingilizlere zaafı olduğunu söyleyip işin içinden çıkabiliriz. Belki de sen ortaya çıkarsın alooo ben senin kardeşinim diye. Hogwarts'da koruyup kollarım filan.

Dağınık oldu biraz, çok fazla şey geldi aklıma, toplayamıyorum Surprised

Not: Vampirin burada işi ne diye düşünürsen, aslında ben de cadıydım da bi RP sonucu vampire dönüştüm işte.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Clarissa Bernstein
Gryffindor IV.Sınıf
Gryffindor IV.Sınıf


Mesaj Sayısı : 28
Kayıt tarihi : 29/01/12
Yaş : 22
Lakap : Clary

MesajKonu: Geri: Clary~   Perş. Mart 01, 2012 7:35 pm

"Ya daaa, ailem taraflara ayrıldıktan sonra babam annenle birlikte olabilir, ben de meşru bi çocuk olmama rağmen seni öğrenip, kardeşim gibi görebilirim, belki de görmem. Zaten kötüye eğilimli olduğum için, sanırım ihtiyacını karşılar. Zaten annem de İngiliz olduğundan, babamın ingilizlere zaafı olduğunu söyleyip işin içinden çıkabiliriz. Belki de sen ortaya çıkarsın alooo ben senin kardeşinim diye. Hogwarts'da koruyup kollarım filan."

Tamam bunu sevdim:D Bir dakika ortalık karıştı senin baban benim annemle olursa zaten senin annenle benim annem aynı kişi olur:dasdsad:D Bence farklı bir şey yapalım çünkü bu baya karışık oldu:D
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Viva Chantelle de Medici
Vampir
Vampir
avatar

Mesaj Sayısı : 32
Kayıt tarihi : 16/01/12
Lakap : Yeni tanıştıklarım Chanty (Ch-ann-tea), çok samimi olduklarım Viva der.

MesajKonu: Geri: Clary~   Perş. Mart 01, 2012 8:32 pm

Aynı kişi olmaz. Babam annemi senin annenle aldatıcak. Ortalıkta 2 tane kadın var yani, bizim akrabalığımız da baba ortaklığı Very Happy Yarı-üvey kardeş gibi bişey yani.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Clarissa Bernstein
Gryffindor IV.Sınıf
Gryffindor IV.Sınıf


Mesaj Sayısı : 28
Kayıt tarihi : 29/01/12
Yaş : 22
Lakap : Clary

MesajKonu: Geri: Clary~   C.tesi Mart 03, 2012 6:45 pm

Hayır işte benim istediğim kurgu bu değil:D Benim babam zaten var ve o iyilerden:D Annem babamı başka bir adamla aldatacak ve o adamdan bir çocuğu olacak:D Demek istediğim bu yani:D
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Viva Chantelle de Medici
Vampir
Vampir
avatar

Mesaj Sayısı : 32
Kayıt tarihi : 16/01/12
Lakap : Yeni tanıştıklarım Chanty (Ch-ann-tea), çok samimi olduklarım Viva der.

MesajKonu: Geri: Clary~   C.tesi Mart 03, 2012 7:56 pm

Ya tamam işte annen babanı benim babamla aldatıcak Surprised
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Louella Matthew
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.
avatar

Mesaj Sayısı : 22
Kayıt tarihi : 25/01/12
Yaş : 21
Lakap : Lou.

MesajKonu: Geri: Clary~   Ptsi Mart 05, 2012 9:04 pm

  Clarissa Bernstein demiş ki:
  Aynı yaşta olsalar daha iyi olur diye düşünüyordum yakın arkadaşlarıSurprised Ayrıca SFL'sin yanii:D Başka bir kurgu mu düşünsek:)Surprised
  O zaman şöyle bi'şey olsun. Sen ve Lou iyi anlaşıyor olun, ona yardımcı ol falan ama onun SFL olduğunu öğrenince işler karışsın *-* asdfghjkl
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Clarissa Bernstein
Gryffindor IV.Sınıf
Gryffindor IV.Sınıf


Mesaj Sayısı : 28
Kayıt tarihi : 29/01/12
Yaş : 22
Lakap : Clary

MesajKonu: Geri: Clary~   Salı Mart 06, 2012 2:29 pm

@Viva
Annem, ben doğmadan önce başka bir adamla birlikte olacak ve ondan bir çocuk meydana gelecek. Sonrasında çocuk doğduktan sonra onu terk edip babama geri dönecek ve ben doğacağım. Yani benim istedim kurgu bu ve senin dediğin şeyle uyuşmuyorrrrr:D

@Louella
Tamam o zaman:D Nereye ekleyeyim seni düşman değiller ama sonrasında eskisi kadar da iyi değiller:D Nötr yani:D Tamam yazıyorum bir şeyler:D
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Gabriella Leah Allison
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.
avatar

Mesaj Sayısı : 3464
Kayıt tarihi : 28/12/10
Yaş : 27
Lakap : Gaby

MesajKonu: Geri: Clary~   Salı Mart 06, 2012 2:40 pm

~ Arkadaşlar. Clary'nin de bir çevresi olsun yani:D Asosyal olmasın kızcağız. İşte onu sevenler, muhabbet edip, dertleşenler.

Gabriella da burayaolur sanırım. SFLde ama senden saklıyor olabilir. Zamanı gellinnce öğğrendiğinde şaşırırsın ancak sflde oluşu aranıza girmemiştir vs böyle irşey düşündüüüm. Kurgu ilerledikçe gelişir zaten Very Happy
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Clarissa Bernstein
Gryffindor IV.Sınıf
Gryffindor IV.Sınıf


Mesaj Sayısı : 28
Kayıt tarihi : 29/01/12
Yaş : 22
Lakap : Clary

MesajKonu: Geri: Clary~   Çarş. Mart 07, 2012 7:22 pm

Tamamdır:D
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Allison Dovonne Argent
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.


Mesaj Sayısı : 14
Kayıt tarihi : 04/03/12
Yaş : 23
Lakap : Ally, Dove, D.

MesajKonu: Geri: Clary~   Perş. Mart 08, 2012 12:47 pm

Yakın arkadaşlar. Clary'nin her şeyini bilen ve daima yanında olan kişiler. Yani harbi dostlar. 2 veya 3 tana olacak ve Clary'nin kafadan olması lazım. Çünkü Clary herkese kolay kolay güvenmez.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Clary~
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz... :: Genel Olarak Wigtown :: Kurgu Geçmişi-
Buraya geçin: