Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap
Taşındık arkadaşlar! www.magusinvicta.com

Paylaş | 

Hurdalık

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Sherius Wreckage
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer

Lakap : Şeri

MesajKonu: Hurdalık   Cuma Tem. 13, 2012 10:12 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sherius Wreckage
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer

MesajKonu: Geri: Hurdalık   Cuma Tem. 13, 2012 10:19 pm

Kimden: Hurdalık.
Kime: Daisy.
Kimse benim kendimden ettiğim kadar nefret besleyemez hiçbir şeye. Ya da kimse benim birilerini sevdiğim kadar sevemez birilerini. Uçlarda yaşamak ve daima uçlarda olmak için yaratılmış bir ruhum, amansız bir hastalıkta rehin kalmış bir kalbim var galiba. Çürüyorum Daisy, senin sesini ve gülüşünü duymadığım her saniye daha da fazla çürüyeceğim. Özür dilerim bu hayattaki en berbat arkadaş olduğum için. Özür dilerim bu kadar zayıf olduğum için. Beklediğin, istediğin gibi olamadığım için üzgünüm. Ama ilk adımı atıyorum; yalpalarım belki, belki de düşerim sert bir zemine. Acımaz merak etme. Zira ben senin nefretin kadar acıtanını bilmiyorum.
Sherius Wreckage
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer

MesajKonu: Geri: Hurdalık   C.tesi Tem. 14, 2012 11:34 pm

Kaç kere aldatıldın Daisy? Nedeni ne bu pervasızlığının, bu göz yumuşunun? Seni anlamam için kaç seri bitirmem, kaç romanın kahramanını sana benzetmem gerek? Kaç engel koyup önüne her birini aşışından ders çıkarmam gerek? Seni tanımak için daha seninle kaç savaşa girmem gerek? Ehe, saçma. Çünkü ben saçma biriyim. Beni saçmalarımla dost olarak kabul eden de bir tek sen olacaksın. O yüzden tasasızım. Seviyorum seni, ama sen farklı biliyorsun beni.
Sherius Wreckage
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer

MesajKonu: Geri: Hurdalık   Cuma Tem. 20, 2012 12:18 am

Saygıdeğer arkadaşım Vefa. Sen ne yüce bir şeysin ki bu insanlar sana ulaşmakta bu kadar çaresizler? Kırıntılarını dahi dökmüyorsun ki zavallılar yetinsinler o üç beş şeyle. Bazı insanlar gittikçe düşüyorlar gözümden Daisy, ama sen olsan böyle mi olurdu? Sen olsan dudağımı ısırıp tereddüt eder miydim? Ey yıkılmaz dağ, ey sindirilmez gölge... Bencilliğin ruhumunu sömürürken ne kadar da beni cezalandırıp olanları izlemeye devam edeceksin? Yapma. Sen başlarsan ben de başlarım. Uslu durmam.
Sherius Wreckage
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer

MesajKonu: Geri: Hurdalık   C.tesi Tem. 21, 2012 4:21 am

Kimden: Hurdalık
Kime: Daisy
Güç... Daha önce üzerinde tartışmak dahi istemediğim, yerine göre kurcalarken yerine göre boşverdiğim saçma bir kavramdan ibaret benim için. Eğer güçlü olmak dediğin şey sevdiğin birisinden ayrıldığında gözyaşlarını durdurmak, koca bir pasta gördüğünde onu sırf gövde gösterisi yapmak için ağır ağır yemek ya da hiç yememek, arada depresyon denilen mantığa uğramamaksa abi bi' bırak da ben güçsüz olayım. Diğer değer yargılarına göre yaşamam gerektiğini söyleyen sendin Daisy. Üç gündür görmemiş olsam da seni, bugün falımda çıktın. Ben doğru yoldayım, sen de benimsin.
Ayrıca Dip Not: Son kez telefon sapıklığını yaptığıma göre hattımı kırıp hayalet olabilirim.
Sherius Wreckage
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer

MesajKonu: Geri: Hurdalık   C.tesi Ağus. 04, 2012 8:39 pm

Kimden: Hurdalık
Kime: Daisy
Çok seviyorum ya, ciddiyim bak. Hani sonu görünmüş bir çikolata paketindeki son dilim gibisin gözümde. Sana güvenemiyorum Daisy, sana sen bana güven derken dahi güvenemiyordum ben. Kaybetmeyi aklına koymuş bir savaşçı gibi hissediyorum kendimi, malup zavallı. Acizliğimin senden kaynaklandığının bilincindeyim, tıpkı gücümünde senden geldiğinin bilincinde olduğum gibi. Ama sen aptal. Kas kafalısın. Kafanın dört misli olan o omuzlarını çok seviyorum belki ama sen.. Sen... Sen şapşalın tekisin. Çünkü Yengeç burcunun sana yakışan özelliği bu. Ben sana ne kadar gösterirsem beni o kadar tanırsın. Ama unutma, bensiz de mutlu olamazsın. Şafak sökerken seni aradım, defalarca. Akşam gün batarken seni aradım; bir çaldı, iki çaldı, sadece sönük bir efendim diyişini ve iç çekişini duydum. O kadarı yetti, o kadarı sana o güne kadar güttüğüm her kinin zerresini silmeme yetti.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Hurdalık   

Hurdalık
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası