Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap
Taşındık arkadaşlar! www.magusinvicta.com

Paylaş | 

Pemphredo Khepri.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Sonraki
YazarMesaj
Bellatrix Tina Javier
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.

MesajKonu: Geri: Pemphredo Khepri.   C.tesi Şub. 26, 2011 12:35 pm

Beni artık sevmeyin, tuza yatırdım gönlümü; düşlerimin yanına.. Gözlerimde esrik bir sızı, alışamadım unutulmaya..

26Şubat.
Cumartesi.
Pierretta Qixinâ
Hufflepuff VII. Sınıf
Hufflepuff VII. Sınıf

Lakap : Nemesis, goddess of revenge.

MesajKonu: Geri: Pemphredo Khepri.   Paz Mart 06, 2011 7:21 pm

edit.

En son Pierretta Qixinâ tarafından Perş. Tem. 04, 2013 1:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Amelia Qixinâ
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf

Lakap : Amy ya da Lia.

MesajKonu: Geri: Pemphredo Khepri.   Salı Mart 08, 2011 12:01 am

Yaşanan her an, unutmak zorunda kalacaklarımızı çoğaltıyor.. Eğer insan unutmak istemezse, bir günü bile hatırlar on yıl sonra.. Ve unutmak isteyen, bir günde unutur on yılı.. Bir susacak vardı ve o hep bendim. Zaman bana, unutmakla affetmenin çok farklı şeyler olduğunu öğretiyordu..

01.01
08Mart.
Salı.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Anca tıkın sen:

Pierretta Qixinâ
Hufflepuff VII. Sınıf
Hufflepuff VII. Sınıf

MesajKonu: Geri: Pemphredo Khepri.   Çarş. Mart 09, 2011 10:41 pm

edit.

En son Pierretta Qixinâ tarafından Perş. Tem. 04, 2013 1:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Pierretta Qixinâ
Hufflepuff VII. Sınıf
Hufflepuff VII. Sınıf

MesajKonu: Geri: Pemphredo Khepri.   Perş. Mart 10, 2011 11:07 pm

edit.

En son Pierretta Qixinâ tarafından Perş. Tem. 04, 2013 1:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Pierretta Qixinâ
Hufflepuff VII. Sınıf
Hufflepuff VII. Sınıf

MesajKonu: Geri: Pemphredo Khepri.   Salı Mart 15, 2011 10:19 pm

edit.

En son Pierretta Qixinâ tarafından Perş. Tem. 04, 2013 1:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ovnérta Quisqaun

MesajKonu: Geri: Pemphredo Khepri.   Çarş. Mart 16, 2011 11:31 pm

Karantinaya aldım yarınımı kimse giremeyecek..

Uzun ve kan kırmızısı elbiseyi üzerine geçirmiş, karanlığa adımlarını atıyordu kız. Korkmuyordu. Nasıl olsa yanında korksa da; korkmasa da kimsenin olmayacağını biliyordu. Çünkü kendi seçimiydi bu; yarınlarını karantinaya almıştı. Kendi de dahil kimse giremeyecekti...

Ürktü.

Karanlık korkutmasa da ürpertmişti kızı. Acı çektirmese de canını yakmak gibi bir şeydi bu. Ama ikisinin de sonu aynı kapı; yanlış. Kızın etrafında o kadar yanlış yapanlar vardı ki artık hayatın doğrusu olduğunu kabul ediyordu kız bu yanlışları. Kimse ona doğrunun aslında yanlış; yanlışın da yanlış olduğunu öğretmemişti. Pekii doğru hangisiydi? Bunu da nereden bilsin ki kız?! Sadece onlar ne derse, o'ydu.

Nefes al(ama)dı.

Diğerlerinin emirleriyle alıp-verdi nefeslerini. Onların havaya bıraktığı nefeslerden çalabildi sadece. Olmaz! Kendine ait bir havası yoktu. Onlar ne yaparsa, onlar ne verirse o kadar nefes alınabiliyordu onun dünyasında. Ama bir sorun vardı, nefessiz kalmak istemeyenler aldıkları nefesleri hep kendinde bir yerlere sakladılar. Bu yüzden yarınlarını karantinaya aldı kız, dünlerden gelen nefessizlikler, yarınlarını ölümcül hastalığa yakalattırmıştı.

Acıdı.

Acınması gereken kişi, başkalarına acımıştı. Üzülmüştü onlar için. Kendi derdini susturup, içindeki onları duymuştu. Ve bir daha ona geri dönen olmadı. Belki de bu yüzden yoktu kızın yarınları. İçinde artık bir benlik kalmamıştı. Hep onlar; onlar; onlar...

Kan.

Aslında kan denildiğinde herkesin aklına gelen tek şey ölümdü, acıydı, nefretti, öfkeydi. Oysa o kız için, kan, bir yaşamdı. Hangi biriniz ölüde kan gördünüz, diyordu kız. Korkmak için, nefes alabilmek için, acıyabilmek için gerekli olan şey, tek şey kandı! Ve bir kez olsun kendine dönüp bakabildi kız. Bunların hiçbirini yapamadığını gördüğündeyse bu sefer gerçeği anladı; kendi için korktu; kendine acıdı; ölüydü ve zaten nefes alamıyordu. Bir kez daha anladı ki, son, en baştaydı. Tüm bunlara sadece kendi 'kan'dı.

19Mart.
Perşembe.
Ovnérta Quisqaun

MesajKonu: Geri: Pemphredo Khepri.   C.tesi Mart 19, 2011 12:26 am

Ömrüm bir rüya ise tabiri ne? Tabir-i caiz ise ömrümün rüyası ne?

Hepimizin en mutsuz olduğumuz dakikaları sanki bir kabusa benzetiriz. Sanki hiç olmayan, olmayacak olan bir kötü rüya deriz.
Veya en güzel dakikalar. 'Rüya gibi...' bu terimin doğuş amacı ne?
Neden bizler sürekli dolu dolu yaşadığımız dakikaların gerçek olmayacağına inanıyoruz ki? Veya acıyla yanarken neden gerçeklik payını yitiriyoruz zamana karşı.
Bu kadar mı kendimize güvensiziz? Veya bu kadar mı kendimize acınacak durumdayız?
Yaşadığımız şeylerin hepsi gerçek! Ne olasılıksız aranmalı güzel dakikalarda, ne de küfredilmeli kötü geçen zamana. Kötü geçen zamanı güzelleştiren de bizleriz, güzel zamanı bir nefes aralığında yok edende... Bu yüzden inanmadan olmuyor işte. İnanmalısın, inanmalıyız... Tek kurtuluş bu. Ama inanmak görmediğimiz şeylere değil, bize verilen imkanlara inanmaktır.
Yaşamadığım, görmediğim, aslını bilmediğim hiçbir şeye inanmama gerek yok. Özellikle böylesine yalnızken...

19Mart.
Cumartesi.
Pierretta Qixinâ
Hufflepuff VII. Sınıf
Hufflepuff VII. Sınıf

MesajKonu: Geri: Pemphredo Khepri.   Perş. Nis. 07, 2011 8:46 pm

İstanbul bugün yorgun, üzgün ve yaşlanmış, biraz kilo almış, ağlamış yine; rimelleri akıyor...

İstanbul... Ütopyalar Kraliçesi! Etrafını sarmış yine zehirli hüzün sarmaşıkları. Gözleri dolmuş, puslu, ağlamaklı... Bir dokunsam; kabaran yüreğinden sel olup akacak gözyaşları. Aşıkların sevda için döktükleri inci taneleri gibi. İstanbul... Eski aşklarını yad etmenin o buruk tadıyla; kaşları çatılmış, gölgelenmiş güzel yüzü, saçları dağılmış rüzgarlarla savrulmuş, çıkarıp atmış üstündeki bütün ağırlıkları... İncecik bir keder giymiş üzerine. Burçlarında asker kalmayan kaleler gibi savunmasız kalmış, üşümüş... Kaderine boyun eğmiş gülleri solmuş yüzü. Güneşi aramaktan vazgeçmiş gözleri... Tıpkı benim gibi! O'na sevdalısı gibi... İstanbul bugün biraz; ... hüzünlü!

07Nisan.
Perşembe.
Pierretta Qixinâ
Hufflepuff VII. Sınıf
Hufflepuff VII. Sınıf

MesajKonu: Geri: Pemphredo Khepri.   C.tesi Nis. 09, 2011 9:21 pm

Hava yalnızlık normallerinin altında eksi aşk.
Karla karışık kül yağıyor kente.
Ve bir kadın yalnızlığından tutuklanıyor...

Dudağında kırmızı bir notayla şarkılar dokuyorsun sağırlığıma "hani gitmesen diyorum hani gitmesek diyorum." Gitme sisli ülkemin çığlık notası, damarımda patlayan kırık şiirim; sen aşkın ana dilisin, kalabalıktan yalnızlık yapma becerimsin.. Hayatın solfejini öğretip notasız coğrafyalara çalmışlar seni. Kendi cümleni kuramıyorsun, kenti dudaklarımdan öpemiyorsun yetişin bütün geç kalmalara, iklimler biriktirdin kanına tenha(sızım).. Aşk hep yazdan kalma, ayrılık ise kış senden sonraki dünde. Sulardan başka her yerde kulaç atıyorum; boğuluyorum kırık notam! Sol anahtarınla kilitleme gözlerini; kör oluyorum.

09Nisan.
Cumartesi.
Pierretta Qixinâ
Hufflepuff VII. Sınıf
Hufflepuff VII. Sınıf

MesajKonu: Geri: Pemphredo Khepri.   Çarş. Nis. 13, 2011 6:54 pm

edit.

En son Pierretta Qixinâ tarafından Perş. Tem. 04, 2013 1:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Pierretta Qixinâ
Hufflepuff VII. Sınıf
Hufflepuff VII. Sınıf

MesajKonu: Geri: Pemphredo Khepri.   Paz Nis. 17, 2011 8:12 pm

E M R E A Y D I N
Spoiler:

O bana galp yaptııığ (:

& o n y e d i - n i s a n - i k i b i n o n b i r &
Pierretta Qixinâ
Hufflepuff VII. Sınıf
Hufflepuff VII. Sınıf

MesajKonu: Geri: Pemphredo Khepri.   Ptsi Nis. 18, 2011 6:15 pm

Ö L D Ü M, K O L L A R I N D A C E N N E T İ G Ö R D Ü M.
    S E N D E N S O N R A S Ö N D Ü M, Y A K A N Y O O K !

Bağlanmayacaksın bir şeye, öyle körü körüne. “O olmazsa yaşayamam.” demeyeceksin. Demeyeceksin işte. Yaşarsın çünkü. Öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki. Çok sevmeyeceksin mesela. O daha az severse kırılırsın. Ve zaten genellikle o daha az sever seni, senin o’nu sevdiğinden… Çok sevmezsen, çok acımazsın. Çok sahiplenmeyince, çok ait de olmazsın hem. Çalıştığın binayı, masanı, telefonunu, kartvizitini… Hatta elini ayağını bile çok sahiplenmeyeceksin. Senin değillermiş gibi davranacaksın. Hem hiçbir şeyin olmazsa, kaybetmekten de korkmazsın. Onlarsız da yaşayabilirmişsin gibi davranacaksın. Çok eşyan olmayacak mesela evinde. Paldır küldür yürüyebileceksin. İlle de bir şeyleri sahipleneceksen, çatıların gökyüzüyle birleştiği yerleri sahipleneceksin. Gökyüzünü sahipleneceksin, güneşi, ayı, yıldızları… Mesela kuzey yıldızı, senin yıldızın olacak. “O benim.” diyeceksin. Mutlaka sana ait olmasını istiyorsan bir şeylerin… Mesela gökkuşağı senin olacak. İlle de bir şeye ait olacaksan, renklere ait olacaksın. Mesela turuncuya ya da pembeye ya da cennete ait olacaksın. Çok sahiplenmeden, çok ait olmadan yaşayacaksın. Hem her an avuçlarından kayıp gidecekmiş gibi, hem de hep senin kalacakmış gibi hayat. İlişik yaşayacaksın. Ucundan tutarak…
Can Yücel.

& o n s e k i z - n i s a n - i k i b i n o n b i r &
Pierretta Qixinâ
Hufflepuff VII. Sınıf
Hufflepuff VII. Sınıf

MesajKonu: Geri: Pemphredo Khepri.   Salı Nis. 19, 2011 6:43 pm

Follow your dreams
and
remember to meet me in your dreams!

Gülşah Çetin Avcı.
    İngilizce Öğretmenimin Hatırası.

& o n d o k u z - n i s a n - i k i b i n o n b i r &
& o n . o t u z - s a l ı &

En son Pierretta Qixinâ tarafından Çarş. Nis. 20, 2011 6:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Pierretta Qixinâ
Hufflepuff VII. Sınıf
Hufflepuff VII. Sınıf

MesajKonu: Geri: Pemphredo Khepri.   Çarş. Nis. 20, 2011 6:32 pm

B İ R  R Ü Z G A R E S E R D E,
    Ü R P E R İ R S E N
    S E B E B İ S O N N E F E S İ M..

Unutmaya çalıştıklarım arasında en çok seni hatırladım her geçen gün ve saniye. Unutmak değilde bu teselli ikramiyesi gibiydi ayrılık ertesinin. Kazandığım hiç bir şey yokken, kaybettiklerim raflara dizili kitaplar gibi sırıtıyorlardı bana. En tozu raflara koymak bile alıkoyamıyordu ellerimi senden. Elime bulaşan ayrılığın kırıntılarını ne kadar yıkasamda çıkmadı ellerimden. Dezenfekte edilmiş bir sevdadan hala virüs kapıyordu sol yanım. En ağır hastalar bölümünde müşade altında tutuyorlardı beni. Öyle ki deli rolü verilmiş gibi bağlamışlardı sana kanayan ellerimi. Her saat başı sen değerlerimi ölçüyorlar. Bilseler ki sensizlik değerlerim yüksek dozajını artırmazlardı böylesine. Cinayete davet çıkarıyorlar. Nasıl böyle kanıma kadar işledin ki!? Kaç şırıngayla girdin damarıma hatırlamıyorum sarhoşluğuma ver. Ah yine vurdun aklıma seni istiyorum sen değerlerim düşüyor, yenile kendini bana. Durma öyle morfinim olan gözlerini göster acım hafifler birazda olsa. Yok hayır ellerini istiyorum çek fişini makinelerin ellerin yeter bana. Oh şimdi biraz iyiyim. Kaç uykusuz gece istiyorsun böyle hazırım gözlerimi kapamamaya. Yüreğimi de bağışlayabilirim zafer bölümüne söz madalyayı da ben asarım boynuna. Ama seni kanımdan mahrum bırakma. Anla işte bağışıklık sistemim sana uyarlı artık. Rengi siyah bir yalnızlıklı mı bulmalı yoksa. Koklamaya da gerek yok sen isen eğer geçirebilirler damarlarıma en pis biçimde. Bulaşıcı bir hastalık bu kimselere dokunamıyorum sadece benim ol diye. Sağ kolumla, sol kolum arasında kıyametler kopuyor en çok hangisi delik deşik en çok hangisi hakediyor seni. Morardı bak sensizliğimin yüzü, yüzünü yüz göz edeli benden. Ne zaman alacaklar beni sol kapakcığına, düzenli bir ölüme ihtiyacım var şu sıralar. Böyle sen çekişir gibi yaşamak hemşirenin sus payını düşürüyor günceme. Beni gören herkes fısıldaşıyor biliyorum yaşama ihtimalin ihtimallerin bile binde biri. Kangiren umutlarımı yetmiyor hiç bir yara bandı sarmaya. Yaralarım açıkta dolaşıyorum bu aralar. Polyanacılık rolü hiç bu kadar yakışmamıştı bana. Olmayışını en aza indirgendiriyor bu halim sen yoksun ama olsun hayalin var diyorum. Kısaca en şifozren hallerdeyim yine kendimi sende görüyorum. Kendimi hatırlat bana şifozren sevdam...

& K T &
& y i r m i - n i s a n - i k i b i n o n b i r &

En son Pierretta Qixinâ tarafından Perş. Tem. 04, 2013 1:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Pierretta Qixinâ
Hufflepuff VII. Sınıf
Hufflepuff VII. Sınıf

MesajKonu: Geri: Pemphredo Khepri.   Perş. Nis. 21, 2011 6:35 pm

Ben asırlar sonra hatırlanmak için böyle sevdim,
Üzerine alınma!

Once more I say goodbye, to you.. Things happen but we dont really know why. If its supposed to be this, why do most of us ignore the chance to miss?
    Torn apart at the seamsmy dreams turn to tears, Im not feeling this situation.. Run away try to find a safe place you can hide!
    Its the best place to be when youre feeling..
    All these things I hate revolve around. Just back off before I snap.
    Once more you tell those lies, to me.. Why cant you just be straight up with honesty? When you say those things in my ear, why do you always tell me what you wanna hear?
    Wear your heart on your sleeve, make things hard to believe, Im not feeling this situation. Run away try to find a safe place you can hide! Its the best place to be when youre feeling.. All these things I hate revolve around! Just back off before I snapyoull see... All these things I hate revolve around! Just back off before I snap...
    Torn apart at the seamsmy dreams turn to tears, Im not feeling this situation. Run away try to find a safe place you can hide. Its the best place to be when youre feeling me... Its the best place to be when youre me... All these things I hate revolve around! Just back off before I snapyoull see... All these things I hate revolve around! Just back off before I snap...

& B F M V &
& y i r m i b i r - n i s a n - i k i b i n o n b i r &
Markus Romochka

Lakap : Alek.

MesajKonu: Geri: Pemphredo Khepri.   Cuma Nis. 22, 2011 8:08 pm

Kimin bu hüzün?
Benimse eğer neden içim titriyor h e p?
Seninse eğer ne işi var bende?
'G e l' bir gece yarısı, al hüznünü.
'G e l' geceye bile söylersem namerdim,
'G e l' ..

Sus Gülşah, sus! Bir defa da olsa, bilerek ve isteyerek sus! Tek yapman çeneni kapamak! Rp her şeyin değil senin; aslında hiçbir şeyin o! Sadece hiiç!

& y i r m i i k i - n i s a n - i k i b i n o n b i r &
& c u m a &
Pierretta Qixinâ
Hufflepuff VII. Sınıf
Hufflepuff VII. Sınıf

MesajKonu: Geri: Pemphredo Khepri.   Paz Nis. 24, 2011 7:56 pm

I ' M S U F F O C A T İ N G !

I've given up. I'm sick of feeling. Is there nothing you can say?
    Take this all away. I'm suffocating! Tell me what the heck is. Wrong with me? God!

& y i r m i d ö r t - n i s a n - i k i b i n o n b i r &
& p a z a r &
Pierretta Qixinâ
Hufflepuff VII. Sınıf
Hufflepuff VII. Sınıf

MesajKonu: Geri: Pemphredo Khepri.   Ptsi Nis. 25, 2011 7:50 pm

" Ç A N A K K A L E ! "

-
    Bitti, bitti, bitti; kelimelerim..

& y i r m i b e ş - n i s a n - i k i b i n o n b i r &
& p a z a r t e s i &
Pierretta Qixinâ
Hufflepuff VII. Sınıf
Hufflepuff VII. Sınıf

MesajKonu: Geri: Pemphredo Khepri.   Paz Mayıs 08, 2011 6:45 pm

Benim annem,
bir(t)annem..

& s e k i z - m a y ı s - i k i b i n o n b i r &
& p a z a r &
Pierretta Qixinâ
Hufflepuff VII. Sınıf
Hufflepuff VII. Sınıf

MesajKonu: Geri: Pemphredo Khepri.   Salı Mayıs 10, 2011 8:53 pm

I always knew that you'd come back to get me
    And you always knew that it wouldn't be easy
    To go back to the start to see where it all began
    Or end up at the bottom to watch how it all ends

You tried to lie and say I was everything
    I remember when I said I'm nothing without you
    (I'm nothing without you)

Somehow I found a way to get lost in you
    Let me inside, let me get close to you
    Change your mind, I'll get lost if you want me to

You always thought that I left myself open
    But you didn't know I was already broken
    I told myself that it wouldn't be so bad
    But pulling away took everything I had

You tried to lie and say I was everything
    I remember when I said I'm nothing without you
    (I'm nothing without you)

In you

The pain of it all
    The rise and the fall
    I see it all in you
    Now every day
    I find myself saying
    I want to get lost in you
    I'm nothing without you

Somehow I found
    (Somehow I found)
    A way to get lost in you
    A way to get lost
    (A way to get lost)
    In you
    (In you)

& o n - m a y ı s - i k i b i n o n b i r &
& s a l ı &
Pierretta Qixinâ
Hufflepuff VII. Sınıf
Hufflepuff VII. Sınıf

MesajKonu: Geri: Pemphredo Khepri.   Paz Mayıs 15, 2011 6:17 pm

İnsanların yüzlerine sçıyorlar,
Ama hala seviliyor.
İşte;
"böyle kahpedir dünya!"

15Mayıs.
Pierretta Qixinâ
Hufflepuff VII. Sınıf
Hufflepuff VII. Sınıf

MesajKonu: Geri: Pemphredo Khepri.   Paz Mayıs 15, 2011 11:00 pm

Bilmeden attığım adımların çamur olacağını bile bile atıyorum; ama unutuyorum ki ben aslında çamurdan yapıldım..
Çok haklısın, sergei.

" I'm still loving you.."

16 Mayıs.
Luna Oldman
Gryffindor IV.Sınıf
Gryffindor IV.Sınıf

MesajKonu: Geri: Pemphredo Khepri.   Salı Mayıs 17, 2011 11:49 am

Nereden başlamalıyım söze ? Hangi cümle seni yani bende seni ve sendeki beni çok iyi anlatır. O zaman şöyle başlayayım. Hep söylüyorum sınıfa ilk geldiğimde seni bir kaşık suda çok rahat boğabilirdim. Hobaaa (: Sonra ne oldu ? Kısacası Sebeb-i Hayatım <3
Sen her şeyden önce bensin benimsin , güldüğündeki o çift gamzeni ben ısırırım. İnan bana bir gün gerçekten ama gerçekten beraber en içten şekilde güleceğiz. Ehe belki bizim Tarihçi yada Kesişim Ümit aklımıza gelirse bu kısa sürede gerçekleşebilir Very Happy
Hayat beni yorarken siz vardınız EFENDİMİZ <3
Aaa unutmadan ilk defa bugün elektriklenen saçına da ölürüm <3

Sebeb-i Hayatım , seneye ben yanınızda olmasam da içinizdeyim EFENDİMİZ <3
13:47
Pierretta Qixinâ
Hufflepuff VII. Sınıf
Hufflepuff VII. Sınıf

MesajKonu: Geri: Pemphredo Khepri.   Çarş. Mayıs 18, 2011 8:23 pm

Söylenecek tek bir şey var o zamaan;

Zs o zamaan Gç <3
BTA <3

Her şeye rağmen kendimi şanslı hissedecek kadar şizofrenim (:

18.MAYIS.2011
Çarşamba.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Pemphredo Khepri.   

Pemphredo Khepri.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
5 sayfadaki 24 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Sonraki