Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun. 
AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap
Taşındık arkadaşlar! www.magusinvicta.com

Paylaş | 
 

 Durum Değerlendirmesi

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Aimée Lynn Ruthvell
SFL
SFL
avatar

Mesaj Sayısı : 1564
Kayıt tarihi : 13/11/10
Yaş : 22
Lakap : Daisy.

MesajKonu: Durum Değerlendirmesi   Cuma Ekim 12, 2012 9:35 pm

Eğlencez biz burda.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Eritheia Fae Hyxest
SFL
SFL
avatar

Mesaj Sayısı : 1551
Kayıt tarihi : 21/06/10
Lakap : Venus.

MesajKonu: Geri: Durum Değerlendirmesi   Cuma Ekim 12, 2012 9:50 pm

Kendi durumu da pek iyi olmamasına rağmen belinden kavradığı cadıyla beraber kulelere erişmeyi başaran Eritheia, Etta'yı koridordaki banklardan birine oturmaya zorlayıp iyi olacağının güvencesini verir gibi tebessüm ettikten sonra, yankılanan adım seslerine doğru döndü. Gelen yoldaşlarının yanında Serpent'ı aradı, tek düşündüğü durumu telafi etmeye yönelik en kısa hamlesinin ne olacağıydı. Sağ eliyle karın boşluğunda beliren devasa morluğun üzerine bastırırken bir yandan da derin soluklar alarak ciğerlerini genişletti.

_________________

“I love the ground under his feet, and the air over his head, and everything he touches,
and every word he says. I love all his looks, and his actions, and him entirely and altogether.”


₰ my love, my Christ:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL
avatar

Mesaj Sayısı : 5690
Kayıt tarihi : 09/10/10
Lakap : Buz Kraliçesi.

MesajKonu: Geri: Durum Değerlendirmesi   Cuma Ekim 12, 2012 10:01 pm

Aşina olduğu koridorları ardında bırakırken yanında yürüyen cadının da yüzünde açan tebessümü seçebiliyordu. Vücudunda tek bir çizik dahi olmayışı lehine işlerken zafer damarlarında süzülerek kendini belli ediyordu. Adımlarını yavaşlatırken buz mavisi gözlerine ilişen bedenler telaşla hareket etmesine sebebiyet vermiş, Eritheia'nın yüzündeki solgunluk tüm mutluluğunu yerle bir etmeyi başarmıştı. Yavaşça cadının yanında diz çöktüğünde ise ellerini kavradı ve güven vermek istercesine dolgun dudaklarını araladı. "Tek bir kayıp dahi yok. Ortak salonlar ele geçirildi. O da iyi," derken kimden bahsettiği belliydi. "Şimdi senin yaralarınla ilgilenelim." Başını hafifçe yana doğru çeviren Feodora kızı, Etta'ya küçük bir baş selamı vererek Lynn'in hemen yanı başında olduğunu gördüğünde derin bir nefes koyverdi.


En son Freja Feodora tarafından Cuma Ekim 12, 2012 10:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Aimée Lynn Ruthvell
SFL
SFL
avatar

Mesaj Sayısı : 1564
Kayıt tarihi : 13/11/10
Yaş : 22
Lakap : Daisy.

MesajKonu: Geri: Durum Değerlendirmesi   Cuma Ekim 12, 2012 10:05 pm

Ortak salondaki düellodan sıyrık dahi almadan çıkmasına rağmen üzerinden atamadığı huzursuzluk, işaretinde hissettiği acının kaynağına duyduğu endişelerden kaynaklanırken, bir an önce diğerlerini görmek ve güvende olduklarına emin olmak için Feodora kızıyla birlikte kulelere doğru adımlamaya başladı. Yorgun çehresini çevreleyen, dağınık başakların sahibini gördüğünde kaşlarını çatıp ona doğru ilerledi. "Fae." Tanrıça'nın ayakta durmakta zorlandığını, ancak Etta'nın daha kötü bir halde arkadaki bankta oturduğunu fark ettiğinde, omzunun üzerinden bakıp diğerlerini aradı. "Oyalanmayı bırakıp bir şeyler yapsanız?"
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Spring Winchester
SFL
SFL
avatar

Mesaj Sayısı : 743
Kayıt tarihi : 11/01/11

MesajKonu: Geri: Durum Değerlendirmesi   Cuma Ekim 12, 2012 10:10 pm

Spring, beyaz teninde oluşmuş yanıkların acısını yeni yeni hissediyordu. Bu yüzdendi omuzlarında iyiden iyiye ağırlık yapmaya başlamış olan cübbeyi çıkarıp atmak istemesi. Karanlıkta yürürken derin derin nefesler alıp acıyı unutmaya odaklanmıştı. Pek başarılı olduğu söylenemezdi. Yüzünün buruşuk olmasının sebebi de buydu. Koridorun ilerisinde gördüğü silueti tanımamak mümkün değildi. Aydınlığa çıkana kadar bekledi ve ardından göz göze geldiği Fae'ye zor olsa da gülümsedi. Ardından gözleri Lynn ve Freja'ya da kaymıştı. Üzerinden atıp kurtulmak istediği cübbesini acılar içinde çıkarmaya çabalarken Fae'nin yaralı olduğunu görmüştü. Kaşları iyice çatılarak yere bıraktı cübbesini. Fae'ye doğru attığı büyük adımlar sırasında gözleri bankın üzerinde neredeyse cansız bir bedeni andıran Etta'ya ilişti. Adımları yön değiştirip Etta'nın yanına vardı, dizlerinin üzerine çöktü. Cadının ellerini tutarak kendi acısını bir kenara bırakmıştı. "Sizi tekrardan görebilmek güzel."
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Sunset Miranda Allison
SFL
SFL
avatar

Mesaj Sayısı : 3162
Kayıt tarihi : 02/02/11
Yaş : 24
Lakap : Mirana Nightshade.

MesajKonu: Geri: Durum Değerlendirmesi   Cuma Ekim 12, 2012 10:19 pm

Kolaylıkla iki ortak salondaki öğrencileri alt etmeyi başarmalarının ardından biraz nefes almayı başarmışlardı. Sol kolunda hiç beklemediği bir anda hissettiği sızıya aşinaydı ve hafifçe birkaç saniye sol kolunu tutmasının ardından adımlarını yüzünün dönük olduğu istikametin tersine doğru atmaya başladı. Çok geçmeden diğerlerinin bulunduğu noktaya vardığındaysa gözü ilk olarak Fae ve Freja'yı aradı. Freja hayli görünüyordu, Fae ise tam tersiydi. Koşar adım Tanrıça'nın yanına gitti ve diğer iki cadı gibi onunla ilgilenmeye başladı. "Seni yalnız bırakmamam gerektiğini biliyordum, Fae. Tedbirli davranıp yanında geyik otu bulunduran var mı acaba?"

_________________

&:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lestat Audrica
Ölü
avatar

Mesaj Sayısı : 292
Kayıt tarihi : 02/11/10
Yaş : 26
Lakap : Tilki

MesajKonu: Geri: Durum Değerlendirmesi   Cuma Ekim 12, 2012 10:20 pm


    "Ne dert ama" diye homurdandı arkadaşlarının yanına gelirken. Görünüşe göre fazlasıyla iyi durumdaydılar ve kaçışın önünde kimse duramazdı. Bu kaos buradan büyüyecek ve dünyayı saracaktı. Çok iyi bir başlangıç yapamamıştı. Ancak bir ölümde payı olunca içi rahatlamıştı. Derin nefesler alarak ilerledi. Ardından rahat bir noktaya oturdu. Üzerindeki endişeli bakışları hissettiğinde cadıya döndü. "Ufak bir yara. Önemi yok. O kadar kolay ölmem." Yüzüne gülümseme gözlerine hırs yayıldı. Savaş daha bitmemişti.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Jacob Liam Winchester
Kral Kurt
Kral Kurt
avatar

Mesaj Sayısı : 818
Kayıt tarihi : 21/06/10
Lakap : The Incredible Hulk

MesajKonu: Geri: Durum Değerlendirmesi   Cuma Ekim 12, 2012 10:24 pm

Yarasızdı. Rodrick'in cansız bedeninin düşüşü hala gözlerinin önündeyken, ölüm lanetinin kuvvetinin tadının damağında olması hoşuna gitmişti. Ortak salondan en son çıkan Jacob, gelebilecek her türlü saldırıya karşı tetikteydi. Diğerlerinin dinlenmeye geçmesiyle etrafı son kez kolaçan etti, ve hızlı adımlarla yaklaşan silüetleri fark etti. Asasını doğrulttuğu anda Freja'nın yüzüne vuran ışığı gördü ve hızlı adımlarla ilerleyip kıza sarıldı. Savaştan çıkmış olmasına rağmen saçlarının güzel kokuyor olmasına sırıttı. "Şükürler olsun iyisin." Diğerlerinin ne alemde olduğunu sormadan yapılan açıklamasıyla iyiden iyiye rahatlayan Jacob, yaralıları gözden geçirdi. En ağırının Pierretta olduğunu gördü ve Freja'nın Fae'ye yönelmesine müsade ederek kızın yanına gitti. Onunla ilgilenen Spring'e yardım etti, kızın yanıklarına Fae'nin hazırlamış olduğu yanık kremini hızlı fakat dikkatli hareketlerle sürerek acısını dindirmeyi diledi.

"Henüz kayıp vermemiş olmamız iyi. Zayıf halka bizdik, ve hepimiz hala hayattayız. Ferula"

Pierretta'nın yaralarına bastığı geyikotu özünü de, Spring'in yanıklarını da sargılayan kurt, Fae'nin yanına ulaşıp kızın ucuz kurtulduğunu gördü. Freja'ya yardım ederken sordu

"Kaçan oldu mu?"
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Pierretta Qixinâ
Hufflepuff VII. Sınıf
Hufflepuff VII. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 6885
Kayıt tarihi : 04/09/10
Lakap : Nemesis, goddess of revenge.

MesajKonu: Geri: Durum Değerlendirmesi   Cuma Ekim 12, 2012 10:40 pm

    Tüm bu olanların daha başlangıç olduğunun farkında olsa da, içten içe beynini saniye saniye kurcalayan korkuyla birlikte terk etmişti ortak salonu. Fae'nin yardımları sayesinde bulunduğu ortama gelebilmişti. Bunun için ona borçlu hissetmişti kendini Nemesis, aynı zamanda minnettardı. Spring ve Jake'in yardımlarıyla tüm bedenini sızlatan ağır yaralarından kurtulduğu sırada Sunset'in kelimeleri kulağına ilişti cadının. Neredeyse parçalara ayrılmış cübbesinin cebinin de delinmemiş olmasını umut ederek, ince parmaklarını cebine iliştirdi. Son birkaç yıldır aşinalık kazandığı şifacılık nihayetinde işine yarayacaktı. Cebinden çıkardığı geyik otunu Sunset'e uzatırken, eskiden kalma yaşanmışlıklar aklına dahi gelmemişti. ''Bu işini görür.'' Tanrıça'nın yaralarının iyileşmesinde bir nebze dahi olsa yardımının dokunması cadıyı rahatlatmıştı. Oturduğu yere geri döndüğünde ise bakışlarını Spring'e çevirmiş; ama hiçbir kelimeyi dile getirememişti. Çünkü içinde hissettiği korku saniyesi saniyesine büyüyor ve içten içe Pierretta'yı akıl almaz düşüncelere doğru sürüklüyordu. Konuştuğu anda, öfkesini dışa vuracağından çekiniyordu en çok. Bu yüzden sessizliğinin ardına sığınarak, bulunduğu ortamdaki telaşı seyretti.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Spring Winchester
SFL
SFL
avatar

Mesaj Sayısı : 743
Kayıt tarihi : 11/01/11

MesajKonu: Geri: Durum Değerlendirmesi   Cuma Ekim 12, 2012 10:47 pm

Sonunda koridorun diğer ucundan çıka gelen iri cüsseyi görünce derin bir nefes aldı Spring. Jake'in de iyi olduğunu görünce bir kez daha ferahlamıştı içi. Dostlarıyla tekrardan bir araya gelmiş olmak korkmadığını, gerilmediğini düşünen cadının aslında ne kadar gerildiğini fark etmesine sebep oluyordu. Jacob ortamın nabzını yokladıktan sonra kendilerine yönelmişti. Yanıklarının üzerine sürülen merhem sayesinde cadının teni, buzdolabına girmiş gibi üşüyordu. Bir süre sonra üşüme hissi de geçmiş ve cadı pürüzsüz tenine tekrardan kavuşmuştu. Minnettar gözlerle Jacob'un gözlerine baktı. Banktan kısa süreliğine kalkan ve tekrardan önceki yerine yerleşen Etta'nın yanı başına oturdu. Kendisine donuk gözlerle bakan cadının ne kadar gerildiğini anlayabiliyordu. Bu gerginliği engellemek adına gülümsemeye çabaladı. O da Etta gibi konuşmamaktan yana kullanmıştı hakkını. Arada bir etrafı dinliyor, kendilerine yapılabilecek herhangi bir saldırıya karşı tetikte duruyordu.


En son Spring Righelli tarafından C.tesi Ekim 13, 2012 10:18 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL
avatar

Mesaj Sayısı : 5690
Kayıt tarihi : 09/10/10
Lakap : Buz Kraliçesi.

MesajKonu: Geri: Durum Değerlendirmesi   Cuma Ekim 12, 2012 10:55 pm

Tüm karmaşanın ardından kendini güvende hissetmesini sağlayan hiç şüphesiz Jacob Liam Winchester'dan başkası değildi. Kollarında küçük bir kız çocuğunu andırsa da bundan fazlasıyla hoşnut olan Feodora kızı geriye çekilip gülümserken dudaklarını araladı. "Ölmeyeceğinden bir hayli emindim." Derin bir nefes koyverdiği esnada yanı başına çömeldiği güzel cadının yaralarını süzdü. Sunset'in de yanında yerini almasının akabinde gittikçe gevşemiş, Etta'dan gelen geyik otunun işlerine yarayışını izlemişti bir müddet. Hemen ardından ise narin ellerinin arasında yer alan merhemi Fransız cadının yarasına özenle dağıtırken buz mavisi gözlerini kısa bir süreliğine onunkilerle buluşturdu. "Üzgünüm, güzelim, lütfen dayan." Buruk bir tebessümle bahşettiği kelamlardan sonra asasını cübbesinin cebinden çıkarmayı ihmal etmeyen Freja, büyülü sözcükleri mırıldanmadan önce Jake'in yönelttiği soruyu yanıtladı. "Hiç kimse. Rakiplerimiz onurlu kişilerdi. Ferula." Son hamleyi de gerçekleştirmesiyle beraber bir tutam olsun içi rahatlayarak sağ elini Fae'nin yanağına yerleştirmişti.

"Çocuklarımı sensiz yetiştiremem öyle değil mi? Bu yüzden ölmemeye çalış."
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Floja Feodora
SFL
SFL
avatar

Mesaj Sayısı : 2826
Kayıt tarihi : 16/10/10
Yaş : 22
Lakap : Kötü Kurt.

MesajKonu: Geri: Durum Değerlendirmesi   C.tesi Ekim 13, 2012 9:33 am

Hızlı adımları, arkadaşlarını görünce yavaşladı. Kalbi deli gibi atıyor, kolu cayır cayır yanıyordu sanki. Gözleri, heyecan içinde ikizini aradı ve onu gördüğünde, üzerine bir rahatlık çöktü. Sanki her şey, bir anda olup bitivermişti. Ortak Salondan bir çizik bile almadan sağ çıktığına seviniyordu cadı. Hiç kayıp vermemiş olmaları, Floja’yı biraz rahatlattı. İleri doğru birkaç adım attı. “Hepinizi hayatta gördüğüme çok sevindim.” Dedi, ve ardından sustu. Çünkü bazıları kötü bir hasar almıştı. Keşke onlara yardıma gidebilselerdi. En azından, yaşamayı başarmışlardı. Biraz daha ayakta kalırsa, dizlerinin tutmayacağından emindi. Olduğu yere çöktü ve etrafı izledi.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Eritheia Fae Hyxest
SFL
SFL
avatar

Mesaj Sayısı : 1551
Kayıt tarihi : 21/06/10
Lakap : Venus.

MesajKonu: Geri: Durum Değerlendirmesi   C.tesi Ekim 13, 2012 11:04 am

Durumunu görüp de yanına ilişen her bir dostuna duyduğu minnetin gözlerinden en salt hâliyle okunduğunu bilen Eritheia, Jake'in de gelişinin akabinde turnuva sırasında ve sonrasında defalarca yapmak zorunda kaldığı merhemi bir çırpıda hazır etmişti. Bir müddet Etta'yla ilgilenmelerini izlemesinin ardından başını soğuk duvara yaslayıp Freja'nın sözlerini dinledi. Dudaklarında ukala bir tebessümle cadıya bakarken kaşlarını havaya kaldırdı ve yaralarıyla daha kolay ilgilenebilmesi için bluzunu göğsüne kadar sıyırdı.

"Ölümüm için kusursuz bir an planlıyorum. Yalnızca şansımız yaver gitmedi," dedi acısını bastırmak için gırtlaktan konuşarak. Lynn, Sunset ve Spring'in yüzlerini süzüp Jake'de duraksadığında yılanların ayaklanmasının tahmin edildiği gibi geçtiğini görmekten memnundu.

"Bjørn ve Elena. Kız kaçmasaydı biraz daha zamanımızı çalabilirdi. Sizde durum nedir?"

Sunset'e hitaben sorduğu sorunun yanıtını duyduktan sonra Jake veyahut Spring'in de durum raporu vereceğini düşündü. Acısı arkadaşlarının elleriyle her geçen saniye hafifliyordu.

_________________

“I love the ground under his feet, and the air over his head, and everything he touches,
and every word he says. I love all his looks, and his actions, and him entirely and altogether.”


₰ my love, my Christ:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Sunset Miranda Allison
SFL
SFL
avatar

Mesaj Sayısı : 3162
Kayıt tarihi : 02/02/11
Yaş : 24
Lakap : Mirana Nightshade.

MesajKonu: Geri: Durum Değerlendirmesi   C.tesi Ekim 13, 2012 1:48 pm

Etta'dan gelen geyik otu ile Freja kuzgundan daha atik davranmış ve ince parmaklarıyla işlerine yarayacak şeyi kavramasının hemen ardından Tanrıçanın aldığı darbeleri iyileştirmek için elinden geleni yapmaya başladı. Fae'ye öylesine konsantre olmuştu ki diğerlerinin ne durumda olduğuna bakmamıştı. Sırayla hepsine belli bir süre boyunca baktı, hepsi iyiydi. Etta da biraz yaralanmıştı lâkin aralarında en kötü durumda olan Fae'ydi. Şüphesiz gücünün bilincinde olan kişilere denk gelmişlerdi ve hedefleri Fae olmuştu. Kendi vücudundaki yanıklar artık canını yakmıyordu, alışmıştı. Hyxest kızının ona yöneltiği soruyu işittiğindeyse olanların üzerinden kısa bir özet geçmeye başladı.

"Melodie'yi sersemletmeyi başardı bir tanesi lâkin tek sıyrık bile almadı Mel. Jesusla birlikte onları ebediyete uğurlarken zorlanmadık."

_________________

&:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Spring Winchester
SFL
SFL
avatar

Mesaj Sayısı : 743
Kayıt tarihi : 11/01/11

MesajKonu: Geri: Durum Değerlendirmesi   C.tesi Ekim 13, 2012 3:13 pm

Fae'nin soran bakışlarını üzerinde hissettiğinde aldığı derin nefesleri kesmek zorunda kalmıştı. Kayıp olmadığını bilmek, Spring'in içine soğuk sular serpmişti. Dudaklarını ıslattıktan sonra yeni gelen Floja'ya ilişen gözlerini tekrardan Fae'ye çevirdi ve konuştu. "Fredic yapabildiği tüm büyüleri denedikten sonra kaçtı. Rodrick Heffley, sınırları biraz zorladı ama öldü." Fredic'ten bahsederken hala o anları yaşıyor gibiydi cadı. Onu öldürmeyi aklının bir kenarına yazmıştı. Tiksintiyle bakan gözlerini iki üç kere kırpıştırarak Jacob'a çevirdi. Kurt, muhakkak bir şeyler ekleyecekti kendi sözlerinin üzerine.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Melodie Riley
SFL
SFL
avatar

Mesaj Sayısı : 2640
Kayıt tarihi : 25/06/10
Yaş : 22

MesajKonu: Geri: Durum Değerlendirmesi   C.tesi Ekim 13, 2012 5:26 pm

Odaya diğerlerinden biraz daha geç giderken zihnine dolan uğuldu her saniye daha fazla çekilmez oluyor, bir şeyleri parçalama isteği uyandırıyordu kızda. Yüzünü az da olsa saklaması için başına geçirdiği gece mavisi cübbenin başlığını bir çırpıda çıkardı. Aynı işareti paylaştığı dostlarını bulduğu anda gevşeyen kasları, zihninin gevşemesine hiç mi hiç yardımcı olmamıştı. Bir an için odaya bakındı ve bal rengi saçları üzerine kapanmış insanların etrafında toplandığı kızı gördü. "Fae..." İleri doğru atılırken ona yardımcı olana değmemeye özen göstererek önüne çıkanları kenara ittirdi. Kızın acısının yüzüne sadece çatık kaşlar olarak yansıdığını gördüğünde derin bir nefes aldı, yine de onu endişelendirmemek adına bir gülümseme kırıntıları oluşmuştu porsuğun yüzünde. "Daha gerçekleştirmemiz gereken çok şey var, unutma." Hüzün dolu bir gülümseme ile beraber adının geçtiğini duydu ve dikkati o tarafa yöneldi. "Evet, biraz uyuyakaldım... Ama Jesus ve Sunset mükemmeldiler. Ravenclaw temiz."Aniden endişelenmesi gereken konu tekrar tomurcuklandı zihninde ve nefesi tıkanıyormuş gibi hissetti. Cesear.

_________________

I knew that you would scream 'THANK YOU' from the bottom of your heart until the
very end. Holding back your tears & smiles while saying goodbye is kind of lonely, isn't it?

why so cute, rouvas:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Jesús Adrian Vargas
SFL & Kurtadam
SFL & Kurtadam
avatar

Mesaj Sayısı : 665
Kayıt tarihi : 19/02/12
Yaş : 26

MesajKonu: Geri: Durum Değerlendirmesi   C.tesi Ekim 13, 2012 6:14 pm

İlerisinden hızlı hızlı yürüyen Melodie'nin aksine genç büyücü yavaş ve temkinli adımlarla ilerliyordu. Asası parmaklarıyla bütünleşmiş gibiydi bu gece. Melodie'nin birileriyle konuştuğunu duyduğunda adımları hızlandı ve sonunda karşısında buldu yoldaşlarını. Endişesi, telaşı yok oldu bir an için. Jacob'u başıyla selamladı. Ardından kızlara bir göz gezdirdi. Aldığı derin nefesler nihayetinde sakinleşmeyi başarmıştı. Bir kaç adım atıp bankta oturan Etta'nın yanına gitti ve elini cadının omzuna koydu. Ondan destek alıp ona destek oluyordu. Ortamda telaşı en fazla gözüne çarpan kişi güzel porsuk olmuştu.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Acacallis D. Dieudonné
Slytherin Hayaleti
Slytherin Hayaleti
avatar

Mesaj Sayısı : 807
Kayıt tarihi : 05/02/12
Yaş : 25
Lakap : Callis.

MesajKonu: Geri: Durum Değerlendirmesi   C.tesi Ekim 13, 2012 6:25 pm

Pelerinini omuzlarından bırakıp maskesini elleri arasına aldıktan sonra hafif ve sakin adımlarla yoldaşlarının yanına ilerledi. Hiç yara almamıştı fakat pek de işe yaradığı söylenemezdi, yine de dudaklarında kazanılan minik zaferin mimarlığını üstlendiği naif bir tebessüm vardı. Bir an duraksayıp Serpent'ı aradı, liderinin peşinden ayrılmaması gerektiğini zira dostlarını ve hayallerini çaldığı ikizi için en azından bunu yapabileceğini düşünüyordu. Keyifli bir uğraş oluşu ve kalbinden de tam olarak bunun geçmiş olması tamamen teferruattı, karşısında Kaledoniyen'ın olmasına sevinmiş Hersinyen'a asa doğrultmak zorunda kalmadığı için memnun olmuştu. Evinden asasından çıkan bir büyü yüzünden bir cesedin çıkması zorda kalmadığı sürece başvuracağı bir şey değildi. Gözlerini kapayıp Takhisis'e derin bir yakarış gönderdi. O artık duyamayacak olsa bile.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Jacob Liam Winchester
Kral Kurt
Kral Kurt
avatar

Mesaj Sayısı : 818
Kayıt tarihi : 21/06/10
Lakap : The Incredible Hulk

MesajKonu: Geri: Durum Değerlendirmesi   Salı Ekim 16, 2012 5:37 pm

Dalıp gittiği noktadan başını kaldırana dek aklından ışık hızıyla geçen binlerce düşünce gözlerini kamaştırmış, Spring'in kelamlarının son kısmını yakalayabilmiş, yine de konunun geldiği noktayı idrak edebilmişti. Floja, Melodie, Acacallis ve Jesus'un aralarında olduğunu görüp vücutlarını seri şekilde kontrol etti, yara almamış olduklarını gördükten sonra endişesi dindi, ve yeniden, yeniden Rodrick'in boş bakan gözleriyle karşı karşıya geldi.

"Aptal. Tek kelimeyle aptal! Ona geri çekilmesini söyledim."

Kendisine dönen bakışların yargılayıcı olmadığından eminken, dışa vurumunun nasıl değerlendirileceğini umursamıyordu.

"Rodrick'i severdim. Mental sağlığının yerinde olmadığı anlar hariç, ki bu huyu yüzünden gözlerimin önünde can verdi. Zebani ateşi yapacak ve hepimizi kavuracaktı."

Tıkandı. Parmaklarıyla boğazlayarak öldürdüğü insanların ardından, tüm bu ölümlerin ardından bu şekilde hissetmemişti. Farklı olan tek şeyi fark ettiğindeyse kendini zorlayarak yutkundu.

"Kedavra laneti. Kontrol edilemez şekilde kışkırtıcı, işlediğin cinayetin hayvansı zevkinden çok daha farklı bir his." Büyülü sözcükleri söylemesinin ardından hissettiklerinin kırıntılarını damağından çevirdi, gözleri parladı. "Sanki bir bağımlılık gibi, hoşuna giden türden, elinde olsa da olmasa da. Yine de, bu şekilde bir başka cinayettense, birini ellerimle öldürmeyi tercih ederim." Yumruklarını sıktı ve unutmaya çabaladı. Tek kelime etmeden kendisini dinleyen Fae'nin yanağına hafifçe dokunarak ayağa kalktı, acısı dinmiş ve rengi geri gelmiş Pierretta'nın yanına oturup, kızı omuzundan kibarca kendine çekti. Yeniden konuştuğunda her birine -callis dahi- bakmış ve onlara hitap ettiğini vurgulamıştı.

"Burada ölmeyeceğiz. Ne müdürün, ne Wood'un, ne de başka bir gücün elinden. Eğer biri aramızdan herhangi birini öldürmek isteyecekse, beni geçmek zorunda. Beni duydunuz mu?"
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Eritheia Fae Hyxest
SFL
SFL
avatar

Mesaj Sayısı : 1551
Kayıt tarihi : 21/06/10
Lakap : Venus.

MesajKonu: Geri: Durum Değerlendirmesi   Salı Ekim 16, 2012 6:15 pm

Sunset'in sözleri üzerine aralarına katılan Jesus'daki potansiyelin gözardı edilemeyecek kadar büyük olduğunu bilen Fae, Melodie'nin sözlerini duymamazlıktan gelip Spring'te takılı kalan gözlerini kıstı. Amaçları belliydi; dur durak bilmeksizin ilerleyeceklerine dair ant içmişlerdi, ancak her ne kadar aşina olsa da bu kez, tanıdığı bir simanın ölümünün altına imzasını atmış olmak melun bir huzursuzluk getirmişti.

Genç cadının dikkatini Spring'in üzerinden çekip kendi sözcükleri arasına hapseden Jake'in sesindeki donukluk, grubun içerisine sinmiş neredeyse elle tutulur ağırlıktaki karanlık düşünce bulutunu daha da katılaştırmıştı. Gözlerini kurdun çehresine öylece sabitleyen Fae, yanağına temas edip geçen parmakların ardından yavaşça tebessüm ederek bakışlarını yere indirdi.

"Ölüm, şu an konuşmamız gereken son şey," dedi kimseye atıfta bulunmaksızın. Dudaklarını ıslatıp karın boşluğunda incecik bir sızı almış yarasının son hâline şöyle bir göz atarken Jake'in söylediklerini düşünmeye gerek duymadı. Artlarında onu bulacaklarına dair şüphesi yoktu.

_________________

“I love the ground under his feet, and the air over his head, and everything he touches,
and every word he says. I love all his looks, and his actions, and him entirely and altogether.”


₰ my love, my Christ:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Spring Winchester
SFL
SFL
avatar

Mesaj Sayısı : 743
Kayıt tarihi : 11/01/11

MesajKonu: Geri: Durum Değerlendirmesi   Salı Ekim 16, 2012 6:56 pm

Jacob'un sözleriyle irkildi genç cadı. Gözleri, onun yerinde olmanın nasıl olduğunu düşünmeye çabalarken kısıldı. En büyük laneti, kendi asasından çıkarken hayal etmek cadıya göre çok güç değildi. Laneti kullanabilmek ve o rütbeye erişmek, cadı için büyük bir kudretti. Tebessümüne hakim olamayarak anın solgunluğuna karşı kıvrılmasına izin verdi. Rodrick'i kendisi öldürmüş kadar haz almıştı. Spring'in hayretler içinde bıraktıran kara vicdanı, hiç kimseninkine benzemiyordu. Yanakları gereksiz tebessümle gerildiği sırada duyduğu cümlelerle hayal kurmanın yeri olmadığını bir kez daha kavradı. Jacob hareketlenip Etta'nın diğer tarafına sıkıştırmıştı koca cüssesini. Tebessümü silinen cadı yerleştiği bankın üzerinde kayarak biraz daha yer açtı ve Fae'nin söylediklerine odaklandı. Başını bir kaç kere yavaş yavaş sallayarak ona hak verdi. Uzun olmasa da saatlerdir kafa patlattığı savaş konusundan az da olsa sıyrılmak istedi bir an. Sanki on beş dakika önce Fredic'i öldürmek için çaba harcayan kendisi değilmiş gibiydi. Anlık düşüncelerini belli edecek bir laf attı ortalığa. "Biz zaten her zaman kazanan taraftık, yine öyle olacağız. En azından ben öyle olmaya alışığım. Hem Jake'i geçmek hayli zor olsa gerek." Kurtun koca cüssesine atıfta bulunarak kıkırdadı Spring ve kafasını eğip Etta'nın diğer tarafında olan büyücüye baktı. Bakışlarını ondan aldığında Melodie'nin az da olsa gülümsettiği gözleriyle karşılaşmıştı.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Freja Feodora Lloyd
SFL
SFL
avatar

Mesaj Sayısı : 5690
Kayıt tarihi : 09/10/10
Lakap : Buz Kraliçesi.

MesajKonu: Geri: Durum Değerlendirmesi   Salı Ekim 16, 2012 7:44 pm

Güzel Fransız'ın dudaklarından dökülen kelimeler abartılı bir şekilde gözlerini devirmesine sebebiyet verirken son bir kez daha sargıyı kontrol edip geri çekildi. "İşte bu kadar, hanımefendi." Dudaklarından dökülen kelimelerin akabinde Etta'ya da küçük bir tebessüm armağan edip, bulundukları ortama teşrif eden her bir bedeni süzen Feodora kızı, kendine has zarifliğiyle beraber yeniden ayağa kalktığında önce Melodie'nin omzunu sıvazladı. Kısa bir göz temasının ardından ise soluğu kız kardeşinin yanında almış ve ince kollarını onun boynuna dolamıştı büyük bir hasretle. "Şükürler olsun ki iyisin," diye fısıldadı cadının kulağına. Geriye doğru çekildiğinde gözlerinin önüne düşen bir tutam bukleyi kulağının arkasına sıkıştırıp, bir kez daha baştan aşağı süzdü canından bir parçasını. Yüzünde açan tebessümle birlikte derin bir nefes veren Buz Kraliçesi, kulaklarında yankılanan kelimeleri özenle zihnine kazırken mühürlü dudaklarını araladı. "Sence buna kimin gücü yeter, Jake?" Hafifçe gülümserken kollarını göğsünde kavuşturmuş ve zihnine dolan düşüncelerin bir sarmaşık misali dallanıp budaklanmasına engel olamamıştı. Garlyn için endişelenen küçük kalbinin telaşını ört bas etmeye çalışırken ne kadar başarılı olduğunu ise kestiremiyordu doğrusu.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Acacallis D. Dieudonné
Slytherin Hayaleti
Slytherin Hayaleti
avatar

Mesaj Sayısı : 807
Kayıt tarihi : 05/02/12
Yaş : 25
Lakap : Callis.

MesajKonu: Geri: Durum Değerlendirmesi   Salı Ekim 16, 2012 9:40 pm

Hogwarts’e geldiğinden bu yana birilerini bir başkasının hatıralarından bakmadığı, nadir ve keyif verici anlardan biriydi Aslan’ın konuşmasına tanıklık etmesi. Yeni oluşunun verdiği tatsızlığı üzerinden atamayan Callis, çocukluğundan bu yana ölümün ılık nefesini ensesinde hissederek yaşadığı için güçsüz olanların elde ettiği sonu onurlu bir biçimde kabullenmelerini beklemişti. Fobrester ve Bahram’ın bu portreyi layıkıyla tamamladığına inanıyordu, zira sarsılmaz bir inançla ait oldukları yeri müthiş bir cesaret örneği sergileyerek savunmuşlardı. Karakterlerindeki tek zayıflık yanlış tarafta bulunmalarıydı, diye düşündü Callis. Burada ölü olarak anılan pek çok kişinin olduğu gibi yanlış yerde doğmuş ve bu yanlışı sürdürecek kadar bağnaz bir yaşamın kölesi olmuşlardı. Aslan’ın sesi, parça parça hislerini aktarmaya ve aradaki bütün uğursuzluğu sonlandırma çabası beyninin algılama ile ilgilenmeyen bölümünde seçilirken genç cadı tekrar tekrar yaşadı o iki yılanın son anlarını. Ve sonunda verdi kararını. “Şüphesiz bugün karşımıza çıkacak çoğu kişi, karakter bakımından güçlü büyücüler olacak. Tek yanlışları bize karşı çıkmaları ve her şekilde elde edeceğimiz zaferimizi geciktirmeleri.” Sırtını soğuk duvara yaslarken kollarını kendisine doladı. Bakışları Aslan’ın keskin bakışlarının kapanına kısıldığında kurtulmak için çabalamaktan ziyade küstahça karşılık verdi. O’nun hislerini bu derece mertçe telaffuz edişinden etkilenmiş olsa da dudaklarına yarım bir tebessüm bırakmaktan ileri gidemedi bu beğeni. Derin bir nefes alarak ciğerlerine saplanan bıçakların varlığını bir kez daha hissettiğinde durgunluk bütün bedenini zincirlemişti. Aslan’a Darciel’ın güncesinde gizlenmiş kendi cümlelerini yumuşatarak hatırlatmak istedi, yankılanan sesi boştu.
“Bu gece diğer geceler olduğu gibi şanslı olduğumu hissederek başımı yastığa koymak istiyorum. Sarsılmamızı çabuk atlatmamız gerek, bir gün bu sahnenin gözlerimiz önünde canlandığında sarsılmamak için kendimi hazırlamış olmalıydık.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Durum Değerlendirmesi
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Durum Listesi

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz... :: Genel Olarak Wigtown :: Eritheia Fae Hyxest-
Buraya geçin: