Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap
Taşındık arkadaşlar! www.magusinvicta.com

Paylaş | 

.öac

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Collesius A. Allison
SFL
SFL

Lakap : Aydişi

MesajKonu: .öac   Perş. Mart 08, 2012 6:32 pm

x...

En son Collesius A. Allison tarafından Salı Tem. 08, 2014 10:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Collesius A. Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: .öac   Cuma Mart 09, 2012 4:33 pm

hayat ciddi ciddi yaşadıkça güzel, o senin üstüne gelmedikçe şeyine sallamayınca güzel. uzaktan bi kendi hayatıma bakıyorum, egoistim her şeyden önce bu büyük armağan kardeşim. kendimin tüm iyi yönleriyle barışık bir insanım, kötü yönlerimi tanımam bile en temizidir. Beş kişilik sınıfta eğitim görmek nasıl bir duygu bilir misin sen günlük? başını öne eğersin kalk, gözünü yumarsın uyan, esnersin ağzını kapa... sen bilir misin günlük tm olduğun halde sekiz saat fen görmek - ki kaçmak için seçmişsin, ayriyetten cumartesi ek fen iki sa. allahtan hocalar anlayışlı arkadaş, yoksa sıçmışız yani. Harry Potter inan okuyacağım yoktu, şaka değil sadece fen derslerinde bitirdim seriyi, ayrıca hasan hoca derste fal açmama müsade ediyor. bi de gelip 21 atıyoruz ice teasine o mükemmel gidiyor işte. Neyse ne, saü'den sonra bu okulda okuyamam filan gibi geliyordu ama eğer okul değiştirmeseymişim benden bi bok olmazmış onu fark ettim yavaştan. hayatımda ilk defa birinci dönem bitmiş ve dört gün devamsızlığım var, ben bile inanamıyorum bu duruma. hayat güzel be arkadaş şu sıralar, hani ilerde bi şeyler olabileceğime inancım var en azından az kaldı az... az biraz geçsin istanbul, ankara, izmir filan güzel olacak
Collesius A. Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: .öac   Paz Mart 11, 2012 10:14 am

bazen insanların vurdum duymaz olmasına o kadar içerliyorum ki, sanki sadece ben olabilirmişim gibi. fazlasıyla bencil bir yapım var nedense. on dakika önce anladım ki ben yetim evladım ya da doğarken annemi öldürecem diye bana beslediği bi kin var. 16 yıldır tanışıyoruz kendileriyle hayatımın hiç bir anında beni babama karşı koruduğunu hatırlamıyorum daha çok babam sinirliyse körüklemek için üstüme yolladığı olur, o da bağırır hatta bi kaç kat yüksek bağırır kendileri. babam abime kızınca annem yavrusunu koruyan aslan gibi atıldı, yırtıcı ve gözü dönmüştü. abimin yaptığı seni sokaktan aldık şakalarının psikolojimde bıraktığı etki olarak bana telkinlerde bulunulsada çok koyuyor. iç dökmek güzelmiş ya la buraya.
Garlyn Edmund Lloyd
Kurtadam
Kurtadam

MesajKonu: Geri: .öac   Perş. Mart 15, 2012 5:28 pm

Niceleri kendi zincirlerini çözemezler de,
dostlarının azatçısıdırlar.

Kendi alevinle yakmaya hazır olmalısın kendini:
Önce kül olmadan nasıl yeni olabilirsni ki?
Garlyn Edmund Lloyd
Kurtadam
Kurtadam

MesajKonu: Geri: .öac   C.tesi Mart 17, 2012 11:58 pm

Memleketim... Diyorsun diyorsun iyi hoş güzel diyorsun ya öyle bir nesildir ki okur bilir çanakkale şehitlerinin övünür. Ama düşünmez, ertesi gün çanakkalede Tanrıyla savaştıklarını söyleyen ingiliz askeri nasıl selam verip istanbula girer.

Andrew Qixinâ
Vampir
Vampir

MesajKonu: Geri: .öac   Paz Mart 18, 2012 9:45 pm

sevmek eski bir yolcu,
artık geri dönmeyecek...
ayrılık bir şarkı,
kimse dinlemeyecek...

aşk eski bir palavra!
artık burdan geçmeyecek...
inanmak bir yol,
kimse yürümeyecek...

yalnız da ayağa kalkabilirim...
Collesius A. Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: .öac   Ptsi Nis. 23, 2012 11:57 am

Doğru, yaşamayı seviyoruz; ona alışmış olduğumuzdan değil ama sevmeye alışmış olduğumuzdan. fwn

Ancak hepiniz beni inkar ettiğiniz zaman size dönmek isterim. Gerçekten,kardeşlerim,o zaman kaybettiklerimi başka gözlerle arayacağım.O zaman sizleri başka başka bir sevgi ile seveceğim.
Slavek Krghia
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer

Lakap : Tom Riddle

MesajKonu: Geri: .öac   Çarş. Nis. 25, 2012 9:39 pm

Gemilerini kaldırmış gidiyor hayat
Ve ben sahildeyim
Kaçırmış olma telaşı içindeyim
Çağırıyor uzaklar ısrarla neden seninleyim
Bağlanmış olma korkusu içindeyim
Gidemiyorum kalamıyorum Rüya Tabirleri
Baş edemiyorum teslim olamıyorum
Yüzün gökyüzünde bakamıyorum
Havada nefesin var boğuluyorum
Ben sana bağlarımı çözemiyorum
Başka bi dünya yok gidemiyorum
Varlığın yanına hapsediyor beni sana
Ben sende kaybolmuşum hissindeyim
Yüzdüğümüz deniz ne güzeldi bir zamanlar
Gel gör ki şimdi yoruyor dalgalar
Gidemiyorum kalamıyorum
Baş edemiyorum teslim olamıyorum
Collesius A. Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: .öac   Ptsi Ekim 29, 2012 12:43 am

Sensiz buralar hep boş, tarlamsı ikiz. Nolur geri dööön... Sad

-Ebru.
Gendry Walter Ruthvell
Gryffindor VII. Sınıf
Gryffindor VII. Sınıf

Lakap : Slithereen Guard

MesajKonu: Geri: .öac   C.tesi Kas. 03, 2012 7:09 pm

-İçinde bir aşk öldüğünde cesedinin kokusu gün gelip seni esir alacaktır ve varlığında yaşatmayı başaramadığın ölümüyle dünyanı yıkmaya yetecek, enkazlar altında sürünmene yardım edecektir.

It may be over but it won't stop there,
I am here for you if you'd only care.
You touched my heart you touched my soul

Demek ki böyle filmler bana felsefe yaptırıyormuş. Ebruma burdan çokça sevgiler.
Collesius A. Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: .öac   C.tesi Şub. 02, 2013 4:31 am

10 12 yaşlarındaydım eve gelirdim dota oynardım, arkadaşlarım okulda formül ezberlerken ben item ezberler kafamdan aksiyonlar yaratırdım. PD eu garena wb derken ordaaan oraya dolandık durduk totom kadar map'in içinde sonra bişey fark ettim ben hayır 1 2 kez de olsa ben bu oyunda ölüyorum ve ölünce ileri levellerde bi 70 sn. bekletiyor, düşündüm acaba kaç böyle 70 saniye bekledim sonra bu zamanı değerlendirmeye karar verdim ölünce alta alıp rp yazar oldum bir zaman sonra rp yazmak için ölmeye başlamıştım yani dota kadar hoşuma gittiğini itiraf etmiyor değilim.

rp yazmaktan çok karakter yaratmanın hoşuma gittiğini fark ettiğimde fazla geç değildi, Collesiusu yarattığımda beş model değiştirdi, dört kez kurgu, kendini bulduğundaysa Hogwartsda okuyan yetimhaneden kaleye gelmiş masum bi velet ama ardından kendi hissettiğim güçsüzlüğü onda da görmeye başladığımda yarattığım maskeler sonucu bugün dönüp baktığım zaman yıllar önce yarattığım Collesius'un C'sinden eser yok.

Sanırım maske kalmadı ve perde yavaşça kapanmaya başladı. Rahat yüzden fazla iki yüz kadar rpm vardır bunun on bin katı kadar zamanımı da warcrafta harcadığımı düşünürsek ömrümün yarım ya da bir yılı kadar eder peki bana ygs hazır mısın ya da bu kadar hazırlanır mısın desen yüzüne bakıp o meşhur piç sırıtışımı yaparım. Galiba kendim için oynamam gereken bir perde var ve fedakarlık göstermem gerekecek hoş vedayı çok daha önce etmiştik ya neyse Ama bunun yanında bi ozan yılmazlar doğukanlar yağmurlar yamaclar ecemler icklar ebrular sayamadığım nicelerini tanımak bu zamanı bi kazanca dönüştürebilir mi? Değer ya da değmez tartışılır ama benim nazarımda değerdi hep geriye baktığım zaman değdi be afşin şurda şu kadar zaman öldürdüğüne diyebilmek şu saatten sonra en büyük kazancım olur. Eh girmişken günlüğe hayatımda ilk kez adam akıllı bişey yazıyım dedim belki yıllar sonra dönüp okuduğumuzda kendimizi dolu bir adam sanırız ha.
Collesius A. Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: .öac   Salı Nis. 23, 2013 12:29 am

Jason Tyler Lloyd demiş ki:
Aylar önce kardeşim söz verdi, kalıbımı basarım çok içten verdi.
Tutmadı.
Tutmaması için bir çok sebep vardı, güveni yaraladı, hırpaladı attı. Hâlâ severim, hâlâ güvenirim muhabbetini severim. O da yaralandıkça yaralıyormuş sonra anladım. Biz görmek istediğimiz şeylere öyle odaklanmışız, öyle inanmışız ki söyledikleri ters cümleleri bile düze çevirmişiz. Acaba, olur mu ? diye sormaktan gözleri kör olan biz değil miydik? Yolumuzu bulmamıza yardımcı olamayacak herkese yerli yersiz şeyleri anlatan da bizdik.
Gelmeye hazır olan herkesi geri çeviren bizdik. Sektesiz ve kuralsız devam ederken her gün tokat yemekten bıkmamanın suçlusu biz değildik ama. Yazının sonundaki cümleyi gördün mü? Hah işte o cümle benim sözüm olsun sana, tutmamak için verdiğim söz olsun. Gel aptal olalım günün sonunda bunun düzeleceğine inanalım.
Kader diye bir şey var ve bizim seçimlerimizle değişiyor. Merhametli davranmayacaklar usta.
Düşüp kalkacağız ve etrafında duran herkes, senin duygularınla alakalı en ufak bilgi sahibi olmayan fındık beyinliler karşına gelip konuşacaklar. Çetin poyrazımıza kendimizi bırakırız sonra, bırakmadık mı daha önce? Sayfalarca sığdırdığın küfürleri biliyorum, bilgin olsun pişman olacaksın. Öyle pişman olacaksın ki biz yine sabahımızla gecemizi yer değiştirip konuşacağız.
Gel bu sefer treni beklemeyelim. Biz sorunlarını çözmek için çabalayınca kaçmadılar mı zaten? Yalan söyleyelim. Sonra arkadamızdan söylenen sözlere kulak tıkarız, yaptıklarımızı avuçlarımız koyar tartarız, arkamızı döndüğümüz için suçlu oluruz. Biz aslında orada kapana kısılıp durmak için varız. Sonra tekrar beynimiz bize emirler yağdırsın, ikimiz de biliyoruz o cesareti kendimizde bulup devam edeceğiz, sözümü verdim merak etme, yalanla bitireceğim. Ordan burdan çıkan iki üç kaltağın her şeyi berbet etmesinden bahsetmiyorum.
Arada sırada çalışırdı şu kafamız, bırak gitsin dediğinde gitmemenin doğru olduğunu bana sen anlatırsın.
Ve geri dönüş yok, asla olmaz. Hadi bunu inandırsın bana biri burdan.
Yalnızlığa küfrettiğin her gece için bir kadeh kaldırdım, tek sebebi yanlızlığa şans vermen içindi. Bıraksan neler anlatacağını bilmiyor çünkü yok usta, imkanın yok, fırsatın yok, şansın yok.
Yüz yüze bakmak için çabalamanın zorluğunu anlatsana bana, takıldığın her cümlede yardımcı olacağım, al kafanı ütülediğim son cümle:

Bıraktım, koy verdim, çabalamadım. İnandırabileceğim harika yalanlarımdan birine hoş geldin.
Collesius A. Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: .öac   Salı Nis. 23, 2013 1:08 am

Çokmuçokolduama batarken güneş ardından tepelerin, veda vaktidir teletabilerin...
Garlyn Edmund Lloyd
Kurtadam
Kurtadam

MesajKonu: Geri: .öac   Perş. Tem. 11, 2013 3:44 pm

2 günlük ders maratonun ardından dün sabahlayıp orucu uykuya tutturmayı planlıyordum ancak gelin de olana bak (çevre tanıklarının duyumlarından yararlanarak anlatıyorum) : Saat 4'e doğru öyle böyle geçtikten sonra olay İşler Güçler açıp uzanmamla başlıyor, ilk bi 10 dakikasını hatırlıyorum kuzenimle arkadaşımda yatmaya gitmişti. Ama ben 2 saat sonra uykumda peh peh pehleyip fıtı fıtı demeye başlayınca hala diziyi izlediğimi düşünmüşler başta ve hiç rahatsız etmemiştler. Saat 8 gibi kendime geldiğimde pc'den aralıksız bir fıtı fıtı fıtı fıtı sesi geliyor cd'nin özelliği ya, bir de uykum bölündü sinirler cacık. yatağa geçtim 9 bucukta ders alarmı çaldı uyandım, ardından 11'de arkadaşın dersane alarmı.

Uykum iyice dağılmıştı ve ben ne yaptığımı bilmemekteydim. Bin bir çeşit rüya görüyordum, Kah Sadi ile çekimde kah su içip oruç bozmaktaydım rüyalarımda. Neyse saatin 5'e geldiğini düşünüp telefona baktığımdaysa saat daha 12'iydi ve benim için dünyanın en zor günü başlamış oldu. Hayatımda hiç bir zaman güneş altında sekiz buçuk saat oruç tutmamıştım. yavaşça delirdiğimi hissediyorum Sad  zaman hiç bir türlü geçmiyor geliyim zaman öldürüyim "sıç"malıyım ama o da yok Sad
Garlyn Edmund Lloyd
Kurtadam
Kurtadam

MesajKonu: Geri: .öac   C.tesi Tem. 20, 2013 2:20 am

geçmiş senden gitmek istediğinde, bazen sade bi hoşçakal.
Collesius A. Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: .öac   Paz Mart 16, 2014 5:55 pm

Baktığım yerler tozlu, dokunduğum an yaşanmışlık fışkıran bir çağlayan, nice güzel anı için sağol ww.
Collesius A. Allison
SFL
SFL

MesajKonu: Geri: .öac   Salı Tem. 08, 2014 10:18 pm

Gitmek, belki beni anlatan en güzel kelime. Elimde bir bavul belki bir iskele belki de gar. Yollar yıldırdı ve artık gitmenin eski cazibesi de kalmadı. yoruldum.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: .öac   

.öac
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası