Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap
Taşındık arkadaşlar! www.magusinvicta.com

Paylaş | 

Günlük

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Lucas Ferres
Seherbaz
Seherbaz

Lakap : Boynuzsuzkeçi

MesajKonu: Günlük   Cuma Kas. 16, 2012 11:08 pm

Aslında günlük yazmak gibi bir lüksüm yok ama bi heves yazıcam.

Dünden beri uğraşmaya çalıştığım şu avatarım cücük gibi kaldı ne yaptıysam düzelmiyor arkadaş kafayı yedirticek bana, imza da şet gibi oldu zaten. Klasik yazıyorum o zaman. Sabah kalktım (aslında alarmımı 9:30a kurmuştum ama kapatıp tekrar yattım) bilgisayarı açtım kahvaltı ederken kuzenim dedi naber dedim iyidir falan. Gelsene işteyim çalışıyom iyi dedim la geleyim prof makina da almış ona da bi bakayım ordan okula geçerim dedim ama oraya gittiğim gibi kaldım okulu astım sonra diğer kuzen geldi takıldık ettik. Ya bişey dicem bu manyaklık var bende, gündüz hiçbir şey yok durumum hahaha hohohoho falan, gece bi oluyo bi melankolilik başlıyo sabah adını ağzıma almadığım Cem Adrian'ı gece hayvanlar gibi dinliyorum. Hoşuma da gidiyo ha bünye alıştı sarsılmıyorum artık falan. Öyle yani bugün çalıştım be günlük. Öpüyorum seni :* İmzamı atamıyorum özrümü kabul görürsün artık.

17 Kasım Cumartesi 00:08
Lucas Ferres
Seherbaz
Seherbaz

Lakap : Boynuzsuzkeçi

MesajKonu: Geri: Günlük   Paz Kas. 18, 2012 10:53 pm

Selam bebeğim, Cumartesi günü kuzenimin yanına gittim, orada kaldım, bugün dışarı çıktık fotoğraf makinesini aldık, Göletten İnciraltı'na oradan Güzelyalı, Hatay, Asansör'e gidip eve geldik falan güzeldi hoş kareler çıktı. İnciraltı sahilde HAYVANLAR gibi bi balık ekmek yemişim ki öf diyorum. Gidip "Balık ekmek ne kadardı?" diyip "Ha iyimiş hadi balık ekelim" diye bi espri yapmak aklıma geldi, kuzene bu fikrimi yönelttim dövüyordu beni.. Neyse sonra geldik falan falan öyle yani full gezdim bugün ama anlatacaklarım bu yani. Öptüm gömdüm seni günlüğüm. Kalp.

18 Kasım Pazar 23:53

Günlük
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası