Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap
Taşındık arkadaşlar! www.magusinvicta.com

Paylaş | 

Daddy Look What I Made.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Kseniya Buxarin
Slytherin IV.Sınıf
Slytherin IV.Sınıf

Lakap : Ksen

MesajKonu: Daddy Look What I Made.   Ptsi Tem. 02, 2012 4:59 pm

O seni sevmedikten sonra senin onu sevmen neyi değiştirir? O gitmeye meyilliyse sen ona tapsan bile fark eder mi? Ondan baska hic bi seyi düsünmüyorum, onun adıyla uyanıp, onun fotograflarıyla uyuyorum. Onsuz bi güne yeniden uyanıcağım diye uyumak bile istemiyorum.Her sarkıda onu buluyorum, deliler gibi seviyorum ama biri gelip onu götürüyo. Bu adil mi? O seni sevmedikten sonra bi bok olmuyo acıkcası.

Bu gün seni izledim… sadece 3 ay önce sana sarılarak izlerdim seni, oysa şimdi yabancı gibi uzaktan bakıyorum… o kadar acıtıyor ki hayatında olmamak, olamamak. biliyorum şimdi dönsen bana kabul edemem. tekrar senle olamam, olsakta eskisi gibi olmaz zaten. çabalarız ama unutamayız yaşananları. hem bunca şeyden sonra ben seni yanımda istemiyorum. e madem artık istemiyosun beni niye ağlıyorsun diyceksin çünkü ben özlüyorum… ben eskiyi özlüyorum. Belkide bi daha hiç o zaman ki gibi olamayacağımız için özlüyorum.Seni istemiyorum ama çok özlüyorum…
Kseniya Buxarin
Slytherin IV.Sınıf
Slytherin IV.Sınıf

MesajKonu: Geri: Daddy Look What I Made.   Ptsi Tem. 02, 2012 5:02 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
I'm not the princess .
Karanlıklar güzel . Keşke hep gece olsa diyorum . Gündüzlerden korkuyorum . Gece uykuya teslim ettiğim bütün kötü düşünceler sabah büyük bir sadakatle bana dönüyorlar . Ben her gece ellerimin arasına başımı alıp sadece kendimin duyabildiği çığlıklar atıyorum . Bazı şeylerin çözümü yoktur . Buda öyle bi şey işte . Herkes kendi hislerinden sorumlu . Ben senin için hissettiklerimden , sen benim için hissetmediklerinden .
Kseniya Buxarin
Slytherin IV.Sınıf
Slytherin IV.Sınıf

MesajKonu: Geri: Daddy Look What I Made.   Çarş. Tem. 04, 2012 4:50 pm

bir “merhaba” ile başlıyor her şey. basit bir merhaba. ama çokta hafife almamak gerekiyor. ne demişler, “bir meraba, her şeyi değiştirebilir” ve aynen de öyle oluyor. birden bire her şey değişiyor. öylesine güzel bir his ki bu, anlatamam. kelimelerim, bildiklerim yetmiyor bunu anlatmaya. öğrenmem gerekiyor. daha önce hiç yaşamadığım bu hissi öğrenmem gerekiyor. çünkü hakkında yazmak istiyorsam, ne olduğunu da bilmeliyim.

sonra derin bir nefes alıyorsun. her şey yeniden başlıyor senin için. tüm şarkılar yeniden yazılıyor, tüm renkler yeniden canlanıyor, tüm kitaplar yeniden yazılıyor, kalbin yeniden atmaya başlıyor. içtiğin kahvenin, içine çektiğin sigara dumanının bile tadı değişiyor. yaşamaya başlıyorsun işte. alışmış olduğun sıradanlık kayboluyor. sonra o geliyor işte. o’nun gelişiyle yaşadıkların yenileniyor.

kulağına iki kelime fısıldıyor ve sen dünyanın en mutlu insanı oluyorsun. “seni seviyorum”… anlayın işte anlatılmıyor. ne kadar çok sevdiğimi, ne kadar çok hissettiğimi anlatamıyorum. mesaj geliyor ve telefon değil kalbim titriyor. onu görüyorum ve ayak tırnaklarımdan saçlarımın ucuna kadar tüm vücudum uyuşuyor.

ona belli etmemeye çalışıyorum ne kadar çok sevdiğimi, ne kadar çok istediğimi. çünkü korkuyorum, sıkılırda gider mi diye. korkuyorum işte. hiçbir şeyden korkmayan ben, onu kaybetmekten korkuyorum. çok zor bu. kaybedersem ne yapacağımı bilmiyorum. ama kaybetmemek için elimden gelenin yüz kat fazlasını yapabilirim…

ve sonra bir şey anlıyorsun. senin için sadece o oluyor. sokakta gördüğün insanlar hep gözüne sıradan geliyor, onlardan binlerce hatta milyonlarca var diyorsun. ama o, o eşsiz. ondan sadece bir tane var ve sen ona sahipsin. dünyanın en şanslı insanı hissediyorsun kendini.

sonra daha önce hissetmediğin şeyleri delicesine hissetmek istiyorsun. sevişmek istiyorsun mesela. daha önce kimseyle bunu yapmak istememiştin. ama ona tamamen sahip olmayı istiyorsun. tüm sıcaklığını hissetmeyi, bedenini, kalbini, arada hiçbir engel olmadan, bedeninde hissetmeyi. öylesine farklı geliyor ki… öpmeye doyamıyorsun. saatlerce öpmek istiyorsun. dudakların yorulana kadar öpmek.

bir merhaba diyorsun ve hayatın bu derece değişiyor. inanılır gibi değil. ve konuşmanın tam ortasında içinden “işte bu” diyorsun, “doğru insan bu!” diyorsun. ve sevmeye başlıyorsun. önünü alamayacağın, engel tanımayacak bir sevgi. seviyorsun sonrada.

hiçbir şeyi sevmediğin gibi seviyorsun. daha önce yaşamamışsın gibi seviyorsun. nefes aldığın kadar çok seviyorsun. gökyüzüne sığdıramayacak kadar çok seviyorsun. tüm şarkılar kadar çok seviyorsun. öylesine seviyorsun ki, onu tüm benliğiyle kabul ediyorsun. ve içinden, o olsun, sadece o olsun bana yeter, diye geçiriyorsun. sadece o olsa, sadece o sevse beni…

o olmayacaksa hiçbir şeyin önemi olmayacak gibi. hasta olduğumda o bakmayacaksa iyileşmenin önemi yok. iyi bir not aldığımda o sevinmeyecekse önemi yok. yeni bir gömlek aldığımda ona bir heyecanla gösteremeyeceksem önemi yok. o sabah uyandığımda onun günaydın mesajı olmayacaksa önemi yok. hiçbir lanet şeyin önemi yok.

sonra yazmak istiyorsun. onu anlatmak istiyorsun. kelimelere sığdıramıyorsun. kelimeler avucunda dururken sen seçemiyorsun. hepsini bir arada kullanmak istiyorsun, hayat, mutluluk, dünyam, canım, kanım, bir tanem, prensim, geleceğim, her şeyim, herkesim. sonra yine arada kalıyorsun.

öyle anlamlar yüklüyorsun ki ona, geleceğin o oluyor. hayal kurmaya başlıyorsun sonra. evimiz böyle olsun, kızımızın adını şu koyalım. şu şehirlere gidelim, şurada yaşayalım. mutlu olalım. hep o olsun. hayallerin seni daha da çok bağlıyor ona.

attığı mesajlarla telefonu titretmiyor o insan. kalbini, içini titretiyor. sesini sadece duymuyorsun, sana huzur veriyor. kokusu herhangi bir koku değil, senin için cennet bahçelerinden de güzel bir koku bu. onun nefesini boynunda hissediyorsun, onun kokusunu burnunda, onun kalbini sağ tarafında. işte o zaman yaşamak anlamlanıyor.

artık daha bir anlamlı yaşıyorsun. daha bir onunla yaşıyorsun. yaptığı her şeyden haberin olsun istiyorsun. mesela kiminle, nerede, öğlen ne yedi acaba, şu anda ne düşünüyor. hep yanında olmalı diyorsun içinden. öyle farklı ki bu. öyle anlatılmaz ki. işte öyle oluyor;

bazen birisine merhaba diyorsun ve hayatın değişiyor. sonsuza kadar.
Kseniya Buxarin
Slytherin IV.Sınıf
Slytherin IV.Sınıf

MesajKonu: Geri: Daddy Look What I Made.   Çarş. Tem. 04, 2012 11:17 pm

Ne hissettiğimi bilmiyorum. Bazen onu çok seviyorum,her şeyden çok. Hatta bazen benim olmayacağını bile bile ondan vazgeçmeyi istemiyorum. Onu unutmayı istemiyorum. ‘Onu unut’ diyorlar. Ama bilmiyorlar ki unutmayı isteyen kim? Bazense nefret ediyorum. Karşısına çıkıp ona küfürler etmeyi,hatta öldürmeyi istiyorum. Öyle kuvvetleniyor ki onu yok etme isteği,kendime zor karşı koyuyorum. Sevmiyorum onu diyorum bazen de. Sevmiyorum yani. Dediğim gibi ne hissettiğimi bilmiyorum.Bazen düşünüyorum da belki de ben sadece ihtiyaç duyduğum o hayalleri;bir bedene yerleştirerek somutlaştırmak istemişimdir. Sarılmak mesela,her şeyi doya doya yaşamak,gülmek,koşmak,yemek yemek,her şeyi birlikte yapmak. Sonra zamanla tüm bunların sende olduğunu düşünüp,seninle olmayı istemişimdir.Hayalim sen olmuşsundur.Ve öylesine alışmışımdır,öylesine inandırmışımdır ki kendimi bu istediklerimin sende olduğuna;vazgeçememişimdir senden. Şimdi düşünüyorum da,sahiden ben gerçekten ne istiyorum? Kalbimi dinlemek,imkansızlıkların ardında saklanıyor. Başıma ağrılar giriyor;çünkü mutlu değilim.Mutsuzluğun zirvesindeyim.Ve en kötüsü de ne biliyor musun? Yalnızlık. Ne yanımdasın ne sonumda. Aslında çok zor değil mutluluk ama sana dokunmak imkânsızlığı peşinde sürüklüyor. İşte ben o imkânsızlığa aşığım hedefini sen yapan, üzülme desemde kendime. Olmuyor yapamıyorum, bir gün görüştüğümüzde umarım beni hatırlıyor olursun.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Daddy Look What I Made.   

Daddy Look What I Made.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası