Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun. 
AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap
Taşındık arkadaşlar! www.magusinvicta.com

Paylaş | 
 

 Vera Vlonjati

Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Vera Vlonjati
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer
avatar

Mesaj Sayısı : 1202
Kayıt tarihi : 14/01/11
Yaş : 22

MesajKonu: Vera Vlonjati   Cuma Ara. 28, 2012 8:20 am  Sıcaktan nefes almanın bile hayli güç olduğu 20 Haziran öğle vakitlerinde Arnavutluk Cumhuriyeti'nin başkenti Tiran'da dünyaya geldi. Vlonjati ailesinin tek çocuğu. Ailesi Arnavutluğun seçkin aileleri arasındadır. Babası Sihir Bakanlığı'nda Esrar Dairesi'nde Annesi Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi'nde çalışmaktadır. İşkolik bir ailenin kızı olarak Hizmetçiler ve Dadılar tarafından büyütüldü. Maddi açıdan hiçbir sıkıntı yaşamayan ailenin şımarık, dediğim dedik inatçı ve istediğini her zaman elde eden kızı olarak yetişti. Vera ''imkansız'' kelimesini asla hayatında barındırmaz istediğini elde etmek için her yola girmeye hazırdır. Çevresi fazlasıyla geniştir. Dengesiz bir karakteri vardır. Genelde alev saçan gözlerle ve burnu dik halleriyle ortalarda görünür. Yakın çevresi dışındaki insanlara karşı mesafeli, sevimsiz bir görünüm izler. Kavgalara ve tartışmalara bayılır. En neşeli hallerini sadece yakınındakiler bilebilir. İnanılmaz eğlence düşkünüdür ve mükemmel bir taklit yeteneğine sahiptir. Tartıştığı insanların burnundan getirir ve haksız olsa bile her zaman haklı çıkmayı ve kendine özür diletmeyi başarır, başaramazsa o kişiyle ömür boyu uğraşıp onu rezil etmek ve küçük düşürmek için elinden geleni yapar, asla pes etmez. Mükemmel bir konuşma yeteneğine sahiptir. Sizinle öyle profesyonelce konuşarak sizi büyüler ki kendinizden nefret etmenizi bile sağlayabilir. Safkanlığı ailesi gibi önemser. Bulanıklara takılmaktan keyif alır ama bunu aşırı boyutlara taşımamıştır. Her binadan herkesle anlaşabilir ama en yakınları her zaman kendi binasındandır. Kur yapmak en sevdiği şeylerden birisidir. Tatlı diliyle yaptıramayacağı şey yoktur. Kumarbazdır ve kart oyunlarına bayılır. Fazlasıyla uyanıktır. Bir sene önce geçirdiği nedeni hala belli olmayan ve araştırılan felç yüzünden bir sene okuldan uzak kaldığı için sınıf tekrarı yapmaktadır. Yakın arkadaşlarına karşı oldukça korumacı, iyi ya da kötü her durumda savunucu bir rol üstlenmektedir. Kötü alışkanlık eğilimi fazladır. Ot, sigara, Alkol, Extasy gibi maddeleri kullanmaktadır ve her daim bağımlısı olmadığını keyif için kullandığını savunmaktadır. Ailesinin ilgisizliği ve sadece bankamatik hallerinden şikayetçi olmak yerine bu durumdan fazlasıyla memnundur.


*

  K e n k s l e r
  - Claudius D. Dieudonné [S]
  Darciel ve Vera'nın arasındaki güçlü arkadaşlık bağını koparmaya kimsenin gücü yetmemiştir. Zira bunu deneyenlerde nasibini fazlasıyla almıştır. Darciel gibi zor karaktere tepkisini çekinmeden veren nadir insanlardandır Vera. Onu fazlasıyla iyi tanır ve onunla nasıl konuşması gerektiğini bilir. Darciel zor birisidir fakat Vera bununla savaşmayı ve kendisini önemsetmeyi başarır.

  - Wilma Roos [S]
  Vera'nin gercekten guvenebilecegi saglam dostlara ihtiyaci var. Wilma ve Vera hem cok yakin arkadaslar hemde kotu aliskanlik kullandiklari ortamlarda birbirlerini mukayyet olurlar. Vera Wilma'nin aile hayatindan haberdardır ve ona destek olmaktadır. Wilma'da Vera sinifta kaldiktan sonra yasadigi zor zamanlarda onun yaninda olur onu yalniz birakmaz. Karakterleri benzedigi icin genelde sorun yasamazlar. Hatta beraber Uvey anneye karsi kucuk oyunlar bile planladıkları zamanlar oluyordur.

  -Amaranthe Feodora[S]
  - Amaranthe'nin yeri Vera için çok özeldir. İkili resmen beraber büyüdüler. Aileleri yakın arkadaştı. Yaz ve kış tatillerini hep beraber geçirirlerdi. Kötü alışkanlık ortamlarını bile beraber keşfetmişlerdir. Vera'nın gözünde genç cadı ölene kadar sağlam bir dosttur.

  B i r a z Ö y l e B i r a z B ö y l e
  - Kevin Stark [G]
  Kevin Vera'nın daimi sataştığı kişilerden birisidir. Onu gıcık etmek adeta Dünyadaki en keyif verici şeylerden birisidir Vera için. Kevin Stark Wigtown Wanderers karşıtları tarafına geçtiğinde işler Vera için daha çok keyif verici bir hale geldi. Büyük salonda onu kırbaçlamasıysa uzun süre hafızalardan silinmedi.

  - Majorie Intero [H]
  Her şey bir partide kim daha çok içecek yarışıyla başladı. Majorie ve Vera ortak partilerde sürekli denk geliyorlardır. Majorie Vera'nın taklit yeteneğini beğenir. Beraberken çok eğlenirler. Hatta aralarında özel espriler ve kilit kelimeler bile bulmuşlardır. Derslerde bazen şımarıklık yapıp birbirlerine yüksek sesle espriler yapmayı ihmal etmezler. Vera bu kızın yanında gerçekten çok eğleniyor.

  -Anabelle Feodora [S]
  Bu kız Veranın tanıdığı en kıskanç kişilerden birisi. Gözünde asla  bir Amaranthe olamaz ve buna onun sinyallerini vermekten çekinmiyor Vera. Çoğu olayın içinde bulunmuş olsalar bile Vera ona karşı mesafeli davranıyor çünkü Amaranthe'yle olan yakınlığını kıskandığının farkında. Yinede özel olarak bir nefreti yok ve kin beslemiyor. Denk geldikçe konuşuyor ve aynı ortamda bulunuyorlar. Vera Anabelle'in sevgilisiyle yatıyor.

  S i z i g i d i ç o k b i l m i ş l e r .
  -  Melisande Qixinâ [H]
  Melisande Vera birbirinden zıt iki karakterdir. Vera imkansız kelimesine inanmaz ama Diana imkansız'ın varlığını sürekli onun gözüne sokmaya çalışmaktadır. Sürekli didişirler ve ağız dalaşına girerler. Aralarında  zıt bir çekim vardır. Senelerdir birbirlerini tanırlar ve ortak arkadaş gruplarında aynı ortamlarda bulunmuşlardır. Yeri gelir Vera Diana'yı haklı bulur bazende tam tersi olur arkadaş gibidirler ama genelde çok zıt giderler. Yaşıt olmalarına rağmen Vera felç yüzünden uzak kaldığı için aynı sınıflarda değildirler.

  F ı t ı f ı t ı
  - Valdis Raimonds  [S]
  En yakın arkadaşı Wilma'nın sevgilisi olan Valdis Vera için önemli bir dost. Güvendiği ve dost olarak gördüğü nadir erkeklerden birisidir Valdis. Pis işlere beraber giriyorlar ve Wanderers'lara karşı gelen öğrencilere şkencelerde beraber görev alıyorlar.

  - Aizen Németh,  [S]
  Kötü alışkanlıklara olan eğilimleri onları sürekli aynı ortamlarda olmaya itiyordu ve Wilma'nın Vera'nın yakın arkadaşı olması ve ot bulmaları bu nedenle kolay olduğundan Vera Aizen çin bir nevi kaynaktı. Aynı zamanda bir çok kez kumar masasında oturmuşlukları vardır. Başlarda Vera'yı poker konusunda oldukça küçümseyen Aizen Vera'nın performansı karşısında şaşkınlığa uğramıştır. Vitaly'le oldukça yakın olan Aizen Vitaly ve Vera arasındakileri biliyor olmasına rağmen sessizliğini korumaktaydı. Şimdi SFL'lerle birlikte kaçmış olan Aizen'dan haber alamıyor.

  - Vitaly Orlov [S]
  Küçüklüklerinden beri yakın arkadaş olan ikili son zamanlarda kim olduklarını unutmuş gibi davranıyor. Aralarındaki yakın arkadaşlık git gide karmaşık bir hal alıyor ve arkadaşlıktan öte bir yakınlaşmanın içine doğru savruluyor. İkiside fazlasıyla rahat insanlar oldukları için bu durumu önemsemiyorlar. Bir şeyler yaşamalarına rağmen birbirlerine hala kiminle neler yaptıklarını anlatıp, insanlarla alay bile ediyorlar. Aralarında geçen her şeye rağmen hiçbir şey yokmuş gibi yapıyorlar ve arkadaşlıklarına asla zarar vermeden kaldıkları yerden hayatlarına devam ediyorlar. İşler sadece yalnız kaldıklarında değişiyor. İkisinin de sevgilisi var. Vera sevgilisiyle kavga ettiği zamanlarda soluğu Vitaly'nin yanında alıyor. Vitaly yoluyla sevgilisinden intikam alıyor.

  R a k i p /// N e f r e t
  - Lethe Dieudonné [S]
  Bu kız Vera için tam anlamıyla bir rakip. Ondan oldum olası hoşlanmadı ve aralarından ezelden beri bir soğukluk hakim oldu. Hiç açık açık birbirlerinden hoşlanmadıklarını söylemediler. Ta ki Lethe'nin sevgilisini Vera onun elinden çalana kadar. Çoğu kişiye göre Charles'ı Lethe'nin elinden çalan Vera. Lethe ise Vera'nın artıklarla idare ettiğini iddia ediyor fakat Lethe ve Charles sevgili olmadan öncede yakın arkadaşlıklarından yola çıkarak Lethe'nin Charles'a verdiği değer belli... Vera bir zafer sarhoşluğunda ondan hoşlanmadığını gizlemiyor. Aralarındaki soğuk savaş Charles ve Vera ayrılmış olsa bile hala devam etmekte. Sonu meçhul.

  - Jimena Aureliano [R]
  Vera oldum olası bu kızın kendini beğenmiş ve rahat tavırlarından rahatsız olmaktadır. Çevresindeki insanları umursamadan sergilemiş olduğu rahat tutumu Vera'nın gözüne bakmakta ve kızı itici olarak nitelemektedir. İlk zamanlar böyle olan düşünceleri Vera ve Charles'ın çıktığı zamanlarda Jimena'nın durumu bilmesine rağmen Charles'a yavşamaları sonucunda avlu'daki büyük kavgadan beri ölümüne nefret ediyor Vera. Gördüğü her yerde laf çarpıtmaktan geri kalmıyor ve Charles'la ayrılmış olsa bile kıza olan kindar tavrını korumaktadır.

  Her türlü kurguya açığım
  Öncelikle en yakın arkadaş ekürisi, eski sevgili, takılmacalar, kötü alışkanlık arkadaşları ve anlaşamadıkları olarak başlayabiliriz. Başka fikirleriniz varsa buyrun gelin şekillendirelim.En son Vera Vlonjati tarafından Çarş. Ağus. 14, 2013 9:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 19 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Claudius D. Dieudonné
SFL
SFL
avatar

Mesaj Sayısı : 4314
Kayıt tarihi : 30/12/10
Yaş : 25
Lakap : Darcy.

MesajKonu: Geri: Vera Vlonjati   Cuma Ara. 28, 2012 11:42 am

Şu en yakın arkadaş olayına seninle girebiliriz. Ama istersen düşman da olabiliriz. Açıkçası en iyi yaptığım kurgular düşman kurgularıdır Darciel ile. Asla tam bir kötü tam bir iyi bulamadığı gibi ilginç şeyler çıkar Darcy'mden. Aramızda iki yaş var, ve ben geçen seneye kadar sadece kendi çevremde SFL ile takıldığım için bu sene bayağı bir bocalayacağım. Seni SFL'e dahil etmek isteyebilirim, düşman olabiliriz ya da arkadaş kalırız ama pek samimi olamayız. Ehem, seç beğen al güzellik.

_________________

You find the head dozens of times a night, let me means.
In Chains :
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Vera Vlonjati
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer
avatar

Mesaj Sayısı : 1202
Kayıt tarihi : 14/01/11
Yaş : 22

MesajKonu: Geri: Vera Vlonjati   Cuma Ara. 28, 2012 1:19 pm

Ben Darciel'i sevdiim. Bence bizden güzel kurgular çıkar. En yakınlara ekliyorum canım. SFL'e dahil etme olayınıda RP'lerde kullanırız.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Claudius D. Dieudonné
SFL
SFL
avatar

Mesaj Sayısı : 4314
Kayıt tarihi : 30/12/10
Yaş : 25
Lakap : Darcy.

MesajKonu: Geri: Vera Vlonjati   Cuma Ara. 28, 2012 1:20 pm

Güzel bir seçim. Ve bir yılan daha doğru yolu bulur ahaha.

_________________

You find the head dozens of times a night, let me means.
In Chains :
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Wilma Ross
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer
avatar

Mesaj Sayısı : 700
Kayıt tarihi : 23/11/12

MesajKonu: Geri: Vera Vlonjati   Cuma Ara. 28, 2012 2:45 pm

Kötü alışkanlık arkadaşları olabiliriz. Karakterlerimiz benziyor, özellikle dengesiz kısmı. Wilma'nın da kötü bir aile hayatı var, üvey annesinin gelmesiyle beraber kötü alışkanlıklara başladı ve şimdi gittikçe kötüye gidiyor ama farkında değil. Ot satıcılarıyla yakın ilişkide, yani kullanmanın yanında daha pis yerlere bulaştı. İstediğin gibi geliştirir, güzel maceralara atılırız. En yakınlarından da olabilir yani.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Vera Vlonjati
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer
avatar

Mesaj Sayısı : 1202
Kayıt tarihi : 14/01/11
Yaş : 22

MesajKonu: Geri: Vera Vlonjati   Cuma Ara. 28, 2012 3:04 pm

Vera'nin gercekten guvenebilecegi saglam dostlara ihtiyaci var. Wilma ve Vera hem cok yakin arkadas olurlar hemde kotu aliskanlik kullandiklari ortamlarda birbirlerini mukayyet olurlar. Vera Wilma'nin aile hayatindan haberdar olan birisi olabilir ve ona destek cikabilir, Wilma'da Vera sinifta kaldiktan sonra yasadigi zor zamanlarda onun yaninda olur onu yalniz birakmaz. Karakterleri benzedigi icin genelde sorun yasamazlar. Hatta beraber Uvey anneye karsi kucuk oyunlar bile planlayabilirler.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Wilma Ross
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer
avatar

Mesaj Sayısı : 700
Kayıt tarihi : 23/11/12

MesajKonu: Geri: Vera Vlonjati   Cuma Ara. 28, 2012 3:05 pm

Çok güzel olur, Wilma'nın aradığı yol arkadaşı diyebiliriz. Uygun olduğun bir zaman başlayabiliriz rpye.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Vera Vlonjati
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer
avatar

Mesaj Sayısı : 1202
Kayıt tarihi : 14/01/11
Yaş : 22

MesajKonu: Geri: Vera Vlonjati   Cuma Ara. 28, 2012 3:07 pm

Tamamdir, guzel oldu bu hihi ^^.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Wilma Ross
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer
avatar

Mesaj Sayısı : 700
Kayıt tarihi : 23/11/12

MesajKonu: Geri: Vera Vlonjati   Cuma Ara. 28, 2012 3:10 pm

Bence de, en yakın arkadaş ekürisine ekleyebilirsin mesela. Kötü alışkanlıktan da öte, iyi bir ekip oldular. Surprised
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Vera Vlonjati
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer
avatar

Mesaj Sayısı : 1202
Kayıt tarihi : 14/01/11
Yaş : 22

MesajKonu: Geri: Vera Vlonjati   Cuma Ara. 28, 2012 3:23 pm

Tam aklimdan gecen buydu Surprised Hemen ekliyorum.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Serpent Felis Leo
SFL Lideri
SFL Lideri
avatar

Mesaj Sayısı : 2958
Kayıt tarihi : 20/06/10
Yaş : 26
Lakap : Kaos'un Lordu

MesajKonu: Geri: Vera Vlonjati   Cuma Ara. 28, 2012 3:34 pm

Kevin'ı da ekle, Büyük Salon'daki rpden sonraki bina değişimi bi değişik oldu, istersen iyi istersen kötü olsunlar sen seç ^^

_________________


It's all about Littleflair:
 


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Vera Vlonjati
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer
avatar

Mesaj Sayısı : 1202
Kayıt tarihi : 14/01/11
Yaş : 22

MesajKonu: Geri: Vera Vlonjati   Cuma Ara. 28, 2012 4:10 pm

Onu ben halledicem bir sekilde ya cidden bir garip oldu. Surprised Kevin'la surekli ugrasabilir Vera. Gicik eder falan ama ozunde bi nefreti olmaz. Can sikintisidan satasabilir. Bazen cok iyi bazen cok sinir davranabilir dengesizliginden dolayi.

Aklima boyle bir sey geldi bilmiyorum ne kadar mantikli. Surprised
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Serpent Felis Leo
SFL Lideri
SFL Lideri
avatar

Mesaj Sayısı : 2958
Kayıt tarihi : 20/06/10
Yaş : 26
Lakap : Kaos'un Lordu

MesajKonu: Geri: Vera Vlonjati   Cuma Ara. 28, 2012 4:29 pm

Olur, birbirlerinin esprilerini beğenen, ortaklaşa birilerini rencide eden ama birbirlerine laf sokmaktan geri kalmayan bi ikili olabilirler Very Happy

_________________


It's all about Littleflair:
 


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Vera Vlonjati
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer
avatar

Mesaj Sayısı : 1202
Kayıt tarihi : 14/01/11
Yaş : 22

MesajKonu: Geri: Vera Vlonjati   Cuma Ara. 28, 2012 6:47 pm

Kaydetmiş bulunmaktayım, en kısa zamanda RP yapmak dileği ile ^^.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Majorie Intero
Cadı
Cadı
avatar

Mesaj Sayısı : 320
Kayıt tarihi : 12/02/12
Lakap : Maji.

MesajKonu: Geri: Vera Vlonjati   Cuma Ara. 28, 2012 6:58 pm

En neşeli hallerini sadece yakınındakiler bilebilir. İnanılmaz eğlence düşkünüdür ve mükemmel bir taklit yeteneğine sahiptir.

Yazından bunu çektim aldım ama Majorie ile de eğlenmeni çok isterim. Tabi bu Hufflepuff yahu, ne eğlencem onunla demiyorsan. Ayarlayalım bu şekilde bir kurgu...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Donna Ciccone
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 752
Kayıt tarihi : 27/10/12
Lakap : Vahşi.

MesajKonu: Geri: Vera Vlonjati   Cuma Ara. 28, 2012 7:14 pm

Biz bir ara konuşmuştuk sanki hanım hanımcık Arnavut kızı biraz yoldan çıkaracaktı Donna. ^^ başka bir şeylerde ş'apabiliriz tabi.

_________________

Leydi Kevin'ı Oynamaya Zorlarken:
 
sçtmağzınabeklesen:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Vera Vlonjati
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer
avatar

Mesaj Sayısı : 1202
Kayıt tarihi : 14/01/11
Yaş : 22

MesajKonu: Geri: Vera Vlonjati   Cuma Ara. 28, 2012 8:03 pm

Her şey bir partide kim daha çok içecek yarışıyla başlamış olabilir. Majorie ve Vera ortak partilerde sürekli denk geliyorlardır. Majorie Vera'nın taklit yeteneğini beğenir. Beraberken çok eğlenirler. Senin karakterini bilmiyorum ama benim kız genelde içip dağıtanlardan.

Böyle bir şey geldi aklıma. Uygunsa arkadaşlar kısmına ekleyebilirim ^^.
Donna'cıım sana PM attım.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Seoirse Krghia
Kurtkadın
Kurtkadın
avatar

Mesaj Sayısı : 261
Kayıt tarihi : 19/08/11
Lakap : Νύξ

MesajKonu: Geri: Vera Vlonjati   Cuma Ara. 28, 2012 8:06 pm

Melisande Qixinâ ile kenks falan olabilirsin Buse ^^. Ya da öyle yakın arkadaş falan. (Darci'yi gördüm kıskandım oluum ya) Sad Aklımda çok kurgu yok ama, buluruz yani Very Happy
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Vera Vlonjati
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer
avatar

Mesaj Sayısı : 1202
Kayıt tarihi : 14/01/11
Yaş : 22

MesajKonu: Geri: Vera Vlonjati   Cuma Ara. 28, 2012 8:34 pm

Tamamdır. Very Happy
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Valdis Raimonds
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer
avatar

Mesaj Sayısı : 161
Kayıt tarihi : 23/12/12

MesajKonu: Geri: Vera Vlonjati   C.tesi Ara. 29, 2012 11:50 am

Direkt dalacağım ama, şimdi şöyle. Karakterim gözüne hoş gelene yavşar. Özellikle Slytherin ve güzelse. Bu yüzden yavşayabilir sana da. Ama genelde soğuktur. Diğer binalarla öyle çok haşır neşir değildir. Kimseye tam güvenmez; ama herkesi arzulayabilir. Ama bu hiç gülmemesi demek değil. Gülüyor, eğleniyor vs. de. Senin karakterinle uğraşır sonra da yavşar. Sonra istersen karakterin Valdis'e yavşamaya başlar karşılıklı yavşayabilirler ahah. Anlatıldım mı bilemedim ama...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Vera Vlonjati
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer
avatar

Mesaj Sayısı : 1202
Kayıt tarihi : 14/01/11
Yaş : 22

MesajKonu: Geri: Vera Vlonjati   C.tesi Ara. 29, 2012 12:14 pm

Şöyle olabilir. Seninki yavşar ve önceleri karşılık görür ama herkese yavşadığını gördükçe Vera kendini geri çekecektir. Yinede Valdis'in fazlasıyla çekici olduğunu düşünecektir. Her ne kadar kendini geri çeksede sürekli bir yerlerde onun önüne çıkmayı ihmal etmez. İstemem yan cebime koy gibi.

Böyle bir şey olabilir?
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Malcolm Mourier
SFL
SFL
avatar

Mesaj Sayısı : 1112
Kayıt tarihi : 06/09/10

MesajKonu: Geri: Vera Vlonjati   C.tesi Ara. 29, 2012 12:55 pm

Vera Vlonjati demiş ki:
Şöyle olabilir. Seninki yavşar ve önceleri karşılık görür ama herkese yavşadığını gördükçe Vera kendini geri çekecektir. Yinede Valdis'in fazlasıyla çekici olduğunu düşünecektir. Her ne kadar kendini geri çeksede sürekli bir yerlerde onun önüne çıkmayı ihmal etmez. İstemem yan cebime koy gibi.

Böyle bir şey olabilir?

Olur tabii. Wilma ile birlikteler şuan, eğlenceli olur.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Vera Vlonjati
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer
avatar

Mesaj Sayısı : 1202
Kayıt tarihi : 14/01/11
Yaş : 22

MesajKonu: Geri: Vera Vlonjati   C.tesi Ara. 29, 2012 1:00 pm

Tamamdır o halde güzel oldu.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Summer S. Archangel
Ölü
avatar

Mesaj Sayısı : 295
Kayıt tarihi : 21/06/12
Lakap : Ice.

MesajKonu: Geri: Vera Vlonjati   C.tesi Ara. 29, 2012 7:53 pm

Summer sana bir kenks oluyor. Ama onu bu cici haliyle kabul et, sen tabi onu kötü ve sinsi yanıyla da görmüş olursun.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Janel Mahle
Cadı
Cadı
avatar

Mesaj Sayısı : 353
Kayıt tarihi : 19/12/12

MesajKonu: Geri: Vera Vlonjati   C.tesi Ara. 29, 2012 8:40 pm

Kurgu yapmak istediğimi daha önce belirtmiştim aslında ama başlığa uğramam gerektiğini düşündüm. Janel'in karakteri hazır olsa da henüz tam anlamıyla yazılı hale getiremediğimden karakter özelliklerinin kısa bir bölümünü seçmen şapkadan alıntılayayım;
Tekinsiz bir kız olduğunu bilmek yeterli midir? Kesinlikle. Eğer ona karşı koyabilecek kadar güçlü olduğunuza inanmıyorsanız ondan uzak durmanız gerekir. Naif ruhunun mahrem sırlarına rağmen doğuştan sahip olduğu zarafetiyle engellenemez bir tuzak haline gelebilir Janel. Karmin kırmızısı dudaklarından dökülen sözcükler bir gece ezgisi gibi gelir kulağa; derinden ve soğuk. Değer vermeye layık gördüğü tek şey zekadır, zihnindeki imgeler bilinmese dahi bir silaha dönüşebilir ve diğer zihinleri bulandırabilir.
Sıradan bir ilişki kurgusu tercihim sayılmaz, bu nedenle kurgu üzerinde biraz uğraşmak istiyorum açıkçası. En azından bir başlangıç yapabiliriz?
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Vera Vlonjati
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz... :: Portre :: Sizin Kurgularınız :: Kişisel Kurgular-
Buraya geçin: