Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap
Taşındık arkadaşlar! www.magusinvicta.com

Paylaş | 

...and god created her.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Hesperia Menandros
Slytherin IV.Sınıf
Slytherin IV.Sınıf

MesajKonu: ...and god created her.   Çarş. Mart 21, 2012 6:21 pm

Yine onu düşünürken buluyorum kendimi. Dudağımda hafif bir tebessüm. Hayallerim hiç bitmesin istiyorum,güzel gülüşünü,sesini,bakışlarını,kokusunu sonsuza dek yanımda hissetmek,sonsuza dek onun olmak. Kalbim onun için öylesine sevgi dolu çarpıyor ki,kalp atışlarım adeta onun adını haykırıyor. O da beni seviyor biliyorum,sanırım beni ayakta tutan da bu. Onun sevgisinin sıcaklığını yüzlerce kilometre uzaktan hissedebiliyorum. Umut dolu,aşk dolu bir his. Ne müthiş duygu sevilmek onun tarafından. Sadece iki kelimesini şu ucuz Dünya'nın tüm ganimetlerine değişebilirim. Güzel dudaklarını masumca oynatarak söyleyeceği iki kelime bana cenneti unutturabilir. Fakat bazen de büzülmüyor mu o dudaklar,kıyametim oluyor. İçim içimi yiyor,birileri kalbime bir delik acıyor o an. Nefret ediyorum kendimden konusmaktan baska bir şey yapamadıkca. Yanında olup sarılamadığım her an için nefret ediyorum kendimden. Bir gülüşü için dünyaları verebilecekken ben,onu ağlatanlara kin kusuyorum. Hiçbiri mutlu olmayı hak etmiyor o andan sonra. Bu Dünya'da en çok o hak ediyor mutlu olmayı ve onun mutlu olması için her şeyi yapabilirim. O kadar sevgi doluyum ki ona,uçan kuştan kıskanıyorum kimi zaman. Biliyorum bundan nefret ediyor ama ona benim gözümle bakılması fikri beni benden alıyor. Bu konuda yinede dengelemeliyim kendimi. Ama ah mesafeler. Her şeyin ama her şeyin sorumlusu bu lanet olasıca mesafeler. Tüm bu kıskanclıgım yanında durup sarılamadığımdan. Tüm bu kıskanclığım gözlerinin içine bakamadığımdan. Fakat inanıyorum bir gün aramızdaki tek mesafe,korkup yatağımıza gelen ufaklık olacak. Ve ben gözlerimi ondan hiç ayırmayacağım,ta ki görmez olana dek gözlerim.

...and god created her.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası